Rusija-sezona 2008.

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

titulu osvaja...

Spartak
4
8%
Zenit
11
21%
Lokomotiva
1
2%
Dinamo
30
57%
CSKA
7
13%
nijedan od navedenih
0
No votes
 
Total votes: 53

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Rusija-sezona 2008.

Post by Tar-Andukal »

Овог викенда стартовао је и нови шампионат Русије. Нама ће бити посебно занимљив због пријатеља из Москве, којима желимо борбу за титулу и титулу наравно, као и излазак у еврокупове ове године.

Главни фаворити као и предходних сезона су Зенит, Спартак и ЦСКА док ће, по руским медијима, из прикрајка вребати Динамо :8) и Локомотива.

Динамо је прво коло гостовао Томску одигрвши нерешено, 0-0. Следећу утакмицу играју код куће против Химкија.
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

bice opet foto finish garant,dinamo se pojachao ali opet nemaju tim za titulu,ali nadam se da ce izboriti kup uefa :8)

sport klub + ce opet prenositi rusku ligu,a ja sam provalio kako moze preko neta da se gledaju tekme izmedju ostalog i rusija,potrebna je mislim brzina 256 jeste da neki put secka,ali moze da se prati dinamo skoro svaku tekmu

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

pa ti postavi link...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

Booze Brothers wrote:pa ti postavi link...
http://myp2p.eu/index.php?part=sports

znachi preko ovog sajta moze brdo sporta da se gleda uzivo,potrebno je dosta programa itd preko koga ide slika, ja se slabo razumem u te stvari,ali recimo recheno mi je da instaliram taj "sopcast" jer preko njega gore pomenuti sajt daje neke prenose,evo i link njega da ga skinete

http://www.sopcast.org/

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

e super Ofkovac! jos da mi to shljaka i extra...

nego, da dodam da ce ekipa Tereka posle 14 godina biti domacin u svom gradu, gl gradu Chechenije - Groznom.

u Torpedu je i dalje Djordje Jokic dok je Luch Energija dovela Nenada Begovica...takodje come-back Sava Miloshevica koji je potpisao za Rubin iz Kazanja.

Dinamo doveo extra pojachanje iz Sevilje za 8.000.000, Aleksandra Kerzhakova!! Svaka chast, tolko kesha za igraca, jbt mi da dovedemo celu postavu za te pare i da nam ostane kesha za sledecu sezonu...
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

terek drzi valjda sin glavnog baje u checheniji,igrali su 1. kolo sa krila sovjetovim i bila je prica da ce tatin sin da sredi pobedu ali bilo 0:3 :lol: inache krila sovjetov se do jaja pojachao,rubin je opet doveo par poznatih imena,izmedju ostalog karadeniz iz trabzona jedan od najboljih turskih igraca

takodje treba spomenuti da je grof bozovic trener amkara

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ajde nas jos malo upoznajte sa jacinama ekipa pa da ubaCHim glasanje...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

cska,zenit,spartak, medju ovim ekipama se najverovatnije krije novi prvak,zenit ce od avgusta igrati ligu sampiona pa ih to mozda kosta nekih bodova,spartak je izgleda nesto slabiji nego prosle godine a cska je jak medjutim ogromno je pitanje da li ce brazilci[a imaju ih dosta] igrati na nivou jer svi misle da ce hteti da idu na leto

lokomotiva,dinamo,fc moskva,rubin,krila i saturn su sledeca grupa timova,i oni ce se boriti za kup uefa,mada postoji mogucnost da neka ekipa od pocetka krene ozbiljno i umesa se u borbu za titulu, mozda bas DINAMO :D

http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?t=75948

koga interesuje malo vise,moze ovde da pogleda predvidjanja nekih kladionicara iz rusije

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

Rezultati prvog kola: Tomsk-Dinamo 0-0,Lokomotiva-Rubin 0-1(Sharanov45),Zenit-Spartak Moskva 0-0,Luch Energija-FK Moskva 1-1(Gvazava47-Epureanu63),Spartak Nalchik-Saturn 2-1(Gogua58,Mashukov80-Amisulashvili3.autogol),Himki-Amkar 0-3(Zilajev9,Kushev19,Injac87),CSKA-Shinjik 1-1(Zo63-Lazans67),Terek-K.Sovjetov 0-3(Savin48,Kalchev77,Tihonov90.penal)........................
31300

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

http://www.bezmotike.com/1/index.php?l=Rusija%201&nav=3
parovi 2. kola i tabela

nedelja 16.00 dinamo-himki

trener gostiju slavoljub muslin :lol: u svakom sluchaju ochekuje se prva pobeda dinama :8)

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

ofkovac wrote:http://www.bezmotike.com/1/index.php?l=Rusija%201&nav=3
parovi 2. kola i tabela

nedelja 16.00 dinamo-himki

trener gostiju slavoljub muslin :lol: u svakom sluchaju ochekuje se prva pobeda dinama :8)
slazem se Dinamo kec ko Moskva, kvota do dushe 1.60 ali ok. Izgleda da Himki bash raspad, pukli su proslo kolo kod kuce 0-3 od Amkara koji vodi nekadashnji trener Borca, Grof Bozovic :lol:
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
kasha
gazda coffee shop-a
Posts: 102
Joined: Fri Nov 30, 2007 5:55 pm

Post by kasha »

pa valjda ce dinamo valjda

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

u premijernom mecu 2.kola ruskog sampionata moskovski CSKA pobedio u gostima ekipu Krila Sovjetov 2-0!
31300

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

Rezultati i strelci 2.kola ruskog sampionata: Dinamo Moskva-Himki 2-0 :lol: (Semshov53,Genkov67),Spartak Nalcik-Amkar 0-1(Zhilyaev),Rubin Kazan-Luch Energija 1-0(own Smirnof16),FK Moskva-Zenit 0-2(Arshavin2,Anyvkov59),Krila Sovjetov-CSKA 0-2(Berezutsky21,Jo66),Shinjik-Lokomotiva 1-2(Lazarov43pen-Odemwingie56,70),Spartak Moskva-Tomsk 1-0(Welliton31),Saturn-Terek 3-1(Jakubko10,19,Vorobiev74-Lehiyalov66)................................
31300

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Post by BU Shid »

Nije vezano za temu, ali ako moze neko da iscupa, zivo me zanima, koji Genkov igra za Dynamo!!! Da nije slucajno Bugar Tsvetan Genkon?Ajd ako neko moze da sazna....
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

Post Reply