KUP !

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...niko nije rekao da je bila prva ekipa cigana ili nesto slicno..ali bili su cigani u zvazdinim dresovima i salovima koji su popalili baklje cim je frka pocela...a murija je uhapsila one koji su ostali na mestu incidenta posle istog...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

OK...mi sigurno nismo grupa koja svoj imidz gradi po raznoraznim forumima...incident kod blagajne je ispao zbog neorganizovanosti murje...a ti cigani sigurno nisu bili blejachi...doshlo je do kontakta i oni su oterani...od toga naravno ne treba dizati prashinu a ostaje veliki zal za ljudima koji nisu bili na tribini jer su zaista mnogo nedostajali...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

@offtopic

Da ne bi smo sa salama i ostalim zezanjima kvarili topic >>> nastavlja se prica oko KUP utakmice iz NAVIJACKOG UGLA...

Borota
junior
junior
Posts: 80
Joined: Thu Dec 15, 2005 11:28 am
Location: Beograd

Post by Borota »

Po mojim informacijama koje sam nacuo i raspitao u tuci sa ciganske strane ucestvovali su grupe:Rodjen los,Nasi snovi i Bez straha.Njih je bilo oko 30.Nas 35 je probilo kordon i krenuli da jurimo cigane.Letele su baklje i kamenje sa nase i njihove strane.Unionisti su gazili sve pred sobom, tukli cigane kojima su noge udarale u dupe od bezanja.Najurili smo ih na sever,mi smo zastali stotinak metara pre severa.Palo je u muriju 29 ljudi u Savski venac.Mi smo OFKOVCI ludaci najveci.
Mi smo momci plave krvi,u tuci smo uvek prvi!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

Ne znam kako da pocnem zista...toliko sam cekao tu tekmu i na kraju nisam bio tamo ali jbg nema veze unionisti su pokazili ko su na tribini i pohvale ze navijanje pa i brojnost prste sa svih strana...

nego vratimo se incidentu pre tekme, nema tu sta mnogo da se prica, bukvalno smo oduvali sve ispred sebe znaci adrenalin do maximuma...sto verovatno prouzrokovalo da padnem u muriju pre nego sto sam dosao sebi...jebi ga...
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
SoulRebeL
novajlija
novajlija
Posts: 17
Joined: Fri Mar 31, 2006 4:41 pm
Location: BorchaZoo
Contact:

Post by SoulRebeL »

Tar-Andukal wrote:Ne znam kako da pocnem zista...toliko sam cekao tu tekmu i na kraju nisam bio tamo ali jbg nema veze unionisti su pokazili ko su na tribini i pohvale ze navijanje pa i brojnost prste sa svih strana...

nego vratimo se incidentu pre tekme, nema tu sta mnogo da se prica, bukvalno smo oduvali sve ispred sebe znaci adrenalin do maximuma...sto verovatno prouzrokovalo da padnem u muriju pre nego sto sam dosao sebi...jebi ga...
Upravo tako! Tako su brzo bezali kao da su ih ofkovci jurili! 8) Steta sto nisam bio na utakmici, ali vredelo je! :twisted:

A.C.A.B.
Tezak je zivot nas slobodnih umetnika!

User avatar
Tamarica
novajlija
novajlija
Posts: 2
Joined: Mon May 08, 2006 10:26 am
Location: karaburma

Post by Tamarica »

he he lepo je biti zensko,niko te ne dira,radis sta hoces...atmosfera je bila extra...

Rossonere
novajlija
novajlija
Posts: 1
Joined: Thu May 11, 2006 11:57 am

Post by Rossonere »

Borota malo si se zeznuo u vezi grupa koje su bile. Skupila se samo jedan grupa od 16 likova! Cirkali smo pivo i spazili kolonu vasih kako ide. Napravili smo veliku glupost jer je sestoro nasih preskocilo ogradu i krenulo na vas,a ostatak je gadjao ciglama kod ograde. E sad nas sestoro kojih je preskocilo nije nista moglo da uradi,zapalili smo 1 baklju i to nije pomoglo jel vas je bilo mnoooogo vise! E sad ne zamlacujte se sa time sto ste tukli neke likove,tukli ste nebitne likove sa salovima "hvala ti bako"! Ne poricem da smo se sklonili,ali realno gledano tuca je vasa! Ako se moze nazvati PRAVA tuca!
I da ne zaboravim prosek je bio od 89-88 godista nasih!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

e sad posto znamo sta je bilo,nadam se da ovde prici dolazi kraj.

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Post by PLAVA FAMILIJA »

Rossonere wrote:Borota malo si se zeznuo u vezi grupa koje su bile. Skupila se samo jedan grupa od 16 likova! Cirkali smo pivo i spazili kolonu vasih kako ide. Napravili smo veliku glupost jer je sestoro nasih preskocilo ogradu i krenulo na vas,a ostatak je gadjao ciglama kod ograde. E sad nas sestoro kojih je preskocilo nije nista moglo da uradi,zapalili smo 1 baklju i to nije pomoglo jel vas je bilo mnoooogo vise! E sad ne zamlacujte se sa time sto ste tukli neke likove,tukli ste nebitne likove sa salovima "hvala ti bako"! Ne poricem da smo se sklonili,ali realno gledano tuca je vasa! Ako se moze nazvati PRAVA tuca!
I da ne zaboravim prosek je bio od 89-88 godista nasih!
Dobro onda zasto ste se tri puta vracali i tri puta bezali.
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

PLAVA FAMILIJA wrote:
Rossonere wrote:Borota malo si se zeznuo u vezi grupa koje su bile. Skupila se samo jedan grupa od 16 likova! Cirkali smo pivo i spazili kolonu vasih kako ide. Napravili smo veliku glupost jer je sestoro nasih preskocilo ogradu i krenulo na vas,a ostatak je gadjao ciglama kod ograde. E sad nas sestoro kojih je preskocilo nije nista moglo da uradi,zapalili smo 1 baklju i to nije pomoglo jel vas je bilo mnoooogo vise! E sad ne zamlacujte se sa time sto ste tukli neke likove,tukli ste nebitne likove sa salovima "hvala ti bako"! Ne poricem da smo se sklonili,ali realno gledano tuca je vasa! Ako se moze nazvati PRAVA tuca!
I da ne zaboravim prosek je bio od 89-88 godista nasih!
Dobro onda zasto ste se tri puta vracali i tri puta bezali.
Familjo moja...ajde da zavrsimo sa ovom pricom i da se ne prozivamo preko neta!
Internet bi trebao da sluzi da se preko njega razmene informacije i sazna nesto a ne da se vredjamo!
:wink:

User avatar
KRVOPIJA
junior
junior
Posts: 143
Joined: Sun Sep 04, 2005 10:03 am

Post by KRVOPIJA »

Post ti je obrisan zbog vredjanja!

sima
novajlija
novajlija
Posts: 9
Joined: Sun Apr 16, 2006 11:44 pm

Post by sima »

SVAKA CAST !!!!!!!!!!

Navijanje je bilo odlicno , 40 godina kasnije i fora sa pirotehnikom na
istoj zastavi fenomenalno,jedino je ako smem da primetim s'obzirom da nisam bio sa vama ,vec na zapadu, moglo biti bolje u trenutku preokreta rezultata kada je igracima bila naj potrebnija podrska,uz to bih dodao,
i trenutak dodele medalja,ne znam razlog izlaska ali mogli su se igraci nagraditi pesmom i aplauzom za borbu i samo izboreno finale posle 40 godina.
Sve ukupno, iz mog ugla gledano bili ste ODLICNI!!
PS. Sto se tice Nikolebg,sto je pisao o ovoj temi,coveka sam prepoznao,
tacnije znam ga odlicno i moram reci da je cigan u dusi ali godinama u nazad
jos od postojanja SOKOLOVA ima ogromne simpatije prema nasim navijacima i klubu i kako sam kaze "vaspitan sam da volim samo dva kluba zvezdu i ofku,sve ostale mrzim",samo nikada nije voleo prepucavanja preko casopisa i neta .


<KARABURMA MALI GREBEN .............>

:wink:

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Sto se tice svega vezanog za utakmicu,troshio bih reci bespotrebno opisivajuci nesto sto nije moguce opisati....
Sto se tice incidenta ,Njegovo visocanstvo Doktor za probleme obecao je da ce podneti iscrpan,moguce piktografski izvestaj......
ImageImageImageImage

Blue fan

Post by Blue fan »

drug Raja wrote:Ma pust ih.Nisu oni dostojni da uopste pricamo o nijima,ko ih jebe...
Друже Рајо тотално си у праву...него био пост од неког цигана(обрисан је)па мало мржње :lol:

Locked