OFK Beograd - FK Partizan 0-3 (0-1)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

.....bice.....

Poll ended at Thu May 13, 2010 8:36 pm

.....pobeda OFK Beograda.......
7
39%
.............nereseno................
8
44%
........pobeda FK Partizana......
3
17%
 
Total votes: 18

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

OFK Beograd - FK Partizan 0-3 (0-1)

Post by Tehnodrom_BU »

Image

STATISTIKA I MEDJUSOBNI MECEVI :

http://www.bezmotike.com/fudbalski_klub ... ._Partizan

TABELA

1 Partizan 72
2 Crvena zvezda 68
3 OFK Beograd 50
.......................................
4 Spartak Zlatibor Voda 49
5 Vojvodina 41
6 Jagodina 37
7 Habitpharm Javor 36
8 Metalac 35
9 Rad 34
10 Borac 33
11 Smederevo 31
12 Hajduk 28
13 BSK 27
14 Napredak 26 .
......................................
15 Čukarički Stankom 26
16 Mladi Radnik 25

-----------------------------------------------------
Parovi 29. kola (13. maja):

IVANJICA: Javor - Vojvodina
ČAČAK: Borac - Hajduk
POŽAREVAC: Mladi radnik - Čukarički
BEOGRAD: OFK Beograd - Partizan
BEOGRAD: Crvena zvezda - BSK
SMEDEREVO: Smederevo - Spartak
KRAGUJEVAC: Metalac - Jagodina
KRUŠEVAC: Napredak - Rad

Parovi 30. kola (16. maja):

NOVI SAD: Vojvodina - Napredak
BEOGRAD: Rad - Metalac
BEOGRAD: BSK Borča - OFK Beograd
BEOGRAD: Partizan - Mladi radnik
BEOGRAD: Čukarički - Borac
JAGODINA: Jagodina - Smederevo
SUBOTICA: Spartak - Crvena zvezda
KULA: Hajduk - Javor

БСК1911

Re: 13.05.2010. u 17:00 h OFK Beograd - FK Partizan

Post by БСК1911 »

без коментара-може ли ми неко одговорити кад смо партизан победили на карабурми задњи пут?

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 13.05.2010. u 17:00 h OFK Beograd - FK Partizan

Post by Booze Brothers »

dobili smo ih proleca sezone 1994/95 kada smo ih tukli sa 2-1 i uzeli im titulu...znam da je tada damjanac branio za grobose a da ga je lobovao branko banjac...prvi gol se ne secam ko je dao, mozda Todorovic...a o toj utakmici moze da vam pise Eletric koji je sakupljao lopte oko stadiona pa je na kraju odugovlacio sa vracanjem istih u teren je je imao konflikt sa savom majmunom...posle toga smo zabelezili nekoliko neresenih rezultata sa njima kod kuce a u gostima su u svezem pamcenju nase dve pobede sa 1-0...jednoim ih je zaklao stosic a jednom bomba kolarova...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 13.05.2010. u 17:00 h OFK Beograd - FK Partizan

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: 13.05.2010. u 17:00 h OFK Beograd - FK Partizan

Post by NOZDRVA »

MORALI BI OBAVEZNO DA SE OGLASIMO POVODOM IZJAVE MOME MINICA (crko da bog da) VEZANO ZA SASU MARKOVICA!!!
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

БСК1911

Re: 13.05.2010. u 17:00 h OFK Beograd - FK Partizan

Post by БСК1911 »

доста нам је његовог патритизма у корист "вечитих"-ми смо вечити јер постојимо од 1911.

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: 13.05.2010. u 17:00 h OFK Beograd - FK Partizan

Post by poplaveliorgan »

Ni u polunamestenim-opustenim utakmicama[prvenstvima],a ni u ozbiljnim za bodove,kao sto je bila danas[cast kluba i bitka za potvrdu evrope] mi ne mozemo do makar do boda[na domacem terenu]..sta reci ,videlo se danas da se Partizan u pojedinim trenucima i povukao a mi nismo bili u stanju da sutnemo na gol..i opet ista prica protiv blizanaca bez borbe bez agresije i drskosti,opusteno i drugarski.....i mesto da se bore za DUH [PONOS}kluba pa izgube sa recimo 2-3 oni dozvole da nas klepe sa 3 komada
Nije ni bitno nisam nista ni ocekivao ....sve govori igra ....igra svima sudi.Ehh kako se u nekim zemljama tim koji zeli evropu ''iskaljuje'' na prvaku.I ona odvratna slika na stadionu prepun njihovih navijaca..gledajuci te seljacke fizionomije sa raznim akcentima..uvek sam se pitao KO SU SVI TI LJUDI? u Bogradu

vojvodina
junior
junior
Posts: 94
Joined: Fri Jan 01, 2010 10:54 pm

Re: 13.05.2010. u 17:00 h OFK Beograd - FK Partizan

Post by vojvodina »

Docekao je i Omladinski stadion sampionsko slavlje,posle visedecenijskog posta.Momcilo Minic je je verovatno bio medju najsrecnijima na stadionu.Pomogao je svom klubu da nastavi dominaciju.Jos da padne dogovor oko Markovica i njegovoj sreci nece biti kraja...

БСК1911

Re: 13.05.2010. u 17:00 h OFK Beograd - FK Partizan

Post by БСК1911 »

зато ја те утакмице са партизаном и звездом не гледам-ако га нисмо победили од 1994-95 г. а нисмо на карабурми(партизан),да је дорћол играо тих 16-17 утакмица једну би добио. а што се чика моме тиче он је сад најсретнији.ствартно смо у неким чудним односима са партизаном.

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: 13.05.2010. u 17:00 h OFK Beograd - FK Partizan

Post by Garfield »

poplaveliorgan wrote:Ni u polunamestenim-opustenim utakmicama[prvenstvima],a ni u ozbiljnim za bodove,kao sto je bila danas[cast kluba i bitka za potvrdu evrope] mi ne mozemo do makar do boda[na domacem terenu]..sta reci ,videlo se danas da se Partizan u pojedinim trenucima i povukao a mi nismo bili u stanju da sutnemo na gol..i opet ista prica protiv blizanaca bez borbe bez agresije i drskosti,opusteno i drugarski.....i mesto da se bore za DUH [PONOS}kluba pa izgube sa recimo 2-3 oni dozvole da nas klepe sa 3 komada
Nije ni bitno nisam nista ni ocekivao ....sve govori igra ....igra svima sudi.Ehh kako se u nekim zemljama tim koji zeli evropu ''iskaljuje'' na prvaku.I ona odvratna slika na stadionu prepun njihovih navijaca..gledajuci te seljacke fizionomije sa raznim akcentima..uvek sam se pitao KO SU SVI TI LJUDI? u Bogradu

ja i ti nismo gledali istu utakmicu!!!!!!

jesmo izgubili,ali nadigrani nismo bili!!!!!
31300

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Re: 13.05.2010. u 17:00 h OFK Beograd - FK Partizan

Post by BG Gambo »

poplaveliorgan wrote:Ni u polunamestenim-opustenim utakmicama[prvenstvima],a ni u ozbiljnim za bodove,kao sto je bila danas[cast kluba i bitka za potvrdu evrope] mi ne mozemo do makar do boda[na domacem terenu]..sta reci ,videlo se danas da se Partizan u pojedinim trenucima i povukao a mi nismo bili u stanju da sutnemo na gol..i opet ista prica protiv blizanaca bez borbe bez agresije i drskosti,opusteno i drugarski.....i mesto da se bore za DUH [PONOS}kluba pa izgube sa recimo 2-3 oni dozvole da nas klepe sa 3 komada
Nije ni bitno nisam nista ni ocekivao ....sve govori igra ....igra svima sudi.Ehh kako se u nekim zemljama tim koji zeli evropu ''iskaljuje'' na prvaku.I ona odvratna slika na stadionu prepun njihovih navijaca..gledajuci te seljacke fizionomije sa raznim akcentima..uvek sam se pitao KO SU SVI TI LJUDI? u Bogradu
Aj malo plavi po kuci, ne izmisljaj utakmicu
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

Archibald Rajs
senior
senior
Posts: 609
Joined: Wed Aug 09, 2006 11:48 am

Re: 13.05.2010. u 17:00 h OFK Beograd - FK Partizan

Post by Archibald Rajs »

Plavi ne napadaj ljude koji nisu iz Beograda, pa ko od nas nema nekog ko mu je van glavnog grada. Ljudi navijaju za svoj klub, kao sto ti navijas za OFK Beograd. Svi bismo voleli da Beogradjani navijaju za OFK Beograd i lagano idemo (i radimo) u tom smeru. Nije samo Grobara bilo danas na tekmi i nas je bilo oko pet stotina sto na jugu, sto na istoku i ne treba sve crno da gledas.
Sto se tice igre, nasi momci su igrali odlicno i kada su promasili 3-4 stopostotne sanse bili su kaznjeni, to tako ide u fudbalu, mi smo pogodili stativu, promasili gol glavom sa pet metara tri puta, dva puta je abu promasio prazan gol. Idemo dalje, BSK je u nedelju da se proslavi ulazak u EVROPU!!!

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

Re: 13.05.2010. u 17:00 h OFK Beograd - FK Partizan

Post by pinoce »

ja sam gledao utakmicu na tv,i mogu reci samo nasim momcima svaka cast na igri,nismo imali srece da ubacimo loptu u gol,ali nema veze bitno je kako smo igrali,shvabi svaka cast na hrabrosti sto je ubacio na kraju sve u napad,pa i ova 2 zadnja gola nisu sramotna posto nismo imali sta da izgubimo!!!
svaka cast plavo beli :salut: :salut: :salut: :salut:
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Partizan 0-3 (0-1)

Post by Booze Brothers »

Mili brate pa koju si ti tekmu gledao, je l' si je gledao uopste, ja mislim da nisi...?! Nikada nismo ovako bili egal sa ovim skotovima kao danas...pa mi smo jedno pola sata drzali njih non stop na njihovoj polovini! Imali smo zrelije sanse sigurno! Na kraju 0-3, covek kad bi pogldao rezultat pomislio bi ala su ih jebali a tako nije bilo nema sanse, cak naprotiv...nereseno je realno...nasa odbrana u par navrata sramotna i Topalko je spasao par golova i pogotci na kraju meca su stvarno sacuvaj boze, ali ni tada se nismo predavali i odmah smo vracali stopostotne sanse...nije htelo jednostavno...
odusevio me Rodic...onaj zutokljunac igra kao bar 25-ogodisnji bek...toliko rutine i ne komplikuje a moze da probije i da centarsut i trebali su da idu vise na njega nego na Beljku koji moze odlicno da odligra ali samo do nekog 60-70 minuta, posle je fakin jusls! treba ga menjati tada sa malim Aleksom koji bi kidao siguran sam...Abubakar danas ziv kurac i sigurno je vise koncentracije obratio na to kako da se pokaze pred menadzerima nego na tim... zera standardno odlican i Krle sa nekoliko dobrih suteva...
ostaje gorak ukus kada gledas skotove crvene koji slave titulu na tvom rodjenom beogradskom stadionu (mada je i njihov nas) i ovo je 8. vezana tekma gde ni bod nismo uzeli u duelima sa njima, ali ljudi stvarno moramo biti prezadovoljni svime sto smo mogli da vidimo ove sezone...ovi igraci su dovedeni za bud zasta plus su neki od nosioca golobradi mladici...mita je napravio odlicnu selekciju a suludi schwaba napravio timcinu! treci smo bre, tri godine smo bili nadomak druge lige...pa evo pogledajte primer vojvoDNe...ulozili bog zna kakve pare a ni u Evropu nisu otisli, peti su...znaci nije sve u lovi...
vidimo se u nedelju da pozdravimo nase plavo-bele momke...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Partizan 0-3 (0-1)

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply