Stone Knights 2004

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Ja koliko sam cuo momci iz Kamenice i dalje redovno prate Vosu?

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

Usamljeni hashishar wrote:Ja koliko sam cuo momci iz Kamenice i dalje redovno prate Vosu?
Jeste istina je, ali kada se poklope utakmice na isti dan FRUSKOGORAC i VOSA niko ne ide na Vosu svi na Fruskogorac, najbolji primer je kada je u Novom Sadu igrao Partizan tada je cela Kamenica isla u Futog na utakmicu i niko nije bio prisutan na Vosi, ja licno da imam vremena i ja bi isao ali ne mogu, ali kada igra Fruskogorac onda nema prepreke.
Image

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Znaci istina je!

A cuo sam i da ste dobili neke karte od Firme kako bi isli na Srbija - Belgija...ako je tako to znaci i da vas oni gledaju kao Firmu a ne kao SK ili mozda gresim?

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

Usamljeni hashishar wrote:Znaci istina je!

A cuo sam i da ste dobili neke karte od Firme kako bi isli na Srbija - Belgija...ako je tako to znaci i da vas oni gledaju kao Firmu a ne kao SK ili mozda gresim?
Istina je, 10 tak Kamenicana je otisla na tekmu sa Firmom (mada medju njima su bila i dva cigana), ustvari Firma pokusava da nas vrati na tribinu Severa i imamo veliko postovanje sa njihove strane, mnogi iz Firme dolaze i na nase utakmice, kratko receno ceo Novi Sad zna za Kamenicane i znaju da iz Kamenice nema picka, nijednom se nije desilo da je Kamenica poklekla nekome i zbog toga nas svi postuju, kao kvart i kao navijacku grupu. Ja licno poznajem celu Firmu i dobar sam ca celom prvom ekipom isao bi na tekme redovno ali posao mi neda, sad kada budem menjao posao pa budem malo slobodniji sigurno cu opet ici na Firmu ali kada se budu poklopile utakmice, Fruskogorac na prvom mestu, ipak to je klub iz mog mesta uz koji sam odrastao!
Image

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Hvala za info...pretpostavljao sam da je tako... :wink:

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Hmmm..."ici na Firmu"...hmmm...koliko to ima veze sa Vosom...

Ici na tekme samo zbog mase ili ici zbog kluba koji volis ???

Broj dva je prava stvar ostalo je cist mediokritet i licemerije...

Da ne bude nekih nedoumica, zar nije bila prica koliko letos da su SK batalili Vosu jer ih je ta ista Firma prozvala seljacima ????

Ako predjete preko toga...onda stvarno "idete na Firmu"...

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Mozda bash i nema veze sa temom ali ima sa tim da li ici na tekme zbog prijatelja i poznanika...kao rodjeni bezaninac koji je pratio pored ofk-e i bezaniju samo da se ubije nedeljno prepodne a mozda i iz nekog lokal patriotizma ..kad su igrali sa Vozdom ishao sam sa prijateljima...invalidima ..........nisam navijao ali sam bio sa njima...pratiti neki drugi tim je sasvim ok (po meni) ali ne i navijati ,pevati i sl...
Ne treba ih kriviti ako idu da gledaju voshu jer su verovatno i oni pre nastanka bili "nechiji" navijachi..slaninari , grobari ili cigani...uostalom kao i veliki broj svih navijacha "manjih" klubova (ovo manjih me ubija kad koristim jer ispada da su grobari i cigani veliki ...uzas) nekad su navijali za neki od tih klubova koje sam nabrojao...pa se OPAMETILI... :lol:
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

celtic wrote:Mozda bash i nema veze sa temom ali ima sa tim da li ici na tekme zbog prijatelja i poznanika...kao rodjeni bezaninac koji je pratio pored ofk-e i bezaniju samo da se ubije nedeljno prepodne a mozda i iz nekog lokal patriotizma ..kad su igrali sa Vozdom ishao sam sa prijateljima...invalidima ..........nisam navijao ali sam bio sa njima...pratiti neki drugi tim je sasvim ok (po meni) ali ne i navijati ,pevati i sl...
Ne treba ih kriviti ako idu da gledaju voshu jer su verovatno i oni pre nastanka bili "nechiji" navijachi..slaninari , grobari ili cigani...uostalom kao i veliki broj svih navijacha "manjih" klubova (ovo manjih me ubija kad koristim jer ispada da su grobari i cigani veliki ...uzas) nekad su navijali za neki od tih klubova koje sam nabrojao...pa se OPAMETILI... :lol:
CELTIC: :wink:

Kao sto je rekao Cetic, veliki deo SK ekipe je pratilo Vosu sa Firmom zadnjih 10 godina, neki i vise, ali 2004 smo oformili svoju grupu Stone Knights i tada se razmisljalo dali da budemo podgrupa Firme ili da krenemo sami od pocetka sa svojim lokalnim klubom, shvativsi sta nas ceka ipak smo krenuli sami. Ja nemogu nikome da zabranim da ne ide i dan danas na Zvezdu, Partizan ili Vojvodinu, ali mogu da kazem da vecina SK ekipe su se odrekli timova iz prve lige i da vise ni ne idu na takve utakmice, za njih je Fruskogorac i nista vise. Ja licno nisam bio na Vosi zadnjih godinu dana ali nemogu da lazem da nisam bio Firmas i to fanatik! To sto smo bili isprozivani od nekih iz Firme to je bilo vise iz razloga sto vise ne dolazimo na Vosu a + Firma je sada u fazonu Zvezde i Partizana, tj. Cigana i Grobara. Npr. sta sam hteo sa tim da kazem, "3 Generacija" je nova podgruma Firme koju cine klinci, i opste poznato po Novom sadu je da imaju akcije u smislu gasenja svih navijackih grupa, vec su napali Kojote (FK Kabel) i neke dreuge, jer im je cilj da Novi Sad bude grad Firmasa, nama jos nisu stali na zulj, mada neki od te podgrupe dodju i na nase tekme i skroz su OK, cak nezameraju sto smo se odvojili. Ja licno poznajem celu Firmu imam velike drugare medju njima i sa njima sam prosao sve i svasta i to nemogu da zaboravim, ja bi voleo da opet odem na utakmicu, kao npr. sad u subotu Vojvodina-Zvezda ali posao mi ne dozvoljava. Ali mogu da kazem da koliko god neki isli i dalje na Vosu npr u 03 Kolu kada se igralo u Futogu protiv FK FUTOG VISKOL svi navijaci iz Kamenice su isli u Futog iako se u isto vreme odigravala utakmica u Novom Sadu Vosa-Partizan, ocu da kazem koliko god svima ostalo malo ljubavi prema nekom ranijem klubu toliko fruskogorac iz dana u dan prirasta srcu. Kad pogledam danas klince u Kamenici, pa svi nose saleve, kackete, majice ili dukseve Fruskogorca, a nekada je bila Zvezda ili Partizan (redje Vosa) pa zar to nije pomak u nasem mestu, to moze samo da znaci da ti isti klicni ce jednog dana ciniti SK prvu ekipu i u njihovim srcima ce postojati samo jedan klub a to je FRUSKOGORAC. mi smo mlada grupa koja je tek u usponu, tek treba da se cuje za nas..

Malo sam vas udavio ali sama neke stvari pojasnio. 8)
Image

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

Evo malo fotografija (ne objavljenih) sa gostovanja u Turiji.
MLADOST Turija - FRUSKOGORAC SK / 03.09.2006.



Image

Image

Image

Image

Upload Images with PicTiger
Image

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

10 KOLO Vojvodjanske Lige - Zapad
TSK (Temerin) - Fruskogorac 1:2


15.10.'06. U Temerinu je odigrana utakmica izmedju TSK i Fruskogorca iz Sremske Kamenice. Velika borbenost na strani igraca fruskogorca i vracanje kluba na sam vrh tabele. Sto se tice SK na ovom gostovanju je bilo oko tridesetak Kamenicana i islo se gradskim prevozom, navijanje je bilo kao i uvek, brutalno dobro. Najzanimljiviji deo je kada su se Kamenicani uputili kuci, u gradskom busu je doslo do cimanja izmedju navijaca i lokalaca kojima se pridruzio i vozac busa. vozac je stao i trazio od navijaca da napuste bus, SK su reagovali tako sto su demolirali ceo bus i sacekali interventnu brigadu, najsmesnije je to sto je jedan od SK sve snimao kamerom (ceo dogadjaj) i ta kamera je pala u ruke policajaca kojima je to dobro doslo kao prvi neoborivi dokazni materijal protiv navijaca, a jos gore je sto je jedan od policajaca prokomentarisao "Bas ste glupi, pa kad pravis sranja onda nesnimas.." 20 navijaca je privedeno u glavnu stanicu u Novom Sadu gde su posle dva sata drzanja pusteni svi sem glavnih glumaca sa dokaznog materijala, koji su zadrzani da prenoce KPZ Klisa radi treznjenja (svaki je naduvao 1.9 pa na dalje), bice podnete samo prekrsajne prijave. Slika nema jer su zadrzane u policiji.
Image

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Pazi...kada su im zandari rekli da su glupi...mogu misliti koji je to nivo maligana u krvi bio...

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

forum_admin wrote:Pazi...kada su im zandari rekli da su glupi...mogu misliti koji je to nivo maligana u krvi bio...
Smesno a zalosno... Ovakvi su bili komentari navijaca koji su bili zadrzani na treznjenje > :smt078
Image

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

11 KOLO Vojvodjanske lige - Zapad (22.10.2006.)

FRUSKOGORAC - BUDUCNOST (Mladenovo) 1:0 (0:0)


Danas je odigarana utakmica u Sremskoj Kamenici sa pobedom domacina (1:0), velika borbenost kod igraca kao i kod navijaca, koji su svoje ljubimce podrzavali svih 90 minuta. Iako je broj bio izmedju 30-40, opet je grmela Kamenica. Sa ovom pobedom osvojena su 3 boda koja su nas priblizila vrhu tabele.
FOTOGRAFIJE SA UTAKMICE:


Image


Image

Image
Image

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

Video zapis postignutog gola na utakmici (11 KOLO Voj. lige - Zapad)
FRUSKOGORAC - BUDUCNOST (Mladenovo) 1:0

22. oktobar 2006. Sremska Kamenica

http://www.youtube.com/watch?v=WpsIqC6A9ys
Image

User avatar
ult ze
junior
junior
Posts: 296
Joined: Wed Mar 22, 2006 2:52 pm
Contact:

Post by ult ze »

а која ева лига 5-7 или нека 2-3..па ко је у горијеј лиге Фрускогорац или Бања?

Post Reply