FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

U finale ide...

Poll ended at Wed Apr 14, 2010 7:58 pm

Crvena Zvezda
3
16%
OFK Beograd
16
84%
 
Total votes: 19

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Post by dušan »

KoVcHa wrote:[url]http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... ribini/url]
Zato sem cekali kao telad posle kraja....

Komentar na mec.
Eh....blago receno, tuga, jad i beda. Neznam sta moze da iscupa OFK-u iz sivila ali ozbiljnije promene moraju da se dese i to BRZO! Videla se i zelja i borba ali sve je to bilo jako bledo i bez energije.
Svaka cast Bojanu - najbolje odigrao danas. Eh da nam je takav bio ceo tim.
SUDIJA na VESALA! Ono je biloo sramota i nije mi jasno ko uposte kontrolise i prima takve maloumne ljude da rade taj posao.
Cekmao ishod sutrasnjeg meca i kraj prvenstva.
Vise srece drugi put.
ono nije bilo za drugi žuti karton već napucana lopta koja je našeg igrača pogodila u ruku-nije on namerno igrao rukom-nastavlja se navijanje,ma nemam više komentara zgadili su mi se
ДУШАН

vojvodina
junior
junior
Posts: 94
Joined: Fri Jan 01, 2010 10:54 pm

Re: FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Post by vojvodina »

Sad kad procitah predhodne komentare,i kad se prisetih nekih momenata iz utakmice,nije mi ni malo nerealno to da je pobednik odlucen mnogo pre meca.Sto se tice sudjenja sudija nije svirao penal posle cistog faula nad Abubakarom,ali pre toga sudija je i ponistio cist gol Zvezdi.Tako da sudija nije taj koji je odlucio mec.Kao sto sam vec sinoc rekao ovaj poraz je samo odraz stanja u klubu.Evo klasicnog primera.Do proslogodisnjeg remija( bilo je 2:2) OFK Beograd je zaredjao 10 uzastopnih poraza od Zvezde!!!!!!!! I svi porazi su dozivljeni na manje vise isti nacin!!! Od raspada SFRJ ima bar 10 klubova koji su uglavnom igrali u prvoj ligi i siguran sam da niko od njih nema toliku seriju poraza od Zvezde.Treba pogledati spisak onih koji su predhodnih godina pobedjivali Zvezdu.Tu su i timovi poput Vozdovca,Javora,Bezanije,Hajduka,Cukarickog itd.Recimo Javor(prosle sezone) i Bezanija(pre cetri sezone) su imali bolji bilans od Zvezde!!! Jedino je OFK Beograd kao po nepisanom pravilu bio redovna musterija Zvezde.Slucajno???Naravno da ne.Ovo je DNO DNA,i ne moze biti gore.Ovi dueli sa Zvezdom su samo jedan od nizu razloga zasto OFK Beograd ima toliko malo navijaca.Pa malo ko hoce da navija za instant klub,koji se podredjuje potrebama vecitih.Kad god su vecitima potrebni OFKBeograd je tu da im velikodusno pokloni.I tako u nedogled...

Archibald Rajs
senior
senior
Posts: 609
Joined: Wed Aug 09, 2006 11:48 am

Re: FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Post by Archibald Rajs »

Ono sto mene raduje je broj ljudi koji su juce dosli da gledaju tekmu, nas 300, 350. Jednog dana ce nas biti 3500, a onda nece biti lako da namestaju i prodaju tekme!
Mislim da je nasi nisu namestili. Igrali smo na penale, nesrecno primili gol. Da smo hteli da namestamo tekmu igrali bismo otvoreno,tu bi nas nakantali, a pao bi i neki gol sa nase strane, tipa 3-1 za cigane bi bilo. Opet bila su mi sumnjiva ona dva Bojanova izletanja u drugom poluvremenu kada je gol ostao prazan, a opet lik je branio takve prilike! Sve je izmesano i osecanaj i razmisljanj, sve u kurac!!! Znam samo da sam ceo jebeni da nervozan i da bih sve oterao u picku lepu materinu, jos uvek mi prolazi ono zemunsko drvo u glavi kako jedva zahvata loptu, a Bojan se baca u pogresnu stranu. Ostaje nam da se borimo za to trece mesto, sve u svemu kada se sada uporedi ova sezona sa prethodne dve mozemo biti prezadovoljni, ali ja ne zelim da budem prezadovoljan polufinalom Kupa i trecim, cetvrtim ili petim mestom, ja zelim prvo mesto, pobedu u svakom mecu, zelim da budemo najbolji, a to cemo na svu zalost morati jos dugo, dugo da cekamo.

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Re: FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Post by PLAVA FAMILIJA »

SAd sa Spartakom za Evropu ...Uffff bice zajebano valjda ce Vosa ozbiljno protiv njih u subotu...
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Post by dušan »

vojvodina wrote:Sad kad procitah predhodne komentare,i kad se prisetih nekih momenata iz utakmice,nije mi ni malo nerealno to da je pobednik odlucen mnogo pre meca.Sto se tice sudjenja sudija nije svirao penal posle cistog faula nad Abubakarom,ali pre toga sudija je i ponistio cist gol Zvezdi.Tako da sudija nije taj koji je odlucio mec.Kao sto sam vec sinoc rekao ovaj poraz je samo odraz stanja u klubu.Evo klasicnog primera.Do proslogodisnjeg remija( bilo je 2:2) OFK Beograd je zaredjao 10 uzastopnih poraza od Zvezde!!!!!!!! I svi porazi su dozivljeni na manje vise isti nacin!!! Od raspada SFRJ ima bar 10 klubova koji su uglavnom igrali u prvoj ligi i siguran sam da niko od njih nema toliku seriju poraza od Zvezde.Treba pogledati spisak onih koji su predhodnih godina pobedjivali Zvezdu.Tu su i timovi poput Vozdovca,Javora,Bezanije,Hajduka,Cukarickog itd.Recimo Javor(prosle sezone) i Bezanija(pre cetri sezone) su imali bolji bilans od Zvezde!!! Jedino je OFK Beograd kao po nepisanom pravilu bio redovna musterija Zvezde.Slucajno???Naravno da ne.Ovo je DNO DNA,i ne moze biti gore.Ovi dueli sa Zvezdom su samo jedan od nizu razloga zasto OFK Beograd ima toliko malo navijaca.Pa malo ko hoce da navija za instant klub,koji se podredjuje potrebama vecitih.Kad god su vecitima potrebni OFKBeograd je tu da im velikodusno pokloni.I tako u nedogled...
напокон правда је бар делимично задовољена-војводина је победила партизан а нама остаје да гледамо како одважно војводина игра против партизана а не кукавички као ми против звезде.и тренер њихов је био одважан када је у питању њихов меч са звездом у финалу.ето како пролазе они који намештају куп.
и циганима је суспендован стадион-бар да их нешто пецне.
нашем моми остаје да рони сузе што му партизан са станковићем изгуби а било би добро да се наши навијачи удруже у навијању са војводином против звезде да се ето мало и део управе офк београда који навија за звезду мало тргне ако је то могуће.
војводини све честитке а нама задатак да сигурно победимо у пожаревцу.
ДУШАН

User avatar
Doktor Gonzo
jooo instruktore
Posts: 1616
Joined: Wed Aug 30, 2006 2:58 pm
Location: na Beogradskom asfaltu gde legende nastaju...
Contact:

Re: FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Post by Doktor Gonzo »

Archibald Rajs wrote:Ono sto mene raduje je broj ljudi koji su juce dosli da gledaju tekmu, nas 300, 350.
354 čo'eka, možda i za koji više, brojao naš BW_Kežualac u fotošopu! Kiša je malko uticala na broj...kako naš, tako i ciganjski.

PS. Jebem mater ovima iz žurnala!
"Веруј ми, ми П******и смо страшно пргави!"

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Post by voja 10 »

sutra demanti :lol:
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Post by dušan »

тачно је како сам и мислио-други жути картон за марковића -напуцана лопта.
што се тиче поништеног гола због наводног офсајда(смешно) па колико су голова нама дали на ту фору односно када је био офсајд а судија признао гол,"велика штета"
волео бих да им .одрежу максималну казну једно 12 утакмица да не играју на свом терену, толико их волим.
ДУШАН

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Post by poplaveliorgan »

Jos uvek razmisljam o utakmici ..tesko je bilo u sredu uvece..tesko,tesko.....biti ofkovac .Bez ponosa,uvredjen,osramocen igrom i dresovima crne boje[lep esej napisa VOJVODINA,stvarno je covek sve upravu)
Ipak moram da cestitam i Vojvodini tako se igra protiv blizanaca..mudima..setam ovim nasim Beogradom juce i danas i ne mogu da shvatim kako ce izgledati kraj ovim sranjima kada ce mo mi biti taj koji se pita....cak kapiram da ne moramo da budemo nikada prvaci ali da pokazemo da imao dusu,srce,romantiku,petlju....da pokazemo da postojimo.Da nosimo ozbiljno ime, ime naseg Beograda....mi moramo da u kup takmicenju pokazemo duh i srce nasih "predaka" Skoblara,Paje,Sanija koji su se poigravali,osvajali i punili srca navijaca a ne da u svom gradu igramo bunkericu pred oni kulovima.......

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Post by poplaveliorgan »

Bez finala, uzdignuta čela
15.04.

OFK Beograd jeste sinoć ”namučio” Crvenu zvezdu, ali nije uspeo da se plasira u finale Lav kupa Srbije, pošto su crveno-beli na Marakani pred oko 10 hiljada gledalaca slavili sa – 1 : 0. Jedini gol postigao je Dejan Lekić tri minuta pre kraja ovoga meča. Neopisiva radost ”delija” na tribinama i kompletnog Zvezdinog stručnog štaba kraj aut linije na zapadnoj strani stadiona, najbolje su pokazatelj koliko je pogotkom Lekića crveno-belima pao ”kamen sa srca”.

Uzdignuta cela!!!!!Namucio Zvezdu!!!! :cyclopsani: ako si sti to tako video rodjace onda ti sve oprastam...

vojvodina
junior
junior
Posts: 94
Joined: Fri Jan 01, 2010 10:54 pm

Re: FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Post by vojvodina »

Dusane u potpunosti se slazem sa tim da bi bilo lepo da navijaci OFK Beograda pomognu Vojvodini u finalu.Koliko je to izvodljivo ne znam.Oko toga se neko drugi pita.Inace na nasim forumima smo dobijali cestitke od clanova drugih navijackih grupa,na primer bilo je dosta cestitki od Meraklija,a i jedan navijac OFK Beograda je cestitao prolaz.Kako god pobeda u finalu bi donela trofej u vitrine Vojvodine,alo ako se gleda malo sire to bi bila pobeda SRPSKOG fudbala.Zato bi bilo lepo da nas petog maja na tribinama podrze i ostali navijaci koji nisu naklonjeni blizancima.Jer kao sto sam rekao pobeda Vojvodine bi bila i pobeda SRPSKOG FUDBALA!!!

plavobelibmw
junior
junior
Posts: 173
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:18 pm

Re: FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Post by plavobelibmw »

Bicemo svi srcem uz Vojvodinu ,dali i na tribini kompleksno je pitanje?

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Post by dušan »

poplaveliorgan wrote:Jos uvek razmisljam o utakmici ..tesko je bilo u sredu uvece..tesko,tesko.....biti ofkovac .Bez ponosa,uvredjen,osramocen igrom i dresovima crne boje[lep esej napisa VOJVODINA,stvarno je covek sve upravu)
Ipak moram da cestitam i Vojvodini tako se igra protiv blizanaca..mudima..setam ovim nasim Beogradom juce i danas i ne mogu da shvatim kako ce izgledati kraj ovim sranjima kada ce mo mi biti taj koji se pita....cak kapiram da ne moramo da budemo nikada prvaci ali da pokazemo da imao dusu,srce,romantiku,petlju....da pokazemo da postojimo.Da nosimo ozbiljno ime, ime naseg Beograda....mi moramo da u kup takmicenju pokazemo duh i srce nasih "predaka" Skoblara,Paje,Sanija koji su se poigravali,osvajali i punili srca navijaca a ne da u svom gradu igramo bunkericu pred oni kulovima.......
упутио сам и ја синоћ честитку војводини и похвалио их како се бори за дрес клуба.жале што нисмо ми у финалу као два најстарија српска клуба основана пре 1945.
јкош звезда званично упућује жалбу на суђење због непризнатог гола(непостојећег офсајда) а ми хвала богу улизице због искључења марковића ништа.
ма треба да се организујемо и будемо са навијачима војводине у финалу са звездом што они и прижељкују и било би им драго или да се бар застава офк београда завиори поред заставе војводине у финалу купа.-ето одговора нашој тупавој управи.
наш шваба хвали игру наших(данашњи блиц)-ма више ништа не разумем-кад голман звезде остане неоцењен и навала наша има слаб учинак каква је то добра игра.
ДУШАН

vojvodina
junior
junior
Posts: 94
Joined: Fri Jan 01, 2010 10:54 pm

Re: FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Post by vojvodina »

Ono sto bih ja istakao je to da je poslednjih godina moderno za neke nase navijacke grupe da se pobatime sa inostranim navijackim grupama.Pa eto Plava Unija se pobratimila sa navijacima Dinama.Pa ako to moze zasto i zajednicko navijanje vise SRPSKIH navijackih grupa nije moguce??? Jer da se ne ponavljam Vojvodina u finalu ne igra samo za sebe i svoju slavu,vec i za srpski fudbal.I sa te strane gledano ne bi bilo nista nelogicno.A voleo bih da vidim cigane i njihovu reakciju na taj dogadjaj.Ne bi bilo ni lose da legne neki veliki transparent(po mogucstvu zajednicki) koji bi podsetio ko su i sta.Vec vidim da se po medijima hvalisu kako ce napuniti armijski pasnjak posto glodari kao domacini to ne mogu.Sto se tice mene svako je dobrodosao.A opet ja sam samo jedan od mnogih,pa bas i ne mogu na to da uticem.I medju navijacima postoji neka piramida,svaka navijacka grupa ima svoje vodje pa ako je ta zelja velika onda te vodje treba da stupe u kontakt sa vodjama ove druge grupe.

Post Reply