Robijasi -Zenica

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
Post Reply
Columbia
junior
junior
Posts: 82
Joined: Sat Apr 01, 2006 12:02 pm
Location: Zenica

Post by Columbia »

Svaka cast momci !!Odlicno je vidjeti ekipu koja zeli u sred Bg ,da parira Delijama i Grobarima.Korteo odlican,navijanje tokom cjele utakmice ,parola u obliku transa odlicna ,ono svaka cast!!Pozdrav ekipi ,prepoznati ce se oni i hvala na gostoprimstvu ,ni sekunde nismo osjetili da smo nepozeljni!!Nadam se da ce te nam uzvratiti posjetu ,kao sto ste i obecali !!Puno pozdrava!!

User avatar
enkoo
junior
junior
Posts: 104
Joined: Mon May 01, 2006 6:44 pm

Post by enkoo »

Blue fan wrote:енко поздрави колумбију и ортака(знаш кога) до новог сусрета.....једна критика:запалили сте ми на крају,а рекли сте да нећете....све у свему поздрав до следећег виђања.... 8)
Hehe drug drugi put nemoj biti onoliko urokan:).Jebga kontali smo ostat al nismo mogli trazili smo te da se pozdravimo al kao da si u zemlju propao.Sve u svemu bice novih susreta.

IEROLOHITES 3
ludiloooo luuudilaaaaaaaaaa
Posts: 371
Joined: Thu Oct 27, 2005 11:49 pm
Location: Beograd

Post by IEROLOHITES 3 »

:shock:
Ja se izvinjavm,i odo lagano,a vi uzvracajte gostovanaja kako ste i obecali jedni drugima!?!?!?!?!?!?!!!!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!
Od srca,srcu...

Blue fan

Post by Blue fan »

IEROLOHITES 3 wrote::shock:
Ja se izvinjavm,i odo lagano,a vi uzvracajte gostovanaja kako ste i obecali jedni drugima!?!?!?!?!?!?!!!!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!
ДРУЖЕ!!!!
Момци су хтели да погледају утакмицу и ми смо им изашли у сусрет!!!
Као што су написали нису се осећали непожељним и тачка.
И ја сам био на Маракани и гађао сам их свим и свачим...псовао све живо и мртво(то сам и њима РЕКАО)...дошли су код нас у госте и били су испоштовани...то је то..

User avatar
John Matuszak
Bopac...uuuuuuuuuuu...
Posts: 921
Joined: Thu Sep 01, 2005 10:06 pm

Post by John Matuszak »

..inace kome se ne svidja sta se na ovome forumu pise i ako ima nesto protiv toga,neka se suzdrzava od glupih komentara ili neka ga vise ne posecuje...

Columbia
junior
junior
Posts: 82
Joined: Sat Apr 01, 2006 12:02 pm
Location: Zenica

Post by Columbia »

Celik -Leotar (3:1) ,ostali u ligi :


Image

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Columbia wrote:Celik -Leotar (3:1) ,ostali u ligi :


Image

Cestitam!
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Shakal B.F.
junior
junior
Posts: 217
Joined: Mon Mar 13, 2006 7:16 pm
Location: Banovo Brdo

Post by Shakal B.F. »

Bravo,bravo :!:
nasa je titula

User avatar
enkoo
junior
junior
Posts: 104
Joined: Mon May 01, 2006 6:44 pm

Post by enkoo »


User avatar
hugh hefner
junior
junior
Posts: 181
Joined: Mon Sep 05, 2005 7:14 pm
Location: Senjak

Post by hugh hefner »

Ne mogu da verujem da su bili ovi iz Zenice a ja nisam.Dobro bili su i Svaka im cast.
ROxaNE you don't have to put on a red light!!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

fin presek sezone...uvek me odushevi gostujuci sektor na stadionu fukara...divna pozicija za pracenje tekme...
inache da napishem neshto o gostovanju ofkovaca u Zenici pochetkom 80-ih kada su se Ofka i Celik borili za opstanak...
po prichi nasheg najstarijeg pa mogu slobodno reci Ultrasa popularnog Rej Charlsa inache po imenu i prezimenu Cvetko Jovanovic u Zenicu su tada ishla 6 autobusa iz BG-a i nije bilo nikakvih problema...murja je gostujucen navijache odvojila i obelezila njihov sektor kanapima i napravila obruch oko njih...ali kako sam Rej kaze to su bila druga vremena...
shto se tiche zadnje tekme na kupu....Rej je dok smo radili koreju naleteo na nas i tu krenemo da prichamo o klubu...chovek zna istoriju nasheg kluba kao niko koga sam do sada sreo...inache ima oko 70 godina...tu mi sa njim prichamo a njega adrenalin pred kup vidno udara...na kraju kada smo se pozdravljali kazemo mu da posle utakmice obrne unionistima pivo dok budemo proslavljali kup...on kaze odlichno i ode...
dok smo ishli prema stadionu na autokomandi pojavljuje se Rej sa butilkom nikshickog i sa njegovim prepoznatljivim bar-shalom koji je dobio iz Shvedske...mi ne verujemo...on kaze:
-"jel sam obecao ili nisam"...he,he...mi mu kazemo da smo na cugu mislili posle tekme ali 'ajde...krenemo dalje kada ispadne ona jurnjava sa cigoshima...i posle te guzve ispred juga dva undura ladno krenu da ga maltretiraju zbog cuge...odvojili ga na stranu ali im se matori nije dao...izvredjao ih je najcrnje...ali su mu cugu ipak uzeli...

sory za off ali sam ovo morao da napishem...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
KRVOPIJA
junior
junior
Posts: 143
Joined: Sun Sep 04, 2005 10:03 am

Post by KRVOPIJA »

Matori je bas lik, ja ga gotivim kao da je moj deda!! :D :D
Veliki pozdrav za Cvetka Jovanovica od Novog Beograda.

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...cimao se on sa zandarima i posle rada na banjici ako se secate...

...i puno pozdrava robijama,mene je extra pozitivno iznanadilo to da nako zapuca iz Zenice o svom trosku za Beograd da bi sa nama gledao utakmicu,jos ako su i navijali...stvarno ne znam sta da kazem...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

IEROLOHITES 3
ludiloooo luuudilaaaaaaaaaa
Posts: 371
Joined: Thu Oct 27, 2005 11:49 pm
Location: Beograd

Post by IEROLOHITES 3 »

Post ti je izbrisan!
Od srca,srcu...

User avatar
enkoo
junior
junior
Posts: 104
Joined: Mon May 01, 2006 6:44 pm

Post by enkoo »

hugh hefner wrote:Ne mogu da verujem da su bili ovi iz Zenice a ja nisam.Dobro bili su i Svaka im cast.
Ne kontam sta si htio da kazes???


Richard III wrote:...cimao se on sa zandarima i posle rada na banjici ako se secate...

...i puno pozdrava robijama,mene je extra pozitivno iznanadilo to da nako zapuca iz Zenice o svom trosku za Beograd da bi sa nama gledao utakmicu,jos ako su i navijali...stvarno ne znam sta da kazem...
Da smo navijali nismo jebga nismo znali pjesme nekad je bolje sutit nego pustati neke negustikulirane glasove a ja mislim da i vi kao i me nemozete navijati za nekog drugog iako ste sa njime u kopu.Da smo se radovali golovima OFK jesmo i iskreno mi je zao sto niste uzeli cup

Post Reply