07-08_napredak - OFK Beograd

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
User avatar
Doktor Gonzo
jooo instruktore
Posts: 1616
Joined: Wed Aug 30, 2006 2:58 pm
Location: na Beogradskom asfaltu gde legende nastaju...
Contact:

07-08_napredak - OFK Beograd

Post by Doktor Gonzo »

Image

Image

Image




:lol:

Image

Image
"Веруј ми, ми П******и смо страшно пргави!"

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Post by BU Shid »

Mnogo mi je krivo sto nisam dosao na ovo gostovanje, sve se potrefilo da neodem, zato protiv cz idem makar morao konja da upregnem, po slikama bih rekao da je bilo ludilo...cekam buzinu reportazu....
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Samo ccu reci: Ivan jebeni Gavrilovic!!! */-+ :lol:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
soki
junior
junior
Posts: 101
Joined: Tue Apr 08, 2008 5:35 pm
Contact:

Post by soki »

иван гавриловић хахахаха

хаос...
боље једна мртва него 4 живе.

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Smekerizam sto posto! :8)
Ponavljam po stoti put, na kraju sezone pamtice se zezanje, a ne broj i koreografije :wink:
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
VinjakBoy
novajlija
novajlija
Posts: 7
Joined: Wed Apr 02, 2008 5:10 pm
Location: UNHood
Contact:

Post by VinjakBoy »

Иван Гавриловић! ^*+8 Јел сте му дали да мало вози бус 200 на сат? :lol:

Него, мене ме интересује да ми ви мене кажете да ли је истина да су вам вратили један бус или је то само продукт маште неког ретардираног ума са нашег севера? И због чега и ви ућутасте друго полувремe?
Господин земљи српској и Поморју и странам Подунавским,
у Христа Бога благоверни и самодржавни и по милости божјој Стефан кнез Лазар
у слaвном граду господства ми Крушевцу!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

VinjakBoy wrote:Иван Гавриловић! ^*+8 Јел сте му дали да мало вози бус 200 на сат? :lol:

Него, мене ме интересује да ми ви мене кажете да ли је истина да су вам вратили један бус или је то само продукт маште неког ретардираног ума са нашег севера? И због чега и ви ућутасте друго полувремe?
Upravo je to bio razlog...drugi bus koji je krenuo je bio prepun...smorili smo se kada smo saznali da nece doci! :cry:

User avatar
VinjakBoy
novajlija
novajlija
Posts: 7
Joined: Wed Apr 02, 2008 5:10 pm
Location: UNHood
Contact:

Post by VinjakBoy »

Јел ме дркаш или си озбиљан?

И нема вам овог из Паклених улица на слици са стадиона?
Господин земљи српској и Поморју и странам Подунавским,
у Христа Бога благоверни и самодржавни и по милости божјој Стефан кнез Лазар
у слaвном граду господства ми Крушевцу!

User avatar
Costillone
junior
junior
Posts: 144
Joined: Tue May 30, 2006 6:31 pm

Post by Costillone »

otkud ivan gavrilovic? :shock: :lol:

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

a pa dolazi gavri sledecu tekmu sa korvetom :)
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

nije bilo drugog busa...ovioliko ljudi je spremno da plati svoje gostovanje a gospodina smo sreli na jednoj od pumpi uz put...
u glavnom nas 30 ce pamtiti ovo gostovanje kao i sva gostovanja ovog proleca ceo svoj zivot...ekipa do jaja sve konji...piva na polasku...ja ne znam...svako je imao po 10... :D bilo je i providnog pica ciji sam ja veliki protivnik...retko ko moze da ostane normalan kada degustira isto ali to je na coveku...
sa undurima koji su na provalili na polasku nismo imali nikakvih problema...cim smo izasli iz Beograda isli smo solaca negde do Cicevca...
us put smo stajali na dosta pampita i na jednoj od njih naletimo na personu koja nam upropasti ranu mladost svojim hitovima...stajemo mi kad cujem ovu budalu eletrika kako se dere...evoo ga 200 na sat!!! :shock: :) odmah palim pozajmljeni foto i klipujem... :D kakvo spontano odusevljenje...za nepoverovati...neki padose na kolena,skinuse majice...zagrli smo se sa njim i krenusmo...mogu da ti shiju Ivane,Ivaneeeeeeeeee..........on polude...od uzbudjenja ni autograme nije mogao da podeli...cacnem ga sa pesmom peeeevaj udri brigu na veselje...on svrsio prika...totalno...peva on,pevamo mi...dadose mu dres da obuche...njegova ekipa iz kola a la '93. gleda i ne veruje...pita nas koja je sledeca tekma...kaze dolazim na jug...tako da se mozda opet vidimo...e i da...rekao sam mu da poseti nas forum,pa Ivane ako citas veliki pozdrav od Ofkovcadi...nije hteo da obrne vops :cry: kaze zurim,nastupamo u nekoj diskoteci u Skopju...i tako...izadje iz nasih zivota brzo popuc geparda... :cry:
morali smo da popijemo po jos dosa apcuga da bi dosli sebi posle ovakvog emotivnog soka i stizemo na tekmu na vreme,mozda 5 minuta kasnimo...kakva nas krntija vozi sunce ti poljubim...ali zato imamo najboljeg majstora... :)
skinusmo se do pola i odlicno grmesmo prvo poluvreme...eh da je bio i bubanj sa nama ova nova pesnicka sto je izduma B.Bloc bi bila brutalna...no i ovako odlicno naBijanje...
u drugom se pokusalo nesto u prvih 10 minuta ali slaba vajda...povremeno se zaurlalo po malo i to je to...vise panzje usmerismo na igru... :x na stadionu oko 5 soma ljudi...ocekivao sam i vise...Jakuza onih koji stoje na severu(jedna sekcija starijih im je odvojena i stoji na istoku)je bilo oko 80-100 i solidno navijase u prvom...kada su domaci dali gol jedam momak je pao naglavacke sa tribine ali je valjda prosao bez vecih povreda...valjda ima 28 godina kako rekose na sos-u...
izgubismo i naravno ovi nasi ne dodjose do nas osim Mrche momcine...i videlo se da mu je ovaj poraz tesko pao...
nazad se pokazuje Krusevacka murja za koju potpisujem da je najprimitivnija koju sam video(svaki put su takvi)...odma nesto vade pendreke odnose se prema tebi kao prema stoki ali videli su da bas necemo da ustuknemo pa se i oni primire brzo...tako da smo se sa njima malo smarali po Cicevcu...joj dobre zajebancije... :)
stajemo na nekoj pumpi kad ono Bulat i novinar-trener...jedan nas rece da je porucio da sve sto se naruci ide na njegov racun...rekoh glasno sta god ko kupi sam placa...i tako i bi...fuj...
nazad cuga i zurka nastavljena u istom stilu i dovukosmo se ciku...jos malo sabiranja utisaka pa doma...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ew i da...na razglasu pice 3 pesme Napretka koje su mi gotivne do jaja...ovde mogu da se skinu dve...
http://www.fknapredak.com/downloads.php?cat_id=4
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Sundjerche,a onaj lik sa pumpe isti Bulatovic... :lol:
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Altom
novajlija
novajlija
Posts: 18
Joined: Sun Mar 23, 2008 2:50 am

Post by Altom »

Unija najveci smekeri ,ha ha ha ivan gavrilovic ne verujem :lol:

User avatar
VinjakBoy
novajlija
novajlija
Posts: 7
Joined: Wed Apr 02, 2008 5:10 pm
Location: UNHood
Contact:

Post by VinjakBoy »

Image
Господин земљи српској и Поморју и странам Подунавским,
у Христа Бога благоверни и самодржавни и по милости божјој Стефан кнез Лазар
у слaвном граду господства ми Крушевцу!

Post Reply