14:30h FK Rad - OFK Beograd 2-0 (1-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

.....bice.....

Poll ended at Sat Apr 09, 2011 11:02 pm

........pobeda FK Rada.........
3
19%
...........nereseno...............
6
38%
.....pobeda OFK Beograda....
7
44%
 
Total votes: 16

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: 14:30h FK Rad - OFK Beograd 2-0 (1-0)

Post by Billy Bright »

poplaveliorgan wrote:Majstore nije to pljuvanje vec bolna prica.Ne dozvoljava mi emocija da cutim nad desavanjima i da dajem komentare od 1-2 reci.Shavti to kao temperament.I veruj mi treba biti kritican to ti je znak da postujes svoje misli.....A ko je neko napisao(misli) na ovom sajtu da sam ja pljuvac i tako me etketirao ne znaci da ti nako mislis.......i treba ljudi da iskazu nezadovoljstvo kao i zadovoljstvo .A nekao u zadnje vreme na temi UTAKMICA 1 ili 2 komentara.....pozz
Iskazi ga na stadionu, a ne na forumu.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 14:30h FK Rad - OFK Beograd 2-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

Bata Mile, sad sam nesto gledao i samo sam potvrdio misljenje... ------*-----*- javljas se iskljucivo kada izgubimo! Nisi napisao ni rec posle slobode, hajduka, indjije... napisao si posle poraza od grobara i od rada!!!!!!! Da li ti to nesto govori...pank totalni... :cheers: :salut: :bom:
dakle nije to nesto u redu...sta ti mislis...?
za dosta stvari si u pravu, a za gomilu nisi...ili nisi obavesten ili ne sagledavas stvari na pravi nacin...moras da shvatis kakvo je uredjenje u nasoj državi, a ono se najbolje reflektuje na sportskim borilistima...drugo je sta bih ja želeo, a drugo je ono kako jeste...na meni je samo da držim pravi stav i da pokusam da ono sto ne valja da se ispravi, koliko god da je moguce...

i slažem se da je truba što ljudi ne pisu ocekivanja pred mec i utiske posle njega...naravno one malo dublje, a ne u stilu dobijamo, razbijamo...

sad cu ja tebi nesto da kažem pa ti probaj da sagledas stvari iz neke druge perspektive....

-Nas klub vec godinama leba nema da jede...ko je kriv zna se, a isto tako jebem mater ovima sto pljuju upravu iza ledja, a na skupstini kluba glasaju za sadasnju upravu i jedino nas pet, kao kap u moru glasamo protiv...nije se pojavio niko nov ozbiljan da proba da ponudi nesto novo i da se kandiduje za vodjenje kluba...
-Svi nas jebu zbog Terze, tako da si ti u ovom statusu quo zbog njegovog sudjenja...dok je van kluba jebace te, a kad se vrati verovatno ce biti druga prica...
-Sponzori te obilaze kao kisa oko Kragujevca zato sto ti je glavni u zatvoru
-Sudije su te ove sezone ostetile za 10-15 bodova, a uprava nije uputila niti jednu žalbu na sudjenje da se ne bi nekom zamerili slučajno...možda je tako zahtevao naš bivsi direktor, ne znam...
-Igračima se duguju novci po pravilu bar po 4 meseca! Svabi nimalo nije lako da tu održi takmičarski mentalitet...igraci bre nemaju npr. da plate stanarine (oni koji ne žive u gajbama iza juga)...
-zna se da se finansiramo od prodaje dece koji ne odigraju ni po pola sezone, ali evo, vec godinu dana ti nisi prodao igraca...klub živi od nekih kredita i natura sponzora...
-Nas tim je upola lošiji nego li od prosle godine... sta bi ti sada znacio abubakar, beljka, lazarevic, stankovic...
-Treba biti svestan i realan snage naseg tima u kome su prosecni igraci (nisu ni ostali bolji pa se zato držimo)...odskacu Vesa, Šarance, Mare, Žera i Kecoje...
-Nemas centarfora...eto koliko su menadžeri uzeli maha, pa Luka Milenović na primer nece da potpise ugovor, da bi sto pre otisao preko, a sigurno bi bio dobro resenje za nas napad...
-Imamo jedan od najmladjih timova u ligi...deca vrlo lako padnu, pre svega psihički...
-zimus nisi doveo nikakva pojacanja...nece niko za džabe vise da igra...
-letos nismo imali pripreme zbog Lige UEFA-e i to je glavni razlog za katastrofalan učinak prosle jeseni
-i omladinska skola nam je dosta losija nego u skorijem periodu...pre svega zato sto se rasipa strucni kadar...
-U klubu, jedini fudbalski covek, koji sve ovo drži je trener Dejan Đurđević! Mrkela mnogo fali i znao sam kad je odlazio da će se to opasno odraziti na ekipu! Mrkela je, uz Švabu, najzaslužniji za uspeh od prošle sezone kada smo bili treci i usli u polufinale kupa!
-Kažeš da Švabi treba dati ultimatum...koji bre ultimatum...da nije njega koga bi doveli i ko bi po ceo dan provodio vreme na stadionu da pokusa od ove katastrofe da koliko toliko održi tim...jel mi treba simo krunic cevap, ili onaj buljavi miki ivanovic i slicni instant treneri koji su obisli pola klubova nase lige i koji glerdaju samo sebe i da ucare djunte sto vise mogu, a da nam rasteraju kaludjera, volkova...
-mi sponzore skoro i da nemamo, osim ovih u naturi i prevozu...
-neka nam je bog u pomoci na leto kada nosiocima isticu ugovori i nema vise Mrkele da na svoj obraz dovodi prave igrace!
-dakle, trenutno sedmo mesto je itekako dobro gledajuci sve ovo navedeno! Na toj poziciji smo bili i kada smo bili daleko bogatiji do kraja svasta može da se izdešava...sada će polako da krecu sve vise i vise parni kartoni pa ce nas i to jebati...svaka pobeda u ovakvim uslovima je ogroman uspeh!!!

moje zamerke...

-Svabi zameram na jesenjoj polusezoni kada mislim iz prostog inata nije nista hteo da menja u igri i formaciji koja očigledno nije stimala! Nezamenjivi Milić sam u spicu nista nije doneo...morao je da nesto rotira, da proba, gore ne bi sigurno prosli...gurni simketa u sredinu, rodu na krilo, daj sansu injcu, filetu na desno krilo, bla,bla,bla...probaj nesto...
-zameram upravi, izmedju ostalog zbog politike nezameranja koja nas jebe na sve strane...
-ne valja sto je svaba jedini fudbalski covek, uz svoje pomocnike u klubu...tu ima verovatno i neke njegove samovolje...drugo je kad je Mrkela bio tu...sigurno su se medjusobno jebavali...
-rasipanje strucnog kadra u omladinskim kategorijama
-stogodisnjica nam je tu, a mi nemamo sponzora da isprati zamisljene akcije, bez obzira sto nas svi zaobilaze zbog Terzinog sudjenja!
-moglo je mnogo vise da se uradi oko zahteva za rehabilitaciju stadiona...odustalo se cim su culi da djilas nema sluha za to...djilase duvaj ga slobodno i gradi most koji je duplo skuplji nego sto je planirano...ko odgovara za to, ko?!

eto toliko...nadam se da ce i ostali, koje zanima naša igra, malo drugacije i objektivnije sagledavati pravo stanje stvari...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: 14:30h FK Rad - OFK Beograd 2-0 (1-0)

Post by NekoIzMase »

Tuzno, ali istinito je da je rad u ovom trenutku bolji od nas. To medjutim i nije najveci problem, vec kao sto Buza kaze, problem je sto naredna sezona moze da bude jos gora i sto cemo se u sezoni kada slavimo 100 godina postojanja mozda boriti za opstanak u ligi. Zalosno je i sto se velika vecina okomila na klub zbog terze, nije klub kriv sto je Terzic precedavao

Za nas je ova sezona prakticno takmicarski zavrsena, imamo 16 bodova vise od Kule koja je predposlednja, 9 meceva do kraja. Po mojoj proceni sest bodova nam garantuje opstanak, sto moze da bude i prednost da ekipa igra rastereceno do kraja sezone, kao i da Svaba proba neke igrace koji do sada nisu dobijali sansu.

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: 14:30h FK Rad - OFK Beograd 2-0 (1-0)

Post by BU Shid »

Zna se ko je kriv i tu nema sta-UPRAVA... Partizan je pokupio ceo strucni kadar i tu nema vise ko da radi sa decom... Nije problem sad i ovaj trenutak, problem je krenuo pre 3-4-5 godina... Problem je krenuo kada su poceli da se prodaju igraci za polovinu njihove vrednosti... Setite se naseg tima sa finala 2006! Taj tim je vredeo toliko da nas klub i dan danas moze da zivi od tih para! Para nema, i cao... Ajde da smo mi nekog doveli, pa da covek kaze... Nego svake sezone isto, pa isto, samo idemo prema dole... Nikog ne dovode, svima duguju... Ja ne znam sta ce se desiti na leto, na nasu 100-godisnjicu!!! Otice pola tima i to za dzabe i ko ce onda da igra? Sto kaze buza omladinska nikad losija, a i ti sto su tu, nece da potpisu ugovore, boli ih uvo, otice u Madjarsku, Rumuniju, u Svajcarsku 2 ligu, svejedno, ali ce otici, jer misle da je tamo sve bajno, sto sada i jeste naspram naseg kluba... Dokle ce ovako, sam Bog zna... Stalno zivim u nadi da ce se nesto promeniti, preko neci, ne znam ni sam vise, ali se nadam...
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: 14:30h FK Rad - OFK Beograd 2-0 (1-0)

Post by celtic »

Booze Brothers wrote:
i slažem se da je truba što ljudi ne pisu ocekivanja pred mec i utiske posle njega...naravno one malo dublje, a ne u stilu dobijamo, razbijamo...
Ovo najave tekmi nikad ne pogledam pre nego saznam rezultat...ko zna zbog chega ..a posle tekme svako mozhe da bude general...Mili je dosadan sa svojim kritikama, bez obzira shto je mnogo puta u pravu, samo zbog onoga shto je Boozna napisao par postova iznad..ne zheli da sagleda stvari realno...a uz to apsolutno nishta ne radi da bi to nezadovoljstvo pokazao na pravom mestu, stadionu sa par slova napisanim barem na kartonu ako ne na platnu ...
e sad ono shto nas najvishe boli...igracki kadar losh, o upravi netju nishta da kazhem..para nemamo, a ni igracha da prodamo za neke ozbiljnije pare..sponzori??? zar ih ima...jer koliko je meni poznato..sponzor treba da daje kintu a ne samo da se njegovo ime vidi na dresovima, ili reklamama na stadionu.....rezultati, kad ovo sagledamo..odlichni ..
bio sam ubedjen na pochetku sezone da tjemo da se borimo za opstanak tako da sam sasvim zadovoljan trenutnim plasmanom...
sad tje Mili i slichni da krenu sa pljuvanjem "Kako mozhesh da budesh zadovoljan...mi smo klub sa tradicijom zasluzhujemo mnogo vishe ..bla bla..."
shta treba da radim ..da jedem govna ovde na forumu a nishta ne mogu da preuzmem da se situacija popravi...jebesh pljuvanje ovde kad chak ni parolom ne iskazujesh nezadovoljstvo tamo gde treba
... budimo realni ..sagledajmo sve chinjenice...da treba da se menja neshto treba ..ali kako?????
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

Post Reply