14:30h FK Rad - OFK Beograd 2-0 (1-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

.....bice.....

Poll ended at Sat Apr 09, 2011 11:02 pm

........pobeda FK Rada.........
3
19%
...........nereseno...............
6
38%
.....pobeda OFK Beograda....
7
44%
 
Total votes: 16

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

14:30h FK Rad - OFK Beograd 2-0 (1-0)

Post by Tehnodrom_BU »

Image
----------------------------------TABELA--------------------------------
4 Rad --------- 20 11 6 3 29 : 11 (+18) 39
7 OFK Beograd --- 20 8 4 8 18 : 18 (0) 28
--------------------------------------------------------------------------------
POSLEDNJIH 5 UTAKMICA FK RADA :

Hajduk - FK Rad 0:1
FK Rad - Partizan 2:2
Sloboda - FK Rad 0:0
FK Rad - Metalac 2:0
Cukaricki - FK Rad 0:3
--------------------------------------------------------------------------------
POSLEDNJIH 5 UTAKMICA OFK BEOGRADA :

Indjija - OFK Beograd 1:2
OFK Beograd - Hajduk 1:0
Partizan - OFK Beograd 2:1
OFK Beograd - Sloboda 1:0
Metalac - OFK Beograd 2:0
--------------------------------------------------------------------------------
MEDJUSOBNI SKOR :

FK RAD - OFK BEOGRAD
16 3 4 9 14 : 23

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: 10.04.2011. 14:30h FK Rad - OFK Beograd

Post by Tar-Andukal »

Ubeđen sam u pobedu! Gaženje malog rada!
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: 10.04.2011. 14:30h FK Rad - OFK Beograd

Post by BU Shid »

Jesu oni u formi i imaju dobar tim, to pokazuju rezultati ove sezone, al... Mislim da su nasi momci spremni pre svega psihicki za ovaj mec, da veruju u sebi! A usli smo i u mini seriju dobrih rezultata sto bi moglo da se krunise na Banjici... Duboko verujem u nasu pobedu!!! SAMO NAPRED OFKOVCI!
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: 10.04.2011. 14:30h FK Rad - OFK Beograd

Post by ofkovac »

mi smo opet primili gol posle velike greske odbrane, covek sa krila sam izadje na golmana, ako to reguslisemo mozemo da mrdnemo govnare, dugo su oni bez poraza a nemaju kvalitet za tako nesto, samo da ne kiksamo u defanzivi i sansa postoji :8)

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Re: 10.04.2011. 14:30h FK Rad - OFK Beograd

Post by BG Gambo »

posto na banjici vec tradicionalno briljiramo, pobeda
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: 10.04.2011. 14:30h FK Rad - OFK Beograd

Post by Garfield »

do sada su na Banjici uvek igrali protiv rivala koji igra bunker,e pa sad cemo da ih vidimo kad im dodje tim koji ce ih napasti od prvog minuta.........taj mali klub ce biti pregazen!!!
31300

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: 10.04.2011. 14:30h FK Rad - OFK Beograd

Post by ofkovac »

ono sto nama ne odgovara je njihov teren, mali je, nezgodno je za ekipe poput nas koji igraju na velikom stadionu, recimo rad je protiv cigana pomasio brdo sansi, grobosima su dali 2 komada...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 10.04.2011. 14:30h FK Rad - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: 10.04.2011. 14:30h FK Rad - OFK Beograd

Post by BU Shid »

Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: 10.04.2011. 14:30h FK Rad - OFK Beograd

Post by poplaveliorgan »

Sreca u nesreci je da je njihov centarofor neznalica pa se nije zavrsilo jedno 6-0,7-0...
Mnogo su bolji,brzi i organizovaniji.Imaju sistem ,igru i deluju profesionalno.Nasa igra ne postoji totalni raspad sistema.Mrkelu bih sada pitao za onu njegovu opasku ''odlazim miran".Zar se onako igra za OFK?Djurdjevic ima neverovatan kredit poslednjih 6 meseci.Stalno se prica o njegovom trenerskom talentu a on u zadnjih 10 godina ima jedan od najlosijih rezultata(pocev od Zvonka Varge}.Ne vidim koga je on afirmisao i kakav je rezultat napravio.Pa mi smo ranije znali da vezemo po 4-5 pobeda..Sad?Nabijao nam je statistiku prosle godine da nismo pobedili skoro 3 meseca.I prolece je poceo lose imao je kompletne pripreme i opte bledo.Pobedio je Indjiju koju BSK bije sa 4-0.Mozda upravi odgovara ovakva pozicija OFK BEOGRADA.Ne talasa nigde .Nema ispadanja nema evrope i u takvom miru i sto kaze Svaba iz takve ''skromnosti'' mozes da radis sta hoces sa bodovima i kombinacijama.On je i previse skroman za nas ukus i trebalop bi da se zamisli.Negde na zapadu bi sigurno popio ultimatum za sledece 4 utakimce 10 bodova ili zbogom.Ova sezona ce proci u velikoj stagnaciji kluba i igrackog kadra.Nece sigurno prodati nista a sponzora sve manje.Nravno glavnu cestitku za uskrs upravi OFK BEOGRADA SALJE sjajni Luka....

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: 10.04.2011. 14:30h FK Rad - OFK Beograd

Post by Billy Bright »

Doceka i ti da pljunes Mili, a? Nisi skoro jbg... ?>|Z|

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 14:30h FK Rad - OFK Beograd 2-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

nasa najlosija partija ove sezone je bila jesenas protiv rada pa onda negde dolazi ova utakmica...tu je negde nasa ocajna igra protiv javora, metalca...
ovi su nas razbili u prvom poluvremenu...toliko su lako duplim pasovima izbacivali nasu shuplju i dezorganizovanu odbranu da je to za ne poverovati...ovaj njihov celavi kratez je napravio odlican sistem i vidi se da su organizovani, da znaju sta trebaju da rade za razliku od nasih igraca...a i taj nikolic cesto gleda Ofku pa je verovatno dobro proucio nase vrline i mane...eh da smo doveli ovog iz cigan male...ali i on mora da se plati, niko nece za dzabe da igra...
ovaj seka persa Simke toliko labavo ulazi u duele, igra neke pete i prodaje lopte, a nas je najskuplji igrac...Plana, sta da kazem, mozda momak i ne moze bolje pa se ne treba ni ljutiti...Danilo isto bacio nekoliko baluna...zera isto prodao milion lopti i nepotrebno se zavlacio..vesa kao puz, nekoliko kontri sjebao...
a i vrapcima je vec jasno da mi napad nemamo...milka covek sutira ka golu, tek da bi sutnuo...kako bre to, cemu to...jel si napadac, koji dva puta dnevno trenira da bi dao gol...sta radis bre momak pitam ja tebe....a realno pored njega i nemamo nekog boljeg fora, pa ni Injca...cemu sluzi ovaj Krstic, ja ne razumem zasto on igra...jedino od njega cekam da zvizne neku bombu, jer stvarno ima shutinu...roda se borio, ali sve je to bez rezultata...
Svabi, iako mu zameram za katastrofalnu seriju sa kraja jeseni, gde nije pokusao da bilo sta menja u sistemu igre sa jednim forom i nezamenjivim Milkom u napadu, ovde nista ne mogu da zamerim...cak je i igrao dobar deo tekme sa dva fora...probao je sa izmenama mladih i pokretljivih igraca da unese neku zivost, ali dzaba...
u svakom slucaju treba biti realan i reci da nas tim nije takvog kvaliteta kao sto je to bio prosle sezone...takodje treba reci da je opste poznato da nam zbog uhapsenog bivseg direktora svi jebu mamu...sudije su nas ostetile u ovoj sezoni bar za 10-15 bodova! ali sigurno! na to juce ne mozemo da se vadimo...ali sa druge strane ne treba ni zaboravljati nase odlicne partije protiv crvenih i crnih, spartaka, slobode, indjije... gde smo pokazali da znamo da pruzimo ono sto treba...a nasa najveca mana je nepostojanje pravog napadaca!
nista...idemo dalje...nemamo los raspored i treba ocekivati da ce biti bolje, a na leto neka nam je bog u pomoci jer isticu ugovori onima koji su nosioci igre...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 14:30h FK Rad - OFK Beograd 2-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 14:30h FK Rad - OFK Beograd 2-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: 14:30h FK Rad - OFK Beograd 2-0 (1-0)

Post by poplaveliorgan »

Doceka i ti da pljunes Mili, a? Nisi skoro jbg..


Majstore nije to pljuvanje vec bolna prica.Ne dozvoljava mi emocija da cutim nad desavanjima i da dajem komentare od 1-2 reci.Shavti to kao temperament.I veruj mi treba biti kritican to ti je znak da postujes svoje misli.....A ko je neko napisao(misli) na ovom sajtu da sam ja pljuvac i tako me etketirao ne znaci da ti nako mislis.......i treba ljudi da iskazu nezadovoljstvo kao i zadovoljstvo .A nekao u zadnje vreme na temi UTAKMICA 1 ili 2 komentara.....pozz

Post Reply