OFK Beograd - FK Crvena zvezda 0-2 (0-1)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

.....bice.....

Poll ended at Sat Apr 03, 2010 7:52 pm

.......pobeda OFK Beograda......
11
55%
..............nereseno................
6
30%
....pobeda FK Crvene zvezde....
3
15%
 
Total votes: 20

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

OFK Beograd - FK Crvena zvezda 0-2 (0-1)

Post by Tehnodrom_BU »


Archibald Rajs
senior
senior
Posts: 609
Joined: Wed Aug 09, 2006 11:48 am

Re: 03.04.2010. 15:00 H OFK Beograd - FK Crvena zvezda

Post by Archibald Rajs »

Dobili smo cetiri utakmice i nikada spremniji i jaci idemo na cigane. Nase sanse su prekidi, sto Svaba ocigledno forsira, a momci dobro izvrsavaju. Odbrana nam je saba tacka. Karvaljo i Mijat znaju da se postave, da izbiju loptu glavom, da udju u duel, ali su mnogo, isuvise spori, par puta su ih smedervci optrcali na tekmi, a njima igra Jevtic, koji znamo kako trci i prodire. Lekicu je dovoljno jedan flaster da bude zadrzan. Nesto se i ne furam na ovu tekmu, bitnija mi je tekma u KUpu, cak kada bih mgoao da biram izabrao bih pobedu u KUPU. Ipak verujem da cemo da ih cacnemo oba puta, imamo tim i trenera za tako nesto.

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: 03.04.2010. 15:00 H OFK Beograd - FK Crvena zvezda

Post by Usamljeni hashishar »

Mislim da nije 15h, nego 16h!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 03.04.2010. 15:00 H OFK Beograd - FK Crvena zvezda

Post by Booze Brothers »

meni je nesa rekao da jeste 16 no na ostalim sajtovima pise 15, pa rekoh da ne bude greske, bolje da se napise ranije...a jeste 16 sigurno...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: 03.04.2010. 16:00 H OFK Beograd - FK Crvena zvezda

Post by poplaveliorgan »

Moje misljenje je da rekordno igraca bude na sredini terene i bloku i da iz takve situacije organizujemo polu kontre gde ce oni sigurno jedanput kiksnuti.naravno uz veliku borbenost i skok igru nema da brinemo.Da ,treba sto vise pucati na gol iz svih pozicija lopta se odbija po onakvom terenu i dobija cudne putanje..srecno plavo-beli

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 03.04.2010. 16:00 H OFK Beograd - FK Crvena zvezda

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: 03.04.2010. 16:00 H OFK Beograd - FK Crvena zvezda

Post by NekoIzMase »

a sto se prihod od utakmice ne bi uplatio njima, neka mi kao veliki klub pomognemo akciju malih (ono SMS, kume daj nek' dinar saramantni itd...) :scratch:

Archibald Rajs
senior
senior
Posts: 609
Joined: Wed Aug 09, 2006 11:48 am

Re: 03.04.2010. 16:00 H OFK Beograd - FK Crvena zvezda

Post by Archibald Rajs »

Jedina pozitivna stvar pred utakmicu u Kupu je da gora igra od ove danasnje ne moze biti. Trcali bi mi dvesta krugova po atletskoj stazi za danasnju igru, niko nista danas, jedino je Saranov odbranio par suteva (odlicna dva Jevticu). Izuzev Beljica, niko nista, nula, prazno. Razocaran sam danasnjom tekmom, od kada pratim OFK-u nismo bili losiji protiv cigana. Sva sreca da cigani nisu iskoristili veliki broj sansi, inace bi bilo kao prethodnih godina u duelima sa ciganima, po pet komada u mrezi. I te tekme sto smo gubili igrali smo bolje, danas samo jedan zuti karton, bez ostrine u duelu, bez dobro pasa, klasicno bunarenje celo drugo poluvreme, nekoliko vracanja Saranovu koja su zavrsila u nogama ciganskih napadaca, jedan sut u okvir gola!!! STRASNO!!! Mislio sam da je Zvezda kurac, ali imau par dobrih igraca Kadu, Lazetic, Bogdanovic, Ninkov ostar, Lekic, Perovic i Jevtic stalno u sansi (to sto ne znaju da ga metnu to je druga prica).
Morao sam malo da olaksam dusu, osecao sam se kao kurac na kraju tekme. Sledeca tekma protiv Vose mora dvesta puta bolje, a Kup ne treba ni da igramo ako cemo igrati kao danas. Par cuski i disciplinskih treba Svaba da podeli, da se momci malo prodrmaju.

User avatar
Ofkas_Familija
senior
senior
Posts: 560
Joined: Fri Jan 25, 2008 1:04 am
Location: KARABURMA

Re: 03.04.2010. 16:00 H OFK Beograd - FK Crvena zvezda

Post by Ofkas_Familija »

ne znam zasto se ljudi nerviraju oko danasnje igre,bila je ocajna,ali je i ocigledno zasto,jednostvno su ovi bodovi bili dati mnogo pre tekme i to treba da bude jedina stvar koja nervira.Potajno se nadam da ce nas pustiti u kupu(bas mala nada),ali i da nas ne puste ne bih se zalio ako bi utakmica bila 100% regularna,pa nek bolji(MI) pobedi!!!!
I ZANESEN TOM LEPOTOM
Image

TO JE TAJ GAS...MI SMO LJUDI KOMPLEKSASI...

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: 03.04.2010. 16:00 H OFK Beograd - FK Crvena zvezda

Post by poplaveliorgan »

Ne znam uopste razlog zasto je utakmica poklonjena i zasto nam oni navodno-mozda poklanjaju finale kupa?kakva je to tesna saradnja ofk i zvezde?!
Atmosfera na stadionu tragicna .Na ''zapadu ''velika grupa dosljaka sa akcentima aplaudira ,smeje se,vredja i lupeta svi sa salovima petokrake....igra ofk beograda kao i svih ranijih godina uplasena bez startova bez kartona i jos jedna utakmica u nizu sa njima koja lici na utakmicu TIMA A i TIMA B....U FAZONU LEGENDARNE IZJAVE SVIH TRENERA U OVOJ ZEMLJI ''CRVENOJ ZVEZDI SE NE PRETI"" +-/* dok se tako budu tretirale utakmice sa njima bice 0-2...al ajde sto smo izgubili nije smak sveta ,nego onakva kukavicka igra..cemu to
Ja sam bio na utakmici posto sam slusajuci Irineja i svestenstvo Saborne crkve u Beogradu potvrdio svoja saznanja da USKRS nije praznik kad se sedi kuci vec se posle obeda izlazi u prirodu sa porodicom i prijateljima na igru i veselje,zabavu...kao sto je uradila i cela evropa danas na stadionima.A zasto nasi navijaci nisu bili danas...dobro ..svako ima prava da odluci ,razmisli....za njihove me bash briga posto uskrs i nije njihov praznik........treba se kosolidovati.znamo sad gde nam je mesto ..ali se treba pripremiti za kup i uci u finale..

User avatar
Ofkas_Familija
senior
senior
Posts: 560
Joined: Fri Jan 25, 2008 1:04 am
Location: KARABURMA

Re: 03.04.2010. 16:00 H OFK Beograd - FK Crvena zvezda

Post by Ofkas_Familija »

poplaveliorgan wrote:Ne znam uopste razlog zasto je utakmica poklonjena i zasto nam oni navodno-mozda poklanjaju finale kupa?kakva je to tesna saradnja ofk i zvezde?!
Atmosfera na stadionu tragicna .Na ''zapadu ''velika grupa dosljaka sa akcentima aplaudira ,smeje se,vredja i lupeta svi sa salovima petokrake....igra ofk beograda kao i svih ranijih godina uplasena bez startova bez kartona i jos jedna utakmica u nizu sa njima koja lici na utakmicu TIMA A i TIMA B....U FAZONU LEGENDARNE IZJAVE SVIH TRENERA U OVOJ ZEMLJI ''CRVENOJ ZVEZDI SE NE PRETI"" +-/* dok se tako budu tretirale utakmice sa njima bice 0-2...al ajde sto smo izgubili nije smak sveta ,nego onakva kukavicka igra..cemu to
Ja sam bio na utakmici posto sam slusajuci Irineja i svestenstvo Saborne crkve u Beogradu potvrdio svoja saznanja da USKRS nije praznik kad se sedi kuci vec se posle obeda izlazi u prirodu sa porodicom i prijateljima na igru i veselje,zabavu...kao sto je uradila i cela evropa danas na stadionima.A zasto nasi navijaci nisu bili danas...dobro ..svako ima prava da odluci ,razmisli....za njihove me bash briga posto uskrs i nije njihov praznik........treba se kosolidovati.znamo sad gde nam je mesto ..ali se treba pripremiti za kup i uci u finale..
pa zato sto je ovo Srbija i srpski fudbal,ne znam sta ti je tu ne jasno,a to za poklanjanje kupa je moja iskrena zelja i nada,zbog svih ovih godina kradje i laganih utakmica sa njima.....Svi bi mi voleli da je nas stadion pun plavo belih salova,ali na to ce se cekati jos dugo godina
I ZANESEN TOM LEPOTOM
Image

TO JE TAJ GAS...MI SMO LJUDI KOMPLEKSASI...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Crvena zvezda 0-2 (0-1)

Post by Booze Brothers »

Utakmicu na Karaburmi posmatralo je oko 500 gleadlaca - vesti online
********
Pred svega 1.500 gledalaca - Mondo
************
Na Omladinskom stadionu na Karaburmi, pred oko 2.000 gledalaca - srbijanet
************
pred oko 2.000 gledalaca - novosti
************
pa je na stadionu bilo oko hiljadu i po gledalaca - b92

ja ovo stvarno ne razumem...da li neko stvarno namerno ovo radi ja ne znam...na svcakoj tekmi u izvestaju ionako sramnu posetu za duplo smanje...juce je bilo sigurno bar 3500 ako ne i 4 soma...ne ulazim u to ko je cinio gro posete...sramota jebote...
BW_casual, molim te okaci slike tri tribine koje su imale gledaoce juce...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: OFK Beograd - FK Crvena zvezda 0-2 (0-1)

Post by ofkovac »

da je prvi put pa ajde da bude slucajno...redovno nam kresu gledanost, sto je najjace, ljudi ko ljudi, veruju o brojke pa mi je masa njih solila pamet kako borca ima vecu gledanost od nas...imbecili...

sto se utakmice tice, ne znam, aj da ih gledamo jednom u 2 meseca pa da pomislis da su podbacili, ali mi ih gledamo svakog vikenda i nista nije licilo na ovo do sada, borbenost nula, pristup nula, lopta se odbija od njih kao od beton, preskace ih svaka, nijedan duel nisu dobili, kriminalno izdanje ako je sve bilo posteno, i voleo bih da je tako...ali opet, rodic u timu bas sad, na 0:1 stoje pozadi i dodaju se kao da cuvamo rezultat, ne znam...zabrinjavajuce jako, dzaba 10 vezanih pobeda ako padaju dogovori, trouglovi i zatvaranje pre pocetka meca...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Crvena zvezda 0-2 (0-1)

Post by Booze Brothers »

sramota, nemam sta drugo da kazem...kao sise su igrali, a sto se tice namestanja bas smrdi, bas...ali nemam neki dokaz mamu mu jebem...a tek mi je muka da kao sad pisem ovu reportazu za ofkb.net...fuj...ja mislim da ni sansu nismo imali...beljic nesto sutirao preko gola...jel smo imali mi neku pravu sansu...?
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: OFK Beograd - FK Crvena zvezda 0-2 (0-1)

Post by NOZDRVA »

pa jedino onaj sut koji je prosao tik iznad gola kada se zacuo uzdah sa istocne tribine i jedan sut koji je isao u okvir gola a pogodio je ciganskog igraca(uveren sam da bi to bio gol da je lopta prosla) ali sa druge strane oni su imali minimum 3,4 takva suta

Ovako govnjavu igru i pickinsku igru suvisno je komentarisati a da smrdi na namesteno smrdi itekako
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

Post Reply