FK Crvena zvezda - OFK Beograd 1-0 (1-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

......bice......

Poll ended at Sun Nov 07, 2010 5:23 pm

.....pobeda FK Crvene zvezde......
4
29%
.................nereseno................
5
36%
.....pobeda OFK Beograda...........
5
36%
 
Total votes: 14

БСК1911

Re: FK Crvena zvezda - OFK Beograd 1-0 (1-0)

Post by БСК1911 »

Ма слажем се ја да смо добро играли, али од претходних 12 пораза бар у 6 смо били бољи па опет изгубили.(гледајући тв и снимке).-претходних утакмица.

БСК1911

Re: FK Crvena zvezda - OFK Beograd 1-0 (1-0)

Post by БСК1911 »

ВЕЧЕРЊЕ НОВОСТИ(7.11.2010.) цитирам:"Романтичари су као и прошле јесени одржали час из игре,али опет нису имали завршницу, као и наклоност арбитра Филиповића који је пропустио у првом полувремену свира пенал после прекршаја над Милићем."

Ову причу и сличну овој слушам већ једну деценију. РЕГУЛАРНО, ЗАР НЕ?

vojvodina
junior
junior
Posts: 94
Joined: Fri Jan 01, 2010 10:54 pm

Re: FK Crvena zvezda - OFK Beograd 1-0 (1-0)

Post by vojvodina »

Ja sam odgledao prvo poluvreme i tada mi je sve bilo jasno.Zvezda ako nije losije,onda bar je jednako lose odigrala kao protiv Hajduka.Ali ocigledno nije ni bilo potrebe za njihovom igrom,jer se pobednik znao i pre meca.Citam u Zurnalu da je jucerasnji poraz 16-ti uzastopni OFK Beograda na zvezdinom stadionu,sto je rekord svoje vrste.Pa da neki amaterski klub tolike godine redovno gostuje Zvezdi,pa uzeo bi neki bod za svo to vreme.Tako da to nisu cista posla.A kad se dodaju jos i medjusobni dueli sa Karaburme tokom istog perioda,prizor je zastrasujuci.Ovo je u svakom slucaju DNO DNA ljudi.Pa onda nije ni cudo sto deca kluba a tu mislim i na coveka koji sada nosi kapitensku traku,izjavljuju da navijaju za Zvezdu i da im je san da zaigraju za tim sa Topcidera.Kad ti sam sebe ne postujes,kako da ocekujes da te drugi postuju.Od OFK Beograda su ostale samo stare slike,vecinom crno bele i trofeji koji su nekad davno osvojeni,sve ostalo je izgubljeno.Zato i nije cudo sto stadion vec godinama zvrji prazan,sto su blizanci domacini na Karaburmi.Pisati i iznositi probleme se moze u nedogled,ali to nece pomoci da se ti isti problemi rese...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: FK Crvena zvezda - OFK Beograd 1-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

mislim da je i vise nego šesnaesti poraz za redom kod njih, ja bih rekao da je to m,nogo vise...poslednji put smo ih tamo dobili u sezoni 1993/94. sa 0-2. odigrali smo sa njima jos sezonu-dve i ispali u I B ligu, a u Prvu ligu smo se vratili u sezoni 1998/99....na ovom linku ima nasih medjusobnih susreta od 2000. godine... http://www.fudbal91.com/fudbalski_klubo ... FK_Beograd
moyda posle rpoverim tacan podatak...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: FK Crvena zvezda - OFK Beograd 1-0 (1-0)

Post by NekoIzMase »

vojvodina wrote:Ja sam odgledao prvo poluvreme i tada mi je sve bilo jasno.Zvezda ako nije losije,onda bar je jednako lose odigrala kao protiv Hajduka.Ali ocigledno nije ni bilo potrebe za njihovom igrom,jer se pobednik znao i pre meca.Citam u Zurnalu da je jucerasnji poraz 16-ti uzastopni OFK Beograda na zvezdinom stadionu,sto je rekord svoje vrste.Pa da neki amaterski klub tolike godine redovno gostuje Zvezdi,pa uzeo bi neki bod za svo to vreme.Tako da to nisu cista posla.A kad se dodaju jos i medjusobni dueli sa Karaburme tokom istog perioda,prizor je zastrasujuci.Ovo je u svakom slucaju DNO DNA ljudi.Pa onda nije ni cudo sto deca kluba a tu mislim i na coveka koji sada nosi kapitensku traku,izjavljuju da navijaju za Zvezdu i da im je san da zaigraju za tim sa Topcidera.Kad ti sam sebe ne postujes,kako da ocekujes da te drugi postuju.Od OFK Beograda su ostale samo stare slike,vecinom crno bele i trofeji koji su nekad davno osvojeni,sve ostalo je izgubljeno.Zato i nije cudo sto stadion vec godinama zvrji prazan,sto su blizanci domacini na Karaburmi.Pisati i iznositi probleme se moze u nedogled,ali to nece pomoci da se ti isti problemi rese...
Uvek mozemo da kazemo da tradicija nije na nasoj strani....

Bansley nije dobio QPR-a u Londonu preko 20 godina, a u Coventry-u recimo nisu dobili cak 73 gdoine - izgleda da mi jurimo jedan od ova dva rekorda :oops:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: FK Crvena zvezda - OFK Beograd 1-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

Postavljene reportaze na oficijalnom i neoficijalnom sajtu, pa pogledajte...

Code: Select all

http://ofkbeograd.net/index.php?id=27&tx_ttnews[tt_news]=437&tx_ttnews[backPid]=7&cHash=7828b39c63

Code: Select all

http://www.ofkbeograd.co.rs/index.php?tip=report&show=90
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

БСК1911

Re: FK Crvena zvezda - OFK Beograd 1-0 (1-0)

Post by БСК1911 »

Booze Brothers wrote:mislim da je i vise nego šesnaesti poraz za redom kod njih, ja bih rekao da je to m,nogo vise...poslednji put smo ih tamo dobili u sezoni 1993/94. sa 0-2. odigrali smo sa njima jos sezonu-dve i ispali u I B ligu, a u Prvu ligu smo se vratili u sezoni 1998/99....na ovom linku ima nasih medjusobnih susreta od 2000. godine... http://www.fudbal91.com/fudbalski_klubo ... FK_Beograd
moyda posle rpoverim tacan podatak...
То сам чуо од коментатора ПРВЕ ТВ, за 12 утакмица и рачунајући ову 13-а- могуће да си у праву јер те 1993/94 пратио сам ту утакмицу и чини ми се да је стрелац оба гола био Лончар ако се не варам, нека ме неко исправи ако нисам у праву

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: FK Crvena zvezda - OFK Beograd 1-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

ne, loncar je zabio dva komada u sezoni 1991/92 kada smo ih takodje dobili sa 0-2...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: FK Crvena zvezda - OFK Beograd 1-0 (1-0)

Post by NekoIzMase »

Booze Brothers wrote:ne, loncar je zabio dva komada u sezoni 1991/92 kada smo ih takodje dobili sa 0-2...
Ja se ove utakmice secam kao juce da je bila....Misko je razbijao Sinisu, Djani igrao kao lud....Spoljara i Svaba komandovali sredinom....cak je i Nikolicic igrao dobro :|

pre utakmice smo dobili i zastavu, a na kraju ekipa aplauz na otvorenoj sceni...

User avatar
Misa
novajlija
novajlija
Posts: 35
Joined: Wed Oct 12, 2005 2:35 pm
Contact:

Re: FK Crvena zvezda - OFK Beograd 1-0 (1-0)

Post by Misa »

NekoIzMase wrote:cak je i Nikolicic igrao dobro :|
Jedan od najsmesnijih likova koji su ikada igrali fudbal, secas se da su ga Ofkovci sa zapada stalno vredjali :)

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: FK Crvena zvezda - OFK Beograd 1-0 (1-0)

Post by Booze Brothers »

jasta su, pa se on okrene ka Mimiju i ekipi i hoce da se svadja, ali smej te se vi meni koliko hocete, za mene je Sveta igrac koga cu uvek postovati...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: FK Crvena zvezda - OFK Beograd 1-0 (1-0)

Post by NekoIzMase »

I ja sam ga postovao, neki su ga cak zvali i Rambo, ali bio je laka meta i bilo ga je lako isprovocirati

User avatar
hans sd
junior
junior
Posts: 124
Joined: Mon Nov 05, 2007 12:06 am
Location: smederevo

Re: FK Crvena zvezda - OFK Beograd 1-0 (1-0)

Post by hans sd »

sveta nikolicic je iz selevca opstina smederevska palanka , moj drug igra u njegovoj ekipi mali f u balonu ,
kaze da je i sad u opasnoj formi , ladno bi mogao da igra bar u drugoj ligi
ovo je vise bilo za gde su sta rade ( sori )
ole g karavaev

Post Reply