panionios - OFK BEOGRAD

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

1

X
13
54%
2
11
46%
 
Total votes: 24

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

panionios - OFK BEOGRAD

Post by BG Gambo »

svi znamo kako je ko igrao na karaburmi
da li su nasi omladinci pregoreli u mecu na karaburmi ili cemo i tamo slaviti?
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
BLUE FAMILY CUPRIJA
dzindzer
Posts: 517
Joined: Sun Oct 28, 2007 10:43 pm
Location: KARABURMA

Post by BLUE FAMILY CUPRIJA »

ako budu igrali kao kod nas u nedelju ocekujem iz x2
MRS ' IZ KLUBA BANDO LOPOVSKA

User avatar
Rambo
junior
junior
Posts: 142
Joined: Mon Oct 16, 2006 9:09 pm

Post by Rambo »

Panionios valjda igra bolje kuci...ali nadam se da OFK prodje dalje,moj tip 0:0,boze samo ne kao u auxerre...

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Post by BU Shid »

Rambo wrote:Panionios valjda igra bolje kuci...ali nadam se da OFK prodje dalje,moj tip 0:0,boze samo ne kao u auxerre...
e nas trener rece da je to ekipa koja igra podjednako kuci kao i u gostima.....

valda ima pojma :?
ma X ko vrata
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
hans sd
junior
junior
Posts: 124
Joined: Mon Nov 05, 2007 12:06 am
Location: smederevo

Post by hans sd »

zasto ne moze da se glasa za keca , chisto bez veze pitam , a bilo kako bih glasao iks ??? ('.)(')
ole g karavaev

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

hans sd wrote:zasto ne moze da se glasa za keca

Zato sto je glasanje pravio ex-hooligan. :wink: :lol:

Salu na stranu. Zao mi je sto sapadam u onaj deo Unije koji nece moci da prati klub i u Atini. :cry: Ovi momci zele i mogu mnogo, samo je pitanje kako tu njihovu zelju kanalisati, jer moze biti mac sa dve ostrice.
U Auxerreu smo imali sve do poslednjih desetak minuta, a onda se bukvalno SVE srusilo. Za to nikog posebno ne mozemo kriviti, zato sadad moramo biti veoma oprezni, odigrati takticki dobro i veoma organizovano. Najvise bih voleo da pobedimo 0:1, ali je to u domenu naucne fantastike.
Nas trener, je onako blago receno, idiot. On se nije ni nadao pred ovu tekmu, pa smo ih dobili 1:0, amogli smo i 2, 3. Imao sam utisak kao da igramo protiv Buducnosti iz Banatskog Dvora (dresovi valjda, sta ja znam). Grci, kao i Turci i taj tamo u gostima sta urade, a onda kod kuce jebu mame. Sad ne znam kakvo je interesovanje za mec, mozda i nije veliko (sudeci po nedolasku Pantera u Beograd), ali ako stadion bude pun, onda se iskreno plasim.
Ipka zelim da verujem da cemo ih nadmudriti i ukupnom skoru biti bolji, te spremati spektakl protiv Napolija ovde....a licnmo se nadam da cu za Napulj moci da odem. :oops: :)
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

Miljan
novajlija
novajlija
Posts: 22
Joined: Sun Apr 27, 2008 7:22 pm

Post by Miljan »

Glasao sam na dvojku.Panionios nije prikazao u prvom mecu svu svoju snagu ali sada ce biti pod velikim pritiskom.Iako na gostujucem terenu mislim da cemo prvi dati gol i tako odrzati do kraja,mozda nije realno ali eto...Smatram da Panionios u ovom trenutku ne igra bolje od nas

sal_od_svile
junior
junior
Posts: 108
Joined: Wed Jul 09, 2008 9:03 pm
Location: srpske zemlje

Post by sal_od_svile »

Ako ne prodjemo Grke, ne zasluzujemo da igramo u Evropi. Kraj price. Ivanovic je krvav, ja mislim da ni on sam ne zna ko mu igra u prvih 11. Ipak verujem u cuda, u prolaz.
sada padaju na uze i gan.... kapi s oboda, neka s moga vrata vijori sal... od svile...

User avatar
PROKA
novajlija
novajlija
Posts: 48
Joined: Sat Dec 29, 2007 1:15 pm
Location: Leskovac

Post by PROKA »

Miljan wrote:Glasao sam na dvojku.Panionios nije prikazao u prvom mecu svu svoju snagu ali sada ce biti pod velikim pritiskom.Iako na gostujucem terenu mislim da cemo prvi dati gol i tako odrzati do kraja,mozda nije realno ali eto...Smatram da Panionios u ovom trenutku ne igra bolje od nas
Decko potpuno si upravu i podrzavam tvoje misljenje a igracemo sa da napadaca Kalidjerovic i Milic mada neznam koje ovaj Milic!IDEMO DALJE IDEMO DALJE :o :P :D



http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=308253
Prvo OFK BEOGRAD PA DUBOCICA

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Post by NOZDRVA »

Milic je iz omladinaca presao u prvi tim...
I ko sto Cartman rece ovi su bre kao Banatski Dvor-sigurna 2jka danas samo da Ivanovic ne postavi defanzivnu igru od starta jer onda smo ga ugasili.
zanima me da li u slucaju prolaza prvi mec sa Napolijem igramo kod kuce?
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

milic je napadach sampionske generacije omladinaca, jako talentovan momak :8) :8) :8)

samo da se ne podlegne atmosferi, grci su pokazali da su jako prljavi, fizichka sprema im je slabija od nashe i ne verujem da su za ovih 7 dana mogli nesto mnogo da urade na tom planu, za 90. minuta cemo sigurno imati prilika za gol, imamo mladu poletnu ekipu i posle prve tekme imamo puno pravo da se nadamo POBEDI :8) :8) :8)

Ultrazonfa.net
junior
junior
Posts: 65
Joined: Mon Feb 25, 2008 10:59 pm

Post by Ultrazonfa.net »

NOZDRVA wrote:Milic je iz omladinaca presao u prvi tim...
I ko sto Cartman rece ovi su bre kao Banatski Dvor-sigurna 2jka danas samo da Ivanovic ne postavi defanzivnu igru od starta jer onda smo ga ugasili.
zanima me da li u slucaju prolaza prvi mec sa Napolijem igramo kod kuce?
Po uefi pobednik danasnjeg meca bice domacin u prvoj utakmici narednog kola...Taj mec je na programu 20 jula...

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Grci jesu u prvoj utakmici bili fizicki slabiji, jer su kasnije poceli sa pripremama, ako se ne varam.

Nadam se da nasi igraci nisu bas toliko uvereni u trijumf, jer ih onda moze sacekati veoma neoprijatno iznenadjenje.

Nadajmo se samo da ce trezveno i ozbiljno pristupiti mecu. Naravno da bismo zeleli pobedu,a li bih bio presrecan i da odigramo rutinski nereseno. :wink:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

OFK brani minimalac u Atini

Fudbaleri OFK Beograda sastaju se u nedelju od 18 časova u Atini sa Panioniosom u revaš meču drugog kola Intertoto kupa.


U prvoj utakmici pre nedelju dana na Karaburmi OFK je pobedio 1:0 golom Andrije Kaluđerovća. Trijumf na svom terenu bez primljenog gola timu Mihajla Ivanovića daje realnu nadu za plasman u treću rundu. Ipak, Panionios je iskusan tim koji je prethodne dve sezone igrao u grupi UFEA kupa, i sigurno neće biti lako.

Trener Ivanović smatra da OFK ne sme da se brani u Atini.

„Pritisak Panioniosa sigurno nećemo izdržati bez primljenog gola, i zato mislim da ne smemo da se branimo. Mislim da ćemo morati da postignemo gol ukoliko želimo prolaz dalje. Upravo zbog toga u timu će biti dva napadača – Milić i Kaluđerović“.

Ivanović je dodao i da očekuje bolju igru grčke ekipe nego u Beogradu, i ističe da su se oni protekle sezone u šampionatu Grčke borili za UEFA kup.

„Oni će sigurno odigrati znatno bolje nego u prvom meču na Karaburmi. Nikako ne smemo da zaboravimo da je to tim koji se borio za Ligu šampiona, dok smo mi bili tek devetu u Meridijan Superligi. Oni su u prelaznom roku prodali samo jednog, a mi čak devet igrača“, smatar trener OFK Beograda.
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

Eric Cartman wrote:Grci jesu u prvoj utakmici bili fizicki slabiji, jer su kasnije poceli sa pripremama, ako se ne varam.

Nadam se da nasi igraci nisu bas toliko uvereni u trijumf, jer ih onda moze sacekati veoma neoprijatno iznenadjenje.

Nadajmo se samo da ce trezveno i ozbiljno pristupiti mecu. Naravno da bismo zeleli pobedu,a li bih bio presrecan i da odigramo rutinski nereseno. :wink:
ne varas se, to i jeste razlog, evo izjave njihovog trenera posle prve tekme :

''It was tragedy.Except Makos,Kresic,Maniatis,Maistorovic who tried to run,i am not happy with none of you.If the problem is physical condition,this can be fixed''. Panionios players looked tired from preseason training and so,Lienen,decided to reduce the training intense this week.

a evo jos jedne bitne stvari oko danasnje tekme :

- Panionios is not like last year.Top scorer's Djibbour future is in doubt (there is an issue about transfer to Panathinaikos) and he won't play today.In addition,valuable midfield Dario Fernandez has transferred to Beitar Jerusalem and he hasn't been replaced yet.

Post Reply