0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

.....bice.....

Poll ended at Sat Apr 23, 2011 9:18 pm

....pobeda OFK Beograda.....
4
25%
............nereseno..............
5
31%
.......pobeda Vojvodina.......
7
44%
 
Total votes: 16

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 41429.html
rolaj... :D kakvi bolesnici...zipa komentare...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Stoik
junior
junior
Posts: 76
Joined: Mon Feb 26, 2007 11:32 am
Contact:

Re: 0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Post by Stoik »

ofkovac wrote:
vojvodina wrote:Cestitam na pobedi,OFK Beograd je u svim elementima igre nadigrao Vojvodinu.

Sto se tice Lazetica ciganina i njegove izjave,nemojte mu zameriti.Covek je navikao da u dresu Zvezde igra rekreativne meceve protiv OFK Beograda.
ne znam koje vi(navijaci vojvodine) tablete uzimate ali sigurno nisu zdrave cim uticu na vas mozak, pogledajte lepo sve meceve protiv zvezde i partizana pogotov na karaburmi pa se onda javite sa pricom o rekreaciji, svaki mec na noz, svaki mec ih sudije guraju, jesenas na cciganmali nas jedva dobise 1:0 bunker su igrali zadnjih 20 min, na jna primimo gol u 93 minutu, poslednjih godina ste pri vrhu i odmah sebi dajete za pravo da generalizujete stvari kako mi pustamo titove pulene, vi se palite na neku ispravnu stranu fudbala, tradicija itd a dodirne tacke nemate sa tim, ja ti kazem da vi imate u novom sadu najbolje sudjenje od svih domacih terena, dokazano je da je vas predsednik platio sudije, i vi cete nekom da pricate o postenju, znaci licimuri ste ogromni i vase ponasanje se poklapa sa kvalitetom naseg fudbala u celini...ja cu i dalje gotiviti vas klub zbog njegove tradicije, nije klub kriv sto ima takve navijace...
Ja prosto ne znam čemu ovaj komentar, barem ne zbog toga što si citirao mišljenje jednog navijača Vojvodine, koje se poklapa sa mojim. Ne vidim da se tu još neko od naših javljao, tako da ispada da smo nas dvojica ko zna šta opleli po vama :roll: A mi vam samo čestitali pobedu :D Pretpostavljam da je revolt zbog nekih drugih komentara, na nekom drugom mestu, ali na način kako si to ispisao ispada da se obraćaš nama, koji smo bili fer i korektni da priznamo sportski poraz i pružimo ruku.

Uzgred, kada je u pitanju konkretno suđenje Jovanetića, ne bih se složio sa tvojim mišljenjem oko starta Markovića. Poslednji čovek odbrane ne mora da ruši nikoga s leđa da bi dobio crveni karton. Mogao je Jovanetić ladne vode da se lati kartona nakon tog starta, ali nije. Zbog čega, on to najbolje zna. To svakako ne umanjuje pobedu vašeg kluba, niti sam ovim imao nameru da se pravdam za bilo šta. Jednostavno ste nas nadigrali i svaka čast na tome, jer to nisu uspeli ni vodeći klubovi ove sezone.

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: 0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Post by ofkovac »

komentar je upucen svima...ponajvise zbog toga da se dobijaju neke premije protiv vose a da se pustaju zvezda i partizan, cigani bre duguju bogu i narodu cuj premije, cuj pusta se u 93. minutu...i to lola smiljanic gol nije dao ne pamti...sto se faula tice, ne pamtim da je igrac dobio crveni karton samo zato sto je bio poslednji igrac odbrane, to pravilo je uvedeno zbog startova sa ledja kad napadac pobegne odbrani...dakle mora da bude grub start...e sad, moguce da ste navikli na nesto drugo, verovatno bi u novom sadu pao crveni, jbg, nije svuda sudjenje (c)isto...

ako te neko nadigra a ti mu uz cestitku spomenes premije, sudjenje i sta ti ja znam onda bolje da mu ne cestitas, bas sinoc gledam na sos-u medojevica, decko prizna poraz bez nekih teorija zavere, kaze lepo odigrali smo lose(sto je po meni glavni razlog za rezultat) svaka cast, jedan je od retkih, a njegov trener bez blama govori o spisku igraca kojima su namerno podeljeni kartoni kako bi dobili suspenziju, jbg covek kad je ocajan svasta moze da kaze...znas jaka odbrana u svim sportovima donosi dosta faulova, samim tim je normalno da ta ekipa dobija dosta kartona...

User avatar
Stoik
junior
junior
Posts: 76
Joined: Mon Feb 26, 2007 11:32 am
Contact:

Re: 0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Post by Stoik »

ofkovac wrote:komentar je upucen svima...
ofkovac wrote:bas sinoc gledam na sos-u medojevica, decko prizna poraz bez nekih teorija zavere, kaze lepo odigrali smo lose(sto je po meni glavni razlog za rezultat) svaka cast, jedan je od retkih, a njegov trener bez blama govori o spisku igraca kojima su namerno podeljeni kartoni kako bi dobili suspenziju, jbg covek kad je ocajan svasta moze da kaze...
Dobro, čisto da znam da kod tebe ne vredi biti uljudan, pošto me svrstavaš u kategoriju svih onih drugih, koji nisu bili sportsmeni da čestitaju, već traže izgovore i opravdanja, mada ne znam šta je zaslužio Medojević drugačiji tretman kada smo očigledno rekli isto :8) S druge strane postoji čitav snimak konferencije za medije na kojoj je Milinković spomenuo suđenje i mislim da bi bilo dobro da ga ponovo preslušaš, jer sam ubeđen da naš trener nije umanjivao pobedu OFK Beograda, niti tražio izgovore, niti je upro prst u sudiju (da jeste već bi bio kažnjen), već je rekao da ima prava da se zamisli da na utakmici nije bilo sve čisto, zbog toga što su njegovih 5 igrača ostali bez prava nastupa i to baš protiv Rada, koga smo pobedili samo jedanput u poslednjih 14 utakmica. Elegantno i kulturno je ukazao na njegove sumnje, pre svega zbog neverovatne koincidencije. Po meni u prilog tome ide taj pomenuti start Markovića, ali dobro, vidim da ostajemo različitog stanovišta što se tog detalja tiče (mada sam bivši fudbaler i znam kako to izgleda u praksi). E sad, nisam primetio da je negde Milinković uz čestitke pričao o nekim premiranjima, jer to nije njegov stil, već mislim da si to pričao o Lazetiću, a možda o još kome drugom (nekim navijačima, ne znam...), ali kako pišeš ispada da to je to priča jednog te jednog čoveka, pa dolazi do zabune.

Kad si već pomenuo suđenje, prošle sezone smo imali ubedljivo najslabije od svih ekipa i to redovno na našu štetu. Valjda to pokazuju i detalji nakon utakmice, kada su neretko sudije dobijale čistu jedinicu. Ove godine nije tako, ali opet se provlače neke stvari tog tipa. Više se odnosi na sitnice, koje su i iziritirale na meču OFK Beograd - FK Vojvodina jednog fotoreportera do mene, koji je zdušno navijao za vas, ili možda samo protiv nas, a koji se u jednom momentu okrenuo i pitao da li nas ovako stalno kradu. Ali to je delo sudijske organizacije i zajednice prvoligaša sa kojom je Vojvodina jedina od svih klubova u otvorenom sukobu i to od kraja prošle godine. Zbog toga se na kraju krajeva Voša nije ni pojačavala na polusezoni, jer su ljudi iz kluba shvatili da im neće dozvoliti da se proguraju do vrha ni na koji način. Kada je raniji period suđenja u pitanju, a to se odnosi pre svega na onaj kada nam je predsednik kluba hapšen, veruj mi da sam pretrpeo dovoljno neprilika zbog svog "oštrog" pera :wink: Jedan sam od retkih koji je ukazivao na te stvari još dok su bile u toku, a bolje da ne pričam koliko me je to koštalo, a i dalje košta, jer da zaista postoji naklonost sudija prvi bih to rekao. To znaju i ljudi iz kluba i iz tog razloga i forsiraju određene Vošine sajtove, a neke pokušavaju da marginalizuju. Neki, čiji urednici do sada nisu upućivali nikakvu kritiku na račun čelnika kluba dobijaju redovne sveže informacije, a neki koji imaju svoje novinare i kojima je klub dužan da dostavlja informacije o konferencijama za medije ostaju uskraćeni za tu informaciju. Ovo je samo mizeran primer, ali da ne bih sada ulazio u dubinu priče, mislim da sam iz svog ugla pojasnio glavnu stvar.

Ajd' pozdrav, pa se vidimo na sledećem srpskom derbiju :thumright:

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: 0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Post by NekoIzMase »

dobro znaci vi ste trebali da pobedite a da nam pri tom na dva meca ne date ni jedan gol?

Moze lock na ovu temu da ja ne bi opet popio ban?

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: 0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Post by ofkovac »

posto moram neke stvari da nacrtam, nisi sportsmen ako nekome cestitas pobedu a uz to spomenes razliciti sudijski kriterijum, kao npr ti...milinkovic je ispao smesan sa pricom oko kartona, sta sudija je delio kartone po necijem nalogu? pa ako vec hoce da vas nameste nije li najbolje na vasim tezim gostovanjima do kraja sezone? svaba je za njega GOSPODIN...medojevic nije spominjao ni kriterijum, ni kartone, ni premije, zato njemu sve cestitike...a mi mozemo do sutra da se prepucavamo nema vajde, to sto si bivsi fudbaler ne znaci da si u pravu, pazi ja gledam fudbal skoro svaki dan, nekad i po 3,4 meca dnevno, juzna amerika, azija, evropa, tesko da mogu da se setim situacije gde igrac dobija direktan crveni karton samo zato sto je poslednji igrac odbrane iako start nije sa ledja i nije grub...da je recimo start slican karanovom onda ok, ali nesto se ne secam karate poteza...sto se ove bajke o sudjenju tice, kako ti se cini mec vojvodina-bsk borca? pretpostavljam da je sve bilo cisto :8) nemoj tebra o sudjenju...niko u ovoj ligi nije cvece...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

dobro je, svako je izneo svoje misljenje i rolamo dalje...danas je novo kolo a prica se o tekmi od pre nedelju dana... :salut:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Locked