Svet Sporta

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

ISPISNICA

Post by poplaveliorgan »

OVIM PUTEM JAVNO SE OBRACAM SVIM LJUDIMA KOJI POSECUJU OVAJ SAJT.
UPRKOS SVIM NASTOJANJIMA DA PODIGNEM NIVO,DRAMATICNOST,INTERESANTNOST I DA RAZMENOM MISLJENJA POSPESIM DEMOKRATICNOST PISANE RECI,MISLJENJA I SPECIFICNOG IZRAZA, NISAM USPEO.PO UZORU NA STRANE SPORTSKE I FUDBALSKE FORUME GDE LJUDI BUKVALNO RAZMENJUJU MISLJENJA<SVADJAJU SE,RASPRAVLJAJU i DRUZE, NA OVOM NASEM SAJTU NIJE TAKAV SLUCAJ.
NAZALOST OVDE JOS PREOVLADAVA ZAKON LJUDI KOJI VODE OVAJ SAJT I VEROVATNO ODLUCUJU I ARBITRIRAJU U SVIM SEGMENTIMA NAVIJANJA ZA NAS VOLJENI OFK.E POSTO JA NISAM SKLON DA NEKO SAMNOM UPRAVLJA I ARBITRIRA MOJIM MISLJENJEM I NACINOM IZRAZAVANJA JA SE POVLACIM SA OVOG FORUMA.
NARAVNO POZDRAVLJAM SVE OSTALE NAVIJACE i OVIM PUTEM IM SE IZVINJAVAM POSTO VISE NECEMO BITI U PRILICI DA SE DRUZIMO.AKO SAM OVIM PUTEM NEKOG UVREDIO ILI OVIM GESTOM ODLASKA ISPAO NEKOREKTAN..ONDA SE IZVINJAVAM.
ZAKONI ARBITARA,PLEMENSKI ZAKONI,ZAKONI NAVIJACKIH GRUPA U STILU KOJE JACI POLAKO PROLAZE.ZATO OVIM PUTEM POZIVAM SVE NAVIJACE DA USTANU I DA SE BORE ZA SVOJ KLUB I SEBE A NE ZA NEKOG TRECEG KOJI IH TOBOZE VODI,LIKOVE IZ UPRAVA I POLITIKE.
MENI JE OFK BEOGRAD SVE.A POSTO SEBE SMATRAM INTELEKTUALCEM I GOSPODINOM NE MOGU DA DOZVOLIM DA ME NEKI LOSIJI OD MENE BANUJU 10 puta.NEMAM NISTA PROTIV NEKA ONI TO RADE I DALJE JA U TOME NECU DA UCESTVUJEM.
POSLE KISE UVEK DOLAZI SUNCE-ser ALEX FERGUSON :) TO CEKAMO i U OFK BEOGRAD-u.
ZA KRAJ POZIVAM SVE OFKOVCE KOJI U OVOM RAZMISLJANJU PREPOZNAJU SEBE...A i ONE DRUGE DA DODJU NA DORCOL NA PICE I KLOPU , DRUZENJE.

POTRAZITE MILIJA OFKOVCA jedinog OFKOVCA sa DORCOLA. :shock:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

dolazim na cugu 100%...ako ti se navalimo elektrik i ja najebao si...
a pisaces ti ne brinem se ja... :wink:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Post by voja 10 »

Alo bre, ljudi su osvojili svetsko, dajte im makar jedan dan. :!:
Ja verujem da će ova generacija i generacija ispred njih, koja je od pionira do mlade reprezentacije izgubila samo jednu tekmu i osvojila sve što se može osvojiti, ponovo harati svetskim basketom. Zašto :?: Zato što su ljudske nule i pičketine Rakočević, Radmanović, Jarić, Stojaković... rodjeni izmedju 1976 i 1979. Njihova generacija ako se to tako može nazvati nikad ništa nije osvojila, jedno vreme su bili sprečeni da se takmiče na EP i SP zbog sankcija. Nisu razvili nikakav kolektivni duh, a o drugarstvu da ne pričamo. Odrasli su u najodvratnije vreme koje je sa sobom nosilo najodvratniji sistem vrednosti. Takmičili su se u tome koje veći ljakse, ko ima bolje kola ili ribu, veći ugovor...a ne ko je bolji na terenu. Ovi klinci mi ipak liče na generaciju Djordjevića, Paspalja, Divca, Kukoča, Radje i Dražena....Osvojili su sve, a pored toga su čini mi se postali i dobri ortaci. A kad je to tako onda oni leti dolaze na prvenstva zato što se osćaju moćno, zato što uživaju da igraju basket i da provode vreme sa svojim ortacima i zato što su tu da osvajaju zlato. E o tome se radi poplaveli...
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Ja dolazim na klopu! :lol:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

a gde tacno na Dorcolu...? ne mogu bas da idem po celom kraju i da se derem i dozivam Milija...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Re: ISPISNICA

Post by Zbidelj »

poplaveliorgan wrote:OVIM PUTEM JAVNO SE OBRACAM SVIM LJUDIMA KOJI POSECUJU OVAJ SAJT.
UPRKOS SVIM NASTOJANJIMA DA PODIGNEM NIVO,DRAMATICNOST,INTERESANTNOST I DA RAZMENOM MISLJENJA POSPESIM DEMOKRATICNOST PISANE RECI,MISLJENJA I SPECIFICNOG IZRAZA, NISAM USPEO.PO UZORU NA STRANE SPORTSKE I FUDBALSKE FORUME GDE LJUDI BUKVALNO RAZMENJUJU MISLJENJA<SVADJAJU SE,RASPRAVLJAJU i DRUZE, NA OVOM NASEM SAJTU NIJE TAKAV SLUCAJ.
NAZALOST OVDE JOS PREOVLADAVA ZAKON LJUDI KOJI VODE OVAJ SAJT I VEROVATNO ODLUCUJU I ARBITRIRAJU U SVIM SEGMENTIMA NAVIJANJA ZA NAS VOLJENI OFK.E POSTO JA NISAM SKLON DA NEKO SAMNOM UPRAVLJA I ARBITRIRA MOJIM MISLJENJEM I NACINOM IZRAZAVANJA JA SE POVLACIM SA OVOG FORUMA.
NARAVNO POZDRAVLJAM SVE OSTALE NAVIJACE i OVIM PUTEM IM SE IZVINJAVAM POSTO VISE NECEMO BITI U PRILICI DA SE DRUZIMO.AKO SAM OVIM PUTEM NEKOG UVREDIO ILI OVIM GESTOM ODLASKA ISPAO NEKOREKTAN..ONDA SE IZVINJAVAM.
ZAKONI ARBITARA,PLEMENSKI ZAKONI,ZAKONI NAVIJACKIH GRUPA U STILU KOJE JACI POLAKO PROLAZE.ZATO OVIM PUTEM POZIVAM SVE NAVIJACE DA USTANU I DA SE BORE ZA SVOJ KLUB I SEBE A NE ZA NEKOG TRECEG KOJI IH TOBOZE VODI,LIKOVE IZ UPRAVA I POLITIKE.
MENI JE OFK BEOGRAD SVE.A POSTO SEBE SMATRAM INTELEKTUALCEM I GOSPODINOM NE MOGU DA DOZVOLIM DA ME NEKI LOSIJI OD MENE BANUJU 10 puta.NEMAM NISTA PROTIV NEKA ONI TO RADE I DALJE JA U TOME NECU DA UCESTVUJEM.
POSLE KISE UVEK DOLAZI SUNCE-ser ALEX FERGUSON :) TO CEKAMO i U OFK BEOGRAD-u.
ZA KRAJ POZIVAM SVE OFKOVCE KOJI U OVOM RAZMISLJANJU PREPOZNAJU SEBE...A i ONE DRUGE DA DODJU NA DORCOL NA PICE I KLOPU , DRUZENJE.

POTRAZITE MILIJA OFKOVCA jedinog OFKOVCA sa DORCOLA. :shock:
Daj prijatelju,nemoj da se tripujes,postovi su ti u principu OK,bar ono sto sam ja video(ne znam,mozda gresim).Kakva arbitraza i plemensko upravljanje jacega?Ko ti brani da izrazis misljenje,ko meni brani,ili bilo kome?
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

imamo mi do jaja igrace,ali nam je u savezu haos, stimac mi je rekao da ni dinar nisu dobili,a recimo turci koji su bili negde od5-8 mesta dobijaju kes za svaki dan priprema i turnira, umesto sto ljudi koji vode savez trpaju pare na svoje racune preko,neka obezbede fond za reprezentativce,jer samo mi od svih jacih repki ne dajemo dinar igracima,a oni rizikuju povredu i ugovor od koga zive, savez smrdi,smrdi strucni savet, muta je objasnio neke stvari, realno je bilo da budemo 3-6 mesta,on je uzeo zlato, i svaka mu cast, sto se tice neigranja za repku, tu ima mnogo stvari ispod tepiha,divac je jos u indijanopolisu rekao da je razocaran stanjem u kosarci i savezu i da mu je to zadnji put da igra za repku, sve dok su tu neke glave koji nikad nisu bili neko i nesto u kosarci necemo uraditi nista, zao mi je,imamo najtalentovanije klince ali jbg, ako se isprave greske iz proslosti i ove mlade repke ostanu na okupu silovace svakog protivnika na terenu,

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Moj profa sa faksa,iz predmeta kosarka(lik je bio u Pesicevom strucnom stabu u Indijanapolisu),lepo je rekao,da je bilo rezultata dok je kosarka bila svrha svih zaposlenih u savezu,ali da danas,kad kosarka sluzi svrsi ostvarenja licnih interesa nekih ljudi,nema,niti ce biti rezultata.zao mi je zbog toga :cry:
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Code: Select all

NAZALOST OVDE JOS PREOVLADAVA ZAKON LJUDI KOJI VODE OVAJ SAJT I VEROVATNO ODLUCUJU I ARBITRIRAJU U SVIM SEGMENTIMA NAVIJANJA ZA NAS VOLJENI OFK
Da li si banovan ???...samo mi , iskreno recheno, prekurchilo vishe da chitam kako pljujesh po svemu...znam da nije nishta ruzichasto u nashem sportu , ali prijatelju , zar i po klincima koji su doneli zlato , koji su josh "neiskvareni"

Code: Select all

 ZAKONI ARBITARA,PLEMENSKI ZAKONI,ZAKONI NAVIJACKIH GRUPA U STILU KOJE JACI POLAKO PROLAZE.[b]ZATO OVIM PUTEM POZIVAM SVE NAVIJACE DA USTANU I DA SE BORE ZA SVOJ KLUB[/b] I SEBE A NE ZA NEKOG TRECEG KOJI IH TOBOZE VODI,LIKOVE IZ UPRAVA I POLITIKE. 
Daj konkretno nachin na koji da se borimo protiv njih...oni godinama pushtaju korene tako da nema nachina da ih skinemo sa "vlasti" jedini izlaz iz ovog crnila je da neko kupi nash OFK BGD , ali ne da pere pare preko njega nego da od njega napravi evropski klub ...da ulozi pare ....da navijachi u Srbiji ne mogu da promene nishta eto primer Grobara...dve godine su jeli govna nekim bojkotom i shta se desilo...sjaho kurta da uzjashe murta...ne kazem da treba da se pomirimo sa tim "to nam je shto nam je" ali daj konkretno KAKO da se "borimo"
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

Zbidelj wrote:Moj profa sa faksa,iz predmeta kosarka(lik je bio u Pesicevom strucnom stabu u Indijanapolisu),lepo je rekao,da je bilo rezultata dok je kosarka bila svrha svih zaposlenih u savezu,ali da danas,kad kosarka sluzi svrsi ostvarenja licnih interesa nekih ljudi,nema,niti ce biti rezultata.zao mi je zbog toga :cry:
to je srz naseg problema,jedino covicu kapa dole{mrzim ga kao pojavu} mnogo je uradio za nase mlade igrace,doduse on je i igrao kao mladji,zato i to radi,inace ovi ostali sve sami prevaranti, ne znaju sta je kosarka,samo gledaju da uzmu pare i sve rade pogresno, zamislite da nam savez vode paspalj divac danilovic, bodiroga,sale, naravno tu mora da bude i par zvezdinih legendi, ma jebali bi majku svima, ovako gledacemo poraze recimo od nigerije i kine,zlo i naopako :evil:

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

celtic wrote:

Code: Select all

NAZALOST OVDE JOS PREOVLADAVA ZAKON LJUDI KOJI VODE OVAJ SAJT I VEROVATNO ODLUCUJU I ARBITRIRAJU U SVIM SEGMENTIMA NAVIJANJA ZA NAS VOLJENI OFK
Da li si banovan ???...samo mi , iskreno recheno, prekurchilo vishe da chitam kako pljujesh po svemu...znam da nije nishta ruzichasto u nashem sportu , ali prijatelju , zar i po klincima koji su doneli zlato , koji su josh "neiskvareni"

Code: Select all

 ZAKONI ARBITARA,PLEMENSKI ZAKONI,ZAKONI NAVIJACKIH GRUPA U STILU KOJE JACI POLAKO PROLAZE.[b]ZATO OVIM PUTEM POZIVAM SVE NAVIJACE DA USTANU I DA SE BORE ZA SVOJ KLUB[/b] I SEBE A NE ZA NEKOG TRECEG KOJI IH TOBOZE VODI,LIKOVE IZ UPRAVA I POLITIKE. 
Daj konkretno nachin na koji da se borimo protiv njih...oni godinama pushtaju korene tako da nema nachina da ih skinemo sa "vlasti" jedini izlaz iz ovog crnila je da neko kupi nash OFK BGD , ali ne da pere pare preko njega nego da od njega napravi evropski klub ...da ulozi pare ....da navijachi u Srbiji ne mogu da promene nishta eto primer Grobara...dve godine su jeli govna nekim bojkotom i shta se desilo...sjaho kurta da uzjashe murta...ne kazem da treba da se pomirimo sa tim "to nam je shto nam je" ali daj konkretno KAKO da se "borimo"
ja ne mogu da razumem coveka koji se hvali kakko vole ofk-u,znaci mi je ne volimo, mi smo tu da bi bili vidjeni, zna taj vrlo dobro gde smo sta smo, neka kontaktira navijace, neka kaze javno ane na netu, samo bez teorija zavere, otvoreno os vemu da se izdogovaramo pa pravo kod uprave na vrata,kuc,kuc dobar dan dobar dan,imamo par pitanja, i to je to,dosta mi je vise ovoga,svaki dan trazim vest da li nam je neko dosao,ko nam je otisao,necu vise da se nerviram bezveze, a to zemljace sto se hvalis kako volis ofk,gresis,pokazi se na delu,ne na recima, i nemoj da ti ja duplo mladji pricam o tome, nisam nesto cuo na utakmici da sa zapada vices uprava napolje :roll:

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

ofkovac wrote:
Zbidelj wrote:Moj profa sa faksa,iz predmeta kosarka(lik je bio u Pesicevom strucnom stabu u Indijanapolisu),lepo je rekao,da je bilo rezultata dok je kosarka bila svrha svih zaposlenih u savezu,ali da danas,kad kosarka sluzi svrsi ostvarenja licnih interesa nekih ljudi,nema,niti ce biti rezultata.zao mi je zbog toga :cry:
to je srz naseg problema,jedino covicu kapa dole{mrzim ga kao pojavu} mnogo je uradio za nase mlade igrace,doduse on je i igrao kao mladji,zato i to radi,inace ovi ostali sve sami prevaranti, ne znaju sta je kosarka,samo gledaju da uzmu pare i sve rade pogresno, zamislite da nam savez vode paspalj divac danilovic, bodiroga,sale, naravno tu mora da bude i par zvezdinih legendi, ma jebali bi majku svima, ovako gledacemo poraze recimo od nigerije i kine,zlo i naopako :evil:
Istina za Covica,jeste bandit,ali vec godinama stvara talente,da kazemo,makar se nesto trudi za razliku od ovih cobana.Danilovic,Bodiroga,Sale,da slazem se,uz neke strucne ljude,koji su trenutno zanemareni,moguce novo rukovodstvo saveza.Patriotizam i profesionalizam zajedno!
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

Zbidelj wrote:
ofkovac wrote:
Zbidelj wrote:Moj profa sa faksa,iz predmeta kosarka(lik je bio u Pesicevom strucnom stabu u Indijanapolisu),lepo je rekao,da je bilo rezultata dok je kosarka bila svrha svih zaposlenih u savezu,ali da danas,kad kosarka sluzi svrsi ostvarenja licnih interesa nekih ljudi,nema,niti ce biti rezultata.zao mi je zbog toga :cry:
to je srz naseg problema,jedino covicu kapa dole{mrzim ga kao pojavu} mnogo je uradio za nase mlade igrace,doduse on je i igrao kao mladji,zato i to radi,inace ovi ostali sve sami prevaranti, ne znaju sta je kosarka,samo gledaju da uzmu pare i sve rade pogresno, zamislite da nam savez vode paspalj divac danilovic, bodiroga,sale, naravno tu mora da bude i par zvezdinih legendi, ma jebali bi majku svima, ovako gledacemo poraze recimo od nigerije i kine,zlo i naopako :evil:
Istina za Covica,jeste bandit,ali vec godinama stvara talente,da kazemo,makar se nesto trudi za razliku od ovih cobana.Danilovic,Bodiroga,Sale,da slazem se,uz neke strucne ljude,koji su trenutno zanemareni,moguce novo rukovodstvo saveza.Patriotizam i profesionalizam zajedno!
to je jedino i pravo resenje,ali jako jako tesko sa ovim lopinama, pazi kad su sredili da bora stankovic digne ruke od svega, covek je bio neko i nesto, ali dzabe, drze se zajedno brane jedan drugog, ali ja sam optimista, sklonice ih neko jednog dana

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

ofkovac wrote:
Zbidelj wrote:
ofkovac wrote:
Zbidelj wrote:Moj profa sa faksa,iz predmeta kosarka(lik je bio u Pesicevom strucnom stabu u Indijanapolisu),lepo je rekao,da je bilo rezultata dok je kosarka bila svrha svih zaposlenih u savezu,ali da danas,kad kosarka sluzi svrsi ostvarenja licnih interesa nekih ljudi,nema,niti ce biti rezultata.zao mi je zbog toga :cry:
to je srz naseg problema,jedino covicu kapa dole{mrzim ga kao pojavu} mnogo je uradio za nase mlade igrace,doduse on je i igrao kao mladji,zato i to radi,inace ovi ostali sve sami prevaranti, ne znaju sta je kosarka,samo gledaju da uzmu pare i sve rade pogresno, zamislite da nam savez vode paspalj divac danilovic, bodiroga,sale, naravno tu mora da bude i par zvezdinih legendi, ma jebali bi majku svima, ovako gledacemo poraze recimo od nigerije i kine,zlo i naopako :evil:
Istina za Covica,jeste bandit,ali vec godinama stvara talente,da kazemo,makar se nesto trudi za razliku od ovih cobana.Danilovic,Bodiroga,Sale,da slazem se,uz neke strucne ljude,koji su trenutno zanemareni,moguce novo rukovodstvo saveza.Patriotizam i profesionalizam zajedno!
to je jedino i pravo resenje,ali jako jako tesko sa ovim lopinama, pazi kad su sredili da bora stankovic digne ruke od svega, covek je bio neko i nesto, ali dzabe, drze se zajedno brane jedan drugog, ali ja sam optimista, sklonice ih neko jednog dana
DA JEBO TE...Bora Stankovic,covek koji je pola veka u kosarci,koji je cenjen kod nas i u svetu... :(
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

nekako se ova vest nastavlja na "diskusiju"

Mladi srpski košarkaš je birajući između odlaska u NBA ligu i odlične ponude iz Rusije, odlučio da ostane u Srbiji.

Jedini Srbin na ovogodišnjem NBA draftu, Milovan Raković i sledeće sezone će nositi dres Mega Aqua Monti (bivša Mega Ishrana), objavljila je agencija Beobasket koja zastupa 22-godišnjeg krilnog centra. Rakovića je na proteklom draftu kao 60. pika izabrao Dalas i odmah prosledio prava na njega Orlandu.

U međuvremenu Spartak iz Sankt Peterburga je objavio da potpisao ugovor sa Rakovićem i ta vest još uvek stoji na sajtu ruskog kluba. Ipak, agencija Beobasket je saopštila da je i pored dobrih ponuda ruskih i turskih klubova Raković odlučio da ostane u Beogradu.
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

Post Reply