Borac - OFK Beograd 2-0 (1-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
Post Reply

.......bice.....

Poll ended at Sat Oct 31, 2009 6:11 pm

...........pobeda Borca............
0
No votes
..............nereseno...............
7
47%
......pobeda OFK Beograda......
8
53%
 
Total votes: 15

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

Borac - OFK Beograd 2-0 (1-0)

Post by Tehnodrom_BU »


User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 31.10.2009. 13:00 h Borac - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 31.10.2009. 13:00 h Borac - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

Mislim da je vreme da tamo uzmemo bodove...prosle godine nam bre golman dao gol i u zaustavnom vremenu preokrenuse rezultat...dve ipo godine ih nismo dobili a u Cacku 4 leta...imamo dobar tim i pobednicki mentalitet, a sto je najvažnije Svaba ih drži na zemlji...u glavnom bice krljanje za svaku loptu po odvratnom terenu u nefudbalskom gradu...u najavi imate više detalja, a ovo je moje očekivanje...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: 31.10.2009. 13:00 h Borac - OFK Beograd

Post by Billy Bright »

u normalnim uslovima ocekivao bih njihov trijumf, ali posto ove jeseni igramo nenormalan fudbal i imamo dobre rezultate, nadam se pobedi... premda je i bod - kao kuca :D

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: 31.10.2009. 13:00 h Borac - OFK Beograd

Post by Billy Bright »

Da, oni imaju dobar, iskusan tim, ali i trenera Miodraga Martaća, koji je, po mom mišljenju, jedan od boljih stručnjaka kod nas... Kod nas svi prognozirali X ili 2 :wink:

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: 31.10.2009. 13:00 h Borac - OFK Beograd

Post by poplaveliorgan »

Ako odigramo skoncentrisano i borbeno.Sto ne dovodim u pitanje posto OFK uvek mora tako, Borac nema sanse da nas dobije iz jednog prostog razloga imamo bolji TIM

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 31.10.2009. 13:00 h Borac - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Archibald Rajs
senior
senior
Posts: 609
Joined: Wed Aug 09, 2006 11:48 am

Re: Borac - OFK Beograd 2-0 (1-0)

Post by Archibald Rajs »

Nasa igra je danas bila klasican k.... I kada smo uspevali da probijemo po bokovima, centarsutevi su bili kao da nasi fudbaleri nisu doruckovali. Prvi gol nisam video, penal, da li je bio pojma nemam. Drugi gol Saranov, koji sasim solidno brani ove sezone gleda kako mu se lopta kotrlja u gol, te se baca cisto radi reda.
Napad katastrofa, odbrana takodje. Jedino Beljic za pohvalu, Trivunko se setka.
Mozda ne bi trebalo ovako da govorim o ekipi koja je iznenadjenje prvenstva, s obzirom gde smo bili prosle sezone, ali ako su protiv Mladog Radnika mogli da odigraju onakvu tekmu, ne vidim zasto ne bi mogli i protiv Borca. Kao da su igrale dve razlicite ekipe. Nigde poteza, ostrine, brzine, nista. I ono sto je licilo na nesto, zasrali bi odmah kada bismo se ponadali da mozemeo da damo gol.
Ne zameram igracima sto smo izgubili, zameram im sto dopustaju sebi da igraju tako slabo, a znaju da mogu i moraju mnogo, mnogo bolje.
Sledeca tekam je protiv Javora iz Ivanjice na Karaburmi, izgubili su od ganije 0-2 na svome terenu. Nadam se da ce nasi igraci da nas obraduju visokom pobedom za rodjendan i da ce iskupe za los izdanje u Cacku.
NAPRED OFK!!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Borac - OFK Beograd 2-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

To smrdljivo poluvreme koje smo pogledali me je vratilo u trip koji sam mao u zadnje tri sezone ili ti opet sam upao u trip navike da igramo lose i gubimo...ono sto smo mi gledali nije imalo nikakve igre i rekao bih da je zakazao srednji red, pre svega Trivun koji mora da zastane i da se okrene oko svoje ose da bi poslao loptu(koja jeste uvek tacna i odlicna ali zakasnela) napadacima ili krilima...no pogledao sam posle izvestaj na sos-u...imali smo stvarno mnogo sansi, pogotovo u prvom delu a jos nam je ponisten cini mi se regularan gol Simketa...Sarance nepotrebno pravi penal na pocetku...Borac ima odlicno organizovanu igru i sve im drzi Dmitrovic matori...nasi igraci nisu smeli u duel sa njim da udju...u glavnom kao i uvek odvratno gostovanje...smaracka ibarska, ni 500 gledalaca,unduri nas koce ceo put, smaraci mashine, mi malobrojni, ruzno vreme, kaljuga i poraz...fuj...
okrecemo se javoru sledece subote...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Borac - OFK Beograd 2-0 (1-0)

Post by poplaveliorgan »

Duvaju jedni te isti vetrovi....cas topli cas hladni i tako godinama...nista novo.I stalno smo ''primorani'' da se okrecemo sledecim utakmicama nebili pronasli utehu :( .......a drzavni klubovi sa nista boljim timovima nego mi na gostovanjima 0-2 0-3 0-1...itd

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Borac - OFK Beograd 2-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

I dan posle utakmice protiv Borca u Čačku, gde je OFK Beograd poražen sa 2 : 0, šef stručnog štaba romantičara Dejan Đurđević ne deluje razočarano. Poništeni gol (Nikola Simić), šut u stativu i primljeni prvi pogodak iz jedanaesterca nisu bitno uticali na dobro raspoloženje popularnog ”Švabe”, koji između ostalog kaže:
– Suđenje nikada ne komentarišem, pa neću ni sada. Pri Zajednici Jelen super lige Srbije postoje organi koji se bave kvalitetom deljanja pravde na našim fudbalskim terenima, pa njima ostavljam da procene događanja u Čačku. Inače, u otvorenoj igri sa mnogo šansi na obe strane mogli smo da stignemo do povoljnog rezultata. Neću da kažem da nam je sreća okrenula leđa, koja je po nekada neophodna mladom timu u stasavanju, kakav je upravo OFK Beograd. S druge strane, otvorena i napadačka igra, kakva je viđena kraj Morave izmeću Borca i nas, definitivno vraća veru u budućnost srpskog fudbala. Iz tog razloga, kolega Martać i ja možemo da budemo veoma zadovoljni. Za OFK Beograd je utakmica u Čačku već prošlost i sada su naše razmišljanja isključivo vezana za naredni prvenstveni duel protiv Javora, koji se sledeće subote igra na našem stadionu.
http://www.ofkbeograd.co.rs/sezona/novo ... 11-02.html
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply