IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2013/14

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2013/14

Post by Booze Brothers »

Kao i svake godine, tradicionalno, Unija ce proglasiti igrača koji je obeležio minulu sezonu, kao i mladog igrača koji je najviše napredovao (do 21 godine) bez obzira što je ova sezona za zaborav! Mi moramo pre svega da držimo do nas jer i ovako pokazujemo veličinu svog kluba i grupe!

Kao i prošlog puta, glasacemo za tri fudbalera... Igracu koji je po vama obeležio ovu sezonu dajete pet glasova, onom do njega tri, a trecerangiranom dajete jedan glas! Na kraju cemo to sabrati i uz usmeno glasanje (nemaju svi net) proglasićemo zaslužne za ovu sezonu i dodeliti im plakete.

Glasacemo najverovatnije do subote!

Da biste lakse mogli da se odlucite, pored vaseg licnog utiska, uzmite u obzir i statistiku koju možete da sagledate na ovoj stranici zvaničnog sajta - http://www.ofkbeograd.co.rs/index.php?tip=liga&show=16 kao i ovoj - http://www.ofkbeograd.co.rs/index.php?tip=kup&show=19 te ovoj - http://www.ofkbeograd.co.rs/index.php?t ... s&show=all

Naravno da fudbalska igra jeste presudna, ali kada odlucujete kome ćete dodeliti glasove obavezno uzmite u obzir i ponasanje datog igraca, njegov odnos prema dresu, navijacima, medijima...

PRETHODNA GLASANJA -

http://www.blueunionbelgrade.com/forum/ ... f=5&t=1666

http://www.blueunionbelgrade.com/forum/ ... f=7&t=1624

http://www.blueunionbelgrade.com/forum/ ... f=7&t=1560

http://www.blueunionbelgrade.com/forum/ ... f=7&t=1561

http://www.blueunionbelgrade.com/forum/ ... f=7&t=1494

http://www.blueunionbelgrade.com/forum/ ... f=7&t=1493
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2012/13

Post by Booze Brothers »

Ako pogledamo statistički, dva kola pre kraja šampionata, najviše utakmica su odigrali kapiten Vasiljević - 32 (prvenstvo 28 +kup 4), Čavrić 31 (28+3), Planić 30 (27+3), Zdjelar 29 (26+3), Ješić 29 (24+5), Dražić 26 (22+4), Paločević 26 (22+4), Gajić 23 (18+5), Micevski 21 (18+3). Ostali imaju ispod 20 odigranih utakmica!

Najbolji strelac je Čavra sa 12 golova (11+1), a iza njega su Draža sa 4, Damjanović sa 4. Najbolji asistenti su Antonov i Dražić sa po 2 asistencije.

Najviše puta u igru sa klupe je ulazio Draža 10 (8+2), zatim Ješa - 9 puta, pa Škrba 8 (7+1), Stanisavljević 7 (5+2), Radivoje 6, Paločko 6. Najviše puta je zamenjen Paločević - čak 14 puta (11+3), zatim Ješić 11 (10+1), pa Čavrić 10 (9+1).

Naš najgrublji igrač je Zdjelar sa 10 kartona (7+3), a prate ga Draža sa 7 (5+2), brat Golub sa 6... Rumenige su popili Petko, Golub i Gaja. Kad bismo gledali samo prolece, tu kao da faul nismo napravili!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2013/14

Post by Booze Brothers »

Odnos igrača prema tribini je u velikoj meri bio kakav treba da bude! Dolazili su do nas i kad smo pobedjivali i kada smo gubili i slusali sta smo imali da im kažemo bez obzira da li nas je 80, ili par stotina! To prvo hocu da kažem!

E sad o sramotnim pojavama kojih je bilo ove sezone! Prvo onaj Bates koji se okrenuo prema nama u Krusevcu i pokazivao nam da ucutimo pa ga posle nije bilo da dodje do nas da nam to "na miru saopsti", vec su njegovo indijanisanje posle tekme morali da trpe ostali igraci kojima smo objasnili da to ne sme nikad da se ponovi! To se do sada za ovih 20 godina nije desilo! a jos je posle i izjavljivao kako on to nije sigurno uradio... dobro da je otisao!

Drugi indijanac je Perovic koji je isto otisao zimus, a dobio je ban na pola jeseni! Covek je na drustvenim mrežama svasta kačio. Evo vece pred gostovanje u Ivanjici -

Image

evo i ovo - http://www.sportal.rs/news.php?news=109569

Eto, ti ljudi su bili najstariji u timu i to dovorljno govori o njihovim licnostima!

Ono cega se jos secam, osim tih otpadaka fudbalerskih, je Obradovic koji zimus izjavljuje na SOS-u da navija za Partizan... Doduse jeste ga Nesa SOS forsirao da to kaže, ne znam zasto to radi, vec sam mu to rekao i složio se sa tim da to ne ponavlja, ali bre cemu to... A okačio je skoro i sliku sa kosarkaske tekme Partizana, mislim iz arene... tj. okacio je onaj Bulat na svom profilu...

Niko od nas ne traži da igrači navijaju za Beograd, ali dok su ovde moraju da postuju nas dres i klub! Barem kao profesionalci!

Osim ovoga bilo je par ishitrenih postupaka igrača posle tekmi koje smo gubili i koji su odgovarali navijačima. Vasiljko kao kapiten se upecao pa odgovorio nekima koji su ih psovali (njih je na prste bilo), a i to smo držali pod kontrolom! Toga skoro da nije ni bilo, iako smo svasta proživljavali i gledali ovog katastrofalnog proleca! Vasiljko je odgovorio, ali se izvinio, i tu gresku je napravio jer je izgoreo i sigurno mu je stalo do pobede kao i nama! Vasiljko je držao ekipu kapitenski, a Petko na par početnih kola je dao primer kako kapiten treba da se ponaša! Čavra se na jednoj tekmi durio na sred utakmice zato što mu je neko dobacivao jer se vukao po terenu! To isto ne sme da se dešava! Guraj dalje, to je publika, a ti profesionalac! Sad je situacija bolja... To su ipak mladi momci koje truju ko zna koji lovatori, traže od njih da sazre prerano, a da sve gledaju materijalno... Nema nista od uspeha ako se ne daje od sebe sve na terenu... To je jedini put kojim se sazreva...

Pored ovoga Krmpota je imao par izjava o ciganima i to je mislim to... Što se mene tiče ja sam zadovoljan odnosom, ali on može da se digne na mnogo veci nivo. A da se ne bi desavali postupci ovih pomenutih pajsera, i onda bilo neželjenih posledica, uprava treba da napravi pravilnik koji treba da se podeli svim igracima pre pocetka sezeone! Moraju da znaju kako se brani cast i ugled kluba na svakom mestu! Ko ne postuje mora da očekuje sankcije! Isto tako nije bilo nekih isiljenih Ofovaca igraca koji bi tako da se dodvore, to je druga krajnjost... :wink:

Svoje misljenje o ucinku igraca i glasanje dajem malo kasnije... :compress:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2013/14

Post by Tar-Andukal »

Da otvorim sezonu :)

za ove najbolje:

5 - Golubović, bez premca jedan od najkompletnijih igrača koje sam gledao u poslednjih nekoliko godina kod nas. Klinac a profesionalac, i naravno reprezentativac.

3 - Zdjelar, sigurno najsrčaniji igrač u timu, iako pod ugovorom s Olimpijakosom dečko se nije štedeo u ovoj očajnoj sezoni. Jedan od retkih koji se "tukao" na terenu.

1 - Vasiljević, ipak simboličan bod kapitenu pre Čavrića, za zalaganje i trud, iako je odbrana bila nikad gora, može kompilacija kikseva poslednje linije da se napravi za nauk mlađim kategorijama.


za ove mlade naprednjake:

5 - Dražić, sigurno najveći potencijal u timu, i ima tu još dosta da se nadogradi, nauči, ali u svakom slučaju lepše i konkretnije igramo s njim u 11 na terenu.

3 - Milan Gajić, standardan, deluje mi da je radnik, a i mislim da može da bude dostojna zamena za Zdjelara sledeće sezone na sredini terena.

1 - Paločević, (ne zna se da li više nazaduje ili napreduje) :D iako mi jede živce skoro svaku utakmicu koliko mrsi s loptom, takođe simboličan bod za njega za potencijal kod prekida i osećaj za pas igru.
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2013/14

Post by ofkovac »

zdjelar 5

odigrao je celu sezonu sa dosta truda iako je prakticno vec prodat

golub 3

drugo mesto cisto jer je bio tu samo jesen

cavric 1

ovo je vise za kaznu, vidi se iz aviona da moze da bude paklen igrac samo kad bi sredio podstanara u glavi

drazic 5

nadam se da ce ovo biti motiv vise da unapredi svoju igru

gajic 3

veliki potencijal, ako se bude trudio dobicemo dobrog igraca na koga mozemo da se oslonimo

palocevic 1

i njemu za kaznu 1, mora bolje

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2013/14

Post by BU Shid »

5-Vasiljevic- samo da procita plavi bukvar i bice pravi :)
3-Cavric- decko je nabedjen, nije zasluzio 3 boda zbog svog ponasanja i pomenutog trckaranja, ali zbog njegovih golova smo ostali u ligi...
1-Zecevic- imao je par kikseva, ali i par fantasticnih intervencija, tako da je zasluzio 1 bod.

Mladi>
5-Drazic- bice zmaj, samo da nam na leto vec ne zapali...
3-Zdjelar- dobar igrac, nadam se da ce se izboriti za mesto u Olimpijakosu.
1-Gajic- prijatno iznenadjenje...
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2013/14

Post by Booze Brothers »

Da napravim neki presek i ucinak igraca po mom misljenju...

Preživeli smo sezonu sa, otprilike, omladinskim timom, koji je nekako uspeo da izbori opstanak u ovoj nasoj ligi koja je sve losijeg kvaliteta i sve losijom atmosferom medju i u samim klubovima. Sve sto se gura pod otirac isplivava sve vise! Pa bre nijedan skoro stadion nece moci da prodje UEFA inspekciju za par godina! I ovi novi stadioni su budženja klasicna!

Al ajd, da se okrenem solo nama... U prvom delu sezone smo primili najvise golova u ligi, a sada samo 2 ekipe imaju vise kapitulacija od nas! Na kraju smo nekako uspeli da damo nesto preko jednog gola po tekmi. Kod kuce nam je ucinak 6-1-7, a u gostima 3-2-9. Ovog proleca smo prvi put pobedili tek sredinom aprila! Svako vidi da smo preživeli jedno strašno tešku sezonu! Nadali smo se u kup, bili smo polufinalisti, ali smo na teren izveli "kombinovani" sastav JER NAM JE PRIORITET BILO PRVENSTVO!? Uglavnom, ispostavilo se da je zimski prelazni rok, koji je na papiru izgledao dobro, bio totalni promašaj i na leto mora mnogo toga da se menja! Isto smo i na početku menjali timove u odnosu na onaj sa priprema jer smo ostali bez Pavlovskog, Petka, Ivice, Pavlovica, povredio nam se Bogavac koji bi nam mnogo značio... Menjali smo tri puta trenere...

GOLMANI

U prvom delu sezone je branio Pavlović. Šta znam, nit smrdi, nit mirise, ali po mom mišljenju bio je solidan, nije nas kanalio, ali je momak nista specijalno, prosecan golman. Mnogi su misljenja da je nikakav, ja ne bih bas toliko daleko isao. Ne može da se poredi sa Lukačem i Šarančetom u svakom slučaju!

U drugom delu na gol je stao naš Zeka! Nije bio ubedljiv u prvoj polovini proleća, osim možda na brdu! Kasnije je "proradio"! Pohvale za odnos prema dresu, navijačima, klubu...

Tu je još brat Čupa koji čeka svoju šansu. Bio je na ivici pozajmice u Pančevo, ali je dobro odradio pripreme i odlučeno je da ostane kod nas. Po mom mišljenju možda mu je trebala polusezona standardnog branjenja negde, ali ne bas u Pančevu, treba viši rang.

Naravno sa timom je i brat Ostoja koji će doći vremenom!

BEKOVI

Na desnoj strani smo jesenas imali brata Goluba, koji, iako dosta mlad, pokazao je kako treba profesionalac da se ponaša, nije se štedeo, taktizirao, imao je smelosti da nagazi i u napadu, da šutira sa distance. Ipak, mislim da je prošlo proleće odigrao bolje nego jesen! Sretno mu bilo u žabariji, a pohvale na njegov račun jer se stalno interesuje za stanje u klubu! Na prve 3 utakmice je beka kao kapiten igrao Petko, tad je Golub igrao zadnjeg veznog, ali su ga dali ciganima... jedno od gadnijih secanja je ta tekma kada se oprastao... nema gore stvari nego kad tvoje dete uzmu crveni, ili crni...

Zimus smo doveli Vasilu iz Slobode, što me je baš obradovalo jer su se za njega otimali mnogi, pre svih su se provlacili cigani. Došao je sa rumenigeom, nije igrao prvih par kola, nije prošao pripreme... To je uticalo da ne odigra ono što se od njega očekuje! Može on mnogo bolje, vidi se da ima utakmice u nogama u odnosu na nešto mlađe kolege. Bio je loš u dosta situacija u defanzivi, to ne sme da se ponavlja, a i nije nešto probijao svoj bok i slao upotrebljive centaršuteve! Može mnogo bolje!

Ulogu desnog beka je kao iznuđeno rešenje preuzimao i mladi Gajić koji se na tih par tekmi sasvim solidno snašao. Tu je i Marko Gajić koji je došao zimus, ali nije debitovao.

Po levoj strani na početku je delovao Adža koji je kako je vreme odmicalo dobijao sve manje šansu da igra pa ga na proleće nije nigde bilo. Trebao je da ide u Ukrajinu, ali je to propalo tako da je izgubio korak sa ekipom, a jedno vreme je bio i povredjen.

Njega je zamenio mladi Antonov koji je na nekim utakmicama bio odlican, poseduje opasan "kifla" centaršut. Na dosta tekmi je po njegovoj strani tukla promaja, ali to sve vremenom dolazi na svoje mesto. Imam puno poverenje u njega!

Zimus je doveden Obradović. Momak me uopšte nije oduševio, čak suprotno, i dalje mi nije jesno jel on ofanzivac, ili bek, dosta je mekan, nedefinisan, a ima dosta utakmica u nogama. On je dosao sa trenerom Milanovicem, on i Bulat koji nije ni debitovao, a dobio je nogu...

Punoševac nije dobio šansu ni ove sezone i sa njim je raskinut ugovor...

ŠTOPERI

Tu su neprikosnoveni Vasiljević i Planić! Radi se o dve momčine koji imaju pravi odnos prema klubu, navijačima, dresu. Nemam pravo da ih hvalim previše jer je statistika neumoljiva, a plus su oni direktno imali dosta kikseva, ili smo primali toliko sramotne golove, pogotovo iz prekida! El capitano je na nekim tekmama malo vise isao na silu pa ispadao, ali i to vremenom dolazi na svoje mesto! Isto su mogli svojom visinom dosta puta da iskoriste prekide! Mislim takođe da imaju znanja i da mogu po koji put da sami krenu da iznesu loptu sa nase na tuđu polovinu, jer su robusni i tako protivnika poljuljamo. Jedni su od retkih koji se biju za loptu u nasem timu, ne štede se i ne kalkulišu!

I nismo imali previše rešenja za štopere ove sezone... tu je bio taj Bates koji ništa nije pokazao, a dosta se očekivalo od njega, tu je mladi Savić koji nije ni debitovao, bio je Zdravko Kovačević, a Adža nije bio u prvom planu...

ZADNJI VEZNI

Tu imamo nekoliko mladih, ali dobrih igrača... Dobijali su dosta šanse jer smo na mnogo utakmica igrali sa 3 zadnja vezna!

Moram da počnem od Zdjelice. Momak je igrač Olimpijakosa, ali on je sve utakmice igrao pun motiva i bez kalkulacija. Jedan od retkih koji je pokazivao zube, većina ostalih ceka da to neko drugi uradi! Dosta je napredovao! Neki mu zameraju na tom prednjem pasu, a mislim da je i tu napredovao. Stavljali su ga na nekoliko utakmica na mesto štopera! Tu se nije najbolje snašao... dobro je, ja sam mislio da ce da dobije crveni i da pravi penale odmah... :)

Mladi Milan Gajić je ove sezone možda i najviše napredovao. Momak je 1996. godiste! I njega su premeštali na dosta pozicija i na sve uloge je odgovorio sasvim solidno! Možda je mogao da oproba udarac po koji put sa distance... Biće to odličan igrač samo da nastavi da se ponaša ovako kao sada!

Makedonac, Micevski, sasvim solidan. Poseduje dobar udarac i treba da sutira sa distance sto više! Imao je kikseva, gubio je lopte i imao pogresne pasove, ali mislim da sledece sezone može biti dosta bolji!

Zimus se vratio Pilipović koga pamtimo po odličnim partijama protiv Oksera. Dobili smo na agresivnosti sa njim, ali je previše lopti gubio! Solidan je bio, ali Stole može to mnogo, mnogo bolje!

OFANZIVNI VEZNI

Velika žalost ostaje za odlaskom plejmejkera i našeg deteta, Pavlovskog. Ovo bi sigurno bila njegova sezona!

Na njegovoj nekoj poziciji je bio Paločko. Toliko sam čekao na njega i bilo mi je krivo što je igrao u Voždu, a nije odmah dobio šansu. U prvom delu sezone bio je sasvim dobar, zabio je i par evro golova, u drugom ništa! Podsećao me je na Osmanagu koji je oteran zbog Sose, a odličan je igrač samo je previše solirao. Paločko nam je previše usporavao igru, komplikovao, umesto da je odmah davao pasove, šutirao... utopio se u mrtvilo cele ekipe sa pocetka ovog proleca... Dosta je labav u duelima, mora oštrije! Ima balkanski, umetnički stil, može da explodira, ali ovo sto sam naveo da nije valjalo mora da menja! I slobodno neka šutira sto vise sa distance!

Po bokovima su delovali Ješa, Prcko... Ješa je bio dobar jesenas, na proleće to nije delovalo isto. ne znam da li ga je neko kanalio od trenera, ili ko vec, cini mi se da je izgubio na samopouzdanju. Ne znam, njegov problem je da se mnogo zabija u protivnicke igrace, srlja, ali i to ume da pokrene ostali dao tima ka napadu. Možda da se sa njim proba na prednjem veznom, iza spica? Mada mi klasicnog spica nemamo u postavci skoro nikad... Ima kapacitet, dobar je momak, ima želju, doci ce sve na svoje mesto u buducem periodu, godina i po kaljenja je dovoljna da se neke stvari srede...

Prcko, naš Dejo Savićevićević ovog proleća nije dobio šansu. Jesenas solidan, malo je labav i dosta menja poziciju po terenu, ali drugaciji je tip igraca od ostatka tima... Morali su da probaju sa njim na nekoliko tekmi u drugom delu sezone...

Od Stanisavljevića sam mnogo više očekivao... Ipak, mišljenja sam da momak nije prošao neku veću fudbalsku školu i vidi se da nema utakmice u najvišim rangovioma takmičenja. Isto bih i njega sa boka gurnuo u sredinu i terao ga da sutira sa distance sto vise... Nadam se da je polusezona za kaljenje dovoljna, nije neki nafurani tip, hoce da radi i da će sledeće sezone pokazati ono zbog čega je doveden.

Epizode su imali Perović, Peđa Pavlović koji samo sto i golman nije bio koliko su ga šetali, Belic, pa brat Mitar koji nije dobio sansu, Kovačević koji se povredio kad je taman mogao da se ustali u ekipi... Ono što moram da kažem je da mi je najviše žao što su se odrekli Marka Radivojevića! Mislim da bi dečkić sledeće sezone "explodirao"!

NAPADAČI

Čavra je imao ulogu tzv. "lažne devetke"... U napadu je sve išlo na njega, a na kraju je proradio i do sada je zabio 12 golova! Sasvim solidno! Nema šta, mnogo je napredovao u odnosu na prošlu sezonu gde je delovao totalno nezainteresovano! Dosta je i agresivniji postao, al moram reci da se na nekim tekmama štedeo, nije davao sve od sebe, bio sebičan, propustao da realizuje nesto sto ne sme da se ne iskoristi... Ako promeni te svoje manjkavosti, te odluči da daje sve od sebe, svojom brzinom koja se ne viđa često, može postati vrhunski igrač! Naravno za to treba još vremena i nadogradnje...

Njegov partner sa kojim je morao da se više dopunjuje je Dražinjo... Igra se momčina u peskicu i na mnogim utakmicama su zbog njega razni bikovi Ferdinandi čupali kose... Nema sta, zbog takvih igrača se i dolazi na stadion, ali on mora da prestane da se igra! :) Mnogo komplikuje kad ne mora! Jeste da protivnički igrač očekuje da on doda saigraču loptu koji je pored njega i odigraju dupli pas pa ih ovaj iznenadi i nastavi solo, ali u mnogo situacija smo posle toga dobijali opasne kontre kao što je to bio slučaj sad protiv Napretka kad smo primili gol! Nekada je i bio prinudjen da ide solo jer nije imao pomoc. Nisam siguran da može da izgura celu tekmu istim tempom jer gro napada ide preko njega... Isto nisam snimio da li ima šut sa distance.

Ivica Jovanović se vratio zimus u klub... šteta što nije bio stalno tu jer je on klasican Inzagi... Na ivici je ofsajda, hvata otpatke, zna da asistira... Nadam se da će ostati u klubu!

Škrba je dobio šansu na kašičicu, ali neka, igrao je i trenirao gde treba. Ibro fazon, opali loptu kad se ne nadas, može da asistira, iako na terenu deluje nezainteresovano i sporo. Može da bude čovek zadatka svojom visinom... Mora mnogo agresivniji da bude i slobodno neka tako sutira iz drugog plana... I bre sta promasi protiv cigana... aaaaaaaaaa.... a i na par prijateljskih koje sam gledao se nije proslavio! dobro je, al bice to bolje...

Igrač koji nam je sigurno mnogo falio u nastavku je Joca Damjanović. Trener je procenio da možemo bez njega, da mu on nije prvo rešenje za napad i da mu se izadje u susret da zaradi neki dinar pred kraj karijere...

Od napadača tu je još Zarubica koji nije dobio šansu...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BW_casual
senior
senior
Posts: 850
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:45 pm
Location: curva sud
Contact:

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2013/14

Post by BW_casual »

Kraj sezone i iskrena navijacka akcija, koja budi pozitivu a od foruma pravi mesto kakvo i treba da bude. Steta je da oglasne table i titrice poput drustvenih mreza ubijaju jedinstveno internet okupljaliste ofkovaca, te eto prilike za apel neregistrovanima da se registruju a uclanjenima da povecaju pisanje !


5 - Vasiljevic

Pet poena kapitenu. Jedan od razloga je popravka skok igre i mnogo sigurnije izbacivanje lopte iz opasne zone (ranije je licilo na golgetera vise), a onaj mnogo vazniji jeste pritisak koji je nosio u okruzenju gde se menja sef struke, dolazi trener bez autoriteta, saradjuje sa par nadmenjaka koji te sigurno ne gledaju kao kapitena (od perovica, batesa pa nadalje...). Veliki minus za ponavljanje gesta i odgovaranje pojedinim ultrasima posle prethodnog sugerisanja. Pet poena i zbog pune podrske u nastavku karijere i iskrene zelje da postane pravi kapiten - ofkovac.

Image

3 - Golubovic

Primer koji po meni ne moze biti kapiten neke ekipe, ali dejstvuje konkretno tamo gde treba i bez velike pompe. Opasan igrac, sa konacno pravim centarsutem sa boka iz trka a ne zavlacenjem. Deluje mi kulturno i van terena, a prilasci tribini su mu vidno prijali. Ni ''c'' od ciganskog ponasanja pojedinih izdanaka propale skole sa najdubljeg srpskog stadiona. Nastavak karijere u obecanoj zemlji. Samo napred !

Image

1 - Cavric

Koliko Golub nije delovao ''litvanski'' toliko mi se to na pocetku cinilo kod Cavrica, koji se kasnije ipak sabrao. Ako kazem da ima potencijal nece biti nista novo, a njegovo ponasanje i odnos prema publici je sve bolji. Voleo bih da ga vidim malo sabranijeg i bez pojedinih kompleksa, koji ga teraju da odgovara rezervnim igracima, petom sudiji, skupljacu lopti itd... Ponekad to zvuci i previse ruzno, kao na lokalnom seoskom turniru a ne stadionu sa tradicijom. Veliko mu hvala za gol protiv cigana ! Pravi momentum.

Image

------------------------------------------------------------------------------------------------

5 - Drazic

Maksimum za sto bi neki rekli ''cigance u ronaldovom dresu''. Glasam za fudbalske igrice, driblinge, ume da vrati samopouzdanje publike u fudbalsku igru. Primetio sam u par navrata i njegov ulaz sa boka blize centru i nekoliko suteva/pokusaja sa distance. Samo nek sutira. Omogucio nam je ono ludilo protiv Jagodine i suncanu vikend dozu OFK-e! Prelep osecaj, koji konacno u novinske stupce salje fudbalsku pricu a ne trzalice kuloarske, fudbalske radnike i njihov javasluk. Njega tek cekaju psiho- iskusenja. Valjda nece nestati.

Image

3 - Gajic

Kulturica i po meni najveci potencijal da bude igrac kome se nema sta zameriti. Mislio sam i da je stariji, a sad kad sam saznao koliko tacno ima godina osecaj je jos bolji. Zao mi je sto se u sramotnoj sezoni i pred takve igrace stavljaju ''nefudbalski'' zadaci, pa je Gaja u nekoliko poslednjih meceva morao da odugovlaci po nekim ''kragujevackim'' manirima. Videlo se da mu ne prija. Drago mi je da je bio strelac u kupu i nadam se da mu znaci to posebno. Voli da pred prekide rukama pozove publiku na jos veci pritisak. Fudbalska gestikulacija.

Image

1 - Palocevic

Za mene omiljeni tip igraca, tanana pletenica koja moze da laganim plasmanom lopte u suprotni ugao obraduje publiku, prebaci loptu sa boka na bok itd... ali za takve specifikacije treba verovatno osecaja koji se stice vremenom. Pokidao nam je zivce, ali mu ogromno hvala za kup vs Jedinstvo. Cekao se 1i3+, uletanje je pravo masno. Ma ludilo.

Image
OFK-A!
lutanje, fudbal i tombole.

User avatar
stara karaburma
novajlija
novajlija
Posts: 42
Joined: Tue Sep 24, 2013 4:49 pm

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2013/14

Post by stara karaburma »

5. Zeka
3. Vasiljevic
1. Jovanovic

Mladi:
5. Drazic
3. Palocevic
1. Gajic

User avatar
Toni
junior
junior
Posts: 191
Joined: Mon Oct 22, 2012 2:22 pm
Location: Kod dragstora...

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2013/14

Post by Toni »

5. Vasiljevic
3. Zdjelar
1. Zecevic

Mladi:

5. Drazic
3. Palocevic
1. Gajic
Леп, јак, добар ђак!

Millhill
junior
junior
Posts: 122
Joined: Sun Mar 12, 2006 8:25 pm

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2013/14

Post by Millhill »

5-Zecevic
3-Vasiljevic
1-Golubovic

5-Drazic
3-Gajic
1-Antonov

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2013/14

Post by Garfield »

5- Cavric
3- Vasiljevic
1- Zecevic



5 -Gajic
3- Drazic
1- Palocevic
31300

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2013/14

Post by Tehnodrom_BU »

5. Zeka
3. Vasiljevic
1. Jovanovic

Mladi:
5. Palocevic
3. Gajic
1. Drazic

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2013/14

Post by Booze Brothers »

Cekam da prodje tekma sa ciganima, da jos jednom utvrdim misljenje, mada otprilike znam za koga cu da glasam, a isto cekam da li ce neko od igraca da se isciganise posle tekme svojim postupcima... nadam se da toga nece biti...

Trenutna situacija sa brojem glasova koje sam sakupio je da kod prve kategorije vodi Vasiljko, prati ga Cavra, pa idu Zeka, Zdjelar, Golub... Kod druge kategorije vodi Draza, pa ide Gaja, pa Palocko... Ajmo dalje! Ima jos dosta vremena za glasanje!

Pohvale BWC-u za standardni slikoviti prikaz i da prenete pikanterije koje je video/cuo sa ivice terena sto mi ne mozemo da vidimo dobrim delom...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
NeVla
junior
junior
Posts: 351
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:04 pm
Location: KaraBUrma

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2013/14

Post by NeVla »

5 Petar Golubović
3 Saša Zdjelar
1 Zlatko Zečević
-----------------------------------------------------------------
5 Dejan Dražić
3 Aleksandar Čavrić
1 Milan Gajić
http://youtu.be/5IRjYqmEg50
BEOGRADSKI PLAVI !!!

Post Reply