Gostovanje

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
Post Reply

sa Ofkom imam...

preko 100 gostovanja
23
25%
izmedju 50 i 100 gostovanja
14
15%
izmedju 30 i 50 gostovanja
8
9%
izmedju 10 i 30 gostovanja
16
18%
do 10 gostovanja
30
33%
 
Total votes: 91

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Gostovanje

Post by forum_admin »

Komentari tekmi iz navijackog coska koje su se igrale van Beograda...

User avatar
hugh hefner
junior
junior
Posts: 181
Joined: Mon Sep 05, 2005 7:14 pm
Location: Senjak

Post by hugh hefner »

Od svih najlepse mi je bilo moje prvo u Nisu RADNICKI-OFK BEOGRAD u novembru 96 te 1-2.Bilo nas je Petnaestak.Da ste videli samo pobedonosni pogodak mladog Duska Petkovica inace sina saveznog trenera i legende OFK BEOGRADA Ilije Petkovica.A u Nisu prava ekskurzija Setnja po gradu,cevapi,pivo,Meraklija nigde.Uhvatili smo medjunarodni voz za Solun uleteli smuvali nesto za karte i Stigli do Nisa.Vec tada su svi imali Ofkine salove i izgledali smo za ono vreme kao prava grupa.Bilo je lepo u povratku sedeti sa nasim fubalerima inace to nam je bila praksa dodjemo vozom vracamo se sa igracima.Meraklije uvek bace neki kamen na Autobus,barem svaki put kada sam bio,ali sve je to jalovo.
Secam se da mi je isto u Nisu 98 ili 99 pokojni OMCHI razvalio vugla sa nekom shufla kada je bila neka sutka u Busu u drugom ako se neko seca neka mu je laka zemlja.

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Cekaj..bre..koji si ti...96 u Nisu nas je bilo 12 ne 15-ak...i svi se ZNAMO...posalji mi PM...

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Ja znam koji je ali cune da ti zemka!

Buza ga je izvalio!

Mogao bi da svratis malo!!! 8)

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Jaooj...provalio sam ga...

Image

Znam koji si..bre...od ovih "lepotana" ovde...

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

jbt to je bilo extra gostovanje...buza i ja zamalo da zakasnimo jer smo cekali celavog...vaska je u tom vozu izjavio cuveno"bice zajebano u vinci..."...od nas 12 vecina je bila naoruzana kojekakvim bodezima...tada smo Nis shvatali kao ozbiljan navijacki grad a isli smo prvi put...jbg mislili smo se da ce nas sigurno napasti negde u gradu...kad ono...

kasha casuals

Post by kasha casuals »

12 zigosanih!

:smt027

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

hehe...malo je glupo mozda sad pisati o tome...jer te nozeve smo nosili samo u par navrata kada nas je bilo jako malo u drugom gradu,nikada ih nismo upotrebili jer nije bilo potrebe...ponavljam to je bilo za iskljucivo za samoodbranu

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Richard III wrote:hehe...malo je glupo mozda sad pisati o tome...jer te nozeve smo nosili samo u par navrata kada nas je bilo jako malo u drugom gradu,nikada ih nismo upotrebili jer nije bilo potrebe...ponavljam to je bilo za iskljucivo za samoodbranu
Nisam mislio sa mojim postom da kazem da smo mi uzivali dok smo ih nosili, jednostavno bili smo mladi inismo znali neke stvari!
Naravno da ih sada niko ne nosi!

A kada se setim Kikinde i ludih pankera sa istetoviranim gusterima na celu...

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

..hehe..one kikinde kad smo isli u tri grupe i osvojili ceo grad...ja sam isao sa prvom grupom jutarnjim sinobusom,uglavnom moja grupa,glorius dogs hehe...stigli smo u grad oko 1...stajga je na skroz drugom kraju grada od stadiona...prosetali smo se kroz celo mesto...u toku dana su i ostali grupe pocele da pristizu,gde god se okrenes ofkovci...neki terorisu mestane,neki cirkaju...opsti haos...kao iz onih prica o masovnim gostovanjima npr Rominih ili tako nesto...samo u minijaturnoj verziji hehe...uglavnom nama je bilo do jaja...setajuci gradom tako naletimo na gospodina od 60-70 godina u odelu sredjen extra,pravi gospodin...a na reveru mu znacka OFK Beograda...objasni nam da je navijao za BSK jos pre rata...ma extra...cesto na putovanjima sretnemo navijace naseg kluba,to me uvek podseti na velicinu nase svetinje...

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Richard III wrote:..hehe..one kikinde kad smo isli u tri grupe i osvojili ceo grad...ja sam isao sa prvom grupom jutarnjim sinobusom,uglavnom moja grupa,glorius dogs hehe...stigli smo u grad oko 1...stajga je na skroz drugom kraju grada od stadiona...prosetali smo se kroz celo mesto...u toku dana su i ostali grupe pocele da pristizu,gde god se okrenes ofkovci...neki terorisu mestane,neki cirkaju...opsti haos...kao iz onih prica o masovnim gostovanjima npr Rominih ili tako nesto...samo u minijaturnoj verziji hehe...uglavnom nama je bilo do jaja...setajuci gradom tako naletimo na gospodina od 60-70 godina u odelu sredjen extra,pravi gospodin...a na reveru mu znacka OFK Beograda...objasni nam da je navijao za BSK jos pre rata...ma extra...cesto na putovanjima sretnemo navijace naseg kluba,to me uvek podseti na velicinu nase svetinje...
Uh kakvo gostovanje Richarde bili smo zajedno u toj grupi u shinobusu ludilo bukvalno,nego spomenuo si nasu podgrupu "DOGS" koliko se ja secam osnovana je 1995 pa jel ima nesto od 10 ogodisnjice ipak smo jos uvek aktivni i uvek cemo biti....

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

jesmo aktivni ali i lenji tako da nismo organizovali nikakvu proslavu u vidu neke koreografije ili slicno...ali uvek moze da se organizuje neka zurkica...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Ali ovaj put sa kojom pripadnicom lepsheg pola...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
hugh hefner
junior
junior
Posts: 181
Joined: Mon Sep 05, 2005 7:14 pm
Location: Senjak

Post by hugh hefner »

Ocu svraticu stvarno nema smisla.Imao sam cimanje od strane
Elektrodistribucije i Javnog Komunalnog.Dobre su fotke.




BEOGRAD U SRCU!!!!!!!!!!!!!!!!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

a to bi ti buzo a...ja mislio navijacku zurku(20 ortaka mrtvih pijanih se dere)a ti bi devojke...are all dogs lost there teeth...

Post Reply