0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

.....bice.....

Poll ended at Sat Apr 23, 2011 9:18 pm

....pobeda OFK Beograda.....
4
25%
............nereseno..............
5
31%
.......pobeda Vojvodina.......
7
44%
 
Total votes: 16

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: 23.04.2011. 14:30 h OFK Beograd - Vojvodina

Post by NekoIzMase »

U pravu si, izvinjavam se.

U svakom slcaju odigrali smo odlicno prvo poluvreme, igrali smo brzo i lepo, sasvim zasluzeno smo dosli do prednosti. Zanimljivo je bilo ono skandiranje Novosadjana "lopovi" nakon naseg gola... ??

U drugom smo se povukli malo, ali smo opet imali nekoliko lepih sansi za gol, na kraju je mozda Vosa mogla da dobije i penal, da je kojim slucajem onakav start bio na igracu nekog od blizanaca nema sumnje sta bi se sviralo. U svakom slucaju drago mi je da smo dobili utakmicu za koju su svi mislili da smo prodali. Odigrali smo posteno i cistog obraza idemo dalje.

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

Re: 23.04.2011. 14:30 h OFK Beograd - Vojvodina

Post by Tehnodrom_BU »


User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

Re: 23.04.2011. 14:30 h OFK Beograd - Vojvodina

Post by Tehnodrom_BU »

Image

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: 0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Post by voja 10 »

kakve smo pičke, nismo ih pustili ------*-----*- ------*-----*- ------*-----*- ------*-----*-
sa 5 komaTa kući
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Stoik
junior
junior
Posts: 76
Joined: Mon Feb 26, 2007 11:32 am
Contact:

Re: 23.04.2011. 14:30 h OFK Beograd - Vojvodina

Post by Stoik »

NekoIzMase wrote:ti se ponasas kao hriscanin svaki dan ili samo kad je veliki praznik?
Mislim da je izlišan svaki moj komentar na ovu opasku. Ako si već doneo koji zaključak ili želiš da ga doneseš onda pregledaj moje ostale postove, kako ovde, kako na drugim mestima. Lako ih je naći, ako si zaista voljan da dobiješ odgovor na postavljeno pitanje. U svakom slučaju, niko i ne treba nekom drugom da se dokazuje,... ko je i kome je šta na srcu niti ja mogu da znam, niti bilo ko drugi čovek, osim njega samog...

Nego da se ja vratim zbog onog što sam želeo da napišem... Juče ste odigrali odlično i u svakom segmentu igre nas nadigrali. Eto dođe i taj dan nakon pola godine da nam neko uzme meru. Nama je teško palo jer smo sjajnim rezultatima došli nenadano u poziciju da se borimo za titulu. Al' dobro. Biće još prilika, pošto je teško očekivati u nastavku šampionata da se desi neki dramatičan preokret. Jednostavno su naši momci juče odigrali kao da nisu spavali dve noći. U odbrani ste sve lopte pohvatali, a čak da je i Jovanetić imao isti kriterijum kod dodeljivanja crvenog kartona (faul Markovića kao poslednjeg igrača odbrane nad Aboubakarom u 3. minuti i crveni karton Karana ) sumnjam da bi se naši nešto prenuli. Žestok je tempo, igramo sa malim brojem igrača, a jučerašnje kartoniranje će nas koštati odsustva još petorice za naredni duel sa Radom koga smo samo jednom pobedili u poslednjih 14 utakmica.

U svakom slučaju čestitke na više nego zasluženoj pobedi. Vaši igrači su igrali sa pregršt motiva, a sad mi ostaje samo da se nadam da takav isti motiv neće izostati ni u duelu sa Crvenom zvezdom. Ko želi može da pogleda i slike sa utakmice: >>> link <<<

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

JUCE SAM POGLEDAO TEKMU POSLE GODINU DANA KAO COVEK...MI SA JUGA NISTA NE VIDIMO KAKO TREBA SA 30 METARA OD GOLA! KOLIKO MI TO NEDOSTAJE POJMA NEMATE. KAD SAM BIO MALI UŽIVAO SAM U FUDBALU, KAKAV GOD DA JE. NO SADA IMA UŽIVANJA U AKTIVNOJ PODRŠCI MOM KLUBU, USLED ČEGA DAJEM ŽRTVU...

Elem, juce sve kako treba, lep suncan dan, protivnik za pravi derbi... Krece zajebano i onaj Stevan Markovic kome je ovo tek druga tekma da je starter od kada je zimus dosao u beograd , pravi opasan kiks i nekako uspeva da sruci abubekira i za to opravdano daje žuti...uplasio sam se da bitldjus nije dao lovu sudiji i rekoh ovaj ce da da rumenigea, ali dobro je...
teramo dalje i preuzimamo totalnu kontrolu nad loptom...toliko smo imali prostora da napunimo gol Brkica da je to za nepoverovati...nasi igraci kao da nisu hteli da to urade ili nisu imali snage...ne verujem sta su radili...odmah su mi na pameti oni grobarski igraci dijareja, moreira, kleo...oni bi one rupe i prazan prostor iskoristili skolskim akcijama da postignu krdo golova...mada kod nas i nema ko da da gol da budemo realni...
u 30. minutu posle male greske njihovog odbrambenog, batioha zabija opasnu golcinu, a u prvom trenutku je bio neodlucan, verovatno ga je iznenadila namestena lopta, ali ga zabija i dovodi nas do velike radosti nad starim rivalom...
pred kraj poluvremena Milka izgleda obnavlja povredu ramena i to nece biti dobro...stvarno mi je žao momka koliko god da mi je do sada kidao živce...umesto njega ulazi injac, nas najgori igrac na ovoj tekmi...ne znam koji mu je kurac, a mislim da mnogo, mnogo može da pruži našem timu...možda je u pitanju što nije prošao pripreme...ne znam, ali on jednostavno nije hteo da se mrdne, a propustio je nasu najbolju sansu u drugom poluvremenu!
i u drugom delu se nastavlja ista prica, stim sto vojvodina ima vise lopte u nogama, ali nista znacajno ne uspevaju da urade...batioha dosta losiji nego u prvom delu ali radi odlicne stvari za tim...karan ga namerno izbacuje iz igre i dobija direktan crveni u 82. minutu...vidi se na snimku arene kako ga je udario i kako je to puklo...jeste da nije bio zadnji igrac u svom polju ali po meni je moglo da se sudi za rumenigea...nesto izmedju žutog i crvenog, ali to svakako nije presudilo na pitanje pobednika ove tekme...
slaninari imaju par sansi preko crnaca iz svojih redova ali abubekir i jao su na nasu srecu neprecizni...
velike pohvale idu na racun Vese (iako je nepotrebno sjebao nekoliko kontri zbog svoje sporosti i tako pas davao kasno, navlačeći protivničkog igrača na svog saigrača), Žere, Mareta - klasicnog Lamparda (dobio parni žuti i neće ga biti u SD), pa onda iznenađujuće odličnog malog Petkovića, Kecoja (iako je imao jedan kiks kad se igrao), solidni su bili Milenović, Milić, pa i Markovic Stevan koji se kasnije unormalio, a Šaranov je lose reagovao kod ubačenih lopti...jedini koji ne zaslužuje prelaznu ocenu je Injac, ali nadam se da će pokazati svoje umeće, a pre svega želju u utakmicama koje dolaze, jer će sigurno u odsustvu Milića i u konkurenciji popovića i aleksića dobijati šansu...

Takođe moram da se osvrnem i na ponašanje navijača vojvodine.com :D od kojih je verovatno vecina i bila pored nas na zapadu... Toliko nabedjeni ljudi, prepotentni, puni teorije zavere da ja nemam reci...fazon namestaju nas (sigurno ima dosta toga od strane ovih govana, isto sto tako i nas namestaju), jebemo mater Beogradu, a želimo da butura namesta za nas i to je dobro... :ncool: slicni su i kragujevcani koji su uvek u tripu samo nas namestaju, a sada kada su ih dripci preuyeli, kada su na prevaru otpisali dugove i moram reci ugasili svoj klub i osnovali drugi (ne radi se o fuiziji sa Sumadijom vec su ugasili Radnički i ponovo osnovali novi klub), kada se trude da sto vise namestaju, sada je to dobro...
nije ni krenula tekma, a oni viču lopovi, lopovi... posle smo ih zezali zbog toga celu tekmu... :) glavna priča im je fazon vidi pedere neće da nas puste da pobedimo!? jos vređaju i omalovažavaju naš klub po tom Mili style forumu... predstavljaju se kao da je Vojvodima Mancester junajted pa se vade neke statistike kako nas crveni i crni poganci uvek razbijaju, a njih ili pobedimo ili uzmemo bod...
FK Vojvodina, ma koliko god da je ja postovao i gledao kao jedinog izvornog rivala, osim pre dve sezone, je imala bar 20 bodova manje od prvoplasiranog jednog od dva skota...eto, prosle godine je bila i dve pozicije slabije plasirana od nas, a u periodu od 2000-2005 je bila tek prosecan prvoligas uz pozicije na tabeli od 6. do 10. mesta! I sada se tu vade neke statistike kako ih mi dobijamo, a ove olose nikako...gledajte realno ako iole možete! Dok nije dosao taj bitldjus, Ofka je bio neuporedovo bolja ekipa od novosadske Stare dame...
posle 15 tekmi bez poraza navijacima crvenih su porasli apetiti, blizu su duploj kruni, pa su jednostavno ponizili nas klub i unapred pobedili, a na terenu nije bas takva slika bila...Vojvodina se pokazala kao sasvim prosecna ekipa juce...
a sigurno 90% Ofkovaca želi da Vojvodina uzme duplu krunu, samo da se ovi sklone i razbiju mitovi o njima, ali na silu ne može! Ima jos dosta da se igra i možda nekako tu može da se sustignu ovi olosi koji trebaju da igraju ligu za sebe kad im je svaka tekma skoro namestena...
Čekamo tu tekmu protiv cigana i nadamo se da ćemo odigrati momački kako treba i na svakoj tekmi, a ciganima da uzmemo titulu kao 2003. kada ih je bata Kolaković otpisao!

Nasim momcima se zahvaljujem na odličnoj tekmi i nadam se da tako nastavljamo do kraja sezone, no teško je, jer nam je klupa prekratka...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: 23.04.2011. 14:30 h OFK Beograd - Vojvodina

Post by ofkovac »

Stoik wrote:
NekoIzMase wrote:ti se ponasas kao hriscanin svaki dan ili samo kad je veliki praznik?
Mislim da je izlišan svaki moj komentar na ovu opasku. Ako si već doneo koji zaključak ili želiš da ga doneseš onda pregledaj moje ostale postove, kako ovde, kako na drugim mestima. Lako ih je naći, ako si zaista voljan da dobiješ odgovor na postavljeno pitanje. U svakom slučaju, niko i ne treba nekom drugom da se dokazuje,... ko je i kome je šta na srcu niti ja mogu da znam, niti bilo ko drugi čovek, osim njega samog...

Nego da se ja vratim zbog onog što sam želeo da napišem... Juče ste odigrali odlično i u svakom segmentu igre nas nadigrali. Eto dođe i taj dan nakon pola godine da nam neko uzme meru. Nama je teško palo jer smo sjajnim rezultatima došli nenadano u poziciju da se borimo za titulu. Al' dobro. Biće još prilika, pošto je teško očekivati u nastavku šampionata da se desi neki dramatičan preokret. Jednostavno su naši momci juče odigrali kao da nisu spavali dve noći. U odbrani ste sve lopte pohvatali, a čak da je i Jovanetić imao isti kriterijum kod dodeljivanja crvenog kartona (faul Markovića kao poslednjeg igrača odbrane nad Aboubakarom u 3. minuti i crveni karton Karana ) sumnjam da bi se naši nešto prenuli. Žestok je tempo, igramo sa malim brojem igrača, a jučerašnje kartoniranje će nas koštati odsustva još petorice za naredni duel sa Radom koga smo samo jednom pobedili u poslednjih 14 utakmica.

U svakom slučaju čestitke na više nego zasluženoj pobedi. Vaši igrači su igrali sa pregršt motiva, a sad mi ostaje samo da se nadam da takav isti motiv neće izostati ni u duelu sa Crvenom zvezdom. Ko želi može da pogleda i slike sa utakmice: >>> link <<<
na nekoliko mesta citam komentara u vezi markovica, pazi crveni karton se daje kad igrac napravi start sa ledja, ono nije bilo sa ledja za razliku od karana i njegovog karate poteza...sto se cigana tice voleo bih da ih mrdnemo 3:0 i ispisamo im se na petokraku ali tesko cemo ponoviti ovakvu partiju...ova igra i ona na ciganmali kad su nas jedva dobili nase dve najbolje tokom cele sezone,...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

evo izveštaja sa oficijale i neoficijale...

Code: Select all

http://www.ofkbeograd.co.rs/?tip=report&show=269

Code: Select all

http://ofkbeograd.net/index.php?id=27&tx_ttnews[tt_news]=496&tx_ttnews[backPid]=7&cHash=1d41cdc23c
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: 0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Post by voja 10 »

"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: 0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Post by celtic »

Mislim da je red da im uputimo telegram izvinjenja...deca shta znaju..videla crveno-bele dresove pa pomislili zvezda...
Jok trebali su da ih puste da bude zanimljivije i "poshtenije" prvenstvo...
@voja 10, tvoj komentar psihijatrija je preblag..
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

vojvodina
junior
junior
Posts: 94
Joined: Fri Jan 01, 2010 10:54 pm

Re: 0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Post by vojvodina »

Cestitam na pobedi,OFK Beograd je u svim elementima igre nadigrao Vojvodinu.

Sto se tice Lazetica ciganina i njegove izjave,nemojte mu zameriti.Covek je navikao da u dresu Zvezde igra rekreativne meceve protiv OFK Beograda.

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: 0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Post by voja 10 »

:scratch: a posle lobotomija :mrgreen:
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: 0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Post by ofkovac »

vojvodina wrote:Cestitam na pobedi,OFK Beograd je u svim elementima igre nadigrao Vojvodinu.

Sto se tice Lazetica ciganina i njegove izjave,nemojte mu zameriti.Covek je navikao da u dresu Zvezde igra rekreativne meceve protiv OFK Beograda.
ne znam koje vi(navijaci vojvodine) tablete uzimate ali sigurno nisu zdrave cim uticu na vas mozak, pogledajte lepo sve meceve protiv zvezde i partizana pogotov na karaburmi pa se onda javite sa pricom o rekreaciji, svaki mec na noz, svaki mec ih sudije guraju, jesenas na cciganmali nas jedva dobise 1:0 bunker su igrali zadnjih 20 min, na jna primimo gol u 93 minutu, poslednjih godina ste pri vrhu i odmah sebi dajete za pravo da generalizujete stvari kako mi pustamo titove pulene, vi se palite na neku ispravnu stranu fudbala, tradicija itd a dodirne tacke nemate sa tim, ja ti kazem da vi imate u novom sadu najbolje sudjenje od svih domacih terena, dokazano je da je vas predsednik platio sudije, i vi cete nekom da pricate o postenju, znaci licimuri ste ogromni i vase ponasanje se poklapa sa kvalitetom naseg fudbala u celini...ja cu i dalje gotiviti vas klub zbog njegove tradicije, nije klub kriv sto ima takve navijace...

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: 0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Post by voja 10 »

jbt, dokle ovo ide, nema kraja...
Milinković: "Neću da dajem Đurđeviću na značaju..."
http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 41434.html
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 0FK Beograd - Vojvodina 1-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

:D a sta ce, mora da se gradi ako ne uzme nijedan trofer, zna da ce da ga Bitldjus jebe...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Locked