Vojvodina - OFK Beograd 6:1 (2:0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Sta ocekujete?

Poll ended at Sat May 09, 2009 6:13 pm

pobedu
11
50%
remi
7
32%
poraz
4
18%
 
Total votes: 22

Archibald Rajs
senior
senior
Posts: 609
Joined: Wed Aug 09, 2006 11:48 am

Re: Vojvodina - OFK Beograd

Post by Archibald Rajs »

Ne bi se nervirao, bolje je i tako, znas gde si ko si sta si. Njih je danas boleo kurac da trce na terenu, a Vosa je stvarno vrhunski tim za nase uslove, i zao mi je sto nisu imali vise srece na pocetku drugog dela prvenstva u borbi za titulu. Pasevi, kretanje, odbrana, trcanje, ma imaju sve sto jedan tim treba da ima. Jedina zamerka Novosadjanima i Firmasima je ta sto ne dolaze da u vecem broju podrze klub koji se bori za drugo mesto u prvenstvu, a znamo koliko je to pored titovih blizanaca danas tesko.
Nama jedino ostaje nada da cemo u naredne tri tekme napokon dobiti nekog. Mislim da je seldeca tekma sa Javorom odlucujuca, ako njih ne dobijemo, tesko cemo uspeti da dobijemo Cacane na strani, a utakmica u zadnjem kolu protiv Banata mozda ne bude nista odlucivala. Zato na tekmu protiv javora, ma koji dan da bude, sreda, subota, nedelja, svi koji volimo OFK Beograd moramo da dodjemo na stadion i podrzimo nas klub i nase igrace. NEMA PREDAJE, SVI NA JUG!!!

User avatar
lamin
panda
Posts: 844
Joined: Mon Oct 22, 2007 9:38 pm
Location: ...U Diznilendu...
Contact:

Re: Vojvodina - OFK Beograd

Post by lamin »

John Matuszak wrote:..u picku materinu....
bash tako.. kad sam vido vesti, to sam reko.. :shock:
БОЈ НЕ БИЈЕ СВЈЕТЛО ОРУЖЈЕ, ВЕЋ БОЈ БИЈЕ СРЦЕ У ЈУНАКА!

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Vojvodina - OFK Beograd

Post by poplaveliorgan »

Archibald Rajs wrote:Ne bi se nervirao, bolje je i tako, znas gde si ko si sta si. Njih je danas boleo kurac da trce na terenu, a Vosa je stvarno vrhunski tim za nase uslove, i zao mi je sto nisu imali vise srece na pocetku drugog dela prvenstva u borbi za titulu. Pasevi, kretanje, odbrana, trcanje, ma imaju sve sto jedan tim treba da ima. Jedina zamerka Novosadjanima i Firmasima je ta sto ne dolaze da u vecem broju podrze klub koji se bori za drugo mesto u prvenstvu, a znamo koliko je to pored titovih blizanaca danas tesko.
Nama jedino ostaje nada da cemo u naredne tri tekme napokon dobiti nekog. Mislim da je seldeca tekma sa Javorom odlucujuca, ako njih ne dobijemo, tesko cemo uspeti da dobijemo Cacane na strani, a utakmica u zadnjem kolu protiv Banata mozda ne bude nista odlucivala. Zato na tekmu protiv javora, ma koji dan da bude, sreda, subota, nedelja, svi koji volimo OFK Beograd moramo da dodjemo na stadion i podrzimo nas klub i nase igrace. NEMA PREDAJE, SVI NA JUG!!!
..

''Njih je danas boleo kurac na terenu" nikad mi nece biti jasno kako jedan mladi tim koji se cupa jedan mlad igrac koji voli klub u kojem igra primi 6 komada u utakmici odluke.I nije mi jasno kako podrzati igrace kada je njih boleo k.....Ali ajde idemo!!!! dolazim na utakmicu makar crko
Ipak je sada najteze sada se srce cepa i ne treba se stedeti

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Vojvodina - OFK Beograd

Post by poplaveliorgan »

I na kraju treba reci bez obzira na sve i na to da treba davati podrsku kad je najteze sramota je izgubiti sa 6 u mrezi ipak je to ponizenje za OFK BEOGRAD klub svetle tradicije..valjda ce doci bolji dani i da se nikad ovo vise ne ponovi

User avatar
United_Miners
novajlija
novajlija
Posts: 49
Joined: Sat Aug 16, 2008 12:27 pm
Location: Pljevlja_Montenegro

Re: Vojvodina - OFK Beograd 6:1 (2:0)

Post by United_Miners »

:( :( :( :( :( :?
Ne znam sta da kazem
PONOS $EVERA CG

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Vojvodina - OFK Beograd 6:1 (2:0)

Post by Booze Brothers »

Stoik wrote:Vojvodina - OFK beograd 6:1
Banat – Napredak 1 : 0
Crvena zvezda – Hajduk 3 : 0
Čukarički – Rad 0 : 1
Javor – Borac 1 : 1
Partizan – Jagodina 1:2


Siniša Mihajlović u loži Karađorđa
Image

Image

Inače, zbog odličnog izdanja u subotu, Mirko Dubroja je obećao da će svakog člana ekipe nagraditi sa po 500E.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Vojvodina - OFK Beograd 6:1 (2:0)

Post by dušan »

НЕВЕРОВАТНО-КАД САБЕРЕМО ПРИМЉЕНЕ ГОЛОВЕ ОД ЗВЕЗДЕ ПАРИЗАНА И ВОЈВОДИНЕ СКОР ЈЕ-10:28 ОД УКУПНО 5О ПРИМЉЕНИХ-И СВЕ ЈЕ ТО НОРМАЛНО ЗА УПРАВУ И СТРУЧНИ ШТАБ-ПА ЕТО ДЕЦА ЛОШЕ ИГРАЛА,НИСУ ИМАЛИ СРЕЋЕ ИЛИ СВОЈ ДАН И НИКОМ НИШТА-НОРМАЛНА ПРИРОДНА ПОЈАВА-ДА ЈЕ ДОРЋОЛ ИГРАО НИСАМ СИГУРАН ДА БИ БРИМИО 28 ГОЛОВА.
ПРИЧА СЕ КАО ТИМ ЈЕ МЛАД,ПА ГОЛОВИ УГЛАВНОМ СВОЈОМ КРИВИЦОМ ПРИМАЈУ МАТОРЦИ
ДУШАН
ДУШАН

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: Vojvodina - OFK Beograd 6:1 (2:0)

Post by NOZDRVA »

tacno odbrana nam je najstarija tu su matora drtina Vidak Bratic, Lazarevic koji ima 26 godina, rupa Skopljak i Stankovic koji je doveden kao nekakvo popjacanje A 50 komada u mrezi PA TO JE KATASTROFALNO !!! :oops: KOMPLETNA REKONSTRUKCIJA ODBRANE JE POTREBNA
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

Post Reply