OFK Beograd - FK Crvena zvezda 0-2 (0-1)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

.....bice.....

Poll ended at Sat Apr 03, 2010 7:52 pm

.......pobeda OFK Beograda......
11
55%
..............nereseno................
6
30%
....pobeda FK Crvene zvezde....
3
15%
 
Total votes: 20

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Crvena zvezda 0-2 (0-1)

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BW_casual
senior
senior
Posts: 850
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:45 pm
Location: curva sud
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Crvena zvezda 0-2 (0-1)

Post by BW_casual »

Bilo je tu rupa i na zapadu i na istoku,ali manje od 3000 ljudi na stadionu nema shanse :rambo:

Image

Image

Image

Image

Image
OFK-A!
lutanje, fudbal i tombole.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Crvena zvezda 0-2 (0-1)

Post by Booze Brothers »

e to...ovaj pravougaonik na zapadu prima oko 800 ljudi...tih sektora na zapadu ima 8 (7+2 po pola)...plus loza pa procenite...po meni je bilo na zapadu bar za dva puna sektora a mozda i vise...po meni sa lozom na zapadu oko 2000. na istoku je sa severom bilo oko 1500 a mozda i vise...i dalje tvrdim izmedju 3500 i 4 soma...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

vojvodina
junior
junior
Posts: 94
Joined: Fri Jan 01, 2010 10:54 pm

Re: OFK Beograd - FK Crvena zvezda 0-2 (0-1)

Post by vojvodina »

Prvo da pozelim srecan uskrs svim clanovima ovog foruma.Sto se tice utakmice,kad sam video rezultat sve mi je bilo jasno.Sve je ovo izrezirano po ko zna koji put.Sada mozemo da konstatujemo da su Vojvodina i OFK Beograd vestacki oziveli Zvezdu koja je bila na patosu posle poraza od Metalcem i skandalozne pobede nad Smederevom.Protiv nas im nije bio potreban sudija,bili su dovoljni "nasi" igraci.Pa da je moja baba igrala prosle nedelje protiv cigana,vise bi trcala i borila protiv njih,a po vasim komentarima vidim da je ista situacija bila i juce.Samo sto su crveni dali jedan gol manje.Tako da mozemo da konstatujemo da kad god Zvezdi budu potrebni bodovi,Vojvodina i OFK Beograd ce ih u medjusobnom duelu ponuditi na izvolte.Naravno sad ce svi potplaceni novinari poceti na sav glas da hvale sjajnu igru Lekica i drugova,i naravno sjajnu taktiku Kratka Ostanica,ups Ratka Ostanica.Ako cemo da gledamo sa vedrije strane,bar su nasa dva kluba pomogli da se raspuca nas reprezetativac i cudo od napadaca Dejan Lekic koji skoro pola godine nije mogao vola da ubode,ali je zato protiv nas pokazao sav svoj golgeterski talenat.To je dobro za nasu reprezentaciju,da bude u formi pred SP u Africi.A sto se tice toga da je ovaj mec zamena za kup,tj da ce cigani za uzvrat pustiti OFK Beograd u polufinalu kupa,zeleo bih da kazem da se ne nadate puno,cisto sumnjam da ce od toga biti nesto.To se pricalo i uoci meca Vojvodine sa Partizanom,sa istim scenarijom.Ako realno pogledajte zasto bi blizanci ista poklanjali ili bilo koga pustali??? Prc... nas vec decenijama,rade sta im se hoce,unistavaju druge klubove i uopste nas fudbal,nikome ne polazu racune,i sad ce odjednom da prepuste jedan trofej koji istina manje vredan od onog drugog.Nema leba od toga...

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: 03.04.2010. 16:00 H OFK Beograd - FK Crvena zvezda

Post by dušan »

Archibald Rajs wrote:Jedina pozitivna stvar pred utakmicu u Kupu je da gora igra od ove danasnje ne moze biti. Trcali bi mi dvesta krugova po atletskoj stazi za danasnju igru, niko nista danas, jedino je Saranov odbranio par suteva (odlicna dva Jevticu). Izuzev Beljica, niko nista, nula, prazno. Razocaran sam danasnjom tekmom, od kada pratim OFK-u nismo bili losiji protiv cigana. Sva sreca da cigani nisu iskoristili veliki broj sansi, inace bi bilo kao prethodnih godina u duelima sa ciganima, po pet komada u mrezi. I te tekme sto smo gubili igrali smo bolje, danas samo jedan zuti karton, bez ostrine u duelu, bez dobro pasa, klasicno bunarenje celo drugo poluvreme, nekoliko vracanja Saranovu koja su zavrsila u nogama ciganskih napadaca, jedan sut u okvir gola!!! STRASNO!!! Mislio sam da je Zvezda kurac, ali imau par dobrih igraca Kadu, Lazetic, Bogdanovic, Ninkov ostar, Lekic, Perovic i Jevtic stalno u sansi (to sto ne znaju da ga metnu to je druga prica).
Morao sam malo da olaksam dusu, osecao sam se kao kurac na kraju tekme. Sledeca tekma protiv Vose mora dvesta puta bolje, a Kup ne treba ni da igramo ako cemo igrati kao danas. Par cuski i disciplinskih treba Svaba da podeli, da se momci malo prodrmaju.
у једним новинама мислим да је курир било је написано- мркела,звездин адут и фотка аџића и мркеле -изгледа да нашима звезда и није неки императив за победу-видевши на сос каналу избештај са те утакмице,па много је смешна и већина наших дуела са звездом су смешне,зато их и не гледам годинама(кад играмо са њима било на карабурми или код цигана)
ДУШАН

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: 03.04.2010. 16:00 H OFK Beograd - FK Crvena zvezda

Post by dušan »

dušan wrote:
Archibald Rajs wrote:Jedina pozitivna stvar pred utakmicu u Kupu je da gora igra od ove danasnje ne moze biti. Trcali bi mi dvesta krugova po atletskoj stazi za danasnju igru, niko nista danas, jedino je Saranov odbranio par suteva (odlicna dva Jevticu). Izuzev Beljica, niko nista, nula, prazno. Razocaran sam danasnjom tekmom, od kada pratim OFK-u nismo bili losiji protiv cigana. Sva sreca da cigani nisu iskoristili veliki broj sansi, inace bi bilo kao prethodnih godina u duelima sa ciganima, po pet komada u mrezi. I te tekme sto smo gubili igrali smo bolje, danas samo jedan zuti karton, bez ostrine u duelu, bez dobro pasa, klasicno bunarenje celo drugo poluvreme, nekoliko vracanja Saranovu koja su zavrsila u nogama ciganskih napadaca, jedan sut u okvir gola!!! STRASNO!!! Mislio sam da je Zvezda kurac, ali imau par dobrih igraca Kadu, Lazetic, Bogdanovic, Ninkov ostar, Lekic, Perovic i Jevtic stalno u sansi (to sto ne znaju da ga metnu to je druga prica).
Morao sam malo da olaksam dusu, osecao sam se kao kurac na kraju tekme. Sledeca tekma protiv Vose mora dvesta puta bolje, a Kup ne treba ni da igramo ako cemo igrati kao danas. Par cuski i disciplinskih treba Svaba da podeli, da se momci malo prodrmaju.
у једним новинама мислим да је курир било је написано- мркела,звездин адут и фотка аџића и мркеле -изгледа да нашима звезда и није неки императив за победу-видевши на сос каналу избештај са те утакмице,па много је смешна и већина наших дуела са звездом су смешне,зато их и не гледам годинама(кад играмо са њима било на карабурми или код цигана)
Докле год наши фудбалери и тренери почну реченицу" звезди се не прети" или партизану од фудбала нема ништа.Боже зна ли неко неку лигу у европи где 2 клуба годинама беже од трећег или четвртог по 20 и кусур бодова.После пораза од ова 2 клуба тренери и фудбалери изјављују"окрећемо се следећем колу са нама равним"-ето доказа колико је наша лига неинтересантна изузев навијачима партизана и звезде.
Дакле,звезда и партизан играју у само њима замишљеној првој лиги-од трећег места до
задњег то је друга лига а наша друга је уствари трећа лига-то је нажалост реалност.
Што се тиче резултата изјава швабина све говори, да од кад је преузео овај тим није могао да их препозна како су играли.
ДУШАН

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: OFK Beograd - FK Crvena zvezda 0-2 (0-1)

Post by Garfield »

Nadam se da ce se nasi iskupiti protiv istog protivnika u Kup mecu.....ako tad zablistaju,sve im je oprosteno....a ako li opet budu ovako nonsalantni,indolentni,onda.. ima "nesto trulo u drzavi.."....
31300

Post Reply