OFK Beograd - Mladi radnik 3-0 (1-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
Post Reply

bice.....

Poll ended at Sat Oct 24, 2009 9:38 pm

........pobeda OFK Beograda......
20
91%
...............nereseno................
1
5%
.......pobeda Mladog radnika......
1
5%
 
Total votes: 22

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

OFK Beograd - Mladi radnik 3-0 (1-0)

Post by Tehnodrom_BU »


User avatar
Ofkas_Familija
senior
senior
Posts: 560
Joined: Fri Jan 25, 2008 1:04 am
Location: KARABURMA

Re: 24.10.2009. 14:00 h OFK Beograd - Mladi radnik

Post by Ofkas_Familija »

ako nastavimo sa dosadasnjom igrom,a pogotovo ako ponovimo poslednje dve tekme,mislim da ce biti laganih 2,ako ne i 3-0.Ovakva tekma pokazuje nasu pravu snagu i sve dok ne budemo gubili na takvim utakmicama bodove,nece biti nikakvih problema.Nadam se da ga Omaru konacno daje :8)
I ZANESEN TOM LEPOTOM
Image

TO JE TAJ GAS...MI SMO LJUDI KOMPLEKSASI...

User avatar
BF Karaburma
Nemac
Posts: 1093
Joined: Thu Apr 13, 2006 1:41 pm
Location: karaBUrma

Re: 24.10.2009. 14:00 h OFK Beograd - Mladi radnik

Post by BF Karaburma »

Pobeda u ovom mecu je presudna... u slucaju neuspeha mozemo da padnemo u kanal...

Abu don't worry, you score!!! :lol:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 24.10.2009. 14:00 h OFK Beograd - Mladi radnik

Post by Booze Brothers »

iskreno abu se mnogo digao a nije bas nesto bog zna sta prikazao...ne trebamo da mu skandiramo dok se malo ne spusti na zemlju...dobio je 3 kartona na simuliranje(doduse za neke i prestrogo)...kada igraci na kraju tekme dolaze da se pozdrave on redovno dodje poslednji da izmami skandiranje i dosta je nadmen...svaba mora da poprica sa njim a mi malo drugacije prema njemu...ima tu dosta drugih momaka koji su zasluzili skandiranje mnogo vise od njega...a on realno moze da bude brutalan igrac...samo kada bi u napadu imao sa kim da se dopunjuje...
sto se tice subotnje tekme plasim se onok cige Luke koji je trebao letos da nas pojaca...on ide na nase leve spoljne a mislim da je Danilo Nikolic dosta spor za njega te imamo razloga za brigu...dobro su krenuli u ovom samionatu...no ako njega zaustavimo mislim da osvajamo nova 3 boda...prosla su dva vezana teska meca i sada ponovo mozemo da racunamo na pobede osim da to ne bude izdanje kao u Kragujevcu...vreme je npr. da uzmemo nesto u Cacku, da dobijemo Javor i onda ide odvratna kula...mislim da do kraja sampionata moramo od mogucih 21 osvojimo bar 14...i naravno da prodjemo u kupu.,...nadam se da smo u kupu i na prolece i lozenje na isti tokom zimske pauze...
sada dolazi onaj period u kome smo mi uvk pucali...drugi deo jeseni...videcemo da li je ovaj tim drugaciji od prethodnih i da li je to to...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 24.10.2009. 14:00 h OFK Beograd - Mladi radnik

Post by Booze Brothers »

Najava za meč protiv Mladog radnika

zadržava se pravo editovanja sadržaja do početka tekme...revizija sastava, izjave...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 24.10.2009. 14:00 h OFK Beograd - Mladi radnik

Post by Booze Brothers »

Važno je pobediti
24.10.

U okviru devetog kola jesenjeg dela Jelen super lige Srbije, OFK Beograd se danas od 14. 30 sati sastaje na Omladinskom stadionu sa ekipom Mladi radnik iz Požarevca.
– Svaka utakmica u ovom šampionatu nam je veoma važna, ali ova protiv novajlija u super ligi ima posebno mesto u prioritetu naših planova – kaže šef stručnog štaba romantičara, Dejan Đurđević – U slučaju pobede, što je cilj OFK Beograda u svakom duelu, ostajemo u vrhu tabele, dok bi nam svaki drugi rezultat doneo mesto u sredini tabele i brigu u mečevima koji slede. Naravno da ćemo igrati ofanzivno i agresivno na zadnju liniju Mladog radnika, koji poseban kvalitet iskazuje u odbrani, ali ima i neugodne Sapou i Lukića u napadu, ali sve to obećava dobru, zanimljivu i do kraja neizvesnu utakmicu. Odlično smo se pripremili za ovaj meč, verujem u moj tim i očekujem trijumf.
Većih poteškoća oko sastava tima Đurđević nema. Izostaće zbog parnih žutih kartona Uroš Sinđić, kao i povređeni Miloš Krstić, dok svi ostali fudbaleri OFK Beograda u dobrom raspoloženju dočekuju današnjeg rivala iz Požarevca.

U dobrom raspoloženju i sjajnim apetitom dočekuju superilagaša iz Požarevca
Image

koja glava ovaj gajevic...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Archibald Rajs
senior
senior
Posts: 609
Joined: Wed Aug 09, 2006 11:48 am

Re: 24.10.2009. 14:00 h OFK Beograd - Mladi radnik

Post by Archibald Rajs »

ROMANTIKA!
Sta reci osim da sam prezadovljan danasnjim izdanjem i na terenu i na tribinama, sto bi rekli Rapsodija u Plavom!!!
3-0, gol glavom Jelica ili Milica, penal Jelic, Milic lob. Sve je odlicno funkcionisalo danas u tim, sredina, bokovi (pogotovo levi, Beljic malo slabiji danas), odbrana, Saranov, napad... Imali smo jos nekoliko izglednih sansi u drugom poluvremenu, ali da ne budemo alavi, odavno nikoga nismo dali 3 komada, secam se da smo Vozdovcu pre dve ili tri sezone dali sest komada. Dobro je da su spicevi poceli da daju golove, sada neka krenu da melju sve od reda. Jedina zamerka na dasnjoj tekmi je par glupih zutih kartona i sebicnost Milica, na koju bi trener Djurdjevic trebalo da mu skrene paznju.
Sledeca tekma je u Kupu na nasem stadionu protiv Partizana iz Kosovske Mitrovice!

Archibald Rajs
senior
senior
Posts: 609
Joined: Wed Aug 09, 2006 11:48 am

Re: 24.10.2009. 14:00 h OFK Beograd - Mladi radnik

Post by Archibald Rajs »

http://www.sportal.rs/video.php
Odje mozete vidjeti golove naseg tima protiv Mladog radnika. Ispada da Jelic uopste nije tako lose sutnuo penal, kao sto se na prvi mah cinilo.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 24.10.2009. 14:00 h OFK Beograd - Mladi radnik

Post by Booze Brothers »

jedan popularni off...niti je tehno pogresio u najavi niti ja u citiranju idiota koji pise na oficijelnom sajtu kluba, no bata arci nije bas bistar...i nermoj odgovarati...
a danas odlicno...prva pobeda od tri razlike posle hajduka kada smo bojkotovali zbog SRNN...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - Mladi radnik 3-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply