OFK Beograd - FK Sloboda 1-0 (1-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
Post Reply

OČEKUJEM

Poll ended at Sun Apr 13, 2014 1:34 pm

1
10
67%
x
3
20%
2
2
13%
 
Total votes: 15

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

OFK Beograd - FK Sloboda 1-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

:salut:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BW_casual
senior
senior
Posts: 850
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:45 pm
Location: curva sud
Contact:

Re: Nedelja u 16 h! OFK Beograd - FK Sloboda

Post by BW_casual »

BeograCka Plava Unija, ljubitelji Leopolda Mazoha.
OFK-A!
lutanje, fudbal i tombole.

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Nedelja u 16 h! OFK Beograd - FK Sloboda

Post by ofkovac »

posle ispadanja iz kupa i razbijanja sna o trofeju nasi igraci imaju obavezu da se oduze do kraja sezone, priliku imaju vec u nedelju protiv sevojna, da krenu od prvog minuta kao pitovi...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Nedelja u 16 h! OFK Beograd - FK Sloboda

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Nedelja u 16 h! OFK Beograd - FK Sloboda

Post by Booze Brothers »

Iskreno govoreci, mi sa ovom igrom, sa ovim omladinskim timom koji se igra kao na poljancetu, sa mekanim pristupom i stilom "neko ce vec umesto mene da zagrize", ili ako nece ovaj pored mene, necu ni ja da budem dezurna "budala", da se tekme i treninzi odradjuju kao u fabrici, da se odradi smena, ne mozemo da dodjemo do pobede!

Nista se ne menja, kako prvenstvo odmice sve smo gori... Sramota protiv partizante, banjica, jagodina gde je izveden rezervni sastav... sve smo gori... I atmosfera je samim tim losija, a pogotovo ce postati jer se nabacuje breme MORANJA! mora sinovac, ali kako?

Pricate da cemo da proradimo jer imamo nikad talentovanije klince... drugo je jesen gde je pritisak manji i prica da smo tada bili ok... to da se okaci macku o rep. Cela liga, bar u gostima stavi autobus ispred gola i iz par kontri zabije golove i nose kuci bodove! A mi, labavi, nekonkretni, okolo, naokolo, bez spica, bez bekova koji probijaju i daju centarsuteve, bez ucinka visokih stopera u napadu posle prekida, stalno primamo sramotne golove, a tokom celog proleca, na 9 tekmi, mi smo dali 3 jebena gola! Nismo ni probali da tako igramo, bunker stajl, tako grozno i antifudbalski, ali sa rezultatom koji nama u ovom trenutku treba kao hleba! ne, nego prica, proradicemo, videcete... nemamo vremena vise za to...

ajd barem se Zeka na golu probudio i ne vracamo loptu nazad kao proteklih sezona...

Ja stvarno ne vidim nacin da u ovom trenutku mozemo da zapretimo sa napadom u sastavu Drazic, Cavric, Jesic i prespori i prekomplikovani Palocevic koji vise lopti izgubi nego sto da korisnih pasova! Tu srca nema!

Nema sta, iz ove koze se ne moze, prelazni rok je gotov, imamo omladinski tim koji je usao u apatiju jer su ih i razmazili, trener je bio puki posmatrac, sad je malo na treninzima tek krenuo da se dere i ukazuje na greske... Nadam se da ce i uprava da malo okrene list i da pojaca disciplinu i probudi u njima ljude, da krenu da se kidaju za svaku loptu!

Bilo kako bilo, uvek moze da se pobedi kod nas u ligi koja je sve nekvalitetnija! Ali pristup mora da se menja!

Evo sansu su dobili i rezervisti u Jagodini. Niko nije polozio! Niko!

Kada bih se ja pitao oko sastava on bi bio sledeci i ne bih uneo neku promenu, to je to sto imamo: Zecevic, Vasilic, Planic, Vasiljevic, Antonov, Zdjelar, Pilipovic (Micevski), Gajic, Novakovic (Jovanovic), Drazic (Jesic) i Cavric. S tim sto bih Cavru vratio na bok, a Jovanovica stavio u spic, ako ne igra Mitar. Od ostalih koje bih ubacivao tu je Prckovic, eventualno Palocko i Stanisavljevic.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Nedelja u 16 h! OFK Beograd - FK Sloboda

Post by Booze Brothers »

Најава за утакмицу против Слободе - http://ofkbeograd.net/?p=1546
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Sloboda 1-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Sloboda 1-0 (1-0)

Post by Tar-Andukal »

"jeste bio penal, nije bio penal..." u svakom slučaju zaslužili su da ih ispratimo sa bar tri komada u mreži ali kakva nam je realizacija VS odbrana ove godine, dosta nam je i ovih 1-0. Igrači su konačno počeli da se bore za svaku loptu i raduje crveni karton Gajića :D
Sledeća tekma sa RKG je još važnija od ove, tzv uztakmica za 6 bodova.
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Sloboda 1-0 (1-0)

Post by BU Shid »

Jeste bio penal, no sto kazes, zasluzili smo ovu pobedu! Svaka sledeca tekma nam je sve vaznija i vaznija... Najgori smo gost u liZi, al posle ova 3 boda ocekujem pobedu u Kg jer su po meni kragujevcani najgori tim u liZi...
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: OFK Beograd - FK Sloboda 1-0 (1-0)

Post by Garfield »

Lepo je dasa izglumeo pad, kao da ga je rafal od metaka po nogama pogodio.....pogan jedna.....idemo dalje, pobedi se u zube ne gleda!
31300

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Sloboda 1-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

ma bre penal je, bar 80 posto jeste! nismo mi kao svi ti govnari koji seru po forumima i moralisu, a likuju kada ucare... Sloboda je poznata po tome da se non stop nesto žali, a kad ih puste kragujevcani onda je to ok...
u svakom slucaju, iako su ih sekli tokom utakmice, razbili smo ih u svakom slucaju i radi se o jednoj slabasnoj i skromnoj ekipi koju smo i sami slabasni ove godine dva puta pobedili i jednom igrali nereseno... Pa onaj Vasiljko sta promasi samo... Sve osim nase pobede bi bila ogromna nepravda!
Sad idemo u Kragujevac, sigurno najslabijoj ekipi u ligi, a koja nas je jesenas na Karaburmi pobedila! Mora da se ide na pobedu, iako smo bez Gaje i Ivice...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: OFK Beograd - FK Sloboda 1-0 (1-0)

Post by celtic »

BU Shid wrote:Jeste bio penal, no sto kazes, zasluzili smo ovu pobedu! Svaka sledeca tekma nam je sve vaznija i vaznija... Najgori smo gost u liZi, al posle ova 3 boda ocekujem pobedu u Kg jer su po meni kragujevcani najgori tim u liZi...

Nasmejah se od muke...a kao domatjini nam ide u PM...haha(ovo je od muke)..usput, bio je penal...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Sloboda 1-0 (1-0)

Post by BU Shid »

Kuci 5-1-6 a u gostima 1-2-8. Poenta je da smo u gostima uzeli 5 bodova, tako da- najgori smo gost u ligi govori o tome da iako je Kg najgori tim u ligi tesko mozemo doci do sva tri boda na njihovom terenu...
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

Post Reply