O Sajtu/Forumu...

Obavestenja, pomoc, pitanja, pravila foruma...
Post Reply
User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

O Sajtu/Forumu...

Post by forum_admin »

Sva pitanja, predlozi, pohvale, kritike...

(sekcija je ovde jer je samo za registrovane clanove...)

let's, let's, let's goooo...

Romanticar
novajlija
novajlija
Posts: 5
Joined: Fri Sep 09, 2005 1:31 am
Contact:

Post by Romanticar »

Forum je sve bolji! 8)

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Hvala... :smt023

User avatar
Paranormal Division VFC
novajlija
novajlija
Posts: 39
Joined: Wed Nov 23, 2005 10:55 pm
Location: ...u gnezdu Zmajevom..

Post by Paranormal Division VFC »

Zaista je sve bolji,Amin!!!
...bolje 5 mrtvih nego jedna ziva...

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

!!!
Sajt juce (4.12. 2005.) nije radio (takodje ni forum) zbog servera kod hosting-providera koji je ocigledno bio van funkcije...(pretpostvljam da je cistacica izvukla BAS taj kabl iz struje da bi ukljucila usisivac...)
!!!
Nadajmo se da ne cisti svake nedelje a i ako cisti da nece bas nas server iskljuciti...

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Glupa cistacica!!! :evil:

Tacno sam znao da je do nje!!! :lol:

User avatar
BadMan
lošica
Posts: 1042
Joined: Fri Sep 02, 2005 9:04 am
Location: Belgrade
Contact:

Post by BadMan »

Ja sam bezuspesno pokusavao da u nedelju dobijem njihovu tehnicku podrsku (koja gistro radi 0-24 svakog dana).

Jebi ga, shugavi verat. :smt013

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

BadMan wrote:Ja sam bezuspesno pokusavao da u nedelju dobijem njihovu tehnicku podrsku (koja gistro radi 0-24 svakog dana).

Jebi ga, shugavi verat. :smt013
Tehnicka podrska im radi (koliko sam ja uspeo da shvatim za sve ove godine koriscenja njihovih usluga) ponedeljak - petak, 09.00 - 17.00 kao uostalom i cela firma...vikendom nema smisla ni pokusavati da ih nadjes...

Mada je na svim domacim a cak i na nekim stranim hostnigproviderima slicna situacija...tako da nema potrebe preterano se opterecivati oko toga...

Najbolja varijanta je da se kod nekog ko ima malo jaci ADSL postavi jedna masinica na recimo FreeBSD-u ili cak i Linux-u da radi kao server 00-24...SAMO onda si miran, a za adresu samo redirektujes sa zakupljenog domena (bez hostinga, domen ima za DZ u nekim varijantama) na taj "NAS" server...
Ako ima zainteresovanih, na takvoj kombinaciji moze i da se zaradi (tako sto ces prodavati hosting...)...neka se javnu...

Malo sam se raspisao, a sada nastavljamo sa TEMOM :

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Na naslovnoj strani site i pocetnoj (onoj sa animacijom i onoj na koju dolazite kada kliknete na ulaz/enter) su se pojavile takozvne "brze vesti", iliti RSS newsfeeds...

u Adressbaru (tamo gde pisu i gde upisujete adrese sajtova) sa desne strane stoji na svetloplavoj podlozi RSS...

Levim klikom na njih dobijate vesti koje ce biti preuzimane odavde sa foruma i jos odnekud...

Tek u petak/subotu krecu vesti - DO TADA nema nista u njima jer je jos uvek eksperimentalna faza...

Da zakljucimo : ako nemate vremena da vrsljate po forumu za novim vestima - jednostavno odete na naslovnu stranu i pokupite NAJVAZNIJE vesti koje se nalaze na forumu a ticu se GRUPE i KLUBA...

Webteam i ostale posetioce foruma i dalje molim da pisu i posecuju ovaj forum...kad i koliko mogu...

Pozdrav !

Underworld
junior
junior
Posts: 137
Joined: Tue Sep 06, 2005 9:12 pm

Post by Underworld »

Forum svakim danom sve vishe vidno napreduje.Sve pohvale adminu.Vidi
se da mnogo radi na sajtu i forumu,punom parom...Samo napred plavo-beli...

Underworld
junior
junior
Posts: 137
Joined: Tue Sep 06, 2005 9:12 pm

Post by Underworld »

e da...zaboravih da napishem da mi se mnogo svidja ovaj (kako da ga nazovem) "merach" ili progres...mnogo dobra stvar...

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Zbog previse alkohola i dobrog provoda, RSS newsfeeds u svojoj premijeri nastupaju TEK u ponedeljak !!!

Potrebna je blaga organizacija koja ce tek tokom 11.12 biti sprovedena a obavestenje/pomoc kako da PRIMATE i CITATE RSS vesti bice objasnjeno OVDE !!!

REZIME :

Ponedeljak popodne - procitate ovde kako se "skidaju" i citaju (nazvacemo ih) VESTI, sredite to i : budete informisani 24/7...

PS

Hvala :smt111

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

RSS feeds su gotovi, bicete obavesteni tokom sutrasnjeg dana o njima i o tome kako se citaju.

Pitanje je :

Da li zelite jos smajlija ???

kasha casuals

Post by kasha casuals »

DA!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

meci...uradi neki fazon sa smajlijem koji drzi neku nashu zastavu ili pali torcu...zbudzi neshto ako mozesh...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply