Najveci neuspeh u zadnjoj deceniji...Krivci...?

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

glavni krivci su

uprava
24
77%
igraci
4
13%
trener
3
10%
niko posebno
0
No votes
 
Total votes: 31

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

:arrow:

Evo ga Mili ponovo jase... :lol:

Klonfer
novajlija
novajlija
Posts: 25
Joined: Sat Apr 07, 2007 8:30 pm

Post by Klonfer »

Jbg....I da ja kazem koju :D
lepo je to sto se polako promenio stil ovog sajta , da ljudi mogu da kazu sta misle a da ne budu banovani .To sto sam napisao nikog ne vredja samo odrazava sliku danasnjice koja nije plava.
ali ce valjda i na Kraburmi poceti da duvaju neki bolji i lepsi vetrovi.

nadam se da si skapirao da je glupo i bezveze da me banujes.to moze tehnicki i sad da uradis.ali si shavatio da smo mi na istoj strani,ali sa razlicitim stavom i ULOGOM u klubu.Ja sam obican navijac.Nasi stavovi ne moraju da se poklapaju.Ali nas jeedno veze OFK bEOGRAD.kad ukapiras da treba biti tolerantan i cool kakvi su svi Ofkvci magde bili.Mi ce mo jos i da postenom ortaci.....

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Mili pravi novu taktiku...fino ali isterati svoje... :D
nego Mili nije nikakav problem...slazemo se mi sa velikom vecinom tvojih postova ali moras biti iole realan...sve sto se desava je prinudno da bismo preziveli...treba ostati normalan u glavi ali ipak treba biti realan...tekovine modernog fudbala i nas su zakacile...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Jbg....I da ja kazem koju Very Happy
lepo je to sto se polako promenio stil ovog sajta , da ljudi mogu da kazu sta misle a da ne budu banovani .
Ovaj forum je od samog pocetka ovakav kakav je i nije se menjao...svako moze da pise ono sta hoce ali dok je to u granici normalnog i razumnog...ja ne znam da li ti neki put pises naduvan ili pijan ili si samo u nekom transu ali postovi su ti neprimerni i daleko si od izstine!

A sad da ti to i objasnim...
Pa Zvezdan Terzic je izjavio na SOS kanalu da mu je drago sto je OFK ispao.Sta vi mislite dali moze covek koji ne postuje svoje,odakle je potekao,a bez obzira sta je sad.Da kaze da mu je drago
Moras da razumes jednu stvar...on je sada predsednik FSS-a i covek je time hteo da stavi do znanja javnosti da se utakmice ne namestaju, pogotovu ne Ofkine i da mi igramo posteno!
Daleko je on od toga da ne voli OFK...voli ga vise nego mnogi koji posecuju nasu tribinu...

P.S. Za sada mozes ponovo da nas malo zasmejavas svojim postovima ali cim budes preterao...BAN!

Klonfer
novajlija
novajlija
Posts: 25
Joined: Sat Apr 07, 2007 8:30 pm

Post by Klonfer »

ok...HVALA!

Samo da znas da ja u svom zivotu nisam liznuo alkohol niti duvao.Ti ako poznajes takve nemam nista protiv.
Ja sam 15 godina bio profesionalni sportista u bivsoj SFRJ i inostranstvu sam proveo teskih 7 godina ulazuci sebe.Toliko o tome.

Ako su tebi moji postovi smesni Ok.nemam nista protiv.mada ja ne vidim sta je tu smesno.nekad ti je bilo negativno sad je smesno.OK nemam nista protiv.A to da pisem u transu..pisem.Jer tako pisu STREJ ljudi koji pisu srcem i emocijama.
Terzic je legenda OFK.Ali to sto je rekao je rekao.Sta on ima da se pravda i dokazaje da smo mi regularni ako se to podrazumeva i ako je to tacno.Znaci na ustrb regularnosti lige mi smo u AUTU.Bas lepo.

User avatar
BadMan
lošica
Posts: 1042
Joined: Fri Sep 02, 2005 9:04 am
Location: Belgrade
Contact:

Post by BadMan »

E sad, nisi liznuo alkohol...
A onomad u osmom na ekskurziji, pa posle maturske veceri, pa kod Miladina na slavi...

User avatar
Marginalac
novajlija
novajlija
Posts: 23
Joined: Sun Apr 08, 2007 10:49 am
Location: Stadion Karadjordje

Post by Marginalac »

RackeYBF wrote:Ja bi reko ovako
40% igraci
40% trener
20% uprava
100% uprava, kod nas kada je na svoje mesto koje zasluzuje dosla uprava koja svojim srcem kuca za klub, i koja naravno ima finansijsku moc bez koje je u Srbiji fudbal ne zamisliv, kola su krenula svetlosnom brzinom uzbrdo. Zbog toga kontam da je i kod Vas isti problem. a Dostanic... pa on je jadnik marioneta u rukama ljudi koji vode klub. Ja iskreno Rajevca ne mogu da podnesem ni kao coveka a kamoli kao strucnjaka i nikada necu moci da izustim da je on zasluzan za uspeh kluba ali isto tako nebih ga ni krivio da smo u Vasoj poziciji. jednostavno po meni ne samo kod Vas vec i kod svih ostalih klubova i za uspon i za pad kriva je ili zasluzna uprava

User avatar
11
atleticar
Posts: 163
Joined: Tue Sep 13, 2005 4:10 pm

Post by 11 »

BadMan wrote:E sad, nisi liznuo alkohol...
A onomad u osmom na ekskurziji, pa posle maturske veceri, pa kod Miladina na slavi...
:D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :)

User avatar
pistol
junior
junior
Posts: 182
Joined: Thu Apr 27, 2006 8:14 pm
Location: novi beograd

Post by pistol »

Po mom misljenju najvise je kriva uprava.Bas iz razloga sto svake godine rasproda gomilu igraca.Ovde sada svi bacaju akcenat na prodatih 5 u ovoj sezone,kao da se ne secaju da se i ranije tako radilo.Sada su problemi isplivali na povrsinu,jer nisu dovedene adekvatne zamene i ne moze se forsirati takav tempo godinama.Pre svega tu mislim na pridoslice kojima ipak treba vremena da se uigraju.Mnogi ce reci:"Pa mora i klub od necega da zivi!"Ja bih pre pristao da svake sezone prodamo po jednog igraca,ispadnemo ako treba u drugu ligu zbog nedostataka novca,ali bi se zato brzo i vratili jer bi ti igraci bili uigrani,tj. igrali bi zajedno par sezona.Pa kada forsiras takvu politiku i ne prodajes igrace video bi kakav tim mozes da napravis.A ne tu da seremo o uskracivanju zarade i prava igraca.Kome se svidja on ce da bude u klubu,ko hoce da dodje na godinu dana,neka se nosi u tri lepe.
Neko je kritikovao Babovica i njegov postupak.Ja se slazem da nije trebao da uradi sto je uradio,ali paradoks svega toga je STO JE UPRAVO ON JEDAN OD NAJBOLJIH U TIMU!To sto on privatno navija za Partizan, ne treba javno da istice.Mada nije to nista nelogicno kada se ima u vidu da igraci obicno ne igraju za klubove, za koje istovremeno i navijaju.To bi bilo super, kada bi fudbaleri kapirali klub kao i mi navijaci i dozivotno ostali verni.Toliko...

Klonfer
novajlija
novajlija
Posts: 25
Joined: Sat Apr 07, 2007 8:30 pm

Post by Klonfer »

Ma sve je u parama.danas se pare i ugovori zaradjuju na brzinu i precac.Ti mladi igraci beze odavde odlazeci u svet za eventualnom lakom zaradom.jebe se njima za c.z i part. a kamoli ofk.
jedino sto bi uprava ofk mogla da razmisli o donosenju kodeksa ponasanja i odnosa prema klubu.jednostavno da pocnu pa makar na silu da uce i obrazuju igrace kako se voli i postuje OFk.Pa ja verujem da vecina tih budala i nezna istoriju OFK.A za to je kriva uprava.Ako se polako pocne sa tim radom i edukovanjem .Sledecih 10 godina OFK moze da ocekuje da bude Postovaniji i Jaci na svim poljima.Ali za to je potreban ISKREN rad koji ne donosi PROFIT ali ima veliko znacenje za klub.Ne znam dali postoje takvi ljudi u OFK.Ja se nadam da postoje.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

eto i klonfer da napise nesto realno...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

ja mislim da dobar deo odgovornosti za sve ovo snosi uprava .... a shto se Mili-ja tiche , ja sma nekad gori od njega ...
nek ljudi misle shta hoce ...ja sam u nekoj temi vec rekao da se za play off sprema shto manje timova iz Beograda...krimosima iz Bezanije nisu mogli da naude ali je zato TERZA ZRTVOVAO NAS da bi dokazao kako nema nameshtaljki i kako bi sachuvao svoju bulju u fotelji ....znam da se mnogi nece sloziti ...ali to je moje mishljenje zato se nisam oglasio na ovoj temi do sad
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Marginalac
novajlija
novajlija
Posts: 23
Joined: Sun Apr 08, 2007 10:49 am
Location: Stadion Karadjordje

Post by Marginalac »

celtic wrote:ja mislim da dobar deo odgovornosti za sve ovo snosi uprava .... a shto se Mili-ja tiche , ja sma nekad gori od njega ...
nek ljudi misle shta hoce ...ja sam u nekoj temi vec rekao da se za play off sprema shto manje timova iz Beograda...krimosima iz Bezanije nisu mogli da naude ali je zato TERZA ZRTVOVAO NAS da bi dokazao kako nema nameshtaljki i kako bi sachuvao svoju bulju u fotelji ....znam da se mnogi nece sloziti ...ali to je moje mishljenje zato se nisam oglasio na ovoj temi do sad
vrlo moguce da si upravu i da su Vas postavili kao zrtveno jagnje ove sezone...

HeNRy
novajlija
novajlija
Posts: 15
Joined: Sun Apr 08, 2007 3:28 pm
Location: Gjorce

Post by HeNRy »

Јас не сум запознаен како што реков со ситуацијата во Србија но имам слишнато дека ОФК Београд е еден од најдобро организираните клубови во Србија. Сепак мислам дека играчите се криви за слабите резултати.

User avatar
BF Karaburma
Nemac
Posts: 1093
Joined: Thu Apr 13, 2006 1:41 pm
Location: karaBUrma

Post by BF Karaburma »

lol :?

Post Reply