Srpski fudbal

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Srbija deklasirala Rusiju - 6:2

Omladinska fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je nacionalni tim Rusije rezultatom 6:2 u drugom kolu Evropskog prvenstva u Austrriji. Trijumf u Pašingu obezbedili su golovi Marjanovića u 11, Bosančića u 24, Tadića u 47. i 57. i Nenada Marinkovića u 80. i 88. minutu. Pogotke za Rusiju postigli su Djadjun u 42. i Karišik (autogol) u 60. minutu. Naša selekcija vratila se u borbu za polufinale posle poraza od Francuske u ponedeljak (2:5).
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Zvezda nerešeno sa Vest Bromvičom
Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno 1:1 sa Vest Bromvič Albionom u kontrolnoj utakmici u Murskoj Soboti. Englezi su došli u vođstvo golom Pola Robinsona u 18. minutu. Daren Karter je izveo korner, a Robinson se našao sam na 5 metara od gola i lako realizovao ukazanu priliku. Izjednačio je Dragan Stančić fenomenalnim golom u 88. minutu iz slobodnog udarca. Zadnji vezni je sa udaljenosti od 20ak metara pogodio gornji levi ugao, a golman Kajli bio je nemoćan.

Sjajna igra srpskog sampiona protiv krs engleskog kluba :evil:
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Post by poplaveliorgan »

Dragana Stancica pitase na RTS-u gde je do sada igrao u cilju da upozna malo glupu masu o njegovoj karijeri.

On rece da je igrao u Kuli prosle godine a da ga je put vodio i na Karaburmu.Znaci on nije bio nas kapiten.NJega je put samo tu naveo onako usput.

beda..........

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Tek onako,usput,a?.....CCCCCCC.....
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Đukić: Nije lako dati 6 golova
Efikasnom i motivisanom igrom fudbaleri Partizana pobedili su Zrinjski u Mostaru rezultatom 6:1 i praktično obezbedili plasman u sledeću rundu kvalifikacija za Kup UEFA.

"Zadovoljan sam pre svega rezultatom, jer smo ostvarili jednu veliku pobedu protiv Zrinjskog, jedne ozbiljne ekipe. Nije lako dati šest golova i mislim da smo dobro usmerili ovu "eliminaciju". I kod kuće nas čeka mnogo posla, i ne možemo da mislimo da je sve gotovo i moramo ozbiljno da uđemo u taj meč. Zadovoljan sam učinkom svih igrača.
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Vojvodina ubedljiva
Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Novom Sadu malteški Hibernijans rezultatom 5:1, u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za UEFA kup, i tako stekli veliku prednost pred revanš.Tokom čitave utakmice novosadski tim bio je nadmoćniji i kontrolisao je situaciju na terenu. Veoma toplo vreme onemogućilo je igrače obe ekipe da pruže kvalitetniju igru, a sudija Mihal Liskijevič iz Poljske je u dva navrata prekidao utakmicu kako bi se igrači osvežili.
Za Vojvodinu je od prvog minuta na terenu bio povratnik Leo Lerinc, dok su u drugom poluvremenu u igru ušla letošnja pojačanja Novosađana Dragan Šarac i Saša Drakulić.
:clap:
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Besa izjednačila u nadoknadi vremena
Bežanija je bila za nijansu bolji tim na utakmici izmedju dve ekipe bez međunarodnog iskustva. Oba tima imala su po nekoliko prilika za gol. Bežanija je imala više, ali je njene napade najčešće zaustavljao golman Bese Suat Zendeli.
Prvi gol na utakmici postigao je Đalović, koji je posle duplog pasa sa Dejanom Osmanovićem iz drugog pokušaja savladao Zendelija.
Besa je izjednačila početkom drugog poluvremena kada je Amarildo Beliša dobro centrirao iz slobodnog udarca sa oko 25 metara, a Išaka
iskoristio neopreznost odbrane domaćih i glavom sa pet metara zatresao protivničku mrežu.
Bežanija je do novog vođstva stigla sa penala, koji je dosuđen pošto je u kaznenom prostoru Bese oboren Vladan Pavlović.

Albanska ekipe je, ipak, miran san pred revaš obezbedila golom u prvom minutu sudijske nadoknade, pošto je Elokan, ponovo posle loše reakcije odbrane domaćih, glavom pogodio gol Bežanije posle centaršuta Dritona Krasnićija.

Svasta,ne mogu da pobede smrdljive siptare... :evil:
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

Zbidelj wrote:Besa izjednačila u nadoknadi vremena
Bežanija je bila za nijansu bolji tim na utakmici izmedju dve ekipe bez međunarodnog iskustva. Oba tima imala su po nekoliko prilika za gol. Bežanija je imala više, ali je njene napade najčešće zaustavljao golman Bese Suat Zendeli.
Prvi gol na utakmici postigao je Đalović, koji je posle duplog pasa sa Dejanom Osmanovićem iz drugog pokušaja savladao Zendelija.
Besa je izjednačila početkom drugog poluvremena kada je Amarildo Beliša dobro centrirao iz slobodnog udarca sa oko 25 metara, a Išaka
iskoristio neopreznost odbrane domaćih i glavom sa pet metara zatresao protivničku mrežu.
Bežanija je do novog vođstva stigla sa penala, koji je dosuđen pošto je u kaznenom prostoru Bese oboren Vladan Pavlović.

Albanska ekipe je, ipak, miran san pred revaš obezbedila golom u prvom minutu sudijske nadoknade, pošto je Elokan, ponovo posle loše reakcije odbrane domaćih, glavom pogodio gol Bežanije posle centaršuta Dritona Krasnićija.

Svasta,ne mogu da pobede smrdljive siptare... :evil:
ma jebem li im familiju svima redom od ekonoma do onih postenjacina u upravi,za lepe pare su me prodali,ona ciganstura osmanovic promasio4,5 100% sansi,ovi iz bese ne znaju da hodaju,onaj mario djurovski ne moze da trci ubi ga hemija, koji je to ocaj od fudbala, ej ova besa je 6 tim albanije,pa ovo je samarcina samo takva,zato cu uvek da budem protiv ovih improvizovanih klubova,ja sam ocekivao 5ardu, poceli su klubovi da ispadaju u evro kupovima od albanskih timova,zemljo otvori se :roll:

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Takvima bih zabranio ucesce u Evropi.Ako imas svoj stadion,moze,a da igras na ciganskom,grobarskom,E PA NE MOZE.Brukaju nas,setimo se Banata,Zeleznika...
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

ma gubimo UEFA bodove svake sezone na tim amaterskim klubovima :roll:
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Klasicna namestaljka za kladionice, pa znate ko drzi te klubove, zanima me tek sta ce u Albaniji da bude... :? :puke:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

SVAKA POBEDA KAPITAL

Kuljani spremni da se danas na Marakani isprse pred Portugalcima.
Očekujem da zaigramo sa mnogo motiva, da damo sve od sebe
i zabeležimo pozitivan rezultat, a idealna bi bila pobeda bez
primljenog gola – kaže trener Soldo

http://www.sport.novosti.co.yu/sadrzaj. ... vest=17109
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

posle prekjucerasnjih utakmica u evrokupovima osvojili smo 0.625 boda...cilj je da premasimo nesto vise od 4 boda da bi zadrzali sadasnji status i broj ucesnika u evro takmicenjima...

Cup qW qD qL #W #D #L Bonus Points Average
17
Serbia 4 teams
2 1 0 0 0 0 0 2.5 0.625
17 Vojvodina Novi Sad UC 1 0 0 0 0 0 0 1.0 not out
17 Partizan Belgrade UC 1 0 0 0 0 0 0 1.0 not out
53 FK Bezanija UC 0 1 0 0 0 0 0 0.5 not out
83 Red Star Belgrade CL 0 0 0 0 0 0 0 0.0 not out

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uef ... f2008.html

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uef ... k2008.html
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

FUDBALSKA MAFIJA NA NIŠANU
Policija na tragu ubici Gorana Mijatovića Mite, očekuje da će njegovim razotkrivanjem uskoro pasti i mafija u fudbalu

BEOGRAD - Srpska policija na tragu je ubici Gorana Mijatovića Mite (35), vođe "bežanijskog klana" i predsednika FK Bežanija, koji je raznet automobilom bombom 2. oktobra prošle godine, saznaje Kurir iz dobro obaveštenih izvora. Mijatovićevo ubistvo vezivano je za transfer fudbalskih igrača, pa se otkrivanjem njegovog ubice, posle drumske, saobraćajne, carinske, duvanske ... može očekivati i da se odmota klupko "fudbalske mafije"!

- Policija je na dobrom tragu da otkrije Mitinog ubicu. Informacije koje zasad imamo ukazuju na to da ovaj slučaj ima širu pozadinu i seže duboko i u trgovinu drogom, ali i pranje para, transfere igrača, pa i privatizaciju. Sve je to usko povezano i isprepleteno, pa se očekuje da će razotkrivanjem Mitinog ubice uskoro pasti i "fudbalska mafija" - kaže sagovornik Kurira.

Mijatović je ubijen u blizini svog stana, u ulici Marka Čelebonovića kod broja 47 na Bežanijskoj kosi. Eksplozivna naprava aktivirana je daljinskim putem u trenutku kad su Mita i njegov telohranitelj Slavko Novković (28) ulazili u "škodu fabiju",registarskih oznaka BG 559-076. Eksploziv je bio postavljen na "audiju 80" registarskih oznaka BG 529-068, koji je bio parkiran odmah ispred Mijatovićevog automobila. Način na koji je Mita ubijen prvi put je viđen u Beogradu i zbog toga se nije isključivala mogućnost da je naručilac ove likvidacije za prljav posao angažovao egzekutora iz Crne Gore ili Bosne. Naime, prvi put se desilo da je žrtva likvidirana aktiviranjem eksploziva u automobilu bombi, koji je nekoliko sati pre ubistva dovezen pred Mitinu zgradu.

Nakon likvidacije Mijatovića u medijima se spekulisalo o nekoliko motiva njegovog ubistva. Još pre nego što je ubijen, mediji su pisali o Mitinom sukobu sa "zemunskim klanom" jer nije hteo da na sebe preuzme atentat na Vuka Draškovića u Budvi. Uskoro su počele da izbijaju priče i o navodnoj borbi za prevlast nad kontrolom fudbalskih transfera.

Interesantno je i da je, samo mesec dana nakon ubistva Mijatovića, eksploziv podmetnut pod automobil Ranka Karića, bivšeg direktora FK Zemun i KK Lavovi. U razornoj eksploziji niko nije stradao, ali se pretpostavlja da je bomba ovog puta bila samo opomena. Iako nije utvrđeno, policija je odmah posumnjala da su ova dva napada povezana ne samo po načinu na koji su izvedeni već i po poslovima oko kojih se vrte.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Minimalna pobeda Kuljana

Hajduk – Leiria 1:0 (1:0)
Perić 42'
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply