Bratske grupe

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

Booze Brothers wrote:ma ima...nego trazim da se to slikama dokumentuje...

indijanci-pingvini :)

..........................................................................
Постоји слика овог пријатељства утакмица пролетера у Шапцу мислим да је застава качена али нисам сигуран треба је само ископати
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Istripovao si exo..

Utakmica Proletera prosle godine u Sapcu ne znaci nista jer Pinge nisu bile sa transom ili nekim obelezijem vec su jednostavno svratili...bio sam i ja na toj tekmi ali sa Indiansima pa sam se iznenadio otkud Pinge ????

A i to prijateljstvo je takodje "lokalno-licnog" karaktera...niko od Indiansa ti nece reci da je sa bilo kojim OFKovcem dobar...ima par njuski koji su ortaci sa Pingama i to je to...

Ima nas koji smo veci ortaci sa nekim starim Indiansima negoli Pinge sa ovim mladjim pa opet se ne zbartimismo...

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

enkoo wrote:The Maniacs - Red Army

http://www.youtube.com/watch?v=Ro1eMhMq ... 53&index=0 :wink:

Nadam se da se Deba nece ljutit :lol:
Ja sam u soku...nisam znao za ove momente...molio bih nekoga da mi ovo "bratstvo" objasni! :shock:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

kazem ti ja da ne pratish forum a ti mi ne verujesh...ima tome vec mesec dana...Deba pretio odlaskom sa foruma zbog ovoga... :D
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Molio bih Debu da mi pojasni ovo a ne neki dusmani... :D

Ne vidim u ovome nista lose, samo nisam znao da su tako dobrim odnosim!

PS. Svidjaju mi se ona srca na pocetku! :lol:

User avatar
enkoo
junior
junior
Posts: 104
Joined: Mon May 01, 2006 6:44 pm

Post by enkoo »

Booze Brothers wrote:bilo...ali 'ajde...
a vi ste dobri sa Fukarama koliko sam skapirao...?
Tacno ali jebiga kad bi sa strane gledao tekmu nebi nikad skonto da smo u dobrim odnosima jer jedni drugima jebo sve po spisku raznorazne prozivke uvrede.Na kraju tekme svako na svoju stranu mirnim putem.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

pao-rapid

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ult ze
junior
junior
Posts: 296
Joined: Wed Mar 22, 2006 2:52 pm
Contact:

Post by ult ze »

не знам где поставити али...Јарославка (ЦСКА Москва) на трибине гробара у Глазго..
Image

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Hi hi,njima su bratskiji klubovi..."ULTRA KOMUNJARSKE ARMIJE"...Ljube se u petokrake...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
ult ze
junior
junior
Posts: 296
Joined: Wed Mar 22, 2006 2:52 pm
Contact:

Post by ult ze »

баш већ много пута сам видео да код српских навијача има неки комплекс у везе са ЦЗ и Патизаном да то неки режимски и комунистички клуби, као и сад је било речено у везе са ЦСКА...код нас баш није тако и уопште нико не гледа на ЦСКА као неки режимско-комунистички клуб и т.д. без обзира на то да сигурно неки режимски притисак у Русији био је на мој поглед много јаће него у Србији..то на мојем спомење никад нисам чујео да би неко реко ЦСКА комунистички и т.д....само Динамо..сви Динамо (Москва, Кијев, Минск, Тбилиси, Брјанск, Барнаул и т.д.) је пандурски

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Jebiga...

kod nas je u zemlji malo drugacija situacija bila pa postoje realni osnovi za takvo prozivanje...kod vas je to naravno, drugacije...

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

ult ze wrote:баш већ много пута сам видео да код српских навијача има неки комплекс у везе са ЦЗ и Патизаном да то неки режимски и комунистички клуби,
Bratic,pa taj "kompleks" sto ti nazivas je sasvim opravdan (nisam bas siguran koliko si ti upucen u istorijate nasih prvenstava),sobzirom koliko je moj klub posle drugog rata satanizovan i koliko mu je oduzeto navijaca,naravno da cu najvise da prezirem ta dva kluba koja su najvise imali prodje u komunistickoj vlasti na pocetku njihovog postojanja,a moj klub koji je bio najbolji do rata,cak i za vreme rata da naglo nestane te 1945 pa daj bre koje za to zasluzan nego sami osnivaci ovih partizanskih klubova...Cak su komunisti ponistili sva prvenstva pre rata kao da se fudbal uopste nije igrao...daj nemoj molim te da me nerviras i ti...istina ta dva kluba su i sad najmocnija i imaju najvise navijaca,ali ja licno postujem deset puta vise navijaca Vojvodine ili Radnickog iz Nisa nego ove likove...Ne pratim ja fudbal od kada znam za sebe nego ga volim i zato cu da procitam o nasoj istoriji koja me jako zanima,a uveren sam 100% da je ono sto znam tacno...
Ajde skrenuo sam sa teme,ali me strasno boli ta neistina i favorizovanje ta dva sranja od kluba...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
ult ze
junior
junior
Posts: 296
Joined: Wed Mar 22, 2006 2:52 pm
Contact:

Post by ult ze »

а нисам хтео да ти нервирам али...
koliko mu je oduzeto navijaca
...ма који онда то навијачи кад отишли навијати за други клуб тек там направлено нешто боље...нема причи наравно ни о којем навијачком покрету после рата али...и чудно ми да мрзите сте све комунистичко више него ми, а срања било од тога код нас много више направлено..ја кад још био млад од неких 7-8 година на почетку 80-х знао сам 4 југославенских клуба, ЦЗ, Партизан, Хајдук Сплит и Железничар...имао и слики на зиду у собе ових првих...а нисам ни чујео ни за Работнички, Будучност, ни за Земун или неку Ријеку...а само био чујено ЦЗ и Парт..Зенит на почетку уопште звао се СТАЛИНЕЦ :lol:

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

ult ze wrote:а нисам хтео да ти нервирам али...
koliko mu je oduzeto navijaca
...ма који онда то навијачи кад отишли навијати за други клуб тек там направлено нешто боље...нема причи наравно ни о којем навијачком покрету после рата али...и чудно ми да мрзите сте све комунистичко више него ми, а срања било од тога код нас много више направлено..ја кад још био млад од неких 7-8 година на почетку 80-х знао сам 4 југославенских клуба, ЦЗ, Партизан, Хајдук Сплит и Железничар...имао и слики на зиду у собе ових првих...а нисам ни чујео ни за Работнички, Будучност, ни за Земун или неку Ријеку...а само био чујено ЦЗ и Парт..Зенит на почетку уопште звао се СТАЛИНЕЦ :lol:
Pazi posle rata Beograd nije imao ni 300.000 stanovnika i oni koji su bili do rata neko i nesto i koji su navijali za BSK postali su gradjani drugog reda,oduzeta im imovina ili su proterani iz jugoslavije,pa su onda dolazili raznorazni glupavi komunisti protiv kojih ne da nisi smeo da zucnes nego si morao da ih slusas iako su bili neobrazovana stoka i kada to traje decenijama eto ti produkta onoga sto ti pricam...
A istina je to da je u Rusiji bio gori komunizan nego ovde,ali ovde je takodje postojao i to vrlo prljav...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

Post Reply