Herman the German!!!

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
CAPS LOCK
novajlija
novajlija
Posts: 32
Joined: Tue Apr 22, 2008 10:27 pm

Herman the German!!!

Post by CAPS LOCK »

Topic posvećen Nemačkoj sceni.Pokushaću da vam postavljam slike i snimke koje ,nadam se ,niste do sada videli .
Prvo mali info.Po meni najjače ekipe u Nemačkoj :
Franfurt(uz malu pomoć Srba :8) ) definitivno najjaca zatim ,Keln ,Drezden,Dortmund,Shalke, Shtutgard,LOK Leipzeg,Fortuna Stolz ,FC Sankt Pauli, Union Berlin ,Dynamo Berlin ,Chemnitz FC ,Magdeburg,Werder ,Hamburg .Ima tu josh ekipa ali ove mislim da su u prvom planu.Najinteresantnije je definitivno u nizim ligama ,kao shto sam već spomenuo.Pogotovo kad igra naprimer DORTMUND 2 'Magderburg ili Werder2-Drezden.Navijači ovih timova iz prve lige dolaze da prate svoj rezervni tim pa tu izbije OLD SKUL HOOL tuča.Peglaju se na sred tribina i stadiona pa zatim i po gradu.Nije mi jedno jasno,kako po onim silnim doqumentarcima o navijačima ,ENGLEZI UVEK PREBIJU NEMCE???To mi nikada neće biti jasno i mislim da je to velikom većinom laz!!!Mislim da je Nemačka scena naj podcenjenija i da se o njoj najmanje priča a verujte mi da zasluzuje mesto u top 5 u Evropi.
Ekipe iz Istične Nemačke su mnogo LUDJE od ovih sa Zapada ali sada Frankfurt i Keln drze primat u Alemaniji.



Image

Čuvena majca "Deda mi bio u Nacistima
Ćale u Shtaziju(tajna policija)
a ja u Berlinu FC "- ovo je bukvalan prevod ali mislim da shvatate koju političku struju podrzavaju :lol:

Image

Image
Dusseldorf'Wurp. :8)

Image
Frankfurt 10 GODINA ULTRA BRUTALNOSTI

CAPS LOCK
novajlija
novajlija
Posts: 32
Joined: Tue Apr 22, 2008 10:27 pm

Post by CAPS LOCK »

Image
Wolfsburg POBEDITE U GOSTIMA SLOBODNO :lol:

Image


Image

Image

Image
Wacker Burghausen

Image
Wormatia Worms malo su PRVO TRI CAREVI,ali koja su liga dobro je :D

Image
Waldhof Mannheim

Image
Waldhof Mannheim2

Image
VFR ALEN

Image
Wupperal

CAPS LOCK
novajlija
novajlija
Posts: 32
Joined: Tue Apr 22, 2008 10:27 pm

Post by CAPS LOCK »

Union Berlin
Image

Image

Image

Image

Image

Image
:lol: :lol: PROZIVKA

VFC PLAUEN
Image

VFC PLAUEN na koju vas sliku ovo podseća :8)

Image

LIBECK
Image

Bochum
Image

Osnabrick
Image

User avatar
SpongeBob schwammkopf
piće
Posts: 2004
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:00 pm

Post by SpongeBob schwammkopf »

Sjajno! Baci akcenat na nize lige!
Image

CAPS LOCK
novajlija
novajlija
Posts: 32
Joined: Tue Apr 22, 2008 10:27 pm

Post by CAPS LOCK »

ofTopic JAOJ SHTA URADI KOKA-KOLAROV...a tek shto ima Kineza :shock:

idemo dalje:

Tus koblenz
Image

Image

Image

Turu Dusseldorf
Image
SV VEHEN
Image

Sv Wiessbaden
Image

SV Wilhealmshaven
Image

TSG Hoffenhaim
Image

SV Darmstad NEKAD
Image
SV Darmstad SAD :lol: :lol: :D :)
Image

Image
Image

IEROLOHITES 3
ludiloooo luuudilaaaaaaaaaa
Posts: 371
Joined: Thu Oct 27, 2005 11:49 pm
Location: Beograd

Post by IEROLOHITES 3 »

Odlicne fotke,pici dalje sa istim.Mogao bi da nam predstavis desno i levo orijentisane grupe,istocne nemce!
Od srca,srcu...

User avatar
John Matuszak
Bopac...uuuuuuuuuuu...
Posts: 921
Joined: Thu Sep 01, 2005 10:06 pm

Post by John Matuszak »

Bravo za topic,raspali samo... :8)

CAPS LOCK
novajlija
novajlija
Posts: 32
Joined: Tue Apr 22, 2008 10:27 pm

Post by CAPS LOCK »

Evo b`ate za tebe nize, da nize ne moze :lol:


jedni od mojih favorita SttutgarterKickers (izgleda da imaju neki fetish na HSV `bemli ga...)

Image

Image

Image

Image

Erkenschwick
Image

Weiden
Image

Bayreuth
Image

a evo malo i Nemačkih BRDJANI REVOLT :)
Ludwisburg
Image

Sv Schermbeck
Image

SV Meppen
Image

Image

Image

Image

SV Lipstadt
Image

SV Grorschen
Image

SV Germany 90 Schneiche
Image

SV 07 Elvsberg
Image

SS VELBERT
Image

SSVULM1846 obratite paznju kad su osnovani :shock:

Image

Image

Image

Image

SSV JAHN REGENSBURG
Image

Image

Image

Image


SSV HAGEN
Image

User avatar
marmozet iz dvaestrojke
GSP egzibicionista
Posts: 1288
Joined: Fri Sep 09, 2005 2:45 pm
Location: Nize nego ljudski

Post by marmozet iz dvaestrojke »

Svaka cast za topic,kazem ja da su svabe majka
Cuj on Zivorad a cale Marko...valjda bi trebalo da je cale Zivorad a on Marko


Image

CAPS LOCK
novajlija
novajlija
Posts: 32
Joined: Tue Apr 22, 2008 10:27 pm

Post by CAPS LOCK »

Image[/img]
momci

Image[/img]

u italiji

Image[/img]

Momci II


Image[/img]

momci III

Image[/img]

NBU nalepnica

Image[/img]

Iz poznatog časopisa


Image[/img]

protiv Kajzera
http://www.myvideo.de/watch/2182562/SC_Freiburg
evo mi ga i ortak...ovo je ono "VIKNI TE UUU....AAA"samo shto je kod njih GEBT MIR EIN H! H!!!!
GEBT MIR EIN U! U!!burg burg burg....
Kod njih postoji POGO to je kod nas Evri gol..ili HERE WE GO ali nije uopshte tamo toliko strashno kao shto je kod nas :) ovo je POGO u basu
Image[/img]

Image]

Image[/img]

Image[/img][/quote]

CAPS LOCK
novajlija
novajlija
Posts: 32
Joined: Tue Apr 22, 2008 10:27 pm

Post by CAPS LOCK »

Sportfreundelotte
Samo 11 kartona ali odlična poruka :D
Image

Image

SpVgBnen
Image

ShwarzWeinessen
Image

SG Wattenscheid

Image

Image

SGQfurth
Image

Image

Sc Paderborn
Image

Image

Image

Image

Image

SC Langenhagen
Image

Image

PreunenMunster
Image

Image

OffenbahFC KICKERS
Image

MotorAltenburg
Image
Image

Image
Image
MSV 1919 Neuruppin
Image

Lüneburger SK Obratite paznju na zastavu u donjem desnom uglu :shock: Ovo nećete videti u Nemačkoj

Image

Image

Image

a ovo je prijateljstvo sa Austr :shock: :D
Image

Kickers Würzburg
Obratite paznju kako su se sklonili i prave se ludi kao NISMO MI OVO URADILI :)
Image
Image

Image

CAPS LOCK
novajlija
novajlija
Posts: 32
Joined: Tue Apr 22, 2008 10:27 pm

Post by CAPS LOCK »

Evo i ove priče pa Modovi vi obrishite ona 3 posta na topicu strani navijači ovako da bude sve na jednom mestu

Poshto sam nabrzaka nabudzio 4 POSTA ajde da napravim sad 4 konstruktivna.Zelim da vas upoznam sa jednom ekipom iz Nemačke sa kojom sam imao lepo iskustvo i ostala su mi lepa sećanja i jedva čekam da odem gore ponovo sledeće sezone.Radi se o momcima iz FRAJBURGA(FREIBURG)odnosno o njihovoj ULTRAS ekipi.Na početku da vam objasnim da ULTRAS kod njih ima drugačije značenje.To su momci koji se cimaju za koreo ,za zastave ,banere,nalepnice i sav taj propratni materijal koji krasi tribinu .100% verni i prisutni na svim utakmicama.Nisu u huliganskom fazonu ali NE BEZE OD TUČE.Sećam se kad su naletili na bas pun Karlsruher hooligana i njih 17 momaka je moglo da ostane u basu i da sačekaju policiju da dodje ali su oni izashli i potukli se sa 39 ovih likova.Naravno popili su batine .
Teshko mogu da uporedim Freiburg sa nekim gradom odnosno FK FREIBURG i njegove navijače i atmosferu na stadionu ,sa nekin drugim Klubom odnosno gradom.Ponekad podsete na WIGAN ili čak na FULAM ,znači strashno smoreno ali kad polude dobri su.Naravno da ne mogu da se nose sa nashim ekipama odavde(dobro mozda mogu sa navijacima BIG BULLA ...)ali na gostovanja idu uvek u broju od 2 000 ljudi.Takodje zavisi na kom stadionu se utakmica igra pa naprimer protiv Karlsruhera je bilo oko 3 500 ljudi na tom gostovanju a kad bi se sastali sa Shtudgardom na stadionu od SHVABA,bilo bi sigurno preko 4500 ljudi iz Freiburga.
Ultra'scena u Burgu je sasvim prosečna.Meni nije jasno kako onako lep grad i ljudi koji imaju finansiske mogućnosti i prilike ,neprate svoj klub sa onom strashću sa kojom na primer FRANKFURT,ILI SHALKE ili DORTMUND navijači prate ove timove.Ljudi su totalno nekako ,smoreni kad dodju na stadion.kao da im fali osećaj za ponos,ali ima tu momaka za koje bi SVAKA TRIBINA U JEvropi volela da kaze da su njihovi,verujte mi.Ekspanzija je počela negde oko 1994 kada je ‚Burg ushao u BUNDES LIGU JEDAN i tada kreće navala koje kakvih debila sa porodicama i babama i dedama po tribini na kojoj bleje ULTRASi i ti isti ljudi te mole da sednesh jer ne vide teren,ili te opominju da si preglasan i bezobrazan ili ljudi koji uopshte neće da tapshu ili da pevaju.E to je bilo sredinom devedesetih a zamislite tek sada kako je ,kad je ovoliki kesh ushao u fudbal.Burgovi hoolsi su bili poznati ranije početkom 90'ih i 80'ih godina ali onda kako klub ulazi u prvu ligu oni polako se gase.Jebi ga. Zaboravio sam da kazem da je najjače gostovanje bilo 1995 u Minhenu protiv onih ‚ptara i Turaka iz bayerna.Tada je na stadionu bilo 20 000 ljudi iz Burga i mnogi kazu da je to najbolje navijanje u istoriji ovih navijača
1998 se odrzava prvi SAMIT navijača u Nemačkoj ,naravno i Frajburg je pozvan i na tom SABORU se dogovaraju neke stvari vezane za svet navijača.Bilo je tada mnogo problema sa policijom i medijima ,jer ljudi jednostavno nemogu da shvate navijače(tako je i dan danas)U to vreme u Burgu glavna ekipa je "the Pro-Millos Ultras"ali novi početak i vaskrsnuće ovog pokreta u Frajburgu je 2000 godina ,kada se stvara ekipa NBU (NATURAL BORN ULTRAS)koja se brzo pročula u Alemanijiali moraju da saradjuju sa OFICIJALNIM FAN KLUBOM da bi im koreografija uspela. .E sad ...postoji i hool scena ,odnosno ekipa i zovu se FREE CASTLE BOYS jer FRAJBURG u prevodu znači SLOBODAN ZAMAK odnosno oslobodjeni zamak.Ekipa je bila aktivna pa se skoro ugasila,pa je sad ponovo aktivna .Teshko mi je da kazem koliko ih ima mozda 25 ali su kao familija ,i to mi se mnogo svidja.NE MOZES TEK TAKO DA UDJESH KOD NJIH U EKIPU.Nemaju neki kezual fazon ali nisu ni oni klasični Nemci,daleko od tog.Neke grupe ih nesmatraju za veliku opasnost ali su po meni sasvim OK.Tribina je Apolitična mada ima skinova ,ali ima i Che'gevare ali ti shto donose tu zastavu nemaju pojma shta ona predstavlja i vishe je furaju iz fazona jer su videli da se ista fura na nekim VEĆIM tribinama.Problem za FR.FIRMU predtavlja takozvani "stadionverbot"odnosno zabrana ulaska na stadion,ali se zato formirala firma pod imenom WILDE JUNGS FREIBURG koji će VALJDA da povuku priču iz početka.Većini momaka kazna ističe 2009 pa taman kad odem gore ponovo da imam shta da radim .

Shto se tiče bratstva sa nekim ili ti prijateljstva ,oni su malo čudni u tom pogledu.Npr imaju prijateljske odnose sa Wolfsbourgom ,ono,posećuju se na tekmama i tako to ali neverujem da ćesh ikad videti zastavu od Zelenih kod njih na tribini.Shto se tiče prijateljstva sa nekim iz Nemačke dobri su josh sa Phorzheim FC.To je jedan mali mali klub iz regionalne lige(ALI VERUJTE MI DA JE U TIM REGIONALNIM LIGAMA NAJVEĆI SHOW-PROGRAM)
Najjače BRATSTVO im je sa (JEBI GA neznam da spelujem to ime ) SAMBENEDENTENEMEMTEZE iz Italije ili ti SAMB.Sa njima imaju najače kontakte i posećuju se NON STOP .Imaju i zajedničke majce na kojima pishe "DIFFIDA CON NOI'" (zabrane za sve nas_)
Evo ovo je čisto za početak.Biće josh naravno,a neuzmite mi za zlo pravopisne greshke jer se josh nisam otreznio a i 4 u jutro je pa...Poshto nisam neki inspektor GEDŽET i nerazumem se u tehnologiju čim izvalim kako da UPLODUJEM slike iz foto aparata postavljam neke slike .

CAPS LOCK
novajlija
novajlija
Posts: 32
Joined: Tue Apr 22, 2008 10:27 pm

Post by CAPS LOCK »

A ovo su mi najveći favoriti u nizoj NOFV-Oberliga Süd leauge.To vam je u PIRAMIDI na četvrtom mestu odozgo na dole(tako mi je lakshe da vam objasnim)
HALLESHER FC (mislim da im je najveci uspeh shto si 1970 igrali prvo kolo kupa UEFA a prvi i druge lige nisu 40 godina videli)

Image

Image

Image

Image

Image
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

CAPS LOCK
novajlija
novajlija
Posts: 32
Joined: Tue Apr 22, 2008 10:27 pm

Post by CAPS LOCK »

http://www.myvideo.de/watch/1585811/KSC_SC_Freiburg
Ovde kao da Hitler vodi navijanje :lol:

http://www.myvideo.de/watch/2473657/Fan ... C_Freiburg
da ne bih spamovo sad ovde i smarao, kad udjete na ove snimke sa desne strane imate 30-40personalnih snimaka pa pogledaj te.

PS evo jedno glupo pitanje,ali kada će da se otvori druga strana jer sam ovu već ugushio :roll:

KFC Uendirgen

Image
Image
HolsteinKiel JUGOSLOVENI :lol:
Image

Image

Image

Image

HessenKassel
Image
HessenKassel II isto ime ali su Miljama udaljeni jedni od drugih(u TIFO prici)
Image

CAPS LOCK
novajlija
novajlija
Posts: 32
Joined: Tue Apr 22, 2008 10:27 pm

Post by CAPS LOCK »

http://www.videospider.tv/Videos/Detail/761732452.aspx

Evo ovde imate zanimljiv snimak ,a i mozete shto'shta da nadjete na ovom sajtu.


FCL :lol:
Image

FC HOMBURG
Image
FC Heillborn
Image
FCG
Image
Image
Image
FCEshborn
Image
FCEintrechtRhain
Image
FC Boholt
Image
FC08 Villingen
Image
EintrachAussen
Image
EintrachtSalzwedel
Image
Ailtona
Image
Borussia Neuckhirhen
Image
Image

BSV
Image
Sa ovim zavrshavam ive malo poznate i nepoznate ekipe pa ću malo kasnije da stavljam ove poznate

Post Reply