OFK Beograd - Napredak, Subota 0-2 (0-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Sta ocekujete?

Poll ended at Sun Nov 30, 2008 8:00 pm

1
18
86%
X
1
5%
2
2
10%
 
Total votes: 21


User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Pobeda...iz 100 razloga!

User avatar
lamin
panda
Posts: 844
Joined: Mon Oct 22, 2007 9:38 pm
Location: ...U Diznilendu...
Contact:

Post by lamin »

chistu pobedu ochekujem , domaci teren protiv slabijih...

dovoljno je :D
БОЈ НЕ БИЈЕ СВЈЕТЛО ОРУЖЈЕ, ВЕЋ БОЈ БИЈЕ СРЦЕ У ЈУНАКА!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Usamljeni hashishar wrote:Pobeda...iz 100 razloga!
ajd navedi neki,nemoj da budzis...dovoljno je onda da glasas...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

"domaci teren je domaci teren..." :D

takodje se nadam pobedi ali sigurno ce biti tesko, ova cela liga je nekako ujednacena..

poslednji mec sa Napretkom smo izgubili, na mini-pripremama u V.Banji 0-1, ali sa kombinovanim timom.

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

SL: Petronijević sa pola terena...


Dušan Petronijević, fudbaler Napretka, postigao je gol, koji nije odlučio mnogo toga, ali će svakako ostati upamćen bar kod aktera meča - jer publike skoro da nije bilo.

Kruševljanin je šutem sa pola terena na Karaburmi, u nadoknadi vremena, potvrdio prvu pobedu svog tima na gostovanjima ove sezone. U 15. kolu Jelen Superlige: OFK Beograd - Napredak 0:2 (0:1).

Posle tri remija i četiri poraza, poslednjeplasirani tim lige došao je u vođstvo pred jedva 100 gledalaca na Karaburmi, golom nekadašnjeg fubalera Crvene zvezde Bojana Miladinovića u 84. minutu. Prethodno je štoper "čarapana" pogodio prečku iz slobodnog udarca.

Ni u preostalih šest minuta, posle vođstva Napretka od 1:0, OFK Beograd nije uspeo da uzvrati, a "tačku na i" stavio je Petronijević, koji je na retko viđen način iznenadio golmana Radišu Ilića.

Na tribinama Omladinskog stadiona bili su potpredsednik Crvene zvezde Vladimir Jugović i savetnik predsednika za sportska pitanja Stevan Stojanović....................................................................

OFK Beograd - Napredak 0:2 (0:0)
/Miladinović 84, Petronijević 90+2/







nije valjda ovo bilo u "stilu": ja se pocastim na tvom terenu,ti na mom..i svi srecni..................mada su mi sumnjivi...
31300

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

Usamljeni hashishar wrote:Pobeda...iz 100 razloga!



POBEDA IZ 1000 RAZLOGA!!!! :wink: :wink:
B.U. TILL I DIE

User avatar
BW_casual
senior
senior
Posts: 850
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:45 pm
Location: curva sud
Contact:

Post by BW_casual »

OFK-A!
lutanje, fudbal i tombole.

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

Dobre fotke BW_casual :8) ...sta reci...strpase nam pred kraj oba, iako i bodom ne bih bio zadovoljan ipak je i 0-0 bolje od 0-2...

idemo dalje Banat pa Borac, obe tekme gostujemo...4 boda bi bila odlicana da se zavsi jesenja polusezona...videcemo...

O.S.O.F.K.B.
novajlija
novajlija
Posts: 4
Joined: Tue Nov 18, 2008 11:00 pm

Radisa sine?

Post by O.S.O.F.K.B. »

EDIT BY ADMIN: Cao tebi sine budale!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Protiv Radise niko ni rec!!!

Inace, svaka cast BW_casualu, dobismo dobro pojacanje. :wink:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

Koja katastrofa od utakmice!!!definitivno alarmantno stanje na vetrovitoj karaburmi!!!!ostavio je traga previsok poraz od partizana!!izgleda da nema resenja za izlazak iz krize!!sada će neko reći pa mladi su sta vise da se ocekuje od njih!!!moja ocekivanja su velika i ti momci moraju da znaju za koga igraju!ne igraju za svoju ulicu nego za OFK-a Beograd!!!i sveti dres nose tako trebaju i da se ponasaju!!!mogu da razumem poraz i losu formu i mladost ne iskustvo ali da kod kuce gubimo uz takav pristup igri bez ambicije bez borbe su predali pobedu na domacem terenu!!jednom recju!!
SRAMOTA!!
B.U. TILL I DIE

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

je nemam rec protiv nasih momaka...drugo je da se ponasaju kao da ih boli kurac(kao sto je bio slucaj prosle sezone) a drugo je kada hoce ali nema rezultata...to je velika razlika...a ovi momci kapiraju Ofka Beograd u dobroj meri...a Napredak uopste nije los tim...i tamo kada smo ih pobedili bilo je povuci potegni...a vodi ih iskusni Skoro...a da jeste shok,jeste...mnogi su unapred ovo planirali kao 3 laka boda sto nije dobro...
kakva crna katastrofa,kriza...igrali smo i izgubili smo,igracemo i pobedicemo...kao sto bi Irci rekli...
a mi svake sezone dobro krenemo i onda idu losiji rezultati...ipak mora da se oseti onaj intertoto kup i ranije otpocete pripreme...to mora da stigne pre ili kasnije...jos dva kola do kraja...kada bi uzeli 3 boda bio bih prezadovoljan ovom polusezonom i ovim omladincima...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Post by NOZDRVA »

Takođe nemam nikakv hejt prema bilo kome od igraca samo me nerviraju price koje slusam ovih dana o Radisi....
Ljudi vise pamte olako primljen gol nego odbrane koje su nas ponekad spasavale a ponekad ni one nisu bile dovoljne da se spasemo blama(protiv cigana npr). Bilo mi je malo glupo da kazem Radisi juce jer je ipak previse iskusan da bi mu ja to govorio ali mislim da treba malo manje da "ceni lopte"
jer sve njegove odbrane padaju u vodu,cini mi se, bas zbog toga. Dovoljno je da jednu lose proceni i onda prc... ovo pisem u nadi da ce Radisa prochitati
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
lamin
panda
Posts: 844
Joined: Mon Oct 22, 2007 9:38 pm
Location: ...U Diznilendu...
Contact:

Post by lamin »

NOZDRVA wrote: Ljudi vise pamte olako primljen gol nego odbrane koje su nas ponekad spasavale
potpuno se slazhem....
БОЈ НЕ БИЈЕ СВЈЕТЛО ОРУЖЈЕ, ВЕЋ БОЈ БИЈЕ СРЦЕ У ЈУНАКА!

Post Reply