OFK Beograd - Partizan 1-2 (1-2)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Ocekujem

Poll ended at Wed Mar 14, 2012 5:47 pm

Pobedu plavo-belih
12
46%
Remi
9
35%
Pobedu crno-belih
5
19%
 
Total votes: 26

User avatar
NeVla
junior
junior
Posts: 351
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:04 pm
Location: KaraBUrma

Re: Sreda u 14:30 h : OFK Beograd - Partizan

Post by NeVla »

Golovi sa utakmice...
http://youtu.be/5IRjYqmEg50
BEOGRADSKI PLAVI !!!

User avatar
NeVla
junior
junior
Posts: 351
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:04 pm
Location: KaraBUrma

Re: Sreda u 14:30 h : OFK Beograd - Partizan

Post by NeVla »

Sto se mene tice zadovoljan sam kako smo igrali,trudili su se momci,partizan ima i sudiju i iskusnije igrace... Pokradeni smo za penal i kod prvog gola nije bio faul... drugi gol regularan ... Nedostajalo je i srece mogli smo do remija.
http://youtu.be/5IRjYqmEg50
BEOGRADSKI PLAVI !!!

User avatar
Unionisti di Shid
junior
junior
Posts: 170
Joined: Fri Feb 18, 2011 10:37 pm

Re: Sreda u 14:30 h : OFK Beograd - Partizan

Post by Unionisti di Shid »

Тренер Романтичара Бранко Бабић изјавио је да је упркос поразу задовољан игром.
– Мој млади тим је на правом путу, јер смо мање–више одиграли онако како смо најавили. Види се да овој екипи недостаје искуства и агресивности, али најважније је да смо показали много бољу игру него у прошлом колу у Јагодини. Ово је модел по којем треба да наставимо – поручио је Бабић.
Image

User avatar
zoffmann
junior
junior
Posts: 145
Joined: Thu Sep 15, 2011 1:00 am
Location: Opstina Zarkovo

Re: Sreda u 14:30 h : OFK Beograd - Partizan

Post by zoffmann »

Plavobeliorgan svaka ti cast na postovima....sve si rekao.
Tramvaj 12--Omladinski Stadion

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Sreda u 14:30 h : OFK Beograd - Partizan

Post by poplaveliorgan »

zoffmann wrote:Plavobeliorgan svaka ti cast na postovima....sve si rekao.
Hvala ti na lepim recima.Uvek se ogradim pa kazem da sve sto napisem je 2 min posto utakmica zavrsi sto nije slozices se lako.
Ali evo hladne glave negde oko 11 sati uvece mogu da kazem da smo osteceni pa cak i pokradeni ali mislim da to nema vaznost posto se sustina ne krije u danasnjoj utakmici .Nas problem je ukorenjen u sistemu , interesima u korumpiranim tipovima i ostalim protuvama naseg fudbala.Uplaseni poslusnici koji sede u OFK samo su glumci i dekor..to traje 30 god od kada ja pratim OFK.PA ZAR SE NIJE POJAVIO ZA OVIH 17 GODINA KAKO GUBIMO OD PARTIZANA JEDAN VITEZ JEDNA LJUDIMNA KOJA JE JAVNO OPRALA PARTIZAN I ZVEZDU I REKLA DOSTA I DOKLE.Nego ovaj Babic prica kako smo danasbolje igrali nego sa Jagodinom.Sramno ,jadno ,licemerno......zakljucak je :svako moze da nastavi da prati OFK i da gleda ,da prati tu JSL ligu(iz ovih ili onih pobuda) ,to je svacije pravo.Ali ja necu(dosadna je,namestena)!!!Ja sam odlucio da se borim ovako i da iznosim svoje misljenje u javnost (koliko mi vreme dozvoli)koje ce mozda neke ljude podstaci da razmisljaju .Ako to uspem makar kod jednog navijaca bicu srecan.Svako neka se bori na svoj nacin i bice bolje nama navijacima OFK Beograda.Ja sam uveren u bolja vremena koja ce doci rusenjem postojeceg diktatorskog sistema.Ulaganjima u infrastrukturu i vlasnistvo ,strani kapital doci ce bolji dani za BEOGRAD.....Poz za sve navijace gde god bili.......

User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: Sreda u 14:30 h : OFK Beograd - Partizan

Post by Džo »

da ne bih ulazio u kuloarske price, reci cu samo-svaka cast momci. mozda i najlepsi fudbal ove sezone, makar po mom misljenju. nije sramota izgubiti kad igras fudbal, a ne bunker kao neki timovi. nije sramota izgubiti od boljeg (a partizan to danas nije bio) niti je sramota izgubiti kad je sudija protiv tebe. moje skromno misljenje, mozda neko od igraca i cita ovo, dakle, ovo je samo moje misljenje-svaka cast na borbenosti i zelji. to je ono sto zelim da vidim od vas, da ginete za grb i dres. naravno da bih voleo da pobedite, jebote, voleo bih da ofk-a uzme ligu sampiona, ali me najpre zanima pozrtvovanost. zelim da budete dostojni pesama koje vam se pevaju. danas ste to uradili. iako imam gorak ukus u ustima zbog (po mom misljenju) nepostenog poraza, (smatram da ste zasluzili da pobedite, ali sta sad raditi, ne moze sut protiv rogatog), ponosan sam na karakter koji ste danas pokazali. samo napred plavo-beli!
Nemam smisao za raspolaganje života.

plavobelibmw
junior
junior
Posts: 173
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:18 pm

Re: Sreda u 14:30 h : OFK Beograd - Partizan

Post by plavobelibmw »

Pokazuje se da je moja odluka da ne gledam utakmice sa blizancima dobra,iako sam juce zeleo da dodjem zbog posla nisam mogao.Posle pogledanog izvestaja mogu da konstatujem ono sto sam mislio i ranije a toje da mi te utakmice gubimo jos u svlacionici.Meni je ne shvatljivo da poslednjih 20 min u situaciji kad gubimo i kada se vidi da je protivnik i te kako ranjiv mi i ne napadamo,a moram da napomenem i sudiski kriterijum.Kod prvog gola rivala svira blagi kontakt,ako ga je uopste i bilo a kasnije slican ali i ocigledan start nad Rodicem kad on ostaje da lezi van terena ne svira i umalo ne primismo gol.Penal nad Batiohom,jasno se vidi pokret noge igraca u crnom dresu u pravcu naseg napadaca a nikako na loptu kojaje upucena u prostor i nedostupna obojici u tom trenutku,da je situacija bila obrnuta to jest protivnik u napadu sigurno bi svirao penal mozda i uz karton.Sve u svemu dok se nesto drasticno ne promeni ne gledam utakmice sa blizancima.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - Partizan 1-2 (1-2)

Post by Booze Brothers »

Sta reci... Vidjena je sigurno najbolja partija protiv partizante ili cigana u ne pamtim koliko poslednjih tekmi... e sad... da li je to zbog mogucih ciganskih premija ili ne u to ne bih ulazio... svakako nasa dobra igra protiv sigurno najkvalitetnijeg domaceg kluba, plus standardno njihovog sudije... svaka cast igracima jer su posle ko zna koliko tekmi sa njima pokazali zube, bar vecim delom tekme... Roda ostao bez jednog!
Ljudi koji su gledali preko TV-a mogu vise da pricaju o detaljima, a mi sa tribina možemo dati približnije opšti utisak i atmosferu na terenu na celom mecu! Cekam i ja da vidim izveštaj pa da kompletiram utisak...
Prvih 20 minuta krenuli smo ocajno i bojažljivo... zasto se tako uvek počinje to mi nije jasno... Sudija samo ceka da nas sece sa izmisljenim faulovima, ofsajdima... iz nekog takvog nepostojeceg faula i primamo gol... ali ovaj mali džukac stvarno zabi golcinu, tu nema sta da se prica...
Posle toga se otvaramo... dva nasa igraca se žale na povrede pa se menjaju na njihov zahtev! Bati zabija golčinu koju sam tek sada posle snimaka golova na jutubu video kako treba... mi sa juga treba da imamo oko sokolovo da sa 150 metara vidimo kako treba desavanja na golu kod severa... posle primamo sramotan gol i ovi nasi su morali da reaguju pre tog azisa... pogotovo Puro koji je bio u neposrednoj blizini...
Ostaje žal sa Purovim pokusajem glavom u drugom poluvremenu... ne bih ni njemu tu zamerio nista... skocio je ka lopti, plivao u vazduhu, ali ovaj ima odlicne reflekse jebiga...
U drugom ih bas stiskamo... ali zabijaju se u sesnaest, izbijaju lopte u aut.... nesto kao javor sa trenerom curcicem su delovali dobrih 15-ak minuta... Imaju opasne kontre, previse im se prostora daje, ali nasa zadnja linija to sve rutinski resava... malo je rodica komplikovao u par situacija pa im predao loptu, ali nisu dali gol... grobarska srednja linija je brutalna, tu nema sta da se prica... odlican tim imaju koji može mnogo vise... vidi se da im je pogano stanje u klubu veliko opterecenje...
Nista, sta da kažem... sve je to lepo, ali dokle bre da gledamo jedno te isto... da ti ne možeš toliko godina ni jedne ni druge da pobedis... grozno... džaba nama odlicna tekma kuci sa galatom gde bez ikakve posebne lažne skromnosti mogu da kažem da smo bar trebali da remiziramo, kada u istoriji pise da su nas naduvali sa 5 komada...
Ali jos jednom svaka čast igračima za ovakav odnos prema igri... Roda smeker... kako je prodao par laktova i dao do znanja ko je domacin, kao da je bar pet godina stariji... Bati agresivan, ali mekan u duelima... Petko mi je dosta krut i spor, ali isto izgara... zadnja linija odlicna, veliki minus svima za drugi primljeni gol... Simke spor, ali od njega uvek možeš da očekuješ da resi tekmu... Nikolić odličan vecim delom, a velike zamerke idu na njegov računa kada je poveo jednu kontru u kojoj smo imali situaciju 3 na 3 i kada je jednostavno stao i dozvolio da mu uzmu loptu... Puro izgoreo, imao je opterecenje ex cigana pa je u igru usao previse licno... da je bio opusteniji bilo bi to mnogo bolje... prijatno me je iznenadio sto je rekao posle tekme da sudije uvek guraju cigane i grobare! Sindja se borio, ali neprimetan... Mali Pavle odlican dok nije tražio izmenu... dobio udarac u kuk... U jednom trenutku sam želeo da soskagon ubaci tri fora, ali je izvukao Pura, tako da dva ubacena napadaca nista nisu uradila... Milkica se vratio posle duge pauze, a ovaj Aleksa... ne znam sta da kažem za njega... imba...
Nista, istrosili smo se opasno, a nadam se da cemo do NEDELJE biti kako treba...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Crnjak_1994
novajlija
novajlija
Posts: 14
Joined: Wed Feb 22, 2012 4:27 pm

Re: OFK Beograd - Partizan 1-2 (1-2)

Post by Crnjak_1994 »

Odlicna igra plavo belih,sto kaze nevla falilo je malo srece,bice bolje valjda na banjici slavicemo pobedu ... :)))

User avatar
BW_casual
senior
senior
Posts: 850
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:45 pm
Location: curva sud
Contact:

Re: OFK Beograd - Partizan 1-2 (1-2)

Post by BW_casual »

, a ovaj Aleksa... ne znam sta da kažem za njega... imba...
Provincijski diskoteka boy,ali zabi ga Batioha za 1:1 krece krilatica sa stajanja a Aleksic i Milic je svojski ispratise tu kraj gola na zagrevanju. :wink:

Hocemo izvestaj,hocemo izvestaj.
OFK-A!
lutanje, fudbal i tombole.

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

Re: OFK Beograd - Partizan 1-2 (1-2)

Post by Tehnodrom_BU »

Sta znam,dobra igra ali po meni idalje nije to to,zavrsnica u kurcu totalnom. . .ako nepojaca br igraca u spicu ima da se mucimo jos dugo. . .Mora to da se probije. . .

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - Partizan 1-2 (1-2)

Post by Booze Brothers »

:) i daj taj potpis... izvinjavam se na kašnjenju, baš mi je tesko da prepričavam ovo ponovo...

neoficijalni sajt - http://www.ofkbeograd.net

oficijalni sajt - http://www.ofkbeograd.co.rs/index.php?t ... t&show=527
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: OFK Beograd - Partizan 1-2 (1-2)

Post by Tar-Andukal »

Šta reći, koju poruku poslati... mnogo je mučno gledati ovakve utakmice, evo i danas sam prazan i džaba što i mediji (konačno) pišu da je sudija odlučio pobednika kad u istoriju odlazi da smo na Omladincu upisali još jedan poraz.

Ipak ako se igrači podignu do nedelje i odigraju kao juče, možemo očekivati pobedu nad Radom, a mogao bi i Puro više da ubode gol ove godine.
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
NeVla
junior
junior
Posts: 351
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:04 pm
Location: KaraBUrma

Re: OFK Beograd - Partizan 1-2 (1-2)

Post by NeVla »

sada sam video da je i drugi gol neregularan , pri centarsutu Kamare , Dijara bio u ofsajdu ... ccc kakva kradja
http://youtu.be/5IRjYqmEg50
BEOGRADSKI PLAVI !!!

User avatar
Crnjak_1994
novajlija
novajlija
Posts: 14
Joined: Wed Feb 22, 2012 4:27 pm

Re: OFK Beograd - Partizan 1-2 (1-2)

Post by Crnjak_1994 »

Paa to su grobari,sve na mufte ... -.-

Post Reply