Banat-OFK Beograd 1-0 (0-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

ocekujem

pobedu
15
68%
remi
5
23%
poraz
2
9%
 
Total votes: 22

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Mili bre...pa moze pored takvih postova da se napise i nesto drugo...ima tu i npr. levi bek je bio solidan komsija iz kantine je bio extra,a ekonom Voja je za primer... :wink:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

bananajeplava

Post by bananajeplava »

Majstore moj...veruj.Ako ti je srcu milo i ako je glavni problem pisanje na ovom forumu u fazonu negativno -pozitivno onda cu ja od sada pa do kraja zivota samo da hvalim i da budem pozitivan.Nije sustina pisanjia i misli na ovom forumu dali je neko pozitivan,negativan,dobar,los Ofkovac,ili je mali ili veliki srbin .Vec je jako bitno da svacije razmisljanjie i pisanje bude ispostovano a ne da prolazi kroz arbitrazu i komentare pojedinih ljudi na forumu.
Svako od nas je razlicit i ima neke svoje kriterijume vrednosti.Ovo sto se desava u nasen klubu trenutno nije za pohvalu po meni.Dali ce da bude bolje...videcemo,ja verujem da hoce.
Pogledaj samo kako reaguju navijaci West Ham-a.oni su ljudi sa pravom ljuti i to iskaljuju iz dubine duse.Mislim da smo mi Ofkovci mnogo obrazovaniji i normalniji i mi svoje nezadovoljstvo iskazujemo putem foruma.
Glupo bi bilo da nam neko to ovde ukine
Ja sam recimo vec 4 puta banovan .a da nikada nisam izustio pogrbnu rec ili nekog licno uvredio,To ti samo govori o svesti pojedinaca i drustva.
Niti sam prekrsio pravila foruma.Znaci banuju me Ofkvci koji bi trebalo sutra da me brane kad nas budu peglali recimo Bugari.

Eto....samo mi je zao sto nas OFK nikako da krene putevima uspeha i TITULA,a za ostalo me bas briga.

Necu moci da dodjem na Vojvodinu posto putujem sluzbeno...ali cu biti srcem na Karaburmi

pozz

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Ok...od sada samo pisi pozitivno...

User avatar
Pendula
junior
junior
Posts: 431
Joined: Fri Jan 27, 2006 2:19 pm
Location: karaBUrma
Contact:

Post by Pendula »

Ko na hashishara krene iz mesta je najebo.....
Za čast za obraz za bez poraza Beograd!!!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Ali bukvalno! :twisted:

User avatar
11
atleticar
Posts: 163
Joined: Tue Sep 13, 2005 4:10 pm

Post by 11 »

bananajeplava wrote:Znaci banuju me Ofkvci koji bi trebalo sutra da me brane kad nas budu peglali recimo Bugari.
Cekaj, stani, a sta ti imas protiv Bugara? :D

dejan

Post by dejan »

usamljeni hashishar i broj 11 valjda vam je sad jasno posle utaqkmice sa vojvodinom da je dostanic seoski trener klome mesto nije u ofk beogradu

Post Reply