FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

U finale ide...

Poll ended at Wed Apr 14, 2010 7:58 pm

Crvena Zvezda
3
16%
OFK Beograd
16
84%
 
Total votes: 19

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sreda, 14.04. u 19:30h - FK Crvena Zvezda - OFK Begrad

Post by Booze Brothers »

Pendula wrote:Ma koji bre Rodic Svabo na krilo zelen je jos on nece nista uraditi...... bolje Abubakara da spusti na krilo brz je barem
ma i ja sam za Lumumbu na krilu ali ovako ce najverovatnije biti..posle cigana svi hvale Rodu a i vidim da ovi iz uprave hoce da ga guraju...realno da se ja pitam gurnuo bih Lumumbu na krilo a na foru bih gurnuo Injca jer nam treba jak sidras...
na sudije ne trebamo previse da gledamo jer je to visa sila i mi ne mozemo tu mnogo toga da menjamo(mislim na naBijace)...no ajde ima i tv prenosa pa ce se valjda koliko toliko cigani ustezati od direktnog namestanja...samo na pocetku im dati frku sa dva tri starta na ivici kartona da im pokazemo drugo lice od onog od pre 10-ak dana i bice drugacije...oni su nas sigurno posle te tekme potcenili kao i cela fudbalska javnost sto mislim da je nasa velika sansa...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Stoik
junior
junior
Posts: 76
Joined: Mon Feb 26, 2007 11:32 am
Contact:

Re: Sreda, 14.04. u 19:30h - FK Crvena Zvezda - OFK Begrad

Post by Stoik »

Mnogo nešto optimizma vlada u prognozi :D Ako, neka samo tako i bude na kraju,... samo sve te povrede u vašem timu prave ozbiljnih problema. Al' sa druge strane mi je drago da se vraća Trivun sa kojim sam kratko popričao pred nedeljnu utakmicu. Reče da se nada da će moći da odigra do kraja. Koliko sam primetio, on vam je tu ključni igrač, koji drži konce igre u svojim nogama.

Ajd' pa srećno i da se vidimo u finalu :D

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Re: Sreda, 14.04. u 19:30h - FK Crvena Zvezda - OFK Begrad

Post by PLAVA FAMILIJA »

Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Sreda, 14.04. u 19:30h - FK Crvena Zvezda - OFK Begrad

Post by dušan »

poplaveliorgan wrote:Sta treba da se desi da sa ovako oslabjenim i prosecnim timom pobedimo mandove na njihovom terenu koji su nas ladno dobili pre nedelju dana.Treba da odigramo bez greske u odbrani,treba izbeci penal za zvezdu i sudiska navlacenja,treba izbeci nadoknadu vremena od 7 minuta,pritiske ,postici najmanje 2 gola ,tradicija[nismo ih dobili 5 godina]I sa mnogo jacim timovima smo izlazi pred njih pa nista....ali mozda je tu neka sansa posto su i oni krajnje sumnjivi
Plasi me nejasna izjava be z odgovora kapitena OFK koji kaze nije bilo AGRESIJE protiv Zvezde????!!!A zasto kapitene?Kada ce poceti ta sveosta agresija Beograda....ee posto je uprava u lepim odnosima sa njima zato i ima 220 gledalaca{sos kanal]i zato se ''zvezdi ne preti''

Primera radi u Spaniji igraci timova koji igraju protiv Barse i Reala dobiju najvise crvenih i zutih kartona i pretrce najvise kilometara a kod nas nema AGRESIJE...


'Ali da ne bude sve tako crno jedina formulna po mom misljenju je bunker koji forsira trener Spartaka pod uslovom da su u klubu spremni da zarate sa zvezdom i da ih dobro istuku po nogama...ako se tako bude igralo crna perlica abubakar daje gol 10 min pre kraja i vodi nas na nas najmili stadion YUGOSLOVENSKE ARMIJE
пријатељу са тобом се слажем не 99% већ 100%-набројао си све елементе њихових победа до сада-ми никад не желимо да коментаришемо суђење да додам и то,управа је у дивним односима и са звездом и партизаном- добар део управе није могао да се устали у управама ова два клуба, па седе као пријатељи у офк београду.зато већ годинама не гледам дуеле офк београда са звездом и партизаном-задњи меч на карабурми сам гледао кад је офк победио звезду са 1-0 голом душана петковића(сина илије петковића).
гледао сам само уз тв пренос када је то било.волео бих искрено да ме данас наши демантују и победе звезду али....дај боже..
чињеница је да смо на свакој утакмици на карабурми почев од спартака па до звезде примали по 2 гола без обзира добили или изгубили.
шваби једино верујем......
ДУШАН

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sreda, 14.04. u 19:30h - FK Crvena Zvezda - OFK Begrad

Post by Booze Brothers »

Najava je malo obogacena, te pogledajte...ima Specijala nasih medjusobnih kup duela, zanimljivosti, izjava...
http://www.ofkbeograd.net

a @dusane tada kada je petko dao gol 2001. bilo je 2-1, posle toga smo ih pobedili 2003. 1-0 golom Kolakovica...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Sreda, 14.04. u 19:30h - FK Crvena Zvezda - OFK Begrad

Post by poplaveliorgan »

:( Fuuuu..steta.Ali zasto dosudi klincu drugi zutu kad dete nije imalo nameru da je udari rukom poganim gade sticicete kazna.
igra borbena i freneticna svaka cast momci.Svaba je namestio blok kako sam i ocekivao ali je za nijansu pogresio ....morao je da pomogne Abubakaru koji je delovao raspolozen na pocetku.Veseljko je usao rovit i to je odlucilo.Saranov odlican.Planic solidan.Beljic odsecen bez pomoci saigraca.Slabo u napada.Nikolic dobar.Lazarevic povredjen i to je odlucilo da primimo jadan gol.....
Ipak je sve po starom ...vremena se ne menjaju i ostaje samo da cekamo da se sve promeni u ovoj zemlji....
I ti golovi u zadnjih 5 minuta su vec tradicija zadnjih godina pocev od lokomotive P.......
Pojedini igraci sa neprigladnim kopackama.......

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Sreda, 14.04. u 19:30h - FK Crvena Zvezda - OFK Begrad

Post by dušan »

Booze Brothers wrote:Najava je malo obogacena, te pogledajte...ima Specijala nasih medjusobnih kup duela, zanimljivosti, izjava...
http://www.ofkbeograd.net

a @dusane tada kada je petko dao gol 2001. bilo je 2-1, posle toga smo ih pobedili 2003. 1-0 golom Kolakovica...
на жалост ту утакмицу нисам гледао.
пошто изгубисмо и ови утакмицу од звезде о-1 има ли неко ко познаје неког видовњака да ми каже када или које године ће офк београд победити звезду
колико смо утакмица задњих година примали гол од звезде у последњих 10 минута.
ДУШАН

Archibald Rajs
senior
senior
Posts: 609
Joined: Wed Aug 09, 2006 11:48 am

Re: Sreda, 14.04. u 19:30h - FK Crvena Zvezda - OFK Begrad

Post by Archibald Rajs »

Jedino za cim treba da zalimo je sto smo opet jedva ispali u Kupu, ali sta sad idemo dalje. Kada nam je ono zemunsko govno/drvo dalo nisam mogao da verujem... Tuga, jad, suze zamalo da krenu. Bolje da su nam metnuli tri komada, nego tako, jedino gore bi bilo da je bio 93 minut. Saranov igrac tekme, bez obzira sto je primio taj gol. Branio je najbolje od kada ja gledam OFK-u. Steta, zaista steta, sada nam ostaje da u prvenstvu jurimo Evropu.

User avatar
Y.B.F.
junior
junior
Posts: 370
Joined: Sat Nov 18, 2006 7:09 pm
Location: karaBUrma

Re: Sreda, 14.04. u 19:30h - FK Crvena Zvezda - OFK Begrad

Post by Y.B.F. »

steta,malo nam je falilo do penala,a tamo sam siguran da bi im onako raspolozen Sarance odbranio sigurno dva komada..a o crvenom kartonu,kao ni o svim duelima gde su cigani izlazili kao faulirani(i najblazi skok Abua je bio okarakterisan kao faul) ne treba trositi reci..govna ko govna,da smo ostali sa 11 izdrzali bi sugurno do kraja..al dobro sta je tu je,idemo sad na trece mesto i pravac Evropa :8)
!!!!!!!!!IT'S TIME TO SAY GOODBYE!!! UPRAVA NAPOLJE!!!!

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Re: Sreda, 14.04. u 19:30h - FK Crvena Zvezda - OFK Begrad

Post by PLAVA FAMILIJA »

Ako Partizan prodje sutra prva 4 idu u Evropu..
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
Y.B.F.
junior
junior
Posts: 370
Joined: Sat Nov 18, 2006 7:09 pm
Location: karaBUrma

Re: Sreda, 14.04. u 19:30h - FK Crvena Zvezda - OFK Begrad

Post by Y.B.F. »

PLAVA FAMILIJA wrote:Ako Partizan prodje sutra prva 4 idu u Evropu..
ovo bi nam do jaja leglo :D
!!!!!!!!!IT'S TIME TO SAY GOODBYE!!! UPRAVA NAPOLJE!!!!

vojvodina
junior
junior
Posts: 94
Joined: Fri Jan 01, 2010 10:54 pm

Re: Sreda, 14.04. u 19:30h - FK Crvena Zvezda - OFK Begrad

Post by vojvodina »

Ovaj mec je klasican primer kako se utakmica zavrsi kad igraju tim koji ima kompleks vise vrednosti i tim kooji ima kompleks nize vrednosti.Igraci OFK Beograda su igrali tako,da je izgledalo da nebi ni za mesec dana stvorili neku ozbiljniju sansu,a da ne govorim koliko bi im trebalo da daju gol.I ako je ova pobeda Zvezde apsolutno zasluzena ovaj poraz ima neke karaktersitike tragicnog.Bilo je strasno gledati igrace u crnim dresovima kako se grcevito brane,kao da su im rivali Mesi,Cavi i drustvo,a ne Lekic,Bogdanovic i kompanija.Nijedan pravi sut za devedeset minuta (ne)igre.Strasno.Ali ovaj poraz je samo odraz stanja u klubu.A stanje je takvo da je OFK Beograd izgubio sve ono sto ga je krasilo ranijih decenija.Izgubio je svoju cast,svoje ime koje su svi postovali,klub nema svoje ja.Ovaj OFK Beograd je samo bleda kopija nekadasnjeg OFK Beograda(BSKa).Ovaj poraz izazvace tugu medju tragicno(SVE VEZANO ZA OFK BEOGRAD JE TRAGICNO) malim brojem ljudi koji i dalje veruju u bolje sutra i koji su i dalje uz plavo bele boje .Tim malobrojnim navijacima je jedino i stalo do kluba,dok ce uprava na celu sa Minicem davati izjave poput"za nas je i ovo uspeh jer ipak je Zvezda veliki klub" i tako u krug.Njima je i onako svejedno .A sto se tice pisanja poplaveliorgan koji je naglasio da se vremena ne menjaju i da je jedino ostalo da se saceka da dodje do zeljenih promena,odmah da dodam da od cekanja nema nista.Vreme se nece samo od sebe promeniti.Mi moramo da menjamo vreme.A za OFK Beograd je jasno da mora mnogo toga da se menja.Bice bruke ako klub u ovakvom stanju doceka stogodisnjicu.A ta stogodisnjica sve je bliza.Na kraju da dodam da mi ostaje nada da i Vojvodina nece na ovaj nacin biti porazena i ponizena...

User avatar
KoVcHa
novajlija
novajlija
Posts: 40
Joined: Mon Nov 27, 2006 3:35 am

Re: FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Post by KoVcHa »

[url]http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... ribini/url]
Zato sem cekali kao telad posle kraja....

Komentar na mec.
Eh....blago receno, tuga, jad i beda. Neznam sta moze da iscupa OFK-u iz sivila ali ozbiljnije promene moraju da se dese i to BRZO! Videla se i zelja i borba ali sve je to bilo jako bledo i bez energije.
Svaka cast Bojanu - najbolje odigrao danas. Eh da nam je takav bio ceo tim.
SUDIJA na VESALA! Ono je biloo sramota i nije mi jasno ko uposte kontrolise i prima takve maloumne ljude da rade taj posao.
Cekmao ishod sutrasnjeg meca i kraj prvenstva.
Vise srece drugi put.
...napred OFK-a ale!

User avatar
Ofkas_Familija
senior
senior
Posts: 560
Joined: Fri Jan 25, 2008 1:04 am
Location: KARABURMA

Re: FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Post by Ofkas_Familija »

ljudi nemoj da se zvaravamo,pa ova utakmica je bila resena kao i ona pre par dan,samo mnogo iskusnije,bar za javnost.....videli ste igru.bez sanse,videli ste ponisten gol cigosa,a cist,pa kada bi to moglo da se desi?!!!nemoj da se zavaravamo u nasoj banana drzavi nista nije slucajno,ajde vi meni recite da li je jedan igrac dosao pognute glave i sa vidnom tugom pozdravio nas,NIJE,cak je i sarke dotrcao i otapsao,pa nemoj da se zajebavamo,ja da sam izgubio polu finale kupa u 87-om minutu,sa igarcem manje, i dres i govno svoje bi poje,ovo je klasicna srbija,koju treba i moramo da zalimo!!!odavno nije bilo finale zveza-partizan,a na nasu zalost to ce ove godine biti!!!nema lazi,nema prevare,samo ciste cinjenice :wink: :roll:
I ZANESEN TOM LEPOTOM
Image

TO JE TAJ GAS...MI SMO LJUDI KOMPLEKSASI...

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: FK Crvena Zvezda - OFK Begrad 1-0 (0-0)

Post by celtic »

Vosha dobija grobare..cigani tje to srediti da bi doshli lakshe do kupa...shto se koji kurac uopshte igra fudbal..nek naprave par prijateljskih utakmica a kup i prvenstvo nek se da za stolom onom koji ima najache veze...a ne da prave budale od to malo ljudi koji dodju da gledaju unapred poznatu rezhiju...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

Post Reply