EURO 2008 Austria-Switzerland

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Novi prvak Evrope bice:

Nemačka
6
10%
Španija
8
13%
Italija
3
5%
Portugal
3
5%
Francuska
3
5%
Hrvatska
6
10%
Holandija
5
8%
Češka
2
3%
Švajcarska
1
2%
Grčka
2
3%
Rusija
16
27%
Švedska
0
No votes
Turska
3
5%
Poljska
1
2%
Rumunija
1
2%
 
Total votes: 60

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

Rasprodate ulaznice za EURO
UEFA

Operativni direktor Evropskog prvenstva 2008. godine u Austriji i Švajcarskoj, Martin Kalen, izjavio je da su rasprodate sve karte za taj turnir, ukupno 11,5 miliona, i dodao da će svaka sledeća ulaznica biti nelegalno kupljena. "Sve ulaznice su rasprodate, nije ostala nijedna. Trudimo se da sprečimo preprodaju karata na crnom tržištu", rekao je on. Karte za finale na "Ernst Hapel" stadionu u Beču koštaju izmedju 249 i 855 dolara, a ulaznice za ostale mečeve koštale su između 70 i 171 dolara.

Organizatori Evropskog prvenstva su saopštili da je 38 odsto karata poslato nacionalnim savezima zemalja učesnica, 33 odsto je pušteno u slobodnu prodaju, 14 je pripalo sponzorima i televizijskim partnerima, a preostalih 15 odsto su podelili domaćini šampionata i članovi UEFA.
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

Poljska crkva vaspitava huligane!!!! :shock:
http://www.mtsmondo.com/euro2008/text.php?vest=98902
31300

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

Amadeus Mocart u strahu od navijača

Na desetine hiljada fudbalskih navijača iz cele Evrope posetiće ovog leta Salzburg rodni grad čuvenog kompozitora Volfganga Amadeusa Mocarta, zbog čega će mnogi spomenici imati posebno obezbeđenje.

Zbog straha da bi navijači mogli da se popnu na čuveni kip Mocarta ili okupaju u fontani Residencbrunen ili Kapitelšveme koji se nalaze u UEFA zoni za navijače, gradske vlasti odlučili su da oko njih podignu ograde.

“Ovi spomenici još uvek se mogu fotografisati. Namerno nismo hteli da ih u potpunosti prekrijemo, kako bi i Mocart mogao da gleda fudbal”, rekao je gradski koordinator Volfgang Vajs.

Prostor za navijače u Salzburgu biće tokom trajanja Evropskog prventsva i pod video nadzorom kako bi se obezbedila dodatna zaštita čuvenih spomenika koji su prepoznatljivi simboli ovog grada.
31300

User avatar
Ofkas_Familija
senior
senior
Posts: 560
Joined: Fri Jan 25, 2008 1:04 am
Location: KARABURMA

Post by Ofkas_Familija »

Slovenija pojačava kontrolu granica

Slovenačka policija počinje sa pojačanim nadzorom i temeljnom kontrolom na granicama zbog evropskog fudbalskog prvenstva.

Slovenačka policija će od ponoći početi sa pojačanom kontrolom na svojim granicama prema državljanima onih država koje nisu članice Evropske unije. Tom prilikom će, osim uobičajene provere viza, proveravati da li pomenuti imaju i posebnu vizu sa oznakom Euro 2008, koju će za svrhu odlaska na prvenstvo davati Austrija i Švajcarska.

Osim toga, slovenačka policija će pojačani nadzor navijača i putnika na Euro 2008 sprovoditi i po celoj Sloveniji tj. na parkiralištima, benzinskim pumpama i drugim mestima na kojima se očekuje zadržavanje fudbalskih navijača.

Na austrijskoj granici biće od ponoći ponovo uvedeno pregledanje pasoša od strane austrijske policije, zbog čega će na toj granici i državljani zemalja članica EU morati ponovo da pokazuju pasoše
:lol: :lol:
I ZANESEN TOM LEPOTOM
Image

TO JE TAJ GAS...MI SMO LJUDI KOMPLEKSASI...

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

'bem ti sunce,mi jedva skupimo ovoliko ljudi za kvalifikacionu utakmicu kuci,a oni ladno na treningu....... :shock:


Trening Portugalaca pred 12 hiljada ljudi

Oko 12 hiljada ljudi platilo je da gleda trening reprezentacije Portugala u švajcarskom gradu Nojšatelu gde se tim Felipea Skolarija priprema za početak EURO 2008.

Ulaznice za trening Portugalaca pred prodavane su po ceni od 15 švajcarskih franaka (9,3 evra).

"Već je potvrđeno da će 12 hiljada ljudi posmatrati naš trening", rekao je portparol selekcije Portugala, Antonio Florensijo i dodao da ulaznica odavno nema, pa je njihova cena na crnom tržištu porasla i do četiri puta.

Fudbalere Portugala je pri dolasku u Nojšatel dočekalo oko deset hiljada ljudi.

Tehnički direktor tima Karlos Godinjo izjavio je da je odluka o naplaćivanju ulaska na dva treninga doneta kako bi se donekle nadoknadili veliki troškovi za učestvovanje na Evropskom prvenstvu.

"Jedina smo reprezentacija koja naplaćuje gledanje treninga, ali smo i jedini koji će trenirati pred 12 hiljada ljudi", naveo je Godinjo.

Navijače, međutim, novac ne nervira to što moraju da plate da bi gledali trening koliko jako obezbedjenje koje ne dozvoljava da se hotelu u kome su smešteni portugalski fudbaleri priđe na manje od 300 metara.
31300

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

voja 10 wrote:Pogrebnjak propušta EURO?

AFPJedan od najboljih fudbalera reprezentacije Rusije Pavel Pogrebnjak na utakmici protiv Srbije ozbiljnije je povredio koleno i zbog toga će možda propustiti predstojeće prvenstvo Evrope, piše moskovska štampa. Prvotimac Zenita jedan je od ključnih igrača u ekipi Gusa Hidinka, a morao je da napusti teren u 16. minutu, dva minuta nakon što je iz slobodnog udarca savladao Vladimira Dišljenkovića. Lekari "zborne komande" plaše se da je reč o povredi ligamenata, a o čemu se tačno radi biće poznato nakon snimanja kolena.

"U prvom trenutku se činilo da to neće biti ozbiljna povreda, ali sada više ne izgleda tako. Za nas bi bio težak udarac da ostanemo bez Pogrebnjaka", rekao je Hidink.

Pogrebnjak je zablistao u prethodnoj sezoni i za Zenit je postigao 28 golova, od čega deset u Kupu UEFA, koji je šampion Rusije osvojio. Za reprezentaciju Rusije odigrao je devet utakmica i postigao pet golova.
ipak ce Pogrebnjak ici na EURO.. :lol:

Pogrebnjak putuje u Austriju

Pavel Pogrebnjak ipak će biti član "zbornaje komande" na Evropskom prvenstvu.

Napadač Zenita je povredio meniskus nedugo pošto je dao gol u prijateljskoj utakmici sa Srbijom, ali je u utorak saopšteno iz Fudbalskog saveza Rusije da je Pogrebnjak uverio selektora Gusa Hidinka da se oseća bolje, pa će putovati sa ekipom u Austriju.

Medicinski tim ruske reprezentacije ipak će morati da uloži mnogo napora da odličnog golgetera osposobi za duele sa Španijom, Grčkom i Švedskom.
31300

User avatar
BF2004
OFKovac
OFKovac
Posts: 1000
Joined: Wed Jan 10, 2007 5:49 pm
Location: uvek u pokretu!!!
Contact:

Post by BF2004 »

William Hill - pobednik EURO 2008

Drzava Dobitak Ulog
Germany 4/1

Spain 5/1

Italy 13/2

Portugal 7/1

France 8/1

Holland 12/1

Croatia 12/1

Czech Republic 20/1

Russia 22/1

Greece 22/1

Switzerland 25/1

Turkey 40/1

Sweden 40/1

Romania 40/1

Poland 66/1

Austria 100/1
Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

'ajde ljudi trebace izgleda para...pomozite meni kladionicarskom kepecu...sta da igram...
http://bezmotike.com/index.php?page=2&lid=2115
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

Booze Brothers wrote:'ajde ljudi trebace izgleda para...pomozite meni kladionicarskom kepecu...sta da igram...
http://bezmotike.com/index.php?page=2&lid=2115
samo cu ti reci da chesce pare uzimaju tzv "kladionicarski kepeci" :D :wink:
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

kaze Cile da ce da fura ono sa x-ovima...ono ako ne udje duplira ulog...ali ja nemam pocetni kapital...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

Booze Brothers wrote:kaze Cile da ce da fura ono sa x-ovima...ono ako ne udje duplira ulog...ali ja nemam pocetni kapital...
da, da to je extra...za SP ovi iz kraja uzese oko 60 soma cisto...ali treba pocetni kapital...a ja nemam trenutno ni za poshten SINGL! :(

pohlepniji prate i X-X...pogotovo od cetvrtfinala...
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

sa koliko se tu krece...daj da kao grupa uletimo u to...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

Booze Brothers wrote:sa koliko se tu krece...daj da kao grupa uletimo u to...
uuuu dobra ideja...

odosmo u drugi topic, polagano... :)

...nego, sta znam, nikada nisam igrao...a ako ides po logici koliko para imas jbg...

Znaci jurimo X (kvota oko 3) krenes sa prva tekma npr 500din ili 10yura..ako puknes, sam si napisao onda duplo...

2. tekma vec 20 evra
3. 40 e
4. 80 e ako prodje puta 3 kvota dobijes 240e - 150e koje si ulozio do tad...cist dobitak tek 90e ali je dobitak...ako ne onda dalje

5. tekma 160e itd... itd...
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

a jel se juri isti tim ili...jer je verovatnoca veca da neki tim mora imati x da ga jebes...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

Booze Brothers wrote:a jel se juri isti tim ili...jer je verovatnoca veca da neki tim mora imati x da ga jebes...
juris isti tim ali u ligi, nekog zabara npr...a sada na EP ili SP singliras svaku tekmu po satnici*...pa cekas...mora neki X da uleti...

*ne znam sta se radi kad igraju u isto vreme zadnje tekme u grupi... :D

sad ce da dodje iskusni kladionicar OFKOVAC da na pojasni sve...
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

Post Reply