FK Jagodina - OFK Beograd 2:0 (0:0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Sta ocekujete?

Poll ended at Sun Nov 09, 2008 1:41 pm

bice tesno bice 0-2
14
64%
nereseno
6
27%
poraz
2
9%
 
Total votes: 22

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

nada poslednja umire!!! :roll: mada .....
B.U. TILL I DIE

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

očekivalo se bar x ali realnost je drugačija...treba biti zadovoljan što smo još uvek pri vrhu :8)
B.U. TILL I DIE

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Post by poplaveliorgan »

Nasao sam neke Ofkove novine iz 1986 godine.prvi tim je gostovao u Svetozarevu sadasnjoj Jagodini i pobedio domacina sa 7-1 i ulepsao proslavu.
20 setak godina kasnije izvesni Palma ne pravi proslavu za Beogradjane ..........Sta sam hteo da kazem...nista sve je rekao covek koji je napisao post iza mene.... :cry: :? :?

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Post by poplaveliorgan »

Gledam izvestaj na SOS-u pa to je totalna histerija pun ZAPAD svi uralaju u transu onaj spiker izbezumljen pijan 100posto samo da pobede Beogradjane...kakava stoka seljacka a protiv petokrake ceo taj ZAPAD navija za Zvezdu i partizan eto to su ti SRBI

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

..kakava stoka seljacka a protiv petokrake ceo taj ZAPAD navija za Zvezdu i partizan eto to su ti SRBI[/quote]



mala ispravka to nisu srbi nego JUGOSLOVENI :x
B.U. TILL I DIE

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

Post by pinoce »

:evil:
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

dobri stari Milovac....kriv za poraz od cigana i od ovih danas...Milenovic takodje nije vec par kola zasluzio da igra u startnoj postavi!!!Vili kilav u odnosu kakav moze da bude...Jefta odlican...Radisa...tu ne treba trositi reci...sve u svemu Milovac...ili Ivanovic...?!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Steva Medak B.U.
novajlija
novajlija
Posts: 13
Joined: Wed Oct 08, 2008 7:47 pm
Location: Omladinski Stadion

Post by Steva Medak B.U. »

:(
HRABRO I JAKO!!!

plavobelibmw
junior
junior
Posts: 173
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:18 pm

Post by plavobelibmw »

Milovac , jedna greska moze da se tolerise ali to isto uraditi samo koji dan kasnije je neoprostivo.

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

pa tako ti je to kada igraju svi preko mame i tate ko gura te ljude!!!!jel se neko seća igrača radovića desnog beka !!??on je bio pravi ofkovac voleo je nas i klub i ginuo je na svakoj tekmi!!!a onda se pojavio tatin sinčić i izbacio ga sa mesta kasnije je i napustio klub!!PITAM SE DOLKE TE JAJARE ĆE DA GURAJU SVOJE SINOVE DOKLE DOK OFK_A NE POTONE :evil:
B.U. TILL I DIE

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

ovakvi porazi mi najteze padaju uvek, jagodina nije mogla da nam da gol nikako i onda (ne znam koji pridev da upotrebim) greska Milovca zaa 1-0, i onda se jagodinci nalozili, nama voda u usi i dobro je sto nismo primili jos koji... :oops:

napad nam je zaista katastrofa, Jefta se trudi ali solo se ne moze nista...Oliveira iz meca u mec prosek a upravo on treba da nam bude prevaga, nadam se da ce poceti da asistira vec od sledece tekme...Adamovic standardno dobar...Beljic i njegova zamena Volkov su se takmicili juce ko ce vise lopti da izgubi, a i od njih ocekujem dosta u narednim tekmama...

teske sledece dve tekme: Kula home, partizanen away, pa dve malo lakse: Napredak home i Banat away...

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

..prvo poluvreme nekoliko dobrih akcija i sansi,mislim cak i da su domacini imali dosta srece u tim momentima.......drugo,ama bas nista.........u svakom slucaju "ceracemo se mi jos" sa ovima........... :wink:


Milovac mora pod hitno na "hladjenje"!!!....bar dve-tri tekme.... :x
31300

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

http://www.armija-jagodina.webs.com/

Armija vas poziva da dodjete u subotu 8.11.2008 godine sa pocetkom u 13:30h na gradskom stadionu u Jagodini i zajedno sa Armijom pomognete pesmom da igraci Jagodine dodju do pobede nad Ofk Beogradom i do nova 3 boda.Razlog da dodjemo u sto vecem broju je da dolazi jedna dobra ekipa i naravno za nas navijace najvaznije je to sto dolaze navijaci Ofk Beograda Plava-Unija.Dodjite u sto vecem broju da pokazemo Beogradjanima da i ako smo deca mozemo da budemo bolji od njih.

skroz simpa...i moram reci da su klinci super!!! :lol:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Post by Billy Bright »

Ne mozemo kriviti Milovca za kikseve. Decko NIJE desni bek!

User avatar
Ofkas_Familija
senior
senior
Posts: 560
Joined: Fri Jan 25, 2008 1:04 am
Location: KARABURMA

Post by Ofkas_Familija »

Billy Bright wrote:Ne mozemo kriviti Milovca za kikseve. Decko NIJE desni bek!
ovo je profesionalni fudbal i tu nema oprevdanja"nije moja pozicija",dajes maksimum na bilo kom mestu,a i sto je najgore njega nisu isprobijali,nego je on sam kiksnu...tako da mora pod hitno na hladjenje
I ZANESEN TOM LEPOTOM
Image

TO JE TAJ GAS...MI SMO LJUDI KOMPLEKSASI...

Post Reply