Ultras Zrinjski

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
Post Reply
User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Ultras Zrinjski

Post by forum_admin »

Imam nepar pitanja za nekoga ko relativno poznaje situaciju u Mostaru...

1. Da li sa UZ aktivno idu Torcidini White Boys ???
Znam da su bili prosle (da li bese prosle ili pretprosle) godine kada su u MO dolazile Horde...pa su se nesto gadjali kamenjem...

2. Sta rade nesretni RA...fotke mi ne govore nista, ako ima neko neke info iz prve/druge ruke zamolio bih ga da podeli ovdI...

3. Kakva im je "dole" situacija "opcenito"...???
Last edited by forum_admin on Fri Nov 03, 2006 12:07 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Ti bre bas ne znas!!!

http://www.redarmy-mostar.com

Red Army ili ti Rodjeni su po meni jedna od najboljih ekipa u BiH! Velez se ove sezone izborio za Premier ligu pa ce sledece godine Red Army igrati kao nekad sa Sarajevom, Zeljom ,Velezom,Slavijom...
Redovni su na gostovanjima a kod kuce uvek pune tribinu...jedino sto vise ne igraju u Mostaru nego u nekom selu pored...valjda...
Uostalom imas sada njihov sajt pa na njemu mozes sve da vidis!

Nije mi jasno zasto si stavio ovakav naslov...oni nemaju veze jedni sa drugima!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

da,da...igraju u selu pored Mostara-Vrapchicima... :D RA su meni slichna grupa kao Robija...imaju masu i kod kuce i na gostovanjima...solidna pirotehnika i trude se oko koreja koje po meni i nisu neshto posebno...videcemo ih sledece sezone i oni kao i povratak Leshinara sigurno ce scenu dici na jedan vishe nivo...
Hrvati-UZ su grupa koja dosta akcenat baca na izgled...solidne male zastave isto kao i njihovi sunarodnici iz S.Brijega...ali su za razliku od njih mnogobrojniji a dosta puta su pratili zrinjski na gostovanjima dodushe u strashno malom broju...a to je i boljka cele bosanske scene(chast izuzetcima)...pravili su par manjih akcija i oduzeli neke manje transove raznim grupama...razumljiva je velika povezanost i njih i Shkriparchadi sa hrvatskim grupama...
Medju RA i Ultrashchadima razumljivo vlada veliki rivalitet...Velezovi navijachi pogrdno nazivaju klub ultrasa-Svinjski...
ali ipak mislim da je glupo da mi o tome pishemo...neka se javi neko sa lica mesta...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

smrtfasizmu
junior
junior
Posts: 200
Joined: Tue May 02, 2006 7:39 pm

Post by smrtfasizmu »

1.Torcidini white boys ne idu vise s ultrasima mostar
2.RA je jedna od najboljih grupa u BiH trenutno,otprilike slicnu su vama,i po brojnosti i po ostalom.
3.RA i Ultras se mrze,po nacionalnoj osnovi naravno,s tim sto su RA puno bolja grupa od Ultrasa,koji su za nase uslove tek solidna grupa.Iako je to rivalstvo u Mostaru veliko,opet covjek stekne dojam da te grupe kao i sarajevske vise mrze nas Robijase nego sto se medjusobno mrze.Ranije smo bili u korektnim odnosima s Ultrasima al poslje zadnjih dogadjanja smo zaratili pravo

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Mostarski derbi... 8)

Ako neko ima neke fotke neka ih postavi!

smrtfasizmu
junior
junior
Posts: 200
Joined: Tue May 02, 2006 7:39 pm

Post by smrtfasizmu »

Velez vec 3 godine igra u drugoj ligi tako da se nisu sreli s svinjskim dugo vremena...a prije 4 godine se i nije slikalo i stavljalo na net.Uglavnom ima nesto malo slika,al tesko je do njih doc

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

@Usamljeni

2. Sta rade nesretni RA...fotke mi ne govore nista, ako ima neko neke info iz prve/druge ruke zamolio bih ga da podeli ovdI...

Ne vidim ja nista na slikama i na webstranama...zato sam pitao nekoga ko je blizi Mostaru nego mi...nekoga ko je sa te scene, ko iole ima visze veza sa njima nego mi...jebe se meni za fotkem interesuje me kakvi su likovi, u kom su fazonu, sta rade koji moj...moram ovako, da mogu ja bih rado sisao dole pa sam video...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

a koliko je ultrasa ranije bilo u RA...rat je jedno veliko sranje...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

DEBA
junior
junior
Posts: 235
Joined: Fri Nov 18, 2005 9:00 am

Post by DEBA »


User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Mene zanima to kad je osnovan taj FK ili NK Zrinjski i zasto hrvati nisu prihvatili odnosno nastavili tradiciju Veleza jer je stadion u njihovom delu grada.Koji je veci deo grada Muslimanski ili Hrvatski (broj stanovnika)...Inace moj Burazer od tamo neke tetke je zbrisao na pocetku rata,a inace je bio veliki Velezovac...znam da je bio na onom finalu kupa na JNA kada ih je bilo brdo...znam da mi je pomenuo da je isao na jos koja gostovanja,ali bukvalno ne zeli o tome da prica,jednostavno zeli da zaboravi, jer to za njega vise nije to...Iskreno meni taj Svinjski je odvratan prvo zbog naziva,dok Velez gotivim prvenstveno zato sto je bio u samom frhu fudbala ex YU...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

pa Zrinjski je ugashen slomom ustasha "45-te...reosnovan je pochetkom poslednjeg rata...hrvati koji su odrasli uz Velez prshli su da navijaju za zrinjski...i sada ga pljuju...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
KRVOPIJA
junior
junior
Posts: 143
Joined: Sun Sep 04, 2005 10:03 am

Post by KRVOPIJA »

Pa nisu losi ovi redarmy-mostar, dojaja im je fazon sto su svi u bojama svoga kluba koliko sam primetio a ne kao kod nas likovi dolaze u crvenim,crnim,rozim i svim ostalim bojama majci a nigde plave.Molim sve starije momke sa tribine da to malo dovedu u red!!!!
STOKA IZ BLOKA!!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

to je od choveka do choveka...malo je doshlo drugachije vreme...navijachi hoce da budu neprimetni koliko je to god moguce...ali i pored svega shal mora da se nosi...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Blue fan

Post by Blue fan »

Booze Brothers wrote:to je od choveka do choveka...malo je doshlo drugachije vreme...navijachi hoce da budu neprimetni koliko je to god moguce...ali i pored svega shal mora da se nosi...
... и дрес!Ја мислим да на текми мора да се носи нешто ОФКИНО или наравно од групе...мајца,капа,качкет,џемпер(BU94),дуксеви,фантомка и.т.д.. BLUE UNION BELGRADE 1994

User avatar
KRVOPIJA
junior
junior
Posts: 143
Joined: Sun Sep 04, 2005 10:03 am

Post by KRVOPIJA »

da da,apsolutno se slazem sa tim predlogom :!: :smt057
STOKA IZ BLOKA!!!

Post Reply