Sezona 2006/07

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
Post Reply
User avatar
zlotvor OFKBGD
junior
junior
Posts: 361
Joined: Sun Sep 11, 2005 9:24 pm
Location: Vrtic

Post by zlotvor OFKBGD »

Sramota... ja rek'o ko aj 2. smo pa i ono.. ne toliki baksuz, al ovo je.. strasno...
STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

zlotvor OFKBGD wrote:Sramota... ja rek'o ko aj 2. smo pa i ono.. ne toliki baksuz, al ovo je.. strasno...
Ne uzbudjavaj se zloco...prvenstvo je tek pocelo...ima vremena... 8)

User avatar
zlotvor OFKBGD
junior
junior
Posts: 361
Joined: Sun Sep 11, 2005 9:24 pm
Location: Vrtic

Post by zlotvor OFKBGD »

Daj Boze.. samo, ovo mi mnogo lici na predhodne sezone. :?
STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

allforblue

Post by allforblue »

Utakmica će početi u 16 časova, a posle završene utakmice zakazana je prigodna zabava.

Sve se to desava u Mionici na proslavi FK Ribnica.
Ko su zvanice na proslavi,zvuci kao zabava ispod satora ,vestern u Mionici
Valjda ce biti i Svedjanki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

allforblue wrote:Utakmica će početi u 16 časova, a posle završene utakmice zakazana je prigodna zabava.

Sve se to desava u Mionici na proslavi FK Ribnica.
Ko su zvanice na proslavi,zvuci kao zabava ispod satora ,vestern u Mionici
Valjda ce biti i Svedjanki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
молим те појацни шта си овим хтео да кажеш ништа те нисам разумео каква Рибница каква МИоница?
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

allforblue

Post by allforblue »

Ribnica-OFK Beograd u 16 h u Mionici
Prijateljska utakmica povodom proslave 85 godina kluba iz tog sela.

samo pobeda dolazi u obzir :lol:

allforblue

Post by allforblue »

Prijateljska utakmica
Superligaški

Danas je OFK Beograd u prijateljskoj utakmici savladao domaću FK Ribnicu sa 5-0! Možda su naši fudbaleri mogli da budu malo blaži s obzirom da je utakmica bila revijalnog tipa i da je FK Ribnica slavila 85 godina postojanja. . . .www.ofkbeograd.co.yu

User avatar
BF Karaburma
Nemac
Posts: 1093
Joined: Thu Apr 13, 2006 1:41 pm
Location: karaBUrma

Post by BF Karaburma »

:lol:

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Ajd'sad,jebem ti mater,
ajd'sad,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ImageImageImageImage

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Nastavlja se Meridijan Superliga
13.10.06. 09:25

Utakmicama devetog kola posle dvonedeljne pauze nastavlja se fudbalski šampionat Srbije.Derbi kola se igra na Karaburmi gde OFK beograd dočekuje apatinsku Mladost, najprijatnije iznenađenje dosadašnjeg toka sezone. Ipak, "romantičari" su veliki favoriti i nadaju se da bi mogli da posle ovog kola zasednu na čelo tabele. Međutim, za tako nešto im je neophodan neuspeh Crvene zvezde u Novom Sadu. Novosađani su do sada zabeležili samo jednu pobedu i postigli dva gola, pa je realno očekivati da Beograđani osvoje bodove i zadrže lidersku poziciju i posle ovog kola.

Partizan će ugostiti ekipu Zemuna i sve osim pobede "crno-belih" bi bilo veliko iznenađenje. Iako Partizan ne blista, protiv vrlo slabog tima iz Gornje Varoši nipošto ne bi smeo da ima problema. Serija dobrih rezultata vratila je kulski Hajduk u vrh tabele, ali u ovom kolu ga čeka ozbiljno iskušenje protiv Bežanije koja je ostavši bez prvog čoveka kluba značajno uzdrmana.

Neizvestan susret se očekuje u Zrenjaninu između Banata i Smedereva. Banat na svom terenu ne beleži očekivane rezultate, dok "oklopnici" imaju velike oscilacije i nikada se ne zna kako će da odigraju. U Čačak dolazi ekipa Voždovca koja je u usponu forme i nema sumnje da bi "zmajevi" bili zadovoljni i bodom protiv ne rpeviše ubedljivog Borca.

Subota, 14. oktobar:
14:30h Bežanija - Hajduk Kula
14:30h Borac Čačak - Voždovac
14:30h Vojvodina - Crvena zvezda
14:30h Banat - Sartid

Nedelja, 15. oktobar:
14:30h OFK Beograd - Mladost Apatin
17:00h Partizan - Zemun
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Tabela:
1. Crvena Zvezda 9 7 2 0 14:3 (+11) 23 boda
2. OFK Beograd 9 6 3 0 17:5 (+12) 21
3. Mladost Apatin 9 6 1 2 10:5 (+5) 19
4. Bežanija 9 4 4 1 11:6 (+5) 16
5. Hajduk Kula 9 5 0 4 8:11 (-3) 15
6. Partizan 9 4 2 3 13:9 (+4) 14
-----------------------------------------
7. Smederevo 9 3 3 3 9:7 (+2) 12
8. Banat 9 2 3 4 4:10 (-6) 9
9. Voždovac 9 2 2 5 6:14 (-8) 8
10. Borac Čačak 9 2 1 6 3:7 (-4) 7
11. Vojvodina 9 1 2 6 2:9 (-7) 5
12. Zemun 9 0 1 7 2:13 (-11) 1
U desetom kolu koje je na programu narednog vikenda sastaju se Crvena Zvezda - OFK Beograd, Voždovac - Mladost, Borac Čačak - Bežanija, Hajduk Kula - Partizan, Smederevo - Vojvodina i Zemun - Banat.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

RA?KIĆ JU?RI ZVE?ZDU

Gol?man Apa?ti?na?ca sa?vla?dan u 81. i 85. mi?nu?tu. Is?klju?če?ni Ivan Ste?va?no?vić zbog gru?bog pre?kr??a?ja i Mi?ćo Smi?lja?nić zbog re?ak?ci?je na ta?kav start be?ka OFK Be?o?gra?da
Po?sled?njih de?set mi?nu?ta me?ča na Ka?ra?bur?mi bi?li su kob?ni za Apa?tin?ce. Dva tre?nut?ka ne?pa??nje, dve do?bre ak?ci?je do?ma?ći?na, dva go?la Ra?ki?ća - do?volj?no da se OFK Be?o?grad ugne?zdi na dru?gom me?stu su?per?li?ga??ke ta?be?le.

Sa?mo ne?ko?li?ko sto?ti?na gle?da?la?ca sti?glo je, po ide?al?nom vre?me?nu na Ka?ra?bur?mi, da po?gle?da du?el dru?go?pla?si?ra?nog i tre?će?pla?si?ra?nog na ta?be?li. A oni ko?ji ni?su do??li vi?de?li su u pr?vom po?lu?vre?me?nu isto ono ?to i pri?sut?ni na sta?di?o?nu. Da?kle - ni??ta.
Apa?tin?ci su br?zo po?ka?za?li da su kom?pakt?na ce?li?na ko?ja zna da igra na ?e?lje?ni re?zul?tat. ?e?lja se u tom, pr?vom de?lu me?ča sve?la na to da se ne pri?mi gol, da se zgu?sne od?bra?na i mo??da po?ku??a ne?ka kon?tra. Zna?či, Mla?dost je us?pe?la u na?me?ra?ma u pr?vih 45 mi?nu?ta, u če?mu su joj zdu??no po?mo?gli ane?mič?ni Be?o?gra?đa?ni. Sve ide?je pla?vo-be?lih sve?le su se na in?spi?ra?ci?ju Ste?fa?na Ba?bo?vi?ća, ko?ji je je?di?ni bio kon?kre?tan. Na?pra?vio je ne?ko?li?ko do?brih pro?do?ra, pa?so?va, a sti?gao je i da ?u?ti?ra pod preč?ku, ali je gol?man Apa?ti?na?ca ?a?ku?la iz?bio lop?tu u kor?ner. I go?sti su sti?gli da jed?nom ugro?ze ri?va?la: u 45. mi?nu?tu Tr?na?vac je bio za?ma?lo ni?zak za cen?tar??ut iz kor?ne?ra, pa je nje?go?va lop?ta oti??la pre?ko preč?ke.

Dru?go po?lu?vre?me po?če?lo je, na?rav?no, ?u?stri?jim tem?pom, a mno?go vi??e od ?u?strog bi?lo je u 54. mi?nu?tu, ka?da je Ivan Ste?va?no?vić ne?shva?tlji?vo gru?bo star?to?vao na Mi?ću Smi?lja?ni?ća, sa dve no?ge. Usle?di?la je bur?na re?ak?ci?ja go?sti?ju, pa se od?mah stvo?ri?la gu??va, ko?ju su či?ni?li svi igra?či i "klu?pe" oba ti?ma. Bi?lo je tu gu?ra?nja, mo??da i uda?ra?nja... Su?di?ja je i Ste?va?no?vi?ća i Smi?lja?ni?ća iz?ba?cio iz igre, po?de?liv??i od?go?vor?nost za in?ci?dent na rav?ne ča?sti.

OFK Be?o?grad je na?sta?vio sa pri?vid?nom ini?ci?ja?ti?vom, me?đu?tim, mi?nu?ti su pro?la?zi?li, a ni ?an?se jo? ni?je bi?lo. Sve do 81. mi?nu?ta, ka?da je Ra?kić do?bio lop?tu od Pe?tro?vi?ća, usa?mljen u ?e?sna?e?ster?cu, okre?nuo se i pla?si?rao u ugao ne?moć?nog ?a?ku?le za 1:0. Sa?mo par mi?nu?ta ka?sni?je br?za kon?tra Nu?hi?ja i Ive?lje za?vr??e?na je po?en?ti?ra?njem Ra?ki?ća za sa?da već si?gur?nu po?be?du OFK Be?o?gra?da.

VI?TE?SE TRA??I PO?JA?ČA?NjA
DE MOS GLE?DAO

STE?FA?NA BA?BO?VI?ĆA

U lo??i Omla?din?skog sta?di?o?na na??ao se i tre?ner Vi?te?sea Ad de Mos. Klub u ko?jem sa uspe?hom igra na? re?pre?zen?ta?ti?vac Dan?ko La?zo?vić iz?gle?da da je za?in?te?re?so?van za jo? ne?ke igra?če sa ovih pro?sto?ra, a ju?če na Ka?ra?bur?mi to je naj?ve?ro?vat?ni?je bio Ste?fan Ba?bo?vić.

SLO?BO?DAN KRČ?MA?RE?VIĆ

DO?ČE?KA?LI ?AN?SU

- Po?be?di?li smo pro?tiv?ni?ka nje?go?vim oru??jem - str?plje?njem, mir?no?ćom. Če?ka?li smo i do?če?ka?li na??e ?an?se i Ra?kić ih je re?a?li?zo?vao, ma?da je bio bo?le?stan, pod tem?pe?ra?tu?rom. Znam da je cilj Apa?ti?na?ca op?sta?nak u li?gi, ali mi?slim da je već odav?no obez?be?đen, pr?vo re?zul?ta?ti?ma, si?gur?no i igrom ko?ju pru??a?ju. Vr?lo je te??ko igra?ti pro?tiv njih, ima?ju od?lič?na re??e?nja za de?fan?ziv?nu igru i du?go ni?smo mo?gli da pro?bi?je?mo nji?ho?vu zo?nu. Ipak, na kra?ju nam se po?sre?ći?lo i mi?slim da smo za?slu??i?li po?be?du.

JU?NAK ME?ČA

ĐOR?ĐE RA?KIĆ

Bi?ti gol?ge?ter pri?lič?no je ne?za?hval?na du??nost, ali vu?če oba?ve?zne kom?pli?men?te ka?da se go?lo?vi - da?ju. Đor?đe Ra?kić go?to?vo da se ni?je vi?deo na te?re?nu či?ta?vih 80 mi?nu?ta, a on?da se dva pu?ta na??ao na pra?vom me?stu i po?ko?pao na?de go?sti?ju iz Apa?ti?na da će na Ka?ra?bur?mi iz?vu?ći do?bar re?zul?tat.

TRA?GI?ČAR

MI?ĆO SMI?LjA?NIĆ

Pr?vo?ti?mac Mla?dost bio je ?r?tva je?zi?vog star?ta Iva?na Ste?va?no?vi?ća, ali, ume?sto da is?tr?pi bol i bes na ze?mlji, sko?čio je da se raz?ra?ču?na sa pro?tiv?ni?kom. Da ni?je ta?ko re?a?go?vao, naj?ve?ro?vat?ni?je bi svom ti?mu obez?be?dio igra?ča vi??e do?brih po?la sa?ta utak?mi?ce.

OFK BE?O?GRAD - MLA?DOST 2:0

Stre?lac: 1:0 Ra?kić u 81, 2:0 Ra?kić u 85. mi?nu?tu. Sta?di?on: Omla?din?ski. Gle?da?la?ca: 500. Su?di?ja: Dra?go?mir Stan?ko?vić (Be?o?grad) 6. Po?moć?ni?ci: B. Ka??an?ski i M. Go?ro?njić (obo?ji?ca Be?o?grad). ?u?ti kar?to?ni: Ko?zo?, Mo?jić (Mla?dost). Cr?ve?ni kar?to?ni: I. Ste?fa?no?vić (OFK Be?o?grad) i Smi?lja?nić (Mla?dost) u 57. mi?nu?tu.

OFK BE?O?GRAD

R. Ilić 7

I. Ste?va?no?vić 6

Ba?ja?li?ca 6

Bra?tić 6,5

Ko?la?rov 6

Si?mić 5,5

(od 69. Nu?hi 7)

Pe?tro?vić 6

Ba?bo?vić 7

(od 83. To?do?ro?vić -)

No?va?ko?vić 5,5

(od 76. Pi?li?po?vić -)

Ive?lja 6

Ra?kić 7

MLA?DOST

?a?ku?la 6

Ko?zo? 6

Mi??ko?vić 5,5

Mo?jić 5,5

Smi?lja?nić 6

De?sni?ca 5,5

Tri?vu?no?vić 6

Lj. Ste?va?no?vić 6,5

Tr?na?vac 6

(od 86. Ko?pu?no?vić 5,5)

Dra?ku?lić 6

STA?TI?STI?KA

OFK BE?O?GRAD MLA?DOST

12 ?UT UKUP?NO 10

4 ?UT U GOL 2

4 KOR?NE?RI 5

1 OF?SAJ?DI 4

10 FA?U?LO?VI 14

0 ?U?TI KAR?TO?NI 2

1 CR?VE?NI KAR?TO?NI 1

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Samo sto mislim da je drugi gol namestio Pilipovic,a ne Nuhi...
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

drug Raja wrote:Samo sto mislim da je drugi gol namestio Pilipovic,a ne Nuhi...
Nuhi je dodao Ivelji koji je sutirao i promasio...odbijenu loptu je dohvatio Rakic i poslao je u mrezu!!!!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Usamljeni hashishar wrote:
drug Raja wrote:Samo sto mislim da je drugi gol namestio Pilipovic,a ne Nuhi...
Nuhi je dodao Ivelji koji je sutirao i promasio...odbijenu loptu je dohvatio Rakic i poslao je u mrezu!!!!
Da....
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

Post Reply