Sokantno...

svakakve priče...
User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: Sokantno...

Post by Džo »

komsija :D
Nemam smisao za raspolaganje života.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sokantno...

Post by Booze Brothers »

e ovo j lepo... Eletricov ljubimac medju glumcima novijih serija... popularni Kokan... :)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Papiga
junior
junior
Posts: 461
Joined: Thu May 28, 2009 8:05 pm

Re: Sokantno...

Post by Papiga »

Kokan i Boro :))))

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Sokantno...

Post by ofkovac »

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/3066 ... adionicama

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/3067 ... a-samo-sud

u decembru 2011. su doneli taj fantomski zakon da se drzavljanima srbije zabranjuje kladjenje na internetu u inostranim kladionicama, sad kao hoce da ga primene tako sto bi internet provajderi blokirali sajtove internet kladionica...jos jedan biser lazne demokratije...

ja sam povukao lovu za svaki slucaj, cekam rasplet narednih mesec dana pa cemo videti...inace smejurija je veca jer je mozzart upravo nakon donosenja ove odluke pustio kladjenje preko njihovog sajta...pametnom dovoljno :wink:


zanimljivo da u sloveniji ima identicna prica, tamo nema ko kod nas vise lokalnih kladza, samo je jedna i drze monopol, blokirani su sajtovi internet kladionica medjutim mozes da imas prilaz ako ukucas url sajta i tako domisljati kladionicari iz dezele funkcionisu :D

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Sokantno...

Post by Black Bloc »

Ovo mora ovde jer je stvarno sokantno...

Pazi vest - Uganda NECE priznati Kosovo....

Brate, Uganda - dzungla, gorile u magli i crncuge sa kalasnjikovima koje usput jedu ljude kad imaju priliku.
Tamo bre zube cackaju macetama i jebe im se za sve osim svoje dupe a kamoli za Kosovo...

Jebote, koji diplomatski uspeh Sundjer Boba - pa ja da sam otisao tamo barem bi ih slagao da im uvalim neki posao i mozda otmem neke pare ako ih tamo ima uopste. Jbg, kapiram da su platezna sredstva u Ugandi kosti i kamenje a ne neke pare.

Obzirom da totalnu pobedu na svim frontovima naseg diplomatskog kora - sledeci koji nece priznati Kosovo moze da bude Sao Tome i Prinsipe, jbg - veoma su bitan faktor u medjunarodnim krugovima....a tek juzni Sudan koji se skoro otcepio sto lobira po Vasingtonu, to nema nigde, oni prosto moraju da nam budu ako nista drugo - bratska drzava...

Sranje, iako smo svesni u kojoj banani zivotarimo i dalje me ovakvi potezi sokiraju....prosto mi se place kakvi mamlazi nas predstavljaju.
Mislim, imidz drzave je definitivno promenjen - vise nas ne mrze po svetu kao neke koljace itd. - sada nam se smeju...


http://www.blic.rs/Vesti/Politika/30786 ... ati-Kosovo
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Sokantno...

Post by voja 10 »

Nadjebala Harmonikaša */-+ */-+ */-+
"Umetnica" likvidirala sarajevskog fotografa

Sarajevska policija rasvetlila ubistvo fotografa Mustafe Bukvića. Ubica Dana Škrba, "koceptualna umetnica", žrtvu zaklala nožem.
Konceptualna umetnica Dana Škrba
Dana Škrba priznala je da je zaklala fotografa Mustafu Bukvića, a istražiteljima je ispričala kako ga je ubila i kako je do toga došlo.
U slučaju ubistva fotografa Bukvića policija daje samo šture informacije, ali o Dani Škrbi se dosta toga može saznati preko njenog Facebook profila i klipova koje je postavljala na YouTube, prenosi Sarajevo-x.com.
Škrba je pisala i recitovala mračnu i depresivnu poeziju, a čak je i izvodila svoje "predstave" u bioskopskim salama u BiH
Sebe je nazivala konceptualnim umetnikom, a u jednom videu je kazala: "Moj koncept je kao i vaš - preživljavanje."
Snimci koji prate njenu "poeziju" prikazuju smrt, ubistva i krv, a dan pre nego što je, kako je priznala, ubila fotografa Bukvića, na svom profilu na Facebooku postavila je video pod nazivom "Okrajak za kraj dana", u kojem ističe: "Pokušavam se odužiti mraku koji me obuzima i ne otimam mu se više, ostavljam mu se kao što se okrajak ostavlja za ne daj Bože, jedino će tako pravedno biti. Okrajak za kraj".
Škrba je istražiteljima u potpunosti opisala kako je ubila fotografa Mustafu Bukvića, ali mediji ipak navode da postoji i mogućnost da štiti nevenčanog supruga Elvira Koraća, višestrukog ubicu, koji je ubio svoga oca, majku i sestru.
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Sokantno...

Post by voja 10 »

Grejao se na grobljanske krstove

Stevan N. (39) iz Kovilja osumnjičen je da je krao krstove sa groblja u tom mestu, sekao ih i koristio kao drvo za ogrev, saopštila je danas novosadska policija.
On je osumnjičen da je ukrao više od 50 krstova sa seoskog groblja.
Policija je protiv njega podnela krivičnu prijavu.
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: Sokantno...

Post by celtic »

"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

Romantic
junior
junior
Posts: 129
Joined: Tue Nov 22, 2011 11:51 pm

Re: Sokantno...

Post by Romantic »

Vrlo uznemiravajuce, horor... ^*)^

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Sokantno...

Post by Black Bloc »

OVO SAM CEKAO...to su vesti...znaci, jaci je od onog kralja iz Bosne pre 10ak godina koji je sam sebi vadio kamen iz jajeta...

!!! AUTOKASTRACIJA na ZIVO !!!

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/313063 ... sivao-rane

Jožef B. (47) iz Bečeja iz još uvek neutvrđenih motiva u pijanom stanju se samokastrirao, a potom samom sebi pružio prvu pomoć zašivši rane.


+!+ +!+ +!+ +!+ +!+ +!+ +!+ +!+ +!+ +!+ +!+ +!+ +!+ +!+ +!+

-/*/- -/*/- -/*/- -/*/- -/*/- -/*/- -/*/- -/*/- -/*/- -/*/- -/*/-
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: Sokantno...

Post by Džo »

napisao bih da ima ,,balls of steel" ali ih vise nema. jebote!
Nemam smisao za raspolaganje života.

ofkovac87

Re: Sokantno...

Post by ofkovac87 »

http://www.medio.rs/33768_Stravicno:-Un ... ackao.html

ajde ovo sto je krao razumem nekako nije 1...al da pritom ovako maltretira rodjenu babu i povede sina sa sobom pa koliki majmun treba da budesh... !:!: !:!:

zadnja
junior
junior
Posts: 191
Joined: Sat Nov 12, 2011 1:41 am
Location: skolsko

Re: Sokantno...

Post by zadnja »

Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sokantno...

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: Sokantno...

Post by BU Shid »

Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

Post Reply