Rad - OFK Beograd 1-0 (0-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Ocekujem

Poll ended at Sun Mar 18, 2012 3:43 pm

Pobedu Rada
1
6%
Nereseno
4
22%
Pobedu OFK Beograda
13
72%
 
Total votes: 18

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Nedelja u 14:30 h : Rad - OFK Beograd

Post by poplaveliorgan »

Nas najiskusniji igrac udara glavom nekog klinca i dobija crveni u 38 min :shock: sramno!!Taj detalj je i ogledalo svega sto se desava u Ofk Beogradu.Igru je iluzorno komentarisati posto nje nema ,sve je to lose,sporo ,razmazeno i na momente glupo....i trener koji forsira napadacku igru :scratch: :)

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Nedelja u 14:30 h : Rad - OFK Beograd

Post by voja 10 »

Odavno, ali baš odavno nisam gledao našu tekmu na tv-u. Čak ne gledam ni ona sranja od "izveštaja" na sos-u. Eventualno pogledam golove i šanse (ako neko okači na net), a ako nisam gledao utakmicu uživo. Mogu da kažem da je iskustvo otrežnjujuće. Ovo je krš, patetika, sve, samo ne fudbal. Na stranu moje nerviranje i želja da pobedimo...ali tv kamera razoružava. Ovo sranje što mi gledamo je jedno isprazno onanisanje, kafa skuvana od sedmog soca. Nema tu ničega, ni tempa, ni tehnike, ni taktike, ni želje ni energije...ne govorim ovo zbog toga što smo izgubili ili odigrali loše...ovo je jebeni očaj od fudbala i jednih i drugih. Jedno drž da ti ga nabijem popodne...Fudbaleri, čuj fudbaleri!!! Gomila razmaženih menadžerski picopevaca, nedozrelih pajaca i razmaženih klinaca, kojima se u očima vide zelena polja Azerbejdžana...Da kojim slučajem na arenama i klubovima prenose islandsku ligu, verujem da ne bi bilo razlike da sam promenio kanal...dno.
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
NeVla
junior
junior
Posts: 351
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:04 pm
Location: KaraBUrma

Re: Nedelja u 14:30 h : Rad - OFK Beograd

Post by NeVla »

fudbal jeste kurac , ali da smo pobedili sa ovakvom igrom , ovakvih komentara verujem ne bi bilo... JA SVOJ KLUB VOLIM I VOLECU MA KAKO ONI IGRALI ! SAMO NAPRED PLAVO-BELI !
http://youtu.be/5IRjYqmEg50
BEOGRADSKI PLAVI !!!

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

Re: Nedelja u 14:30 h : Rad - OFK Beograd

Post by Tehnodrom_BU »

Dok ja ne vidim 2 klasicna spica(koja nazalost nemamo)nije to to. . . :roll:

plavobelibmw
junior
junior
Posts: 173
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:18 pm

Re: Nedelja u 14:30 h : Rad - OFK Beograd

Post by plavobelibmw »

Nije poenta u pobedi moze i da se izgubi ali pitanje je odnosa prema dresu ,klubu pa i navijacima.Oni koji su juce nosili nas dres ne zasluzuju ni da se nazovu igracima.Mozda ovo zvuci grubo,ali postovanje se stice pozrtvovanjem na svakom mecu.Odnos suteva ga golu 22 rada prema nasih 3 i slovima tri govori sve,jedine cestitke zasluzuje Lukac koji nas je spasio katastrofe.

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Nedelja u 14:30 h : Rad - OFK Beograd

Post by Billy Bright »

plavobelibmw wrote:Nije poenta u pobedi moze i da se izgubi ali pitanje je odnosa prema dresu ,klubu pa i navijacima.Oni koji su juce nosili nas dres ne zasluzuju ni da se nazovu igracima.Mozda ovo zvuci grubo,ali postovanje se stice pozrtvovanjem na svakom mecu.Odnos suteva ga golu 22 rada prema nasih 3 i slovima tri govori sve,jedine cestitke zasluzuje Lukac koji nas je spasio katastrofe.
potpisujem

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Rad - OFK Beograd 1-0 (0-0)

Post by ofkovac »

nije nas katastrofe spasio lukac vec slavko perovic koji vec duze vreme nosi etiketu mister promasaj...

i dalje mi nije jasno kako je sosa mislio da igramo fudbal sa formacijom 4-2-6-0 sad me je i definitivno ubedio, bolje od indonezije, malezije i omana on ne moze...realno dobar trener bi video da nesto ne valja i posle 15 min. bi pala izmena jer se videlo da sa lakocom zatvaraju simketa i da nijedan nas igrac ne ide pravo na gol, svi nesto okolevaju, cekaju da se neko ubaci, jbg nisu klasicni napadaci...prisao je utakmici kao da igramo sa nekom smesnom ekipom a zna se da rad ima dobre igrace i da su se digli nakon povratka nikolica...

ne bih bas sve igrace stavljao u isti kostac, roda i petko su hteli, probijali su nekako cak i sa igracem manje, simke bi trebao da dobije kaznu od kluba za onakve ponasanje...naseo je kao da je juce poceo da igra fudbal...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Rad - OFK Beograd 1-0 (0-0)

Post by Booze Brothers »



ovde se sve lepo vidi... Bravo Lukac, hvala Slavko...
ono juce je ocajno... nista se tu nije promenilo u odnosu na Svabinu eru... opet idemo okolo naokolo, opet smo spori, previse se drzi lopta, a ovi pajseri iz rada su nam pokazali kako treba da se igra! iz par poteza nam dodju u 16! igracki smo sigurno kvalitetniji, a oni tako da nam casove dele... da onaj pajser perovic nije promasio sve ono, pa nakantali bi nas!
ono sto je jos groznije je to da na vojvodnu idemo bez Kecoja, Petka i Simketa koji nas je juce ukanalio! Zamisljam yadnju liniju sa juce sramotnim Gasicem i Vasiljevicem ili Stivenom Markovicem! auuuu...
Jedino je mozda jos gore bilo izdanje u jagodini... fuj... jebote juce sam gledao ono kao da igramo ligu sampiona... sramota... prelaznu ocenu moze da dobije Roda, kecoje, donekle Nikolic i Petkovic...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Rad - OFK Beograd 1-0 (0-0)

Post by Booze Brothers »

Dakle za Vojvodinu izlazimo sa verovatno ovakvim timom - Lukac, Planic, Gasic, Vasiljevic (Markovic), Rodic, Batioha, Nikolic, Sindjic, Pavlovski, Mijic, Popovic (Purovic/Milic)... uh, uh... da li ce soskagon da se izmiri naprasno sa Osmanagom?
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Rad - OFK Beograd 1-0 (0-0)

Post by Booze Brothers »

Petko ipak ima tri kartona, ne cetiri! Moja greska...
a bata Sosa nije hteo das izidje pred drugove novinare... :)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Rad - OFK Beograd 1-0 (0-0)

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply