Jagodina - OFK Beograd 2-0 (2-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Ocekujem

Poll ended at Sun Mar 11, 2012 3:34 pm

Pobedu Jagodine
0
No votes
Nereseno
4
25%
Pobedu OFK Beograda
12
75%
 
Total votes: 16

User avatar
NeVla
junior
junior
Posts: 351
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:04 pm
Location: KaraBUrma

Jagodina - OFK Beograd 2-0 (2-0)

Post by NeVla »

Image
http://youtu.be/5IRjYqmEg50
BEOGRADSKI PLAVI !!!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Subota u 14 h ; Jagodina - OFK Beograd

Post by Garfield »

Izostaju sigurno Milan Rodić i Uroš Sinđić , obojica zbog kartona, eto šanse za Novicu Milenovića.... u tim se vraća Stevan Marković, koji je propustio premijeru u Kuli zbog crvenog kartona zarađenog u poslednjem jesenjem kolu u Užicu.....šta znam.....bolji smo od ovih ćurana....i bod nam igra, dok sa tri boda eto nas na samom vrhu.....vidim da su dali slobodan ulaz, akcijaju po školama, ako bude lepog vremena eto raje, igraće se u odličnom ambijentu....pobeda!!! :study:


JAGODINA: Da zapevamo i kod kuće


"Ćurani" bolje igraju na gostovanjima, a žele da učinak na domaćem terenu poprave protiv OFK Beograda.

Jagodinci su odlično startovali u prolećnom delu sezone. Pobedom u Užicu (2:1) učvrstili su se na osmom mestu superligaške tabele sa 23 boda.

U subotu dočekuju još jedan tim koji je bio uspešan na gostovanju minulog vikenda, OFK Beograd, koji je u Kuli meč dobio identičnim rezultatom.

"OFK Beograd je mnogo dobra ekipa, u vrhu je srpskog fudbala dugi niz godina i u četiri poslednje utakmice, računajući jesenji deo prvenstva, ima sve pobede", rekao je trener "ćurana" Simo Krunić, koji je svojevremeno bio igrač i šef struke "romantičara".

"Podjednako dobro igraju kod kuće i u gostima. Neguju napadački fudbal", dodao je strateg Jagodine.

Krunić je podsetio da njegov tim mnogo bolje igra na strani ove sezone.

"Ovo je jedna od prilika da pokažemo da možemo da dođemo do povoljnog rezultata i kod kuće".

Uprava Jagodine odlučila je da za subotnju utakmicu (14 sati) ulaz bude slobodan.

"Pozivam sve građane Jagodine i Pomoravlja da nam pomognu, da budu podrška i da zajedno dođemo do tri boda", završio je Simo Krunić.

On nema kadrovskih problema pred meč sa "romantičarima".

"Igraju veoma dobar, napadački fudbal i ići će na to da nam što pre daju gol", izjavio je Miloš Krstić, nekadašnji igrač OFK Beograda, a sada Jagodine.
31300

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota u 14 h ; Jagodina - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

KONFERENCIJA ZA NOVINARE PRED UTAKMICU 17. KOLA JELEN SUPER LIGE

Simo Krunić:

-Kao što već znate igramo u subotu protiv ekipe OFK Beograda, ekipe koja je jako dobra i koja je dugi niz godina u vrhu našeg fudbala, koja u četiri zadnje utakmice ima četiri pobede računajući jesenji deo prvenstva i ovu prvu utakmicu kući. Ta utakmica je nama maltene prekretnica ovog dela prvenstva. Biće jako teško jer OFK Beograd igra isto kao i mi i kući i na strani jedan napadački fudbal, ekipa koja dobro drži loptu, koja ima posed, koja ima dobrog novog trenera ali uprkos tome u njihovoj igri se nije mnogo toga promenilo, oni su dobra i čvrsta ekipa gde ce nama biti izuzetno teško. Mi imamo problem, kao što već duže vremena znate, domaćeg terena, mnogo više bodova smo osvojili na strani. Ovo je jedna od prilika da pokažemo da možemo da ostvarujemo i povoljne rezultate i kući. Kažem vam još jednom da će biti jako teško ali sve ove utakmice koje smo mi gubili i dobijali su zasluge igrača ali ni za jednu utakmicu koju smo izgubili nisam imao šta da ima zamerim. Oni su uvek davali ono što mogu u tom trenutku tako da ja isto tražim i za ovu utakmicu, da uđu maksimalno odgovorno, disciplinovano u utakmicu da daju sve od sebe i da pokušamo da ostvarimo povoljan rezultat.

Što se povreda igrača tiče, kao što već znate imamo Dukića kome je naprslo rebro, Stojkov je duže vremena povređen, stanje sa Popajem je neizvesno i to ćemo videti još do utakmice. Što se kartona tiče tu nemamo problema i svi mogu da igraju.

Hteo bih još i da napomenem da je sutra na utakmici besplatan ulaz, pošto smo više radosti doneli našim navijačima sa gostujućih terena ja ih pozivam da u subotu dodju na utakmicu i da nam pomognu i kad nam ide dobro a i kada ne ide da su tu uz nas da probaju da dignu naše igrače jer oni daju sve od sebe ali im je potrebna i ta podrška publike koja će ih podržati čak i oko neke greške, da budu prava domaća publika koja voli svoj klub. Da se ne gleda pojedinačno, da se okrenu prema klubu i da pokušaju da podignu igru i moral naših igrača jer taj faktor je jako bitan za našu ekipu, za samopouzdanje sa psihološkog aspekta. Svaki igrač se lepše oseća i više će se sigurno i truditi kada oseti da ima podršku publike i kada zna da su svi uz nas. Pozivam još jednom sve navijače i ljubitelje fudbala da dodju i da nam pomognu da pokušamo da osvojimo ta tri boda u subotnjoj utakmici.

Miloš Krstić:

- Poznajem ekipu OFK Beograda veoma dobro, igraju taj napadački fudbal, pokušaće sigurno od prvog minuta da nam priprete i da nam što pre daju taj prvi pogodak. Naravno ni mi nećemo odstupati od naše igre, gledaćemo mi da damo što pre taj prvi pogodak jer nam je jako bitan za nastavak te utakmice, prvenstva i sezone. Moramo da ispravimo neke greške koje smo napravili u prvoj utakmici, pogotovu u prvom poluvremenu protiv Slobode iz Užica. Ja mislim da će naš trud izroditi plodom.

-Prvi put ćes igrati protiv OFK Beograda, tvog bivšeg kluba na drugoj strani. Kako se osećaš zbog toga?

Kao što sam već izjavio tu nema emocija, moje emocije pripadaju klubu u kom se nalazim. OFK Beograd je moj bivši klub, jako ga cenim i poštujem a za rezultat ćemo videti u subotu pa ko je bolji neka pobedi.

Sekretar stručnog štaba I tima je uputio poziv svim novinarima i ljubiteljima kluba da sutra u 13h prisustvuju otvaranju „Blue kafea“ u sklopu kompleksa fudbalskog stadiona FK Jagodina.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Subota u 14 h ; Jagodina - OFK Beograd

Post by poplaveliorgan »

E vidis Krunicu kada si krajem 80tih dosao iz Zeleznicara ja sam te medju retkima branio ,podrzavao i verovao.A sad ti mesto da izjavis MOJ OFK BEOGRAD MOJA RODJENA KUCA I MOJA PLAVA BOJA ti izjavljujes "Pozivam sve građane Jagodine i Pomoravlja da nam pomognu, da budu podrška i da zajedno dođemo do tri boda", završio je Simo Krunić.A zato bi bilo dobro da osvojimo tri boda a ''tvoji'' Pomoravci slete sledece godine zajedno sa Palmom do druge lige.....Ofk Beograd mora da se ceni i postuje kada se iz njega ode JARANE....

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Subota u 14 h ; Jagodina - OFK Beograd

Post by ofkovac »

simo nije picka... :8)

falice roda dosta, jel osmanaga vracen u tim? puro bi mogao da proradi...

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: Subota u 14 h ; Jagodina - OFK Beograd

Post by Tar-Andukal »

bolji smo od domaćina sigurno, a mogao bi Puro da odluči pobednika, 0-1 i milina! :)
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
Unionisti di Shid
junior
junior
Posts: 170
Joined: Fri Feb 18, 2011 10:37 pm

Re: Subota u 14 h ; Jagodina - OFK Beograd

Post by Unionisti di Shid »

da da-JA NISAM PIĆKA simo kralj...i ja mislim da smo dosta kvalitetniji ali i sa bodom bi bio zadovoljan...treba se pazit krleta ima da se napali kao zmaj:),a i mudrinskog jer decko stvarno piči....
Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota u 14 h ; Jagodina - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

@organ ne nerviraj se, ionako si rekao da neces da pises po forumu... a kada bi ovi sto su nam trenutno u klubu tako pricali kao i cevap koji je dosao u sezoni 1992/93 ja bih bio prezadovoljan kako postuju klub u kome se trenutno nalaze... niti je rekao nesto lose za Beograda, niti ista tako... ne ulazim u to da li sta oseca prema klubu... ali, ovo je primer kako trebaju da se ponasaju neki sto su u nasem klubu trenutno, a ne onako kako su se ponasali kada su davali izjave u Antaliji... to je porazavajuce! niko od nasih igraca ne trazi da navijaju za Beograd, ali moraju da ga postuju! i oni i predsednici...

@ofkovac, izgleda da bata Role igra, jer je na jednoj tekmi dobio 2 zuta... ne znam kako se to racuna, kao jedan zuti i rumenige, ili kao dva zuta ili kao neki umetnuti dupli zuti... to mi nije jasno...

izgleda da danas nece prvi put biti najave sa neoficijelnog... imali smo celodnevne aktivnosti!
a mozda se i zainatim pa napisem... :)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota u 14 h ; Jagodina - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
NeVla
junior
junior
Posts: 351
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:04 pm
Location: KaraBUrma

Re: Subota u 14 h ; Jagodina - OFK Beograd

Post by NeVla »

inat proradio :)
http://youtu.be/5IRjYqmEg50
BEOGRADSKI PLAVI !!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota u 14 h ; Jagodina - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

najsramotnija igra u poslednjih sto godina... sut na gol nismo imali... ako mogu da kazem, bolje da je ovo namesteno nego da je realno... ne znam sta drugo da kazem...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

Re: Subota u 14 h ; Jagodina - OFK Beograd

Post by Tehnodrom_BU »

Booze Brothers wrote:najsramotnija igra :!: u poslednjih sto godina... sut na gol nismo imali... ako mogu da kazem, bolje da je ovo namesteno nego da je realno... ne znam sta drugo da kazem...

Romantic
junior
junior
Posts: 129
Joined: Tue Nov 22, 2011 11:51 pm

Re: Subota u 14 h ; Jagodina - OFK Beograd

Post by Romantic »

Verujem da je onaj fazon 3 za 3... Mislim, nadam se da jeste... Kontam mozda, ako ni zbog cega drugog, onda zbog identicnosti rezultata iz proslog susreta na Omladniskom.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota u 14 h ; Jagodina - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: Jagodina - OFK Beograd 2-0 (2-0)

Post by Tar-Andukal »

da više nikada ne gledamo onakav OFK Beograd... A realno, ono ne mogu da ponove sve i da hoće :)
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

Post Reply