Sezona 2009/10
Posted: Thu Jul 09, 2009 11:30 am
http://www.ofkbeograd.net/fileadmin/upl ... h749cg.jpg
Datum Vreme Domaćin Gost Rezultat
1. kolo
15.08.2009. 20:00h Partizan Borac :
15.08.2009. 17:30h Jagodina Crvena zvezda :
15.08.2009. 17:30h Hajduk Vojvodina :
15.08.2009. 17:30h BSK Mladi Radnik :
15.08.2009. 17:30h Rad Smederevo :
15.08.2009. 17:30h Čukarički Stankom Habitpharm Javor :
15.08.2009. 17:30h Spartak Zlatibor Voda OFK Beograd :
15.08.2009. 17:30h Napredak Metalac :
2. kolo
22.08.2009. 19:30h Crvena zvezda Rad :
22.08.2009. 17:30h Borac BSK :
22.08.2009. 17:30h Vojvodina Metalac :
22.08.2009. 17:30h OFK Beograd Jagodina :
22.08.2009. 17:30h Habitpharm Javor Partizan :
22.08.2009. 17:30h Smederevo Napredak :
22.08.2009. 17:30h Mladi Radnik Spartak Zlatibor Voda :
22.08.2009. 17:30h Hajduk Čukarički Stankom :
3. kolo
29.08.2009. 17:00h BSK Habitpharm Javor :
29.08.2009. 17:00h Rad OFK Beograd :
29.08.2009. 17:00h Čukarički Stankom Vojvodina :
29.08.2009. 17:00h Spartak Zlatibor Voda Borac :
29.08.2009. 17:00h Napredak Crvena zvezda :
29.08.2009. 19:30h Partizan Hajduk :
29.08.2009. 17:00h Jagodina Mladi Radnik :
29.08.2009. 17:00h Metalac Smederevo :
4. kolo
12.09.2009. 16:30h OFK Beograd Napredak :
12.09.2009. 16:30h Habitpharm Javor Spartak Zlatibor Voda :
12.09.2009. 16:30h Vojvodina Smederevo :
12.09.2009. 16:30h Mladi Radnik Rad :
12.09.2009. 16:30h Hajduk BSK :
12.09.2009. 19:00h Crvena zvezda Metalac :
12.09.2009. 16:30h Borac Jagodina :
12.09.2009. 16:30h Čukarički Stankom Partizan :
5. kolo
19.09.2009. 16:30h Spartak Zlatibor Voda Hajduk :
19.09.2009. 16:30h Napredak Mladi Radnik :
19.09.2009. 19:00h Partizan Vojvodina :
19.09.2009. 16:30h Jagodina Habitpharm Javor :
19.09.2009. 16:30h Metalac OFK Beograd :
19.09.2009. 16:30h BSK Čukarički Stankom :
19.09.2009. 16:30h Rad Borac :
19.09.2009. 16:30h Smederevo Crvena zvezda :
6. kolo
26.09.2009. 16:00h Mladi Radnik Metalac :
26.09.2009. 16:00h Hajduk Jagodina :
26.09.2009. 16:00h Vojvodina Crvena zvezda :
26.09.2009. 16:00h Borac Napredak :
26.09.2009. 16:00h Čukarički Stankom Spartak Zlatibor Voda :
26.09.2009. 16:00h OFK Beograd Smederevo :
26.09.2009. 16:00h Habitpharm Javor Rad :
26.09.2009. 18:30h Partizan BSK :
7. kolo
03.10.2009. 15:30h Jagodina Čukarički Stankom :
03.10.2009. 15:30h Metalac Borac :
03.10.2009. 15:30h BSK Vojvodina :
03.10.2009. 15:30h Rad Hajduk :
03.10.2009. 15:30h Smederevo Mladi Radnik :
03.10.2009. 15:30h Spartak Zlatibor Voda Partizan :
03.10.2009. 15:30h Napredak Habitpharm Javor :
03.10.2009. 15:30h Crvena zvezda OFK Beograd :
8. kolo
17.10.2009. 14:30h Borac Smederevo :
17.10.2009. 14:30h Čukarički Stankom Rad :
17.10.2009. 14:30h Vojvodina OFK Beograd :
17.10.2009. 14:00h Habitpharm Javor Metalac :
17.10.2009. 14:30h Partizan Jagodina :
17.10.2009. 14:30h Mladi Radnik Crvena zvezda :
17.10.2009. 14:30h Hajduk Napredak :
17.10.2009. 14:30h BSK Spartak Zlatibor Voda :
9. kolo
24.10.2009. 14:00h Rad Partizan :
24.10.2009. 14:00h Smederevo Habitpharm Javor :
24.10.2009. 14:00h Spartak Zlatibor Voda Vojvodina :
24.10.2009. 14:00h Napredak Čukarički Stankom :
24.10.2009. 14:00h Crvena zvezda Borac :
24.10.2009. 14:00h Jagodina BSK :
24.10.2009. 14:00h Metalac Hajduk :
24.10.2009. 14:00h OFK Beograd Mladi Radnik :
10. kolo
31.10.2009. 13:00h Habitpharm Javor Crvena zvezda :
31.10.2009. 13:00h Partizan Napredak :
31.10.2009. 13:00h Vojvodina Mladi Radnik :
31.10.2009. 13:00h Hajduk Smederevo :
31.10.2009. 13:00h BSK Rad :
31.10.2009. 13:00h Borac OFK Beograd :
31.10.2009. 13:00h Čukarički Stankom Metalac :
31.10.2009. 13:00h Spartak Zlatibor Voda Jagodina :
11. kolo
07.11.2009. 13.00h Napredak BSK :
07.11.2009. 13.00h Crvena zvezda Hajduk :
07.11.2009. 13.00h Jagodina Vojvodina :
07.11.2009. 13.00h Metalac Partizan :
07.11.2009. 13.00h OFK Beograd Habitpharm Javor :
07.11.2009. 13.00h Rad Spartak Zlatibor Voda :
07.11.2009. 13.00h Smederevo Čukarički Stankom :
07.11.2009. 13.00h Mladi Radnik Borac :
12. kolo
21.11.2009. 13:00h Hajduk OFK Beograd :
21.11.2009. 13:00h BSK Metalac :
21.11.2009. 13:00h Vojvodina Borac :
21.11.2009. 13:00h Čukarički Stankom Crvena zvezda :
21.11.2009. 13:00h Spartak Zlatibor Voda Napredak :
21.11.2009. 13:00h Habitpharm Javor Mladi Radnik :
21.11.2009. 13:00h Partizan Smederevo :
21.11.2009. 13:00h Jagodina Rad :
13. kolo
28.11.2009. 13:00h Metalac Spartak Zlatibor Voda :
28.11.2009. 13:00h OFK Beograd Čukarički Stankom :
28.11.2009. 13:00h Rad Vojvodina :
28.11.2009. 13:00h Smederevo BSK :
28.11.2009. 13:00h Mladi Radnik Hajduk :
28.11.2009. 13:00h Napredak Jagodina :
28.11.2009. 13:00h Crvena zvezda Partizan :
28.11.2009. 13:00h Borac Habitpharm Javor :
14. kolo
05.12.2009. 13:00h Čukarički Stankom Mladi Radnik :
05.12.2009. 13:00h Spartak Zlatibor Voda Smederevo :
05.12.2009. 13:00h Vojvodina Habitpharm Javor :
05.12.2009. 13:00h Partizan OFK Beograd :
05.12.2009. 13:00h Jagodina Metalac :
05.12.2009. 13:00h Hajduk Borac :
05.12.2009. 13:00h BSK Crvena zvezda :
05.12.2009. 13:00h Rad Napredak :
15. kolo
12.12.2009. 13:00h Smederevo Jagodina :
12.12.2009. 13:00h Mladi Radnik Partizan :
12.12.2009. 13:00h Napredak Vojvodina :
12.12.2009. 13:00h Crvena zvezda Spartak Zlatibor Voda :
12.12.2009. 13:00h Borac Čukarički Stankom :
12.12.2009. 13:00h Metalac Rad :
12.12.2009. 13:00h OFK Beograd BSK :
12.12.2009. 13:00h Habitpharm Javor Hajduk :
Datum Vreme Domaćin Gost Rezultat
1. kolo
15.08.2009. 20:00h Partizan Borac :
15.08.2009. 17:30h Jagodina Crvena zvezda :
15.08.2009. 17:30h Hajduk Vojvodina :
15.08.2009. 17:30h BSK Mladi Radnik :
15.08.2009. 17:30h Rad Smederevo :
15.08.2009. 17:30h Čukarički Stankom Habitpharm Javor :
15.08.2009. 17:30h Spartak Zlatibor Voda OFK Beograd :
15.08.2009. 17:30h Napredak Metalac :
2. kolo
22.08.2009. 19:30h Crvena zvezda Rad :
22.08.2009. 17:30h Borac BSK :
22.08.2009. 17:30h Vojvodina Metalac :
22.08.2009. 17:30h OFK Beograd Jagodina :
22.08.2009. 17:30h Habitpharm Javor Partizan :
22.08.2009. 17:30h Smederevo Napredak :
22.08.2009. 17:30h Mladi Radnik Spartak Zlatibor Voda :
22.08.2009. 17:30h Hajduk Čukarički Stankom :
3. kolo
29.08.2009. 17:00h BSK Habitpharm Javor :
29.08.2009. 17:00h Rad OFK Beograd :
29.08.2009. 17:00h Čukarički Stankom Vojvodina :
29.08.2009. 17:00h Spartak Zlatibor Voda Borac :
29.08.2009. 17:00h Napredak Crvena zvezda :
29.08.2009. 19:30h Partizan Hajduk :
29.08.2009. 17:00h Jagodina Mladi Radnik :
29.08.2009. 17:00h Metalac Smederevo :
4. kolo
12.09.2009. 16:30h OFK Beograd Napredak :
12.09.2009. 16:30h Habitpharm Javor Spartak Zlatibor Voda :
12.09.2009. 16:30h Vojvodina Smederevo :
12.09.2009. 16:30h Mladi Radnik Rad :
12.09.2009. 16:30h Hajduk BSK :
12.09.2009. 19:00h Crvena zvezda Metalac :
12.09.2009. 16:30h Borac Jagodina :
12.09.2009. 16:30h Čukarički Stankom Partizan :
5. kolo
19.09.2009. 16:30h Spartak Zlatibor Voda Hajduk :
19.09.2009. 16:30h Napredak Mladi Radnik :
19.09.2009. 19:00h Partizan Vojvodina :
19.09.2009. 16:30h Jagodina Habitpharm Javor :
19.09.2009. 16:30h Metalac OFK Beograd :
19.09.2009. 16:30h BSK Čukarički Stankom :
19.09.2009. 16:30h Rad Borac :
19.09.2009. 16:30h Smederevo Crvena zvezda :
6. kolo
26.09.2009. 16:00h Mladi Radnik Metalac :
26.09.2009. 16:00h Hajduk Jagodina :
26.09.2009. 16:00h Vojvodina Crvena zvezda :
26.09.2009. 16:00h Borac Napredak :
26.09.2009. 16:00h Čukarički Stankom Spartak Zlatibor Voda :
26.09.2009. 16:00h OFK Beograd Smederevo :
26.09.2009. 16:00h Habitpharm Javor Rad :
26.09.2009. 18:30h Partizan BSK :
7. kolo
03.10.2009. 15:30h Jagodina Čukarički Stankom :
03.10.2009. 15:30h Metalac Borac :
03.10.2009. 15:30h BSK Vojvodina :
03.10.2009. 15:30h Rad Hajduk :
03.10.2009. 15:30h Smederevo Mladi Radnik :
03.10.2009. 15:30h Spartak Zlatibor Voda Partizan :
03.10.2009. 15:30h Napredak Habitpharm Javor :
03.10.2009. 15:30h Crvena zvezda OFK Beograd :
8. kolo
17.10.2009. 14:30h Borac Smederevo :
17.10.2009. 14:30h Čukarički Stankom Rad :
17.10.2009. 14:30h Vojvodina OFK Beograd :
17.10.2009. 14:00h Habitpharm Javor Metalac :
17.10.2009. 14:30h Partizan Jagodina :
17.10.2009. 14:30h Mladi Radnik Crvena zvezda :
17.10.2009. 14:30h Hajduk Napredak :
17.10.2009. 14:30h BSK Spartak Zlatibor Voda :
9. kolo
24.10.2009. 14:00h Rad Partizan :
24.10.2009. 14:00h Smederevo Habitpharm Javor :
24.10.2009. 14:00h Spartak Zlatibor Voda Vojvodina :
24.10.2009. 14:00h Napredak Čukarički Stankom :
24.10.2009. 14:00h Crvena zvezda Borac :
24.10.2009. 14:00h Jagodina BSK :
24.10.2009. 14:00h Metalac Hajduk :
24.10.2009. 14:00h OFK Beograd Mladi Radnik :
10. kolo
31.10.2009. 13:00h Habitpharm Javor Crvena zvezda :
31.10.2009. 13:00h Partizan Napredak :
31.10.2009. 13:00h Vojvodina Mladi Radnik :
31.10.2009. 13:00h Hajduk Smederevo :
31.10.2009. 13:00h BSK Rad :
31.10.2009. 13:00h Borac OFK Beograd :
31.10.2009. 13:00h Čukarički Stankom Metalac :
31.10.2009. 13:00h Spartak Zlatibor Voda Jagodina :
11. kolo
07.11.2009. 13.00h Napredak BSK :
07.11.2009. 13.00h Crvena zvezda Hajduk :
07.11.2009. 13.00h Jagodina Vojvodina :
07.11.2009. 13.00h Metalac Partizan :
07.11.2009. 13.00h OFK Beograd Habitpharm Javor :
07.11.2009. 13.00h Rad Spartak Zlatibor Voda :
07.11.2009. 13.00h Smederevo Čukarički Stankom :
07.11.2009. 13.00h Mladi Radnik Borac :
12. kolo
21.11.2009. 13:00h Hajduk OFK Beograd :
21.11.2009. 13:00h BSK Metalac :
21.11.2009. 13:00h Vojvodina Borac :
21.11.2009. 13:00h Čukarički Stankom Crvena zvezda :
21.11.2009. 13:00h Spartak Zlatibor Voda Napredak :
21.11.2009. 13:00h Habitpharm Javor Mladi Radnik :
21.11.2009. 13:00h Partizan Smederevo :
21.11.2009. 13:00h Jagodina Rad :
13. kolo
28.11.2009. 13:00h Metalac Spartak Zlatibor Voda :
28.11.2009. 13:00h OFK Beograd Čukarički Stankom :
28.11.2009. 13:00h Rad Vojvodina :
28.11.2009. 13:00h Smederevo BSK :
28.11.2009. 13:00h Mladi Radnik Hajduk :
28.11.2009. 13:00h Napredak Jagodina :
28.11.2009. 13:00h Crvena zvezda Partizan :
28.11.2009. 13:00h Borac Habitpharm Javor :
14. kolo
05.12.2009. 13:00h Čukarički Stankom Mladi Radnik :
05.12.2009. 13:00h Spartak Zlatibor Voda Smederevo :
05.12.2009. 13:00h Vojvodina Habitpharm Javor :
05.12.2009. 13:00h Partizan OFK Beograd :
05.12.2009. 13:00h Jagodina Metalac :
05.12.2009. 13:00h Hajduk Borac :
05.12.2009. 13:00h BSK Crvena zvezda :
05.12.2009. 13:00h Rad Napredak :
15. kolo
12.12.2009. 13:00h Smederevo Jagodina :
12.12.2009. 13:00h Mladi Radnik Partizan :
12.12.2009. 13:00h Napredak Vojvodina :
12.12.2009. 13:00h Crvena zvezda Spartak Zlatibor Voda :
12.12.2009. 13:00h Borac Čukarički Stankom :
12.12.2009. 13:00h Metalac Rad :
12.12.2009. 13:00h OFK Beograd BSK :
12.12.2009. 13:00h Habitpharm Javor Hajduk :