Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Biće

pobeda Vojvodine
1
5%
remi
9
45%
Pobeda OFK Beograda
10
50%
 
Total votes: 20

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by Billy Bright »

Booze Brothers wrote:covek kaze da su krenuli rano sa trenaznim procesom i takmicarskim utakmicama, isto kao i rad... ali to ce tek osetiti za mesec dana... to je nas kada god da smo igrali evropu saseklo i samo smo padali od polovine oktobra pa sve do kraja jeseni...
On nije covek, on je Garfild :P

Ko ih jebe, vracamo se gajbi sa bodom... PRESUDA: 2-2

User avatar
zoffmann
junior
junior
Posts: 145
Joined: Thu Sep 15, 2011 1:00 am
Location: Opstina Zarkovo

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by zoffmann »

Ma oni su utakmicu sa Vaduzom namestili,mislili su da ce lagano da zarade pare i da prodju dalje...hteli su rezultat 1-2,al nisu ocekivali da ce im svajcarci nabiti jos jedan ;) velike uplate su isle na dvojku,bar se znalo to u ovim mojim kladionicama ovde.
Tramvaj 12--Omladinski Stadion

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

ovi kreteni nastavljaju da mrze - http://www.fkvojvodina.com/komentari.ph ... na+megdanu a nece da mi puste odgovor...
Booze Brothers wrote:Barabe jedne bolesne... pojma o istoriji nemate, a pljujete... ovo u zivotu nisam video... ovaj deo navijaca vojvodine je tri puta gori od ovih crvenih sto su potimali sve 1944. godine... sramota... a svoje lice ste pokazali i posle utakmice na karaburmi proletos... zamera nam se sto smo vas pobedili posteno... od vas su samo gori oni iz kragujevca sa teorijama zavere... super vam je kada namestate, dokazano da ste bar onog sudiju u lucanima namestili, a kada su vas olosi pokrali na finalu kupa, e onda ne valja... kalcopoli... sramota, licimuri jedni...
ako neko iole zeli da hladne glave procita moje odgovore o istoj tematici neka procita ovo sa Firminog foruma... cisto postavljam onim koji imaju imalo ljudskog dostojanstva... odavde pa u narednih nekoliko stranica...
http://www.firma1989.com/forum/viewtopi ... start=3590
Pozdrav pravim i normalnim navijacima Vojvodine, i neka traje najtradicionalniji srpski derbi, kontra crvenom koji su plagijatili sa onog predratnog BSK - Jugoslavija!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
zoffmann
junior
junior
Posts: 145
Joined: Thu Sep 15, 2011 1:00 am
Location: Opstina Zarkovo

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by zoffmann »

Izgleda da su nas opasno zamrzeli :)
Tramvaj 12--Omladinski Stadion

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

a jos sam saznao jednu grozotu da ovi sto pisu da je to bas misljenje iz kluba, a ovi samo to prenose... bolest...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Unionisti di Shid
junior
junior
Posts: 170
Joined: Fri Feb 18, 2011 10:37 pm

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by Unionisti di Shid »

sad procitah u sportu da smo oslabljeni do jaja,a i ovi sto zele samostalnu drzavu napalili se do bola,mislim da ce i bod danas bit uspeh...kvota na nas 6..vredi odigrad...ajmo BEOGRADE
Image

Zola
novajlija
novajlija
Posts: 21
Joined: Mon Nov 29, 2010 8:10 pm

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by Zola »

Ima li gde prenos?

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by poplaveliorgan »

Ta gospoda ili kako vec sebe nazivaju dame nisu sigurno pravi Novosadjnani vec neki naturalizovani ,uvozni momci koji pokusavaju tekstovima ,kalim notama da nas uruse.Ali nece moci mi smo ipak Beogradjani a to je izgleda za njih nedostizno.Sto se tice utakmice ,ocekujem da ne izgubimo posto smo uvek igrali dobro protiv njih.Njihova dva spica su otpad iz Partizana i Zvezde(ofk) tako da ne brinem....

Post Reply