Stari FORUM

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
Post Reply
User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Stari FORUM

Post by forum_admin »

STA ZELITE SA STAROG FORUMA ??? Koje TOPICE, cije POSTOVE...???ima gomila SRANJA koje NE VREDI vracati...
Uzmite u obzir da je STARI FORUM veliki i da ce njegovo vracanje ONESPOSOBITI novi forum...tj. NOVI FORUM nece imati prostora u BAZI na SERVERU da se razvija...


1. Ako ima zainteresovanih za rad sa MySQL bazama, neka se jave !

Obzirom da se raspored USERA, TOPICA i POSTOVA razlikuje izmedju STAROG i novog FORUMA, kao i da se konfiguracija zajedno sa rasporedom tabela u BAZI razlikuje...JA sam DA ceprkam i jurim od POSTA do POSTA i broja topica do broja TOPICA - NEMAM NAMERU...

3 dana sam pokusavao da to dovedem u kakav takav nivo a jedino sto sam uspeo je da dodjem do zakljucka da mi treba pomoc...jer ja 12 MB tabela sa tekstovima nema sanse da obradim sam iz situacije u kojoj sam...

2. Ko zeli da mi pomogne neka se javi OVDE ili na PM pa cemo da podelimo posao
Racunam na usera "11"... :wink:
Racunam na usera "BadMan"...:wink:

3. Onaj ko kaze da SEREM, neka mi javi pa cu da mu pokazem na NJEGOVOM kompjuteru kako TO izgleda...pa da GA vidim...

4. Izvinite, ali PRERACUNAO sam se pa sam BIO UBEDJEN da mogu sam
Eto i izvinio sam se...

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Izvinite sto se mesam...koji ku.ac vratjati postove sa starog foruma????
Mislim da je ovaj "novi" forum sasvim ok krenuo i nema potrebe za starim postovima...koliko josh ima prostora na ovom forumu???? kad toliko napominjesh ....jel moze da se uzme josh ...ako moze sa koliko se to "nishtica" pishe ???
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

stari forum treba da se vrati u arhivu...bar najzanimljiviji topici...najsmeshnija pricha,sajam ludjaka,OFK Beograd...novi forum je extra a stari je potreban...bar u arhivi...TOLIKO MI NEDOSTAJE :!: :!: :!:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

@celtic

Na nasem forumu je dozvoljeno psovanje i pisanje ruznih reci... nema potrebe za ku.ac...i tako tim tripovima...

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Meni sada nista nije jasno!
Jedan dan kazu bice sve do Nove godine a sada te pitaju sta hoces?
Hocu sve u Arhivi!

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

kasha casuals wrote:Meni sada nista nije jasno!
Jedan dan kazu bice sve do Nove godine a sada te pitaju sta hoces?
Hocu sve u Arhivi!
Potpisujem :!: Vratiti sve one textove o sekcijama BU po svetu,pa textove koje je Misa pisao o BSK-u ,a naravno i one sto je Buza vec naveo.

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

forum_admin wrote:@celtic

Na nasem forumu je dozvoljeno psovanje i pisanje ruznih reci... nema potrebe za ku.ac...i tako tim tripovima...
Kad si ti mene chuo da sam opsovao , rekao ili napisao "kurac, pichka, jebanje i sl"????Ja sam fin momak , pravi Beogradjanin..muzichar

Posto admin u vishe navrata skrece paznju na velichinu fajlova avatara i slichno zbog prostora na forumu ..zato sam rekao da nema potrebe ... a i kako sam razumeo treba da se preradi i to 12 mb texta ..a to ne moze sam
E pa gospodo ja se izvinjavam shto sam rekao da ne treba stari forum..nego
" ..JA sam DA ceprkam i jurim od POSTA do POSTA i broja topica do broja TOPICA - NEMAM NAMERU... " pomozite choveku ...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
BadMan
lošica
Posts: 1042
Joined: Fri Sep 02, 2005 9:04 am
Location: Belgrade
Contact:

Post by BadMan »

Nesto sada bas i nemam vremena, ali svakako cu se ukljuciti u akciju spasavanja starog foruma.
No, svakako bi bilo dobro upload-ovati tu bazu (tj. stari forum) na neku lokaciju na netu, pa da se polako zezamo s` njom.

Post Reply