THE MANIACS 1987

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
Post Reply
User avatar
KRVOPIJA
junior
junior
Posts: 143
Joined: Sun Sep 04, 2005 10:03 am

Post by KRVOPIJA »

Mislim da niste losi koliko slike govore,al sigurno toga ima jos sto mozete popraviti,napisati,reci. 8)
STOKA IZ BLOKA!!!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...a tebi slike govore da su losi????...imaju bolje slike od nasih...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
Shakal B.F.
junior
junior
Posts: 217
Joined: Mon Mar 13, 2006 7:16 pm
Location: Banovo Brdo

Post by Shakal B.F. »

Mnogo su dobre slike!!!brojnost im je solidna posto neznam koliko ukupno ima zeljinih fanova....
nasa je titula

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

KRVOPIJA wrote:Mislim da niste losi koliko slike govore,al sigurno toga ima jos sto mozete popraviti,napisati,reci. 8)
Evo osnovnog primera nepismenosti.Da Krvopija zna da koristi zarez,ljudi ne bi pogresno shvatili sta je hteo da kaze.
Dakle nije mislio da su slike lose,nego da nisu losi koliko moze da zakljuci po slikama.
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Po meni, Manijaci su ove sezone uneli zivosti na navijacku scenu, e jebiga za mene ce to uvek biti samo - Bosne sto ,recimo, slike same govore...zastave na dve motke, barjacici, uredjene piro festice, gostovanja, parole...E sad, slike su jedno, realnost je drugo, ne znam kako grmite, da li Vas vecina ide zbog ljubavi prema klubu i gradu ili iz nekog djira, kakve su Vam pesme...Pretpostavljam a i cuo sam - da na tome treba da se poradi, kako kod Vas tako i na celokupnoj Bosanskoj sceni...

Uvek moze bolje, jace i glasnije...

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

drug Raja wrote:
KRVOPIJA wrote:Mislim da niste losi koliko slike govore,al sigurno toga ima jos sto mozete popraviti,napisati,reci. 8)
Evo osnovnog primera nepismenosti.Da Krvopija zna da koristi zarez,ljudi ne bi pogresno shvatili sta je hteo da kaze.
Dakle nije mislio da su slike lose,nego da nisu losi koliko moze da zakljuci po slikama.
...druza rajo ne seri kad bas moram to reci...nisam debil znam sta je hteo da napise...da su na slikama manijaci losi...i to je glupost posto su im bas slike dobre a na drugim stvarima treba da porade...nemoj se stalno praviti pametniji nego sto jesi...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

DEBA
junior
junior
Posts: 235
Joined: Fri Nov 18, 2005 9:00 am

Post by DEBA »

@forum_admin
licno,na tekme idem zbog tribine(a naravno da je tu i ljubav prema klubu,no ovo prvo je vise izrazeno).sto se tice velike vecine,isti idu zbog ljubavi prema klubu,sto je i lako objasnjivo(simpatizeri),neki dolaze zbog nekih svojih furki,neki mozda da bi bili vidjeni,a neki da...
eh upravo zbog tog mnostva razlicitosti na tribini i nismo mogli dovoljno napredovati.ne kazem da bi valjalo da smo svi isti(gluho bilo) ali da imamo priblizno isti stav i misljenje daleko bi vise napredovali(bar ono jezgro ekipe).
no doci ce to sve na svoje,idemo ka gore laganim ali sigurnim korakom.doslo je do mnogih pozitivnih stvari i u svakom slucaju mislim da ce to uticati na buduci razvoj tribine.
sto se tice te druge strane medalje(navijanja) ni tu nije najsjajnija situacija,ali da nemamo svojih pjesama-imamo,i to jako dobrih.naravno da su tu prisutne(bolje reci bile prisutne,doslo je do cistke)neke tudje pjesme,ali kao sto vec rekoh,dosta smo uradili i po tom pitanju ove sezone,nastojali smo sto vise da izbacujemo te strane pjesme.no,sigurno je to da na ovom segmentu moramo jos dosta poraditi da to bude ono pravo.prilazem vam neke klipove iz ove sezone sa razlicitih tekmi pa cu ostaviti vama da prosudite kako to radimo:

Zeljeznicar-sloboda:
http://www.yousendit.com/transfer.php?a ... D93617A841

Zeljeznicar-posusje
http://www.yousendit.com/transfer.php?a ... 7C46523A32

sarajevo-Zeljeznicar
korteo
http://www.yousendit.com/transfer.php?a ... 0876E35175

bakljada
http://www.yousendit.com/transfer.php?a ... 9501DA84BA

Bajramski malonogometni turnir
http://www.yousendit.com/transfer.php?a ... 6A22CEADAD

kasnije ostatak klipova...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

svaka chast tebi i tvojima ulfama...problem je u tome shto samo vi radite na tribini(bar mi se tako chini)...i veliki je problem shto stariji furaju fazon starojugoslovenstva...
imate ceo grad...morate da budete mnogo organizovaniji...
i uvek treba da ti je klub na prvom mestu...milijardu puta cesh se razocharati na deshavanjima po tribini ali klub je onaj koji je tu da te potseti da sve ovo ipak radish zbog njega i daje ti elan da nastavish...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

DEBA
junior
junior
Posts: 235
Joined: Fri Nov 18, 2005 9:00 am

Post by DEBA »

Booze Brothers wrote:svaka chast tebi i tvojima ulfama...problem je u tome shto samo vi radite na tribini(bar mi se tako chini)...i veliki je problem shto stariji furaju fazon starojugoslovenstva...
imate ceo grad...morate da budete mnogo organizovaniji...
i uvek treba da ti je klub na prvom mestu...milijardu puta cesh se razocharati na deshavanjima po tribini ali klub je onaj koji je tu da te potseti da sve ovo ipak radish zbog njega i daje ti elan da nastavish...
da,kao sto kazes,moze se reci da samo moja ekipa radi na tribini(no ima tu jos momaka koji su uvijek uz nas),sto je ustvari zalosno za jednu ovoliku grupu.ali eto,drzim se one da ce valjda biti bolje.a najveci problem je taj sto stariji furaju taj fazon starojugoslovenstva,cak sta vise,covjek na sipci,koji bi trebao da bude autoritet svima fura nesto takvo.
sto se tice kluba,klub mi je naravno jako vazan.ono sto se trenutno desava u zelji je sramotno.ne zna se ni ko pije ni ko placa.samo me to ime jos uvijek drzi i drzace me Bog zna koliko.A koliko sam se puta paralelno razocarao i u situaciju na tribini i u klubu pa sam opet nastavio dalje,bitno je da postoji volje i entuzijazma,sve ostalo je manje bitno(a ljubav prema zelji ne moze nikad isceznuti)

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ma nije klub uprava ili tako neshto...klub je neshto neobjashnjivo shto je jednostavno deo tebe...a te uprave,igrachi...oni dolaze i prolaze i svaka im chast ako urade neshto za klub...
a kod vas ce uskoro doci do smene generacija...cenim za godinu,dve...ali samo ako vi nastavite ovim tempom...tada ce stariji skapirati da je doshlo neko drugo vreme a iz starog tripa sachuvatio ono shto valja...ne opterecujte se internetima i tako tim sranjima...sve te grupe chiji klubovi imaju bar pola grada iza sebe ne moraju da brinu za buducnost...samo je na vama da sve to organizujete...
najgori primer kod nas za nemarnost ili opshtu neobrazovanost ultra pokretom je Nish...ima ih kod kuce po 100...strashno...ali kada im dodju cigani nakrkaju 2 hiljade ljudi...kakvu oni tek grupu mogu da naprave..ali eto...pomirili se ljudi sa loshom sudbinom i sredine i kluba...a imaju prostora...i to kakvog...firma je to skapirala u skorije vreme...videcemo shta dalji dani donose...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

DEBA
junior
junior
Posts: 235
Joined: Fri Nov 18, 2005 9:00 am

Post by DEBA »

Rukomet(II liga):Zeljeznicar-zrinjski(II)

Image

Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Postoje neke info da Orashje nece uchestvovati u Uefa kupu zato shto nece da mu daju licencu...njegovo mesto bi najverovatnije zauzeo Zeljo...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

DEBA
junior
junior
Posts: 235
Joined: Fri Nov 18, 2005 9:00 am

Post by DEBA »

Booze Brothers wrote:Postoje neke info da Orashje nece uchestvovati u Uefa kupu zato shto nece da mu daju licencu...njegovo mesto bi najverovatnije zauzeo Zeljo...
da,da....

Zeljo umjesto Orasja u KUP Uefa ?

Nogometni Klub Orasja se nalazi u situaciji u kojom smo mi bili prosle godine, kada nam nije izdana licensa i bili smo uskraceni izlaskom u KUP Uefa. Umjesto nas prosle godine Zepce ne uzelo nase mjesto. Ove godine slicna stvar se desava sa Orasjem, kojem je nas savez ipak izdao licensu, iako su njihovi papiri kasnili nakon sto su dva puta pomjerli krajnji rok, a da bi situaciju jos goru napravili, papiri koji su predani od strane NK Orasja nisu bili orginalni. Tako da im je upucena i disciplinska prijav, jer nisu ispunili uslove za licencu. U slucaju da se Nogometnom Klubu iz Orasja ne odobri nastup u KUP Uefa, njihovo mjesto bi popunili plavi sa Grbavice. Konacna odluka drugostepene komisije za licenciranje se moze ocekivati u ponedjeljak, 29. Maja.

ako ovo bude bice extra zanimljivo 8)

drugar
novajlija
novajlija
Posts: 1
Joined: Sun May 07, 2006 10:06 am

Post by drugar »

a sta bre imate protiv ljube alicica?

DEBA
junior
junior
Posts: 235
Joined: Fri Nov 18, 2005 9:00 am

Post by DEBA »

drugar wrote:a sta bre imate protiv ljube alicica?
a koji si ti sviju ti?

Post Reply