OFK Beograd - FK Rad 3-2 (1-1)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

.....bice.....

Poll ended at Sun Mar 14, 2010 11:43 am

.......pobeda OFK Beograd-a....
19
83%
..............nereseno................
2
9%
.........pobeda FK Rad-a..........
2
9%
 
Total votes: 23

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: OFK Beograd - FK Rad 3-2 (1-1)

Post by poplaveliorgan »

lepa fotografija...bash mi se svidja

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Rad 3-2 (1-1)

Post by Booze Brothers »

Prvo cu reci svaka cast igracima sto su uopste i odigrali tekmu na ovoj oranici...
Pregledao sam reportazu na sos-u i mogu reci odlicna tekma...stvarno puno desavanja, a jos i tuce golova...
Svaba zamenio stopera i stavio Karvalja umesto Mijata...sta znam, dosta je puta ispadao ali isto tako je u nekoliko navrata odlicno intervenisao i sto se mene tice on je bio ok imajuci u vidu da je odigrao tek par tekmu za nas uopste...i dalje mu je veliki problem orijentacija na terenu...
dosta se islo preko Beljke i on dobro izmulja protivnicki bok ali mi je i dalje nekako nedorecen, nema tu konkretnog centarsuta...
Trivun je bio najbolji na terenu, tu nema govora, sve je on to namestio...
Onaj njihov makedonac, desni bek je razbio naseg Danilceta...e takav nama treba, takav desni bek i jos jedan dobar stoper, mozda i oba nova prava trebaju...
Mislim da imamo odlican tim i kada bi se popunile pozicije koje sam malopre naveo to bi bio kompletan tim...ocekujem od Lumumbe da explodira ovog proleca i da resi polufinale :wink:
Zaista vazna poobeda i ovo je bila prekretnica da ne gledamo reprizu od prethodnih godina...sada se igracima sigurno vratilo samopouzdanje i kada bi napravili dobar rezultat na teskom gostovanju u KS opet bi rolali kao jesenas...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: OFK Beograd - FK Rad 3-2 (1-1)

Post by voja 10 »

svaka čast za borbenost...odavno toliko želje nisam video. kidali su za svaku loptu i što je najvažnije nisu, kao što je to do sada bio slučaj, padali posle primljenih golova. odavno tako dobro nismo držali sredinu - izgleda da je Švaba postao svestan da nam tu počinje odbrana. pozadi kriminal. mnogo nesigurno i neubedljivo. ispada kako ko, i gde stigne. poslali su nam desetak lopti iza leđa u prazno i sva sreća da buđavi kaluđer to nije znao da iskoristi. sada samo treba nastaviti u istom fazonu. btw, jel zna neko jel ono bio Injac ili Popović...poslednja izmena pred kraj, dečko je pokupio sve u skoku, odbijaju se od njega ko dečica.
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Rad 3-2 (1-1)

Post by Booze Brothers »

Naravno Popovic...tek cete videti sta on sve moze da pruzi...nije prosao kvalitetne omladinske skole ali je Svaba odlican bas za te mlade, da od njih napravi igrace jer je veliki radnik i izgradi mladog igraca...decko bas ide na loptu, hoce u gol...na jesen ce biti brutalan...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: OFK Beograd - FK Rad 3-2 (1-1)

Post by Billy Bright »

Odlicna utakmica, a pobeda 3:2 samo upotpunjuje uzitak. Za tri boda smo dalje od donjeg dela tabele, koji nam je opasno pripretio posle serije od cetiri uzastopna poraza.
Mislim, ipak, da je nas realni domet u ovoj sezoni neko 5. mesto.
Slazem se sa Svabom da je ova pobeda psiholoski vrlo vazna. Utakmica je bila bas dobra za one koji vole fudbal, pogotovo ako se ima u vidu los teren.
Njihov desni bek Todorovski je brutalan igrac!
Sada sledi Krusevac, gde bi nam, realno, i bod bio bas po meri. NAPRED BEOGRAD!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: OFK Beograd - FK Rad 3-2 (1-1)

Post by ofkovac »

on je vec dogurao do makedonske repke...grobari su jos zimus bacili udicu na njega...a posto je tu ranko stojic, mi njega mozemo da sanjamo...

a sada malo o tekmi, jako bitna pobeda, zanimljivo je da smo sva tri gola dali posle kornera i to glavom na prvu sto ne pamtim kad sam video na jednom mecu...video sam golove i nedopustivo je da nam odbrana onako ispadne kao kod drugog gola...to kao da se igra zona a ne prva liga...angazovanost nakon primljenih golova nam se konacno isplatila, borca, spartak, jagodina i sada je dosla nagrada, bravo za igrace...ova pobeda moze da bude prekretnica za dalji tok prvenstva...napredak je u teskoj situaciji, bodovi im trebaju, sudjenje ce sigurno biti domacinsko ali nije kraj prvestva te mislim da mozemo nesto da uradimo, oni nemaju neku cvrstu odbranu i to bi moglo da se iskoristi....

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Rad 3-2 (1-1)

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply