THE MANIACS 1987

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
DEBA
junior
junior
Posts: 235
Joined: Fri Nov 18, 2005 9:00 am

Post by DEBA »

ZELJEZNICAR-celik

Image

Image

Image

Image

Image

smrtfasizmu
junior
junior
Posts: 200
Joined: Tue May 02, 2006 7:39 pm

Post by smrtfasizmu »

Deba,imal koja nasa slika,posto ne vjerujem da cemo mi imat neke slike izvan nase tribine,a s tribine se ne moze uhvatit sve...kontam mozda vi imate koju bolju sliku...normalno mislim na slike kad smo vec svi dosli na stadion...unaprijed hvala
VOLIM BABU ABDICA

DEBA
junior
junior
Posts: 235
Joined: Fri Nov 18, 2005 9:00 am

Post by DEBA »

smrtfasizmu wrote:Deba,imal koja nasa slika,posto ne vjerujem da cemo mi imat neke slike izvan nase tribine,a s tribine se ne moze uhvatit sve...kontam mozda vi imate koju bolju sliku...normalno mislim na slike kad smo vec svi dosli na stadion...unaprijed hvala
ako sta bude postavim ovdje ili ti proslijedim putem pm-a.necu ti nista obecati

smrtfasizmu
junior
junior
Posts: 200
Joined: Tue May 02, 2006 7:39 pm

Post by smrtfasizmu »

Ma postavi ovdje,pa cemo mi skinut odavde
VOLIM BABU ABDICA

DEBA
junior
junior
Posts: 235
Joined: Fri Nov 18, 2005 9:00 am

Post by DEBA »

Image

Image

Image

User avatar
marmozet iz dvaestrojke
GSP egzibicionista
Posts: 1288
Joined: Fri Sep 09, 2005 2:45 pm
Location: Nize nego ljudski

Post by marmozet iz dvaestrojke »

Deba zadimio si mi sobu slikama protiv Sarajeva a jos ovo sad protiv Celika...moracu pre vremena da krecim :wink:
Cuj on Zivorad a cale Marko...valjda bi trebalo da je cale Zivorad a on Marko


Image

DEBA
junior
junior
Posts: 235
Joined: Fri Nov 18, 2005 9:00 am

Post by DEBA »

marmozet iz shesnaje wrote:Deba zadimio si mi sobu slikama protiv Sarajeva a jos ovo sad protiv Celika...moracu pre vremena da krecim :wink:
dobra,dobra :lol:
sreca,ide pauza pa nas neces morati gledati jos zadugo,inace,soba bi ti zacadila 8)

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

text o SA derbiju u svajcarskom navijackom fanzinu "supporters"...pa sad ko zna svapski eto mu...
http://www.ultrasspirit.com/links/index ... page04.JPG
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

DEBA wrote:
marmozet iz shesnaje wrote:Deba zadimio si mi sobu slikama protiv Sarajeva a jos ovo sad protiv Celika...moracu pre vremena da krecim :wink:
dobra,dobra :lol:
sreca,ide pauza pa nas neces morati gledati jos zadugo,inace,soba bi ti zacadila 8)
..samo ti dimi...okrecicemo sobu...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

DEBA
junior
junior
Posts: 235
Joined: Fri Nov 18, 2005 9:00 am

Post by DEBA »

rk bosna-RK ZELJEZNICAR(mali gradski derbi :) )

Da je vise ovakvi srijeda bilo bi dobro pravo!
Kao sto je bilo planirano skupljanje je bilo na Grbavici! Skupila se zaista dobra ekipa i krenuli smo u korteu uz pjesmu i navijanje! Na pola puta dobivamo pratnju i policije! Na Skenderiju dolazimo i pali se baklja i pocinje ludnica! Kad smo stajali na ulazu u dvoranu dolazi i jedan manji korteo pitara i tu je doslo do sitniji zaletanja ali je murija stala odma izmedju i nista znacajno nije bilo! Na tribinama nas troduplo vise neqo pitara! Navija se cijelo vrijeme! U 52 minuti pale se baklje i opsta ludara je u dvorani! Utakmica se prekida na jedno 5 minuta! Jedna baklja dolece na teren i odlazi na pitarsku stranu! Neko od nji uzima i baca je prema nama! Tu se zalece dosta raje i policijska represija pocinje! Srecom utakmica se brzo zavrsila i izlazimo napolje! Profurana je nova pjesma : "Aleee aleeee vi ste blijeda kopija Delija sa sjevera alee" U korteu krecemo nazad prema Grbavici i tu pocinju letiti boce prema pitarima ponovo ulece specijalna i pocinje da tuce ! Tukli su sve redom! Kako su bili nafurani da nas lome kontao sam da je bila srpska policija-nevjerovatno nesto!
A.C.A.B.
Jos jedna zadaca,samo ovaj put na rukometu!

Image

Image

Image

Image

User avatar
otkaceni profesor
junior
junior
Posts: 137
Joined: Sun Dec 11, 2005 3:59 pm
Location: zbornica

Post by otkaceni profesor »

DEBA wrote:Kako su bili nafurani da nas lome kontao sam da je bila srpska policija-nevjerovatno nesto!
A vasi ne tuku :lol: :lol: :lol: ? Mozda vas...
Deba druze,jesi ti bio u ekipici koju su Ultrasi rastjerali u tvome komsiluku? Dzaba "domaci zadaci" ako vas rastjeruju u vasem naselju...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

pa bre Deba ima li nekog izvestaja od juche...?
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

DEBA
junior
junior
Posts: 235
Joined: Fri Nov 18, 2005 9:00 am

Post by DEBA »

sarajevo-ZELJEZNICAR (kup)

Nikada manje ljudi za derbi na Kosevu! Mi smo se skupili na Grbavici i u korteu do Koseva! Kontrola na ulazima zaista jaka ali baklje prolaze! Dizemo parolu "NEKA TI NAVIJACKA STRAST i HRABROST BUDU VODILJE,A SAKE GLAVNO ORUZJE" Nakon qola bakljada! Navijanje u prvom poluvremenu zaista dobro i bili smo qlasniji! U druqom poluvremenu primamo tri qola i navijanje opada i tada su pitari preuzeli primat! Kolko sam do sada dobio informacija nije bilo neki veci obracuna i nije bilo NOZEVA sto je najbitnije!
U druqom poluvremenu jedan Manijak ulece na teren ali qa osiquranje obara i odvodi!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

a inace,za sve vas koji ne znate,ova parola je bila iz sljedeceg razloga:
19.11.2006

Danas su dva mladja momka, u zelji za dokazivanjem, pokusali oduzeti transparent pred Kosevom nekoj grupici! Nije bitno koji je transparent vise, ni to da li je akcija bila opravdana jer je Sarajevo igralo sa nekim drugim timom, itd, itd. Na momke je izvadjen noz i jedan momak (A.B.) je izboden cetiri puta!

Pripadnici HZ se sada vade da momci nisu imali sta raditi pred Kosevom dok oni igraju te pokusati opravdati ucinjeno. Koristiti se nozem nikad nije OK!

Jezgro TM87 apeluju da se nozevi ne koriste niti u bilo koju svrhu! Nozeve nose P.ICKE! a mi to nismo! Koliko god se sada neke stvari predstavljale drugacijim na raznim forumima i raznorazne propagande vrsile mi cemo nas klub, grad i drzavu predstavljati dostojanstveno na tribini kao i do sada!

Pred derbi u srijedu, jos jednom napominjemo, da se niposto ne pokusava obracunavati sa HZ na ovaj nacin! NOZEVE NOSE P.ICKE! Mi takve necemo na tribini!
A momku koji je izboden zelimo brz i uspjesan oporavak! Uz tebe smo!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ha,ha prozvao sam te...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

DEBA
junior
junior
Posts: 235
Joined: Fri Nov 18, 2005 9:00 am

Post by DEBA »

Booze Brothers wrote:ha,ha prozvao sam te...
u isto vrijeme smo... 8)

Post Reply