OFK Beograd - FK Javor 0-1 (0-1)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

.....bice.....

Poll ended at Mon Nov 29, 2010 10:28 am

....pobeda OFK Beograda.....
9
90%
..........nereseno................
1
10%
......pobeda FK Javora........
0
No votes
 
Total votes: 10

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

OFK Beograd - FK Javor 0-1 (0-1)

Post by Tehnodrom_BU »

Image
----------------------------------TABELA--------------------------------
09 OFK Beograd 13 4 4 5 11 : 12 (-1) 16
10 Javor 13 3 6 4 09 : 11 (-2) 15
--------------------------------------------------------------------------------
POSLEDNJIH 5 UTAKMICA OFK BEOGRADA :
BSK (Borca) - OFK BEOGRAD 1:1
OFK BEOGRAD - Jagodina 0:1
Crvena Zvezda - OFK BEOGRAD 1:0
OFK BEOGRAD - Smederevo 2:2
Vojvodina - OFK BEOGRAD 0:0
--------------------------------------------------------------------------------
POSLEDNJIH 5 UTAKMICA FK JAVORA :
FK JAVOR - Hajduk Kula 0:0
Partizan - FK JAVOR 4:1
FK JAVOR - Sloboda PS 1:0
Metalac - FK JAVOR 1:3
FK JAVOR - Čukarički 2:0
--------------------------------------------------------------------------------
MEDJUSOBNI SKOR :

OFK BEOGRAD - FK JAVOR :
Ukupno 10 4 3 3 13 : 7 (+6) 20

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: 28.11.2010. 13:00 h OFK Beograd - FK Javor

Post by NekoIzMase »

Ponovo na RTS-u sa ovima

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 28.11.2010. 13:00 h OFK Beograd - FK Javor

Post by Booze Brothers »

Postavljene su najave...

Code: Select all

http://www.ofkbeograd.co.rs/index.php?tip=najava&show=113

Code: Select all

http://ofkbeograd.net/index.php?id=79&tx_ttnews[tt_news]=449&tx_ttnews[backPid]=7&cHash=fbe985df61
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: 28.11.2010. 13:00 h OFK Beograd - FK Javor

Post by ofkovac »

sa eventualne 2 pobede bi smo se izvukli na kraju jeseni, moze to da se dobije ali treba menjati ono sto ocigledno ne valja, javor ce se braniti pa sta bude, gurnes brate 2 spica od pocetka, sta ima tu da se ceka 60-70 minut...radivojevic na klupu dok ne shvati gde je gresio, covek 10 pogresnih dodavanja ima po mecu u proseku, citaju ga ko malo dete, a to sto ne centrira nego nastavi da dribla pa se pogubi za to bi mu odbio od plate, sto se mene tice ja bi cak probao sa triom milic-injac a iza njih aleksa, samo to mogu da sanjam da vidim na terenu, vraca se kecoje pa cemo biti malo opasniji posle prekida, uglavnom najbitnije je da se juri gol u prvih 20 minuta, ponasati se kao da je kraj meca, dosta vise jalovih napada sa jednim spicem pa onda se kao pojacava napad u drugom a vreme bezi....daca i sarance daove ispred stalno guraju napred, ne da se dodaju tu na nasoj polovini, u napad pa sta bude...

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

Re: 28.11.2010. 13:00 h OFK Beograd - FK Javor

Post by Tehnodrom_BU »

sta reci posle ovih mesec,mesec ipo dana.... :shock:

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: 28.11.2010. 13:00 h OFK Beograd - FK Javor

Post by Garfield »

Trener OFK-e: Vreme je da nešto menjamo
http://www.mondo.rs/s190436/Trener_OFK- ... njamo.html


licno,mislim da ovaj rezultatski post posledica toga sto smo rano usli u takmicarski ritam igranjem u UEFA ligi....rano se pocelo sa pripremama,malo odmora,igraci su se istrosili,plus povrede,a klupa tanka...mada u nekim mecevima ponestalo je malo sportske srece .elem...idemo dalje..
31300

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: 28.11.2010. 13:00 h OFK Beograd - FK Javor

Post by ofkovac »

mislim da uefa kup nema nikakve veze sa nasim rezultatima, nasi problemi su:

1.losa forma igraca koji su prosle sezone kidali, tipa markovic,zera...

2.nekvalitetni igraci, tipa radivojevic, milic, znam da ce mnogi da kazu da lupam za milica ali on definitivno ne zna da da gol a sve ostalo je nebitno za napadaca...ovo mu je treca sezona kao starter on i dalje 1 na 1 ne zna da realizuje...

3.sujeta naseg trenera koji i pored problema u napadu mec igra sa jednim spicem i 3 zadnja vezna...

4.odlazak mitra mrkele, od tada smo u padu i sada se tek vidi kvalitet njegovog rada...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 28.11.2010. 13:00 h OFK Beograd - FK Javor

Post by Booze Brothers »

ofkovac wrote:mislim da uefa kup nema nikakve veze sa nasim rezultatima, nasi problemi su:

1.losa forma igraca koji su prosle sezone kidali, tipa markovic,zera...

2.nekvalitetni igraci, tipa radivojevic, milic, znam da ce mnogi da kazu da lupam za milica ali on definitivno ne zna da da gol a sve ostalo je nebitno za napadaca...ovo mu je treca sezona kao starter on i dalje 1 na 1 ne zna da realizuje...

3.sujeta naseg trenera koji i pored problema u napadu mec igra sa jednim spicem i 3 zadnja vezna...

4.odlazak mitra mrkele, od tada smo u padu i sada se tek vidi kvalitet njegovog rada...
veceras posle tekme i dosta sati nerviranja, samo se mogu sloziti sa ovim misljenjem...sutra dajem detaljnije, ali to je to...a razlog u losim rezultatima bih trazio u ofkovcemim stavkama po vaznosti, krenuvsi od poslednje, pa na gore...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Curcic1
novajlija
novajlija
Posts: 11
Joined: Mon May 12, 2008 1:06 pm

Re: OFK Beograd - FK Javor 0-1 (0-1)

Post by Curcic1 »

Moram da kazem da sam jako razocaran vodjenjem Svabe Djurdjevica, celo drugo poluvreme Markovic hramlje, i umesto da ga stavi na centralnog odbrambenog jer se Javor branio sa svim igracima on ga i dalje drzi na desnom boku!

Losa ofka juce, jako losa

БСК1911

Re: OFK Beograd - FK Javor 0-1 (0-1)

Post by БСК1911 »

тренер шваба ђурђевић је после утакмице изјавио, да у прелазном периоду(зимском) офк београду требају појачање-нешто размишљам,па било би добро да од партизана узмемо стевановића и станковића.

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: OFK Beograd - FK Javor 0-1 (0-1)

Post by poplaveliorgan »

Umorni su klinci od po 18,19,20....Mesto da lete po terenu.Ja bih rekao da manjka kvalitet i da bilo kakvog trenera dovedes bice isto.A to sto sad treneru trebaju neki drugi igraci(pitam se samo koji su to pravi)to je odraz celokupnog stanja.Kada se nadju i udruze prosecni onda je i voljeni tim tamo gde jeste.

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: OFK Beograd - FK Javor 0-1 (0-1)

Post by Garfield »

..i opet prenos sa Karaburme..i opet OFK Beograd nije pobedio.....tradicija nije srusena.. :ncool:
31300

БСК1911

Re: OFK Beograd - FK Javor 0-1 (0-1)

Post by БСК1911 »

poplaveliorgan wrote:Umorni su klinci od po 18,19,20....Mesto da lete po terenu.Ja bih rekao da manjka kvalitet i da bilo kakvog trenera dovedes bice isto.A to sto sad treneru trebaju neki drugi igraci(pitam se samo koji su to pravi)to je odraz celokupnog stanja.Kada se nadju i udruze prosecni onda je i voljeni tim tamo gde jeste.
slažem se potpuno

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: OFK Beograd - FK Javor 0-1 (0-1)

Post by voja 10 »

Sa kojom smo energijom igrali, i da nam je svirao dva penala gol ne bi dali.
Uz sve priče koje se ne tiču terena, ipak mislim da je glavni krivac Švaba. Drži se ko pijan plota ne taktike nego, čini mi se čak i igre, u smislu stila. Čist šablon. Mislim da nikome u timu nije dozvoljena sloboda u igri. Kreću se ko roboti. Dodaj loptu Vesi ili prvom do sebe, koji će onda on da doda Vesi. Pa Vesa beku ili krilu...pa centriraj, a u šesnaestercu dva igrača, na ivici ni jedan, a u krugu na centru obavezno jedan (za nedaj bože). Dodavanja su 70% u nazad. Niko se ne dodaje iz drugog plana, bukvalno celu utakmic, i tako iz nedelje u nedelju. Kad imamo šansu za polukontru, napred trče tri igrača. Odmah se traži milić da zadrži loptu (on to i uradi), a onda nema nikog - lopta u nazad i gotovo. Nema tu plana. Ovaj Javor iz tri lopte pređe teren. Kad je uzmu na svojoj polpovini odmah otvaraju kontru. Zna se ko gde trči, mogu da odigraju to sa povezom na očima. Kad smo već kod Javora retko korektna ekipa. Na stranu to što igraju tvrdo i na jedan gol. Ljudi znaju šta hoće i kako to da dobiju. Toliko su sigurni u svoju igru, da sa igračem manje na 1:0 za njih, kod izmene igrač istrčava sa terena. Nema valjanja i seljačkih fora, a čini mi se da su na Omladinac došli po tri boda.
Sve u svemu čemer. Ako se ovako nastavi ne da nećemo nikog da pobedimo, nego gol do aprila nećemo dati.
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Javor 0-1 (0-1)

Post by Booze Brothers »

voja 10 wrote: Sve u svemu čemer. Ako se ovako nastavi ne da nećemo nikog da pobedimo, nego gol do aprila nećemo dati.
znači daćemo ga...jedva čekam april!

a evo i izveštaja...

Code: Select all

http://ofkbeograd.net/index.php?id=27&tx_ttnews[tt_news]=450&tx_ttnews[backPid]=7&cHash=2b7adeebc8

Code: Select all

http://www.ofkbeograd.co.rs/index.php?tip=report&show=113
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply