Jagodina - OFK Beograd 2-0 (2-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Ocekujem

Poll ended at Sun Mar 11, 2012 3:34 pm

Pobedu Jagodine
0
No votes
Nereseno
4
25%
Pobedu OFK Beograda
12
75%
 
Total votes: 16

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Subota u 14 h ; Jagodina - OFK Beograd

Post by poplaveliorgan »

Booze Brothers wrote:@organ ne nerviraj se, ionako si rekao da neces da pises po forumu... a kada bi ovi sto su nam trenutno u klubu tako pricali kao i cevap koji je dosao u sezoni 1992/93 ja bih bio prezadovoljan kako postuju klub u kome se trenutno nalaze... niti je rekao nesto lose za Beograda, niti ista tako... ne ulazim u to da li sta oseca prema klubu... ali, ovo je primer kako trebaju da se ponasaju neki sto su u nasem klubu trenutno, a ne onako kako su se ponasali kada su davali izjave u Antaliji... to je porazavajuce! niko od nasih igraca ne trazi da navijaju za Beograd, ali moraju da ga postuju! i oni i predsednici...

@ofkovac, izgleda da bata Role igra, jer je na jednoj tekmi dobio 2 zuta... ne znam kako se to racuna, kao jedan zuti i rumenige, ili kao dva zuta ili kao neki umetnuti dupli zuti... to mi nije jasno...

izgleda da danas nece prvi put biti najave sa neoficijelnog... imali smo celodnevne aktivnosti!
a mozda se i zainatim pa napisem... :)
I ne pisem prijatelju :wink: neka pisu drugi.Ja samo ponekad PRIMECUJEM stvari.Veruj da nijedan trener u istoriji Srpskog fudbala nije pozivao POMORAVLJE protiv Zvezde i Partizana vce je to praksa protiv Beogradjana...tako je na stadionima tako je i u tvom gradu......a verujem da ce nasa uprava ,mozda i trener da biranim recima pohvale ambijent na karaburmi protiv Partizana posto se verovatno fiks 2 ne dovodi u pitanje pa ajde onda da brinemo za dobrobit Srpskog fudbala i ambijent.Nisam cuo da je neko u N.Pazaru pohvalio ambijent kad su im Pazarci uzeli bod....

Post Reply