OFK Beograd - FK Partizan 0-3 (0-1)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

.....bice.....

Poll ended at Thu May 13, 2010 8:36 pm

.....pobeda OFK Beograda.......
7
39%
.............nereseno................
8
44%
........pobeda FK Partizana......
3
17%
 
Total votes: 18

plavobelibmw
junior
junior
Posts: 173
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:18 pm

Re: 13.05.2010. u 17:00 h OFK Beograd - FK Partizan

Post by plavobelibmw »

Archibald Rajs wrote:Plavi ne napadaj ljude koji nisu iz Beograda, pa ko od nas nema nekog ko mu je van glavnog grada. Ljudi navijaju za svoj klub, kao sto ti navijas za OFK Beograd. Svi bismo voleli da Beogradjani navijaju za OFK Beograd i lagano idemo (i radimo) u tom smeru. Nije samo Grobara bilo danas na tekmi i nas je bilo oko pet stotina sto na jugu, sto na istoku i ne treba sve crno da gledas.
Sto se tice igre, nasi momci su igrali odlicno i kada su promasili 3-4 stopostotne sanse bili su kaznjeni, to tako ide u fudbalu, mi smo pogodili stativu, promasili gol glavom sa pet metara tri puta, dva puta je abu promasio prazan gol. Idemo dalje, BSK je u nedelju da se proslavi ulazak u EVROPU!!!
I na zapadu nas bilo!!!!!! bre!!!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Partizan 0-3 (0-1)

Post by Booze Brothers »

jeste naravno...i drago mi je sto se ti javljas u ime zapada, a ne neko drugi kojima je izgleda cilj da se zadovoljavaju pljuvanjem po forumu po raznim skotovima, a da im ne pada na pamet da se bar parolom ili nekom drugom banalnom akcijom oglase protiv odvratnih pojava koje nas sve ubijaju...na desavanja na zapadu sam svakako obracao paznju, na istok ne, jer se tamo dele karte po pravilu suprotnim navijacima, mada mislim da su i od tih 600-injak sa istoka vecina navijala za Belgrado...na zapadu je po reakcijama bilo oko 150 ljudi koji su za Beograd...na celom stadionu je navijalo tek oko 800 za plavo bele...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

plavobelibmw
junior
junior
Posts: 173
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:18 pm

Re: OFK Beograd - FK Partizan 0-3 (0-1)

Post by plavobelibmw »

Nije vazno koliko nas je nego koju svetinju branimo!!!!Ko hoce sa nama dobrodosao je ko nece siroki mu putevi.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Partizan 0-3 (0-1)

Post by Booze Brothers »

Tacno tako, ali i toliko koliko nas je moramo da se ukljucimo i da promovisemo klub i da ga branimo od svega! Piskaranje na forumu je ziv kurac!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Partizan 0-3 (0-1)

Post by BU Shid »

Prvih 15 minuta smo igrali kao usrani, jbt kao da igraju protiv sremcestera, a ne partizana... Ali onda smo ih ubili do nekog 70-tog minuta, ja sam ostao odusevljen, nije nas hteo gol, i to je to... Svaka cast Svabi sto je uveo 3 spica + Simic, i da smo primili 5 komada nebi mi bilo zao...
A sad transfer rok... nek nam je bog na pomoci da Minica udari neko ludilo...
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

Post Reply