Negotin(pripreme)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
Post Reply
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Negotin(pripreme)

Post by Booze Brothers »

Malo smo se uzeleli utakmica pa se chim je dobijena informacija o prijateljskoj utakmici u Negotinu protiv domaceg Hajduk Veljka krenulo sa planiranjem za put...
Vozom se nije moglo,trebao je kombi ali je bilo strasno tesko naci slobodan jer svi voze ture do nekog od mora...tako da se nekako nas 5 skrpilo za jedan auto...htelo je jos dosta ljudi da ide ali jebaga...jebem ti grupu sa jednim ipo vozilom a ima nas konja od 25-30-... god...koliko hocesh... :) e da nam je Kombilak ziv...Strasno smo se uzeleli ovakvih avantura koje su do pre jedno 10-ak godina za nas bile normalna stvar...svakog leta isli smo na utakmice koje je Ofka igrao na pripremama...apelujem na nashe omladince da sto vise praktikuju ovakve stvari... :wink: Nas par posebno smo zeleli da obidjemo ovaj deo Srbije koji BU nikada nije imala prilike da upozna...
Krenuli smo na bum...vec sam se pomirio sa time da se ne ide...oko 13h zove me BSK koji mi reche(jedan od retkih unionista sa sopstvenim kolima :) ):- 'ajmo jebiga...odushevljeno prihvatih...nadjosmo se oko 14h, dodje hashishar sa fotkom pozdravismo se i krenusmo... 8)

Image

Pokupovasmo cuge pa na autoput...skrecemo kod Pozarevca...prolazimo PO i stajemo kod valjda Malog Crnica...stajemo kod nekog dragstora da obnovimo zalihe a tamo cuga 10-ak besprizornih bajkera... :) usput smo ih videli jos gomilu...fora im je valjda da idu po zabitima, gde nema velikog saobracaja i da stanu usput kod nekog dragstora na cugu...drinking and driving...

Image

Ulecemo u Homolje gde je priroda extremna...zive dushe usput nema...samo poneki bajker proshishti...za ceo put nismo videli 5-6 kola do Negotina... :roll: nema ljudi,natalitet u kurcu,ljudi dekintirani...jebiga...mada smo naisli na par gasterskih sela sa sve palatama u kojima zive straci... :cry: e Srbijo,Srbijo...

Image

Prolazimo sve te lepote stajuci dosta puta po lokalnim dragstorima i dovlachimo se do Majdanpeka...sigurno meni najveceg utiska sa ove zajebancije...koji pank...
rudnik-

Image
Image

grad koji je napravljen vestacki...napravljen je da bi se naselili rudari i ovi iz zlatare...zgrade skoro sve iste...a i ovde imamo unionista...evo grafita kojih uostalom ima po celoj istocnoj Srbiji...

Image
Image

Palimo dalje prema Negotinu...kod mesta Klokochevac ne hvatamo skretanje i krecemo u pogresnom pravcu... :? strasno je lose obelezen put chiji asfalt uopste nije losh...idemo 20-ak km u losem pravcu, ali mi nije zao jer nalecemo na Djerdapsko jezero...cista lepota... 8)

Image
Image

Vracamo se na pravi put a zbog ovog nasheg propusta kasnimo na tekmu...na putu nas zaustavlja murja a mi im rekosmo da smo predstavnici OFK Beograda...pandur poce da se hvali kako je njegov skolski drug Vlada Lechic nas direktor stadiona i pozele nam sretan put...Stizemo tacno na pauzu izmedju poluvremena...kachimo zastavu...na stadionu koji ima jednu tribinu sa jedno 5-6 redova oko 500 ljudi...

Image

drugari... 8)

Image

Chim je pocela tekma(drugo poluvreme) palimo dimove...svako po jedan... :D

Image
Image
Image

Sama tekma - bulja...slabo ko je igrao od startera...nikog od tih novih nisam zapazio...napadali smo non stop i zabili jedva jedan gol...

Image

po zavrsetku tekme niko nije dosao do nas da nas pozdravi...Stevanovic dize ruku kao hvala...mi ga uvatismo u mashinu...sve bre da si ih doveo da nas pozdrave...odmah naredi on omladincima i svo dodjoshe do nas...
posle tekme popricasmo sa Banetom...kaze kao bice ovo solidan tim...kao rachuna se i na Rakica,Babovica i Ivelju...ja mu rekoh da racuna se do negde 30. avgusta i onda cao...on reche ne,nema shanse...ma sta ce on kukavac...napali smo ga da slobodno digne glas protiv losih poteza uprave sa chime se on slozio a da cmo mi biti sigurno uz njega...zahvalio se na paroli koju smo mu posvetili a non stop ponavlja da zivi za Ofku...pricacemo mi josh sa njime... :wink: tu nalecemo na Pecu Divica...tip se zabezeknuo...u fazonu vi josh idete na tekme...mislio sam da ste se "opametili" :lol: popricasmo jos i sa Bakom koji kaze da josh ne zna shta ce dalje i tako...drago mi je sto su mladji igrachi slusali nashu prichu sa Banetom i Divicem...sigurno drugacije kapiraju Ofku posle toga... :wink:
opet sekcija Istocna Srbija pokazuje da nas ima i u ovom gradu... 8)

Image

pozdravismo igrace i odosmo do grada sa jednim mojim ortakom iz Negotina...

Image

Popismo pivo,pojedosmo neku zivu pljeku, pozdravismo se sa Negotinskim drugom i put pod noge ali sada drugom trasom...duz Djerdapskog jezera...velika steta...mrak je sjebao stvar tako da smo slabo shta videli...jedino Golubac-tvrdjavu... :wink:
Ofkosa ima i u Donjem Milanovcu pa smo se slikali pored lokalnog grafita... :)

Image

prodjosmo Gradishte...stadosmo kod nekog dragstora pa da isplaniramo na miru dalju marshutu...

Image

U nekom sledecem mestu igra se turnir...odlicna posecenosta ali se ovde slabo sta vidi...

Image

Kuci stigosmo oko 1h... 8)
Sve u svemu odlican izlet koji cu bas pamtiti...Steta sto nismo krenuli dosta ranije pa da obidjemo ceo Djerdap ali ima dana...izvinjavam se BSK-u sto sam mu ispolivao pivom onu gumu ispod sedishta... :oops: jebiga...
idemo i u Austriju... :)
Last edited by Booze Brothers on Wed Jul 11, 2007 8:21 am, edited 1 time in total.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
marmozet iz dvaestrojke
GSP egzibicionista
Posts: 1288
Joined: Fri Sep 09, 2005 2:45 pm
Location: Nize nego ljudski

Post by marmozet iz dvaestrojke »

Za svaku pohvalu stvarno sam uzivao citajuci ovaj izvestaj,svaka cast ucesnicima

Buzo rodjen si za novinara
Cuj on Zivorad a cale Marko...valjda bi trebalo da je cale Zivorad a on Marko


Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

:) to samo kad ne cugam...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Svaka chast za izvestaj...Stvarno lep put juce bio...Prvi put sa u zivotu juce bio u istocnoj Srbiji i stvarno mi je drago da sam to sve video ali sam se i razocarao kolika je to tuga i beda ali jebi ga,ne odlucujemo mi tako da bude...
Tekmu necu da komentarisem jer ovi nasi klinci nisu mogli da nadigraju jebeni "Hajduk Veljko" a posle ni da nas pozdrave znaci strasno...
Meni su samo posle tolike voznje pocele noge i ruke da drhte,uh koliko me sjebala voznja...A i jebes gostovanja kolima,moramo da praktikujemo vozove...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Post by BU Shid »

tekst ostavlja bez daha...
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Bice jos tih prijateljskih... :wink:

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Svaka cast za pohod, imam samo zamerku na ovo sekciju Istocna Srbija, sto se kriju cak i od Unionista, pravi su fantomi ostavljaju samo grafite za sobom :wink:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

Post Reply