Robijasi -Zenica

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Hteo je da kaze da ne dolazi na tekme a glavni je na internetu... :wink: :lol: :lol:

User avatar
John Matuszak
Bopac...uuuuuuuuuuu...
Posts: 921
Joined: Thu Sep 01, 2005 10:06 pm

Post by John Matuszak »

..upravo to! :wink:

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

oj, suti ba ...bice ga sramota... :lol:

Hugh havner..internet hool! I mi hoola za internet imamo!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

enkoo wrote:
...i puno pozdrava robijama,mene je extra pozitivno iznanadilo to da nako zapuca iz Zenice o svom trosku za Beograd da bi sa nama gledao utakmicu,jos ako su i navijali...stvarno ne znam sta da kazem...

Da smo navijali nismo jebga nismo znali pjesme nekad je bolje sutit nego pustati neke negustikulirane glasove a ja mislim da i vi kao i me nemozete navijati za nekog drugog iako ste sa njime u kopu.Da smo se radovali golovima OFK jesmo i iskreno mi je zao sto niste uzeli cup



...sto se mene tice to je i vise nego dovoljno...pzdrv
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
hugh hefner
junior
junior
Posts: 181
Joined: Mon Sep 05, 2005 7:14 pm
Location: Senjak

Post by hugh hefner »

Hteo sam da kazem da su dosli obrezani balijanderi smrdljivci a ja ne jer sam isao po drugoj ligi vise nego po prvoj i sanjao kup finale.Na utakmice sam isao kao srednjoskolac i period posle kad nisam radio.pa onda vojska pa je tu bio i posao radio sam subotom jbga licno nemam potrebe nikome da se pravdam ali ajde kad me vec prozivate.Samo sam bio na jos jednoj ali vrednoj robijaskoj i nisam dolazio zbog sranja sa murijom koja sam imao i posle nje a i period posle jer ima jedna drukara na tribini.Znaci ne idem na utakmice iz vise razloga.Ha ha dobra je fora za internet huligana.Valjda to i jesam sad a ovde sam cisto da bi vama pruzao podrsku za ovaj forum.
ROxaNE you don't have to put on a red light!!!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

jer ima jedna drukara na tribini
Hoces da kazes da medju na ma ima tastera i da ti to znas a ne pricas?????

Ako znas ko je reci!!!!

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Ma ti si obicna cavetina,pao jednom u muriju i usrao se kao pizda,zato samo seres po forumu...Pa sta ... i ja sam bio u vojsci isao u srednju skolu i sada radim i jedva cekam kad ce sledeca tekma,naravno i svo to vreme isao na tekme.I zato nemoj vise ove hejtove da bacas ionako nisi nikome simpatican upravo zbog ovih tvojih teorija...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Jos nesto,nisi jedini koji je padao u muriju,svi smo mi pali po koji put i sta sad da svi dajemo jebenu podrsku forumu,pa ne pada mi napamet nego cu na stadion sa jos vise entuziazma...Bas dajes lep primer ostalim navijacima (pogotovo mladjim) "Ko padne jednom,neka kaze zbogom voljenom klubu" :shock: :oops:
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
enkoo
junior
junior
Posts: 104
Joined: Mon May 01, 2006 6:44 pm

Post by enkoo »

hugh hefner wrote:Hteo sam da kazem da su dosli obrezani balijanderi smrdljivci a ja ne jer sam isao po drugoj ligi vise nego po prvoj i sanjao kup finale.Na utakmice sam isao kao srednjoskolac i period posle kad nisam radio.pa onda vojska pa je tu bio i posao radio sam subotom jbga licno nemam potrebe nikome da se pravdam ali ajde kad me vec prozivate.Samo sam bio na jos jednoj ali vrednoj robijaskoj i nisam dolazio zbog sranja sa murijom koja sam imao i posle nje a i period posle jer ima jedna drukara na tribini.Znaci ne idem na utakmice iz vise razloga.Ha ha dobra je fora za internet huligana.Valjda to i jesam sad a ovde sam cisto da bi vama pruzao podrsku za ovaj forum.
Net hool :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

enkoo wrote:
hugh hefner wrote:Hteo sam da kazem da su dosli obrezani balijanderi smrdljivci a ja ne jer sam isao po drugoj ligi vise nego po prvoj i sanjao kup finale.Na utakmice sam isao kao srednjoskolac i period posle kad nisam radio.pa onda vojska pa je tu bio i posao radio sam subotom jbga licno nemam potrebe nikome da se pravdam ali ajde kad me vec prozivate.Samo sam bio na jos jednoj ali vrednoj robijaskoj i nisam dolazio zbog sranja sa murijom koja sam imao i posle nje a i period posle jer ima jedna drukara na tribini.Znaci ne idem na utakmice iz vise razloga.Ha ha dobra je fora za internet huligana.Valjda to i jesam sad a ovde sam cisto da bi vama pruzao podrsku za ovaj forum.
Net hool :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E, kad ti je i enkoo rekao! :lol:

User avatar
Shakal B.F.
junior
junior
Posts: 217
Joined: Mon Mar 13, 2006 7:16 pm
Location: Banovo Brdo

Post by Shakal B.F. »

Svaka cast momcima iz zenice sto su dosli na finale!!!
nasa je titula

User avatar
KRVOPIJA
junior
junior
Posts: 143
Joined: Sun Sep 04, 2005 10:03 am

Post by KRVOPIJA »

NO COMMENT! :shock:
STOKA IZ BLOKA!!!

User avatar
otkaceni profesor
junior
junior
Posts: 137
Joined: Sun Dec 11, 2005 3:59 pm
Location: zbornica

Post by otkaceni profesor »

bandza BxFx wrote:Svaka cast momcima iz zenice sto su dosli na finale!!!
Nemoj da vam se obije o glavu to druzenje sa njima. I mi smo nekad bili OK sa Robijasima,ali...pamet u glavu braco!

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Mislim da je vreme da modovi neshto rade ..patriotizam i rodoljublje pokazujte na drugom mestu..sve junaci moj do mojega...ovo je navijachki forum ima tema politika na tribinama pa tamo pishite shta ,kako ,gde itd.......
svaka chast momcima koji su doshli na nashu tribinu da odgledaju finale..mogli su lepo da odu na istok da odgledaju tekmu i nikom ne bi dali povoda da svoju ogranichenost pokazuje ovde...tema je robijashi...zajebite politiku ako vam ne odgovaraju ne postujte ovde...
U stranu religiju , nacionalnost i politichko ubedjenje...nikad nisam neshto bio naklonjen robijashima...jedini tim i jedini navijachi koje sam gotivio sa tih prostora su manijaci tako da sam izbegavao postovanje na ovoj temi....jer nisam imao shta da kazem...slike su im vishe neko Ok , dobra cifra na tribinama..odradjuju svaku tekmu...

Postavite pitanje gde su oni koji zive na par kilometara od JNA i koji nisu bili na neshto shto se chekalo 40 godina...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
hugh hefner
junior
junior
Posts: 181
Joined: Mon Sep 05, 2005 7:14 pm
Location: Senjak

Post by hugh hefner »

Da eh vidis BSK 1911 ti mene sigurno ne znas tako dobro vidis ja nisam padao samo zbog utakmica i nije mi prvi put bilo da odem u Padinjak ili CZ nebitno padao sam i pre te utakmice,pa jebote Drotovi znaju sve ne znas kroz kakve sam picke materine prosao zbog te drukare napakovali su mi 300 sranja a mozda ima tu jos nekog.Mladji navijaci treba da znaju sta i kako a ne da im se prica ja sam u tvojim godinama ovako,bio sam lud itd.Sad su neka druga vremena,Murija slika na svakoj utakmici,ima svoje ljude svuda kao i uvek.Ko je pametan i razmislja glavom nikad nece pasti.I treba da idu klinci na utakmice ja ne mogu zbog ozbiljnosti posla koji obavljam jer zivim od toga.Nikoga ne prozivam preko neta mislim da to samo rade prave Cave.I boli me kurac da li ce neko da me voli ovde ili ne,jer ovo je forum a na forumima dolazi do rasprava i do razmene misljenja.Nekome se dopada,nekome se ne dopada ono sto napises.
ROxaNE you don't have to put on a red light!!!

Post Reply