OFK Beograd-Borac 0-0

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

ocekujem

Poll ended at Sun Nov 19, 2006 7:19 pm

pobedu
10
83%
remi
2
17%
poraz
0
No votes
 
Total votes: 12

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

OFK Beograd-Borac 0-0

Post by Booze Brothers »

http://www.sportskastatistika.com/contr ... 07_G424772

http://www.soccerway.com/teams/comparis ... +the+teams

Posle neuspeha u Kuli okrecemo se sledecoj utakmici i okrsaju sa chachanskim Borcem....na pochetku sezone tamo je bilo bez golova a sa njima smo uvek imali teshke mecheve...Oni su vezali 2 pobede, u zadnjem kolu kuci sa Vojvodinom i pre toga u Zrenjaninu...
Mislim da nema mesta za nikakve kalkulacije i pobeda u ovoj tekmi dolazi kao imperativ...
Last edited by Booze Brothers on Sun Nov 19, 2006 1:12 pm, edited 1 time in total.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
FrAnCeSkO
junior
junior
Posts: 56
Joined: Tue Nov 07, 2006 6:17 pm
Location: K.Z.S.
Contact:

Post by FrAnCeSkO »

ma sve to stoji ali ja ne zelim da gubim nadu...
verujem da ce OFK-a da iznenadi pozitivno :smt047 :smt047 :smt047

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

ma mora pobeda kuci...MORA!!!!!!!!!!
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

tim Borca... :arrow:

1 Nenad ERIĆ
2 Miroslav VULIĆEVIĆ
3 Dragiša PEJOVIĆ
4 Darko KRSTESKI
5 Vladimir JAŠIĆ
6 Boban DMITROVIĆ
7 Zoran RENDULIĆ
8 Jovan NIKITOVIĆ
9 Mike TEMWANJERA
10 Neško MILOVANOVIĆ
11 Vladimir KRNJINAC
12 Nemanja KRZNARIĆ
14 Miloš TRIFUNOVIĆ
15 Mirko RADOVANOVIĆ
16 Ivan ĐOKOVIĆ
17 Nemanja ARSENIJEVIĆ
18 Bojan PAVLOVIĆ
19 Ivan MAKSIMOVIĆ
20 Dragan DRAGUTINOVIĆ
22 Nikola SIMIĆ
23 Marko KRASIĆ
25 Uroš SINDJIĆ
26 Milan ANTONIJEVIĆ
28 Vladan SPASOJEVIC
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

Победа!!!!!!!!!!!!!!!!
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Mislim da je vreme da dobijemo..igramo kuci...a oni ne slove za neku jaku ekipu!

Mislim da su se u cacku izvukli i da cemo opusteno da uzememo tri boda!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ОФК Београд : Борац
Г Анђелковић Жарко П1 Шавија Јовица
П Симић Милојко П2 Милосављевић Раде
4 Филиповић Дејан
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

dejan

Post by dejan »

posle 0-0 sa borcem postavlja se pitanje da li i dalje krcmarevic trebe da nam bude trener?

allforblue

Post by allforblue »

Pa covek je PARTIZANOVAC...a i mnogima smo mi prolazna stanica i dok se to ne promeni bice 131 navijac na stadionu..Nema rezultata, a svi su na svojim pozicijama i dalje. i dok se to ne promeni bice OFK 3 mesto BUM. :wink:

U Italiji i Spaniju kad nema rezultata leti perje,,jer se igra za pare i navijace...a ovde se igra za sebe ,menadzere i clanove uprave...
Kad ljudi provale da OFK Beograd ima najvise ambicija pocece da dolaze ovako ...nista...niko nista nikom nezamera ..idemo dalje ..zato i nema rezultata jer nema pritiska navijaca,medija i masa............

ALI OFK JE u KRVI TAKO DA MORAMO DA BUDEMO OPTIMISTI...pa makar se zaratilo :lol:

User avatar
Shakal B.F.
junior
junior
Posts: 217
Joined: Mon Mar 13, 2006 7:16 pm
Location: Banovo Brdo

Post by Shakal B.F. »

pa covek voli partizan, ali ne radi on to zbog partizana...to onda njemu na stetu ide..De si se i remi i ro nije velika propast, ali uvek kiksnemo kad je najpotrebnije....
nasa je titula

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

alo bre hejteri sa zapada..............dosta....
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

allforblue

Post by allforblue »

na utakmici Sevilja-Valensija 40000 navijaca koji ludacki bodre svoje ljubimce ...Ali isto ih tako kritikuju kad izgude ili igraju lose.Oni su tu dosli da igraju \za navijace i dace sve od sebe-igraci.Znaci tu ima i HEJTERA i onih koji se zabavljaju i oni koji navijaju u grupi i svi su zajedno...svako ima svoje misljenje i ne dele se na ZAPAD-JUG,Kritika je uvek dobra ako je konstruktivna,ona tera napred .Navijaci OFK BEOGRADA sa ZAPADA ili SA ISTOKA nisu nikakvi hejteri,,,ja mislim da su oni BEOGRADJANI-rodjeni,gospoda i da su sasvim OK.Naravno ljudi su stariji i neki put se vise nasekiraju...ali to je njihovo pravo,slazes se.To sto su navijaci sa JUG-a vatreni i idu na sva gostovanja..neznaci da navijaci sa zapada seju mrznju .
Moje abmicije su da navijam za klub koji zeli da juri titule i u takvom klubu mora da ima malo i hejta,,,svega po malo :idea:

User avatar
Shakal B.F.
junior
junior
Posts: 217
Joined: Mon Mar 13, 2006 7:16 pm
Location: Banovo Brdo

Post by Shakal B.F. »

allforblue wrote:na utakmici Sevilja-Valensija 40000 navijaca koji ludacki bodre svoje ljubimce ...Ali isto ih tako kritikuju kad izgude ili igraju lose.Oni su tu dosli da igraju \za navijace i dace sve od sebe-igraci.Znaci tu ima i HEJTERA i onih koji se zabavljaju i oni koji navijaju u grupi i svi su zajedno...svako ima svoje misljenje i ne dele se na ZAPAD-JUG,Kritika je uvek dobra ako je konstruktivna,ona tera napred .Navijaci OFK BEOGRADA sa ZAPADA ili SA ISTOKA nisu nikakvi hejteri,,,ja mislim da su oni BEOGRADJANI-rodjeni,gospoda i da su sasvim OK.Naravno ljudi su stariji i neki put se vise nasekiraju...ali to je njihovo pravo,slazes se.To sto su navijaci sa JUG-a vatreni i idu na sva gostovanja..neznaci da navijaci sa zapada seju mrznju .
Moje abmicije su da navijam za klub koji zeli da juri titule i u takvom klubu mora da ima malo i hejta,,,svega po malo :idea:

...brate ti poredis spanski fudbal gde koji je jedan od najlepsih i nas gde jedva se da po dva gola po mecu...naravno lep fudbal privlaci publiku, a i veruj mi da bi bio lepsi fudbal kad bi dolazilo po 10.000 ljudi ili vise,jer tada je timu veca motivacija za dokazivanje na terenu.a i navijaci im nista posebno nisu doje njih 50.000, a navija 500...smesno... :wink:
nasa je titula

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

Јуче лопта као да није хтела у гол у пар наврата имали смо 100% шанце али ништа као да лопта неће да уђе по мени наши су солидно играли прво полувреме су мало статирали али су зато друго одиграли сасвим солидно имали смо више него добру иницијативу нападали смо скоро константно Борац је у другом полувремену имао само 2 или 3 напада нисам сигуран али лопта једноставно није хтела да уђе

биће боље следећу утакмицу надам се
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Da , ti ljudi po shpaniji , italiji i dalje shirom evrope igraju za klub i navijache i pre potpisivanja ugovora svi kazu .."necu 4 miliona po sezoni dajte samo dva ja igram iz ljubavi prema klubu i za navijache ...ostale pare podelite na tri dela...za mladje generacije u klubu za navijache i 3/3 za nerazvijene zemlje ...." :( :oops:


Isti kurac kao proshle sezone ..krenuli odlichno i odjednom zaredjali slabe rezultate ...nije to krivica trenera ..irgachi su ti koji su igrali i kad nam je dobro ishlo a nisu se menjali od tad.
Ako ne igraju za navijace i ako igraju samo da bi se bolje prodali svi su svesni da slabim igrama nema dobre prodaje ...pre bi rekao da je problem "ti meni ja tebi" da je sve nameshteno..nikad slabiji cigani piche ko ludi ...grobari se posle silnih kritika na rachun sudija i FS "odjednom probudili "...smem unapred da dam kintu da ce nas dobiti na karaburmi ...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

Post Reply